Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina: Prudnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Renata Elżbieta Franke
189
(1,85%)
-
5
Tomasz Grzegorz Kilarski
24
(0,24%)
-
2
Dawid Żak
64
(0,63%)
-
3
Tomasz Krzysztof Włodarczyk
59
(0,58%)
-
4
Joanna Grzegocka
120
(1,18%)
-
6
Anna Agnieszka Idzi
52
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
6
Barbara Beata Starzyk
108
(1,06%)
-
8
Anna Maria Wencel
63
(0,62%)
-
10
Anna Zofia Iwanecka-Hul
21
(0,21%)
-
7
Piotr Mariusz Obal
59
(0,58%)
-
9
Czesław Jacek Kałuża
38
(0,37%)
-
3
Bartłomiej Tomasz Lewandowski
117
(1,15%)
-
1
Mirosław Marek Czupkiewicz
648
(6,35%)
-
5
Zdzisław Jan Pikuła
256
(2,51%)
-
2
Wiesława Józefa Kosińska
119
(1,17%)
-
4
Anna Małgorzata Tuła-Nowacińska
31
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
-
9
Krzysztof Andrzej Kasprzyszyn
18
(0,18%)
-
10
Małgorzata Klementyna Ojrzyńska
46
(0,45%)
-
1
Agnieszka Anna Stanisz
195
(1,91%)
-
5
Tomasz Wacław Włodowski
45
(0,44%)
-
2
Ryszard Grajek
91
(0,89%)
-
7
Dariusz Stanisław Makowski
41
(0,40%)
-
4
Monika Sylwia Kozaczek
23
(0,23%)
-
3
Ryszard Marian Ścibor
11
(0,11%)
-
6
Kazimierz Jan Kocik
41
(0,40%)
-
8
Urszula Maria Kwiecińska-Jatkiewicz
24
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Tomasz Andrzej Woźniak
229
(2,25%)
-
8
Waldemar Bedryj
107
(1,05%)
-
2
Bożena Wróblewska
457
(4,48%)
-
1
Józef Franciszek Meleszko
881
(8,64%)
-
3
Ryszard Witold Kwiatkowski
790
(7,75%)
-
4
Ewelina Barbara Langfort
204
(2,00%)
-
5
Kazimierz Dziwisz
201
(1,97%)
-
10
Marzena Emilia Kantor-Synowczyńska
135
(1,32%)
-
6
Tadeusz Sługocki
90
(0,88%)
-
9
Ewa Dmytruk
64
(0,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Radosław Mieczysław Roszkowski
879
(8,62%)
-
3
Joanna Teresa Korzeniowska
294
(2,88%)
-
5
Maciej Piotr Janisz
128
(1,26%)
-
2
Łukasz Marcin Karpowicz
98
(0,96%)
-
9
Izabela Paralusz
60
(0,59%)
-
7
Bożena Małgorzata Tokar-Matkowska
127
(1,25%)
-
4
Wojciech Edward Dancewicz
164
(1,61%)
-
8
Grażyna Klimko
97
(0,95%)
-
6
Janusz Jacek Bazydło
205
(2,01%)
-
10
Tomasz Kamil Wójtowicz
175
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
-
7
Rafał Tomasz Zieliński
25
(0,25%)
-
3
Jarosław Sebastian Halerz
101
(0,99%)
-
1
Antoni Władysław Zadrożny
172
(1,69%)
-
8
Karolina Sienkiewicz-Płocha
11
(0,11%)
-
5
Adam Tomasz Pałka
123
(1,21%)
-
2
Ireneusz Ryszard Wyród
182
(1,78%)
-
6
Beata Teresa Repich
8
(0,08%)
-
4
Beata Ewa Gąsiorowska
44
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Alicja Janina Drożdżyńska
263
(2,58%)
-
6
Sławomir Adam Spychalski
80
(0,78%)
-
3
Marcin Marek Janik
56
(0,55%)
-
5
Barbara Buśko
69
(0,68%)
-
2
Alicja Zawiślak
385
(3,77%)
-
4
Krzysztof Jan Żak
111
(1,09%)
-
8
Rafał Grzegorz Szydłowski
55
(0,54%)
-
7
Elżbieta Anna Pietruszka
46
(0,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jarosław Wrzeszcz
262
(2,57%)
-
6
Maria Barbara Krowicka
24
(0,24%)
-
3
Wiesława Weronika Gral
33
(0,32%)
-
5
Józef Franciszek Manderla
26
(0,25%)
-
4
Antoni Józef Ślęzak
77
(0,75%)
-
7
Krystyna Elżbieta Pałaszewska
6
(0,06%)
-
8
Edward Józef Cybulka
99
(0,97%)
-
2
Andrzej Zbigniew Trzmielewski
53
(0,52%)
Okręg 2
gmina: Głogówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
