Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wyłączenia prądu w śląskim. Gdzie 2.03 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w śląskim 2.03? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w śląskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi przerwa w dostawie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy.

Spis treści

Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Rolna 51, 53, 54, 55, 57, 62, Kosmiczna 51, 34, 35, 38, 40, 42, 43, 45, 52, 53, 54, 55;, Sportowa 24, 23, 28, 29, 29A, 31, 33, 34, 36;
4.03 od godz. 7:30 do 12:00


Bielsko-Biała ulica Rolna na odcinku od nr 30 i 27 do nr 43 i 54, Kosmiczna, Sportowa na odcinku od nr 19 do nr 33 i 35
4.03 od godz. 12:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Kukułek od ul. Miodowej do numerów 38 i 38A, Pawia od ul. Bolesława Śmiałego do nr 56
7.03 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko-Biała ulica Suchy Potok, Księżycowa na odcinku od nr 33 i 35 do końca ulicy, Zalotników, Wyzwolenia na odcinku od nr 439, 422A do 487, 490M, Deszczowa na odcinku od ul. Wyzwolenia do nr 51, 47A, 49E, Głośna, Porąbki na odcinku od nr 11 i 12 do końca ulicy, Krzemionki na odcinku od ul. Wyzwolenia do nr 66A, 67
8.03 od godz. 7:30 do 8:30


Kozy ulica Wyzwolenia 500, Witosa 40
8.03 od godz. 7:30 do 8:30


Bielsko-Biała ulica Suchy Potok, Księżycowa na odcinku od nr 33 i 35 do końca ulicy, Zalotników, Wyzwolenia na odcinku od nr 439, 422A do 487, 490M, Deszczowa na odcinku od ul. Wyzwolenia do nr 51, 47A, 49E, Głośna, Porąbki na odcinku od nr 11 i 12 do końca ulicy, Krzemionki na odcinku od ul. Wyzwolenia do nr 66A, 67
8.03 od godz. 15:30 do 16:30


Kozy ulica Wyzwolenia 500, Witosa 40
8.03 od godz. 15:30 do 16:30


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Strzelców Bytomskich 65.
4.03 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Strzelców Bytomskich od 21 do 27 B, Tarnogórska 2.
5.03 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Paczyńska Od 1 do 7 oraz nr 8, Bytomska Od 3 do 17 oraz od 18 do 36.
6.03 od godz. 8:00 do 12:00


Bytom: Piłkarska 24, garaże.
6.03 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Ignacego Paderewskiego 21B, 21C, 21D i 21E.
6.03 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Aleksandra Fredry 9 i 11.
6.03 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Kazimierza Kruczkowskiego 1.
6.03 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Powstańców Warszawskich od 20 do 28, Sądowa 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
7.03 od godz. 8:30 do 13:00


Częstochowa

Częstochowa: ul. Szparagowa 34, ul. Szparagowa 6A, 10A, 12C,14A, 16A, 105, 113
ul. Szparagowa dz. nr 210/2, nr 210/3 oraz nr 211/1
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza ul. Brzozowa odbiorcy zasilani z ZK 3685, ZK 3630, ZK 3629,ZK2049, ZK 2311, ZK 2080, ZK 2094
5.03 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa: ul. Dekabrystów 80A
6.03 od godz. 7:30 do 17:30


Częstochowa: ul. Migdałowa, ul. Brata Alberta 19, ul. Brata Alberta dz. nr 23
6.03 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza ul. Karsowska odbiorca zasilany z ZK BDD 172932 (RD-4 ZK 3679)
6.03 od godz. 8:00 do 15:00


Siewierz ul. Zagłębiowska od nr 59A w kierunku ulicy Krakowskiej w Siewierzu (Wiaduktu),
6.03 od godz. 8:00 do 15:00


Siewierz ul. Zagłębiowska od nr 59A w kierunku ulicy Krakowskiej w Siewierzu (Wiaduktu),
7.03 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Skrzyneckiego 3
7.03 od godz. 8:00 do 10:00


Zawiercie ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 52
8.03 od godz. 8:00 do 12:00


Częstochowa: ul. Geodetów 15D, 15E
8.03 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice

Gliwice: Ignacego Daszyńskiego 68, 66A, 66B, 66C, 66D, 66E, 66F, 66G i 66H.
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Podleśna parzyste od nr 8A do nr 18 i nieparzyste od nr 7 do nr 13, ul. Kolonia Jana parzyste od nr 12A do nr 20 i nieparzyste nr 19 i szklarnie, ul. Libowiec 18, ul. J.Matejki nr 115.
4.03 od godz. 7:00 do 14:00


Pniówek: Dąbkowa, Pszczyńska od Orlej do Jastrzębia, Zgodna, Kanarkowa, Orla, Żniwna, Krucza Od 42 i 25 do końca, Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska 416 obiekty na giełdzie.
6.03 od godz. 8:30 do 11:00


Jastrzębie-Zdrój: Mączna Nr 30.
7.03 od godz. 8:00 do 15:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Szczotki 60D
4.03 od godz. 8:30 do 14:30


Katowice

Katowice: Żołnierska nr 15, 15 a, b, 17, 17 a.
4.03 od godz. 8:00 do 11:00


Katowice: Załęska Hałda nr 19, i od 4 do 28 nr parzyste, ogródki działkowe, Przekopowa nr od 4 do 15 a obie strony i od 18 do 88 nr parzyste, Dobrego Urobku nr od 1 do 20 a obie strony, Wrębowa od 1 do 17 nr nieparzyste, Kochłowicka nr 63, Bocheńskiego ogródki działkowe.
5.03 od godz. 8:00 do 12:00


Mysłowice

Chełm Śląski ul. Stacyjna od nr 18 do nr 35, Wieniawskiego od nr 1 do nr 23
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Laryska od nr 105 do nr 114J
6.03 od godz. 8:30 do 11:30


Chełm Śląski ul. Wiosenna przy nr 65 złącza kablowe nr BDJ/46/8759, BDJ/46/8745, BDJ/46/8823
7.03 od godz. 9:00 do 15:00


Chełm Śląski ul. Wiosenna 59
8.03 od godz. 9:00 do 15:00


Wiosenna brak nr domu nr złącza kablowego BDJ/46/8760
8.03 od godz. 9:00 do 15:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Janusza Daaba Tarnogórska od 62 do 68, Źródlana.
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Piekary Śląskie: Kazimierza Odnowiciela od 1 do 13 , od 2 do 14, Chopina od 2 do 8,Ogrodowa od 1 do 19, od 2 do 18, Pod Lipami od 3 do 9, od 6 do 20, Targowa 6A, Ogródki działkowe.
6.03 od godz. 9:00 do 13:00


Piekary Śląskie: Teodora Heneczka 5.
7.03 od godz. 8:30 do 14:00


Piekary Śląskie: Marszałka Józefa Piłsudskiego od 2 do 28 ,od 1 do 17.
7.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Zofii Nałkowskiej od 4 do 4B, Norwida od 21 do 23B i od 24 do 26B.
5.03 od godz. 7:00 do 13:00


Ruda Śląska: Katowicka od 154 do 154C.
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Ruda Śląska: Radoszowska od 107 do 111, Bończyka, Wschodnia od 11 do 11A, od 15 do 19 i od 12 do 18A.
7.03 od godz. 7:00 do 13:00


Rybnik

Rybnik: ks. Józefa Szafranka Wyłączony Teatr Ziemi Rybnickiej.
5.03 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Tylna 2, 4, 6, Willowa 17 do 40, Arki Bożka 125.
6.03 od godz. 8:00 do 16:00


Rybnik: Powstańców Śląskich 17.
7.03 od godz. 7:00 do 9:00


Rybnik: Obwiednia Południowa Garaże przy budynku nr 25.
7.03 od godz. 7:00 do 14:00


Rybnik: Pawła Semana 2C, 2E, 2F, Stefana Batorego 81A, Sportowa 41 do 78.
7.03 od godz. 8:00 do 16:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 35 a, 37 a, b, c, d, 39 a, b, c, d, e, 41 a, b, c, d.
4.03 od godz. 7:30 do 10:30


Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 25 a, b, c, 27 b, c, d, 29 a, b, c, d, 31 a, b, c, d.
4.03 od godz. 10:30 do 13:30


Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 33 s, b, c, d, e, 35 a, b, c, d, 37 a, b, 41 a, b, wymienniki ciepła, garaże.
5.03 od godz. 7:30 do 10:30


Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 17, 19, 25 a, b, c, d, 27 a, b, c, d, 29 a, b, c, 31 c, d, Chorzowska nr 14.
5.03 od godz. 10:00 do 13:30


Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły od 18 do 48 nr parzyste, Mieszka I od 2 do 20 nr parzyste, Jałowcowa plac budowy, Zygmunta Starego od 1 do 19 nr nieparzyste i od 18 do 20 a nr parzyste.
6.03 od godz. 7:30 do 12:00


Siemianowice Śląskie: Lawendowa od 2 do 18 nr parzyste, Poranna nr 49, Miodowa od 2 do 12 nr parzyste, Rumiankowa od 2 do 22 nr parzyste, Jaśminowa od 2 do 18 nr parzyste.
6.03 od godz. 11:00 do 13:30


Siemianowice Śląskie: Henryka Krupanka nr 84, 84 a, Centrum Ogrodnicze, działki 1908/122, 1919/122, Krokusowa, Gerberowa działki budowlane.
7.03 od godz. 7:30 do 10:30


Siemianowice Śląskie: Bytomska nr 61, plac budowy, Rozwojowa, nr 3 a, plac budowy, Z K 168836, Z K 170285, Z K 174701, Z K 204786, Z K 215707, Z K 216503, Innowacyjna nr 20.
7.03 od godz. 10:00 do 13:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Kalinowa 127, 129
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Władysława Jagiełły 36.
4.03 od godz. 8:30 do 12:00


Tychy: Goździków od 23 do 33 , 32.
5.03 od godz. 8:00 do 17:00


Zabrze

Zabrze: Gabrieli Zapolskiej 37, 37A, Ofiar Katynia-cmentarz.
4.03 od godz. 8:00 do 10:00


Zabrze: Marszałka Józefa Piłsudskiego od 63 do 77.
4.03 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: Jana III Sobieskiego 24A.
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Zabrze: ks. Jerzego Badestinusa od 47 do 69 i od 60A do 80, Kościelna.
7.03 od godz. 8:00 do 14:00


powiat bielski

Dankowice ulica Bielska od nr 28A do nr 36, Faracka od nr 1 do 11, Jedlina od nr 1 do nr 14 i przyległe w tym rejonie, Oświęcimska od nr 101 do nr 103, Sosnowa od nr 1 do nr 5
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Buczkowice ulica Skowronków, Kukułcza, Bór od nr 778 do nr 976
5.03 od godz. 7:00 do 16:00


Meszna ulica Jaworowa, Bór od nr 71 do nr 537, Jagodowa nr 4, Przelotowa, Głogowa od nr 3 do nr 11
5.03 od godz. 7:00 do 16:00


Jasienica ulica Stawowa odcinek od ul. Jasienica do nr 1369 i 378, Miodowa (cała), Słoneczna 380, Strumieńska odcinek od ul. Krętej do Słonecznej, Kręta odcinek od nr 89 i 130 do nr 259
5.03 od godz. 7:30 do 15:00


Łazy ulica Kręta 51,89,151, Grabówka 1300, 1654
5.03 od godz. 7:30 do 15:00


Dankowice ulica Leśna od nr 1 do nr 3, Oświęcimska od nr 56 do nr 95 i przyległe w tym rejonie, Lipowa od nr 34 do nr 49, Faracka nr 13

5.03 od godz. 8:00 do 12:00


Bestwinka ulica Ładna 12 i 12a, Młyńska 1, 1a, 4, Witosa do nr 14 i 29A, Adamaszka, Polna i przyległe w tym rejonie, Olchowa do nr 10 i 15, Jarzębinowa.
5.03 od godz. 9:00 do 17:00


Bestwina ulica od nr 172 do 188 i od nr 153 do 177 i przyległe w tym rejonie.
5.03 od godz. 9:00 do 17:00


Rudzica ulica Działy nr 671, 650, 698, 583, 278, 182, 709, 712, 180; Malinowa 144; Radosna 189, Dębowa nr 75, 74, 73, 574, 655A, 655B, 711, 736;
6.03 od godz. 7:30 do 16:00


Ligota ulica Pod Lasem od nr 14 i 27, Ptasia
6.03 od godz. 8:00 do 8:30


Ligota ulica Pod Lasem 43, 43a, 43b
6.03 od godz. 8:00 do 12:30


Ligota ulica Pod Lasem od nr 14 i 27, Ptasia
6.03 od godz. 12:00 do 12:30


Mazańcowice ulica Spółdzielcza 51, 52, 53, 152, 473, 482 i okolica; Starobielska 56, 583, 726; Dębowa nr 249, 589, 860, 734, 850, 1129, Kopiec na odcinku od ul. Dębowej do nr 623, 908; Zakole nr 848, 891; Zielona nr 1154;
7.03 od godz. 7:30 do 11:00


Bielsko Biała ulica Marzanny 37, Potok 48, 50, 52, Światopełka 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 25B, 25D, 30
7.03 od godz. 7:30 do 14:00


Iłownica ulica Stawowa, Dworkowa
7.03 od godz. 7:30 do 15:00


Bronów ulica Miodowa, Błękitna, Kunza
7.03 od godz. 8:00 do 8:30


Bronów ulica Miodowa od nr 6 do nr 12b
7.03 od godz. 8:00 do 12:30


Szczyrk ulica Myśliwska nr 2, 4 i Stara Karczma, Beskidzka nr 3, 3a, Górska nr 2, 3, 4, 4a, 6 i Dom Weselny, Willowa nr 1, 3, 4, 6
7.03 od godz. 8:00 do 14:00


Mazańcowice ulica Kopiec na odcinku od ul. Dębowej do nr 623, 908; Zakole nr 848, 891; Zielona nr 1154;
7.03 od godz. 11:00 do 15:00


Bronów ulica Miodowa, Błękitna, Kunza
7.03 od godz. 12:00 do 12:30


Szczyrk ulica Willowa nr 14a, 14b, 36 oraz budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK5940 i ZK9524
8.03 od godz. 8:00 do 14:00


Czechowice-Dziedzice ulica Żbika 8, 8A, 10
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Jaworze ulica Cisowa na odcinku od nr 56 do 699, Myśliwska na odcinku od nr 39, 86C do nr 40
8.03 od godz. 10:00 do 13:00


Jaworze ulica Cisowa na odcinku od nr 71, 121 do ul. Pogodnej, Pogodna 12, 52, 18, 20, Złocista 685, 10, 693, 755
8.03 od godz. 12:00 do 16:00


Pisarzowice ulica Krzemieniowe Pola, Spacerowa.
11.03 od godz. 8:00 do 15:00


Szczyrk ulica Willowa nr 26
11.03 od godz. 8:00 do 15:00


Szczyrk ulica Przedwiośnie nr 4 i 6
12.03 od godz. 8:00 do 14:00


powiat będziński

Żelisławice ul. Piastów od nr 3 do Cmentarza
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Wojkowice ul. Długosza od ulicy Harcerskiej do ulicy 1-go Maja
4.03 od godz. 8:00 do 16:00


Wojkowice ul. Puławskiego odbiorca zasilany ze złącza ZK 2745
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wojkowice ul. Proletariatu odbiorca zasilany ze złącza ZK-BDD117612 (ZK 4092)
5.03 od godz. 8:00 do 15:00


Psary Brzękowice Wał
6.03 od godz. 8:30 do 12:30


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Pruchna ulica Katowicka od ulicy Zebrzydowickiej do ulicy Lipowej, Główna 4, Spółdzielcza 4. Sklep EMI-MARKET.
4.03 od godz. 8:00 do 11:00


Ogrodzona ulica Wiedeńska 18-24, Centralna 2
4.03 od godz. 8:00 do 12:00


Koniaków przysiółek Centrum, Szańce, Gronik
4.03 od godz. 8:00 do 14:00


Istebna: Olecki Górne
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Brzegowa, Kopydło
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Lachy Dolne
5.03 od godz. 8:00 do 18:00


Kaczyce: Kolonii Konopnickiej, Słonecznej, Pogodnej.
6.03 od godz. 20:00 do 22:00


Koniaków przysiółki Wołowa, Jasiówka, Plenisko
7.03 od godz. 7:00 do 15:00


Górki Wielkie ulica Łamana, Leśna, Kretowskie, Wesoła, Turystyczna
7.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wisła ulica Turystyczna, Głębce, Spokojna
7.03 od godz. 8:00 do 15:00


Rudnik ulica Centralna 8 - 24, Grabowa 1 - 3
7.03 od godz. 8:00 do 16:00


Cieszyn ulica Bielska 160B, 160D, Braci Miłosiernych, Mleczna do nr 17 i 20, Wiślańska 21
8.03 od godz. 7:30 do 8:30


Skoczów ulica Podlesie
8.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wisła ulica Jedenastego Listopada
8.03 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Harcerska
8.03 od godz. 8:00 do 16:00


Kozakowice ulica Główna, Stawowa, Nad Stawami.
8.03 od godz. 8:30 do 15:30


Cieszyn ulica Bielska 160B, 160D, Braci Miłosiernych, Mleczna do nr 17 i 20, Wiślańska 21
8.03 od godz. 16:00 do 17:00


powiat częstochowski

Grabówka Cykarzewska , ul. Kasztanowa od nr 12 do nr 34 oraz od nr 15 do nr 45
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Rędziny, ul. Polna od nr 2 do nr 12 i od nr 3 do nr 13, ul. Jabłoniowa od nr 4 do nr 22 i od nr 7 do nr 25
5.03 od godz. 8:00 do 13:00


Soborzyce , ul. Osiny od nr 1 do nr 16
5.03 od godz. 9:00 do 12:00


Garnek , ul. Kątowa, ul. Główna
6.03 od godz. 8:00 do 9:00


Rędziny,
ul. Bankowa nr 4, 9, 15, dz. nr 65/33
6.03 od godz. 8:00 do 13:00


Kościelec , ul. Jana Pawła II 101
6.03 od godz. 8:00 do 15:00


Konopiska ul. Jowisza 13, 15
7.03 od godz. 8:00 do 12:00


Teklinów, ulice Długa od nr 1 do nr 95 i od nr 2 do nr 116 , Kolejowa nr 10, Północna nr 4, Słoneczna nr 6
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gliwicki

Pyskowice: Gołębia, Kormoranów 9, 11, 15 i 17.
6.03 od godz. 8:00 do 14:00


Gierałtowice: Graniczna od 121 do 135.
7.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat kłobucki

Mrówczak od nr 8 do nr 22
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Władysławów ul. Turystyczna od nr 1 do nr 3, Zawady ul. Wypoczynkowa 29
6.03 od godz. 8:00 do 15:00


Lgota ul. Południowa od nr 124 do nr 148, od nr 103 do nr 147 i 169. Szarlejka ul. Słoneczna od nr 61 do nr 86, Sosnowa, Cicha
6.03 od godz. 8:00 do 16:00


Kalej ul. Jasnogórska, Dworska, Spokojna, Magnacka, Szlachecka
7.03 od godz. 8:00 do 14:00


Władysławów ul. Turystyczna od nr 1 do nr 49 nieparzyste i od nr 2 do nr 24 parzyste, Zawady ul. Wypoczynkowa 29
7.03 od godz. 8:00 do 15:00


Ślusarze od nr 1 do nr 8
8.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wręczyca Wielka ul. Tęczowa
8.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat lubliniecki

Zborowskie ul. Dolna nr 1A, Główna od nr 23 do nr 32
4.03 od godz. 8:30 do 14:00


Zborowskie ul. Borkowa