Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo: Łucka
Pokaż więcej
Damian Maciej Żmuda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(27,34%)
Marek Mieczysław Wasak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(25,06%)
Robert Paweł Sidor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
93
(23,54%)
Mieczysław Chlebiej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
95
(24,05%)
Okręg 2
sołectwo: Baranówka, Łucka-Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Rodak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(21,41%)
Anna Helena Dobrzyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
174
(35,15%)
Waldemar Bolesław Pawlina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
108
(21,82%)
Krzysztof Marek Abramiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
107
(21,62%)
Okręg 3
sołectwo: Majdan Kozłowiecki, Trzciniec, Wandzin
Pokaż więcej
Sławomir Andrzej Foltyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
222
(43,36%)
Ireneusz Szczuchniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
233
(45,51%)
Alina Danuta Ogórek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
57
(11,13%)
Okręg 4
sołectwo: Skrobów, Wola Mieczysławska
Pokaż więcej
Antoni Pytyś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(27,72%)
Teresa Jadwiga Bronisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(25,41%)
Sławomir Andrzej Sugier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
126
(41,58%)
Małgorzata Krystyna Bierzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
16
(5,28%)
Okręg 5
sołectwo: Skrobów-Kolonia
Pokaż więcej
Mateusz Staropiętka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(19,06%)
Piotr Malik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(21,93%)
Mirosław Adam Mika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
226
(59,01%)
Okręg 6
sołectwo: Wólka Rokicka, Wólka Rokicka-Kolonia
Pokaż więcej
Robert Stanisław Piętka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(47,89%)
Agnieszka Anna Kur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(24,52%)
Roman Pytko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
72
(27,59%)
Okręg 7
sołectwo: Rokitno
Pokaż więcej
Michał Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(50,00%)
Teresa Psuj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
128
(50,00%)
Okręg 8
sołectwo: Nowodwór
Pokaż więcej
Tomasz Adam Łaskarzewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(52,42%)
Stanisław Andrzej Szczygieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
118
(47,58%)
Okręg 9
sołectwo: Nowodwór-Piaski
Pokaż więcej
Jan Marian Filipek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(6,94%)
Stanisław Adam Borzęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
78
(36,11%)
Aleksander Woliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
123
(56,94%)
Okręg 10
sołectwo: Lisów
Pokaż więcej
Artur Wągrodny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(16,98%)
Urszula Dorota Sumbar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(19,77%)
Dorota Grażyna Misiarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
195
(45,35%)
Tadeusz Wiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
77
(17,91%)
Okręg 11
sołectwo: Mieczysławka, Wola Lisowska, Wincentów
Pokaż więcej
Mariusz Stanisław Kuchciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(36,71%)
Artur Szysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(33,54%)
Barbara Martyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
73
(23,10%)
Paweł Węgrzyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
21
(6,65%)
Okręg 12
sołectwo: Szczekarków od nr 55A
Pokaż więcej
Krzysztof Krupa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(27,33%)
Ewa Kowalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(25,47%)
Grzegorz Gdula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
60
(37,27%)
Łukasz Marcin Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
16
(9,94%)
Okręg 13
sołectwo: Annobór
Pokaż więcej
Ilona Ślisz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(6,15%)
Paweł Sadurski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(23,08%)
Jagoda Włoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
138
(42,46%)
Jerzy Paweł Piekarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
92
(28,31%)
Okręg 14
sołectwo: Brzeziny, Trójnia
Pokaż więcej
Michał Domański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(38,35%)
Marek Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(28,67%)
Stanisław Mysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
92
(32,97%)
Okręg 15
sołectwo: Chlewiska, Szczekarków od nr 1 – do 55
Pokaż więcej
Dariusz Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(14,63%)
Alfreda Halina Wolińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(26,52%)
Anna Agnieszka Lipska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOPYŚĆ
114
(34,76%)
Antoni Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
79
(24,09%)