Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Iłowa, Ruda (Nr 51 - 79)
Pokaż więcej
Beata Grzeluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
10
(12,20%)
Monika Branicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(29,27%)
Mirosław Bartosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(58,54%)
Okręg 2
Ruda (Nr 1 - 50)
Pokaż więcej
Ryszard Dziaduk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(46,07%)
Bogdan Sawicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(53,93%)
Okręg 3
Ruda (Nr 80 - 116), Ruda-Kolonia
Pokaż więcej
Ewelina Marzena Sachadel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
4
(3,48%)
Paweł Piotr Adamczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(52,17%)
Elżbieta Szwalikowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(44,35%)
Okręg 4
Chromówka, Gdola, Hniszów-Kolonia, Jazików, Miłosław
Pokaż więcej
Czesława Jędrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
14
(7,49%)
Józef Łukasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(52,94%)
Krzysztof Suprun
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(39,57%)
Okręg 5
Ruda-Opalin, Rudka-Kolonia
Pokaż więcej
Wiesław Roman Stepczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
14
(10,69%)
Małgorzata Muła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(26,72%)
Marek Julian Dyć
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(62,60%)
Okręg 6
Izabela Dołchaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
8
(10,67%)
Paweł Adam Łukasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(34,67%)
Agnieszka Napieraj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(54,67%)
Okręg 7
Marynin, Poczekajka
Pokaż więcej
Stanisław Ignacy Rożek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
37
(49,33%)
Patrycja Anna Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(10,67%)
Zbigniew Eugeniusz Witkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(40,00%)
Okręg 8
Ruda-Huta-ulice: Kościelna, Niepodległości (Nr 1 - 62)
Pokaż więcej
Krzysztof Franecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
37
(23,42%)
Grzegorz Antoni Branicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(34,81%)
Urszula Elżbieta Panasiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(41,77%)
Okręg 9
Ruda-Huta-ulice: Łączna, Stanisława Wójtowicza, Szkolna, Targowa
Pokaż więcej
Ewa Jolanta Kozaczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(42,74%)
Monika Alina Zwierzyńska-Surdel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(57,26%)
Okręg 10
Ruda-Huta-ulice: Chełmska, Nadrzeczna, Niepodległości (Nr 63 - 71), Polna, Zielona
Pokaż więcej
Ireneusz Muła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
32
(21,48%)
Michał Kochoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(26,85%)
Jarosław Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(51,68%)
Okręg 11
Iwona Sylwia Lodowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
12
(8,76%)
Iwona Gilowska-Danicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(51,09%)
Maria Józefa Borowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(40,15%)
Okręg 12
Piotr Wołoszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
14
(12,07%)
Sebastian Czerwiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(6,03%)
Leszek Krzysztof Bąk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(19,83%)
Antoni Ireneusz Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO ZIELIŃSKIEGO
72
(62,07%)
Okręg 13
Dobryłów, Karolinów, Tarnówka
Pokaż więcej
Irena Aleksandra Wilkos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
14
(12,07%)
Teresa Grzywna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(31,90%)
Paweł Andrzej Lewczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(56,03%)
Okręg 14
Żalin, Żalin-Kolonia
Pokaż więcej
Anna Krystyna Kisiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
14
(7,69%)
Katarzyna Alicja Książek-Paciejewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(18,13%)
Leokadia Walczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
135
(74,18%)
Okręg 15
Hniszów, Marysin, Rudka
Pokaż więcej
Henryk Antoni Bartosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI
20
(19,05%)
Mariusz Szpak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(24,76%)
Piotr Śliwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(56,19%)