Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Przystajń obejmująca: miejscowość Bagna oraz miejscowość Przystajń ulice: Widawa, Częstochowska od nr 41 do nr 142
Pokaż więcej
Waldemar Stanisław Woźny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(35,39%)
Marcin Michał Tomziński
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
87
(48,88%)
Zygmunt Majchrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(15,73%)
Okręg 2
Część sołectwa Przystajń obejmująca miejscowość Przystajń ulice: Częstochowska od nr 1 do nr 40, Józefa Krasuskiego, Kolejowa, Ogrodowa, Stanisława Sojczyńskiego
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Kulej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(44,55%)
Jacek Wojciech Pilarz
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
112
(55,45%)
Okręg 3
Część sołectwa Przystajń obejmująca miejscowość Przystajń ulice: Kwiatowa, Pamięci Katynia, Rynek, Słoneczna, Targowa
Pokaż więcej
Arkadiusz Józef Matuszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(20,83%)
Janusz Leśniak
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
113
(58,85%)
Adam Marek Gil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(20,31%)
Okręg 4
Część sołectwa Przystajń obejmująca miejscowość Przystajń ulice: Boczna, Krótka, Polna, Powstańców Śląskich, Przemysłowa
Pokaż więcej
Dorota Mieczysława Cioch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(44,63%)
Robert Bastrzyk
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
98
(55,37%)
Okręg 5
Część sołectwa Przystajń obejmująca miejscowość Przystajń ulice: Bór, Leśna, Nowa, Szkolna
Pokaż więcej
Grzegorz Sylwester Matyja
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(42,86%)
Zbigniew Adam Kmieć
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
107
(44,96%)
Wanda Jolanta Pilarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(12,18%)
Okręg 6
Sołectwo: Kuźnica Stara
Pokaż więcej
Alicja Maria Parkitna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(15,28%)
Henryka Kapuścik
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
93
(64,58%)
Wojciech Józef Hamela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(20,14%)
Okręg 7
Sołectwa: Kostrzyna , Mrówczak
Pokaż więcej
Remigiusz Grzegorz Wręczycki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(58,47%)
Jarosław Marian Tomalski
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
76
(41,53%)
Okręg 8
Sołectwo: Podłęże Szlacheckie (miejscowości: Michalinów i Podłęże Szlacheckie)
Pokaż więcej
Zenon Piśniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(38,10%)
Jadwiga Elżbieta Górnik
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
91
(61,90%)
Okręg 9
Sołectwa: Antonów, Kuźnica Nowa
Pokaż więcej
Jan Sas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(43,93%)
Paweł Grzegorz Piśniak
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
47
(43,93%)
Rafał Józef Olejnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(12,15%)
Okręg 10
Sołectwa: Górki, Stany
Pokaż więcej
Marian Józef Drynda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(53,39%)
Jadwiga Marianna Jelonek
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
55
(46,61%)
Danuta Janina Zawierucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Okręg 11
Sołectwo: Brzeziny
Pokaż więcej
Edward Józef Chamela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(50,75%)
Jolanta Barbara Bojarz
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
66
(49,25%)
Okręg 12
Sołectwa: Siekierowizna, Wilcza Góra, Wrzosy
Pokaż więcej
Zbigniew Jan Marczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(58,82%)
Katarzyna Maria Krawczyk
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
49
(41,18%)
Okręg 13
Sołectwo: Bór Zajaciński
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Koziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(39,69%)
Józef Chrzęstek
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
79
(60,31%)
Okręg 14
Sołectwo: Ługi-Radły
Pokaż więcej
Grzegorz Marek Kierat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(30,17%)
Aleksandra Romana Kierat
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
125
(69,83%)
Okręg 15
Sołectwa: Dąbrowa, Kamińsko
Pokaż więcej
Janusz Stanisław Bednarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(20,63%)
Marek Jan Zabawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZABAWY
42
(33,33%)
Zdzisława Elżbieta Kulej
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
31
(24,60%)
Grażyna Parkitna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(21,43%)