Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zbuczyn Północny, Karcze
Pokaż więcej
Ireneusz Marek Chomka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
225
(63,56%)
Jerzy Marian Komar
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(36,44%)
Okręg 2
Grodzisk, Łęcznowola, Rówce
Pokaż więcej
Jolanta Samoćko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(58,54%)
Bożena Gawinkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENA GAWINKOWSKA
102
(41,46%)
Okręg 3
Kwasy, Tchórzew, Tchórzew-Plewki, Wólka Kamienna
Pokaż więcej
Urszula Jasińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 4
Cielemęc, Czuryły, Lucynów, Olędy, Tarcze
Pokaż więcej
Grzegorz Ułanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 5
Bzów, Choja, Rzążew
Pokaż więcej
Marek Rzążewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
157
(66,53%)
Krzysztof Józef Okniński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(33,47%)
Okręg 6
Januszówka, Smolanka
Pokaż więcej
Marek Furman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 7
Krzysztof Prochenka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 8
Borki-Kosy, Chromna, Jasionka
Pokaż więcej
Stanisław Kondraciuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
225
(65,79%)
Grzegorz Piechowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
117
(34,21%)
Okręg 9
Grochówka, Maciejowice, Tęczki
Pokaż więcej
Sylwester Mariusz Żelechowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 10
Krzesk-Królowa Niwa, Wesółka
Pokaż więcej
Adam Cisak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
264
(77,19%)
Karol Adam Jeleń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(22,81%)
Okręg 11
Krzesk-Majątek, Stary Krzesk, Zawady
Pokaż więcej
Józef Jerzy Gruda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(39,93%)
Katarzyna Bułchak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
161
(60,07%)
Okręg 12
Borki-Wyrki, Lipiny, Ługi-Rętki, Ługi Wielkie, Świercze
Pokaż więcej
Grzegorz Maciej Skaruz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
215
(63,42%)
Krzysztof Lipiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
124
(36,58%)
Okręg 13
Modrzew, Izdebki-Błażeje, Izdebki-Kosny, Izdebki-Kośmidry, Izdebki-Wąsy, Sobicze
Pokaż więcej
Wojciech Pasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
200
(59,52%)
Emilia Lewczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
136
(40,48%)
Okręg 14
Zbuczyn Południowy, Pogonów
Pokaż więcej
Mariusz Daniel Markiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
239
(64,59%)
Zdzisław Izdebski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
131
(35,41%)
Okręg 15
Zbuczyn Zachodni, Zdany
Pokaż więcej
Tomasz Radomyski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
236
(73,75%)
Halina Chomka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(26,25%)