6
Kazimierz Bodaszewski
97
(1,96%)
-
5
Elżbieta Marta Kopacz
35
(0,71%)
-
3
Joanna Kozubek
86
(1,74%)
-
1
Józef Antoni Janeczko
546
(11,04%)
-
2
Sebastian Andrzej Gerstenberg
599
(12,11%)
-
4
Dominika Maria Grzesik
74
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA
-
1
Józef Kazimierz Skiba
223
(4,51%)
-
2
Bernard Stanisław Burek
318
(6,43%)
-
5
Anna Maria Ćwikłowska
34
(0,69%)
-
4
Bożena Zofia Rak
57
(1,15%)
-
3
Bogumiła Stanisława Migoń-Marosz
12
(0,24%)
-
6
Edward Rosa
40
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
-
5
Małgorzata Renata Ciołko
73
(1,48%)
-
4
Monika Maria Ostrowska
82
(1,66%)
-
3
Anna Daniel
33
(0,67%)
-
2
Michał Paweł Troczyński
113
(2,28%)
-
1
Dariusz Sebastian Frączek
206
(4,16%)
-
6
Szymon Jakub Adamów
108
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Jolanta Małgorzata Czapla
21
(0,42%)
-
1
Dariusz Stanisław Kolbek
543
(10,98%)
-
2
Iwona Urszula Łupicka
60
(1,21%)
-
3
Łukasz Stanisław Kamiński
48
(0,97%)
-
4
Sylwia Maria Wilczek
66
(1,33%)
-
5
Roland Damian Cichoń
41
(0,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Aleksander Jan Gnilka
88
(1,78%)
-
4
Jadwiga Halina Matusiewicz
97
(1,96%)
-
3
Alfred Józef Namysło
117
(2,37%)
-
5
Angelika Sara Piecha
88
(1,78%)
-
1
Barbara Maria Wróbel
435
(8,79%)
-
2
Dragomir Antoni Rudy
445
(9,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Mariusz Janusz Pinkowski
115
(2,32%)
-
4
Andrzej Bedryj
11
(0,22%)
-
2
Ilona Małgorzata Porębska
23
(0,46%)
-
3
Iwona Anna Zielska
13
(0,26%)
Okręg 3
gminy: Biała, Lubrza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Antoni Sokołowski
609
(10,52%)
-
4
Alina Renata Woehl
34
(0,59%)
-
1
Jan Kazimierz Malec
337
(5,82%)
-
5
Marek Jan Budzyński
51
(0,88%)
-
3
Mariola Trembecka-Iżyk
106
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
3
Krzysztof Glombitza
178
(3,07%)
-
1
Janusz Jerzy Siano
537
(9,27%)
-
2
Judyta Julia Walocha
382
(6,60%)
-
4
Joachim Kosz
523
(9,03%)
-
5
Kornelia Sylwia Schuster
50
(0,86%)
-
7
Arnold Aleksander Hindera
308
(5,32%)
-
6
Regina Gertruda Przyklenk
363
(6,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Janusz Stefanko
93
(1,61%)
-
1
Magdalena Sobczak
363
(6,27%)
-
5
Beata Elżbieta Romaniak
67
(1,16%)
-
2
Sławomir Jacek Hajdecki
162
(2,80%)
-
7
Piotr Hanusiak
238
(4,11%)
-
4
Franciszek Józef Czerwiński
315
(5,44%)
-
6
Renata Anna Postawa
49
(0,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Patrycja Aneta Stefan
139
(2,40%)
-
5
Dominik Paweł Uliczka
103
(1,78%)
-
4
Adam Grzegorz Suder
28
(0,48%)
-
6
Angelika Maria Madeja
26
(0,45%)
-
7
Marlena Maria Geisler-Trybis
33
(0,57%)
-
2
Anna Elżbieta Myszyńska
89
(1,54%)
-
3
Damian Paweł Drabik
85
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
-
2
Katarzyna Julia Koszykowska
44
(0,76%)
-
6
Hubert Walenty Kopka
31
(0,54%)
-
5
Magdalena Iwona Sochacka
89
(1,54%)
-
7
Adrian Maciej Kowalczyk
8
(0,14%)
-
4
Piotr Józef Machaj
10
(0,17%)
-
1
Sławomir Damian Tromsa
46
(0,79%)
-
3
Bogusława Rygiel
31
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Krzysztof Tomasz Marciniak
36
(0,62%)
-
1
Jolanta Aneta Samitowska
148
(2,56%)
-
4
Agnieszka Anna Porębska
33
(0,57%)
-
3
Damian Spychalski
47
(0,81%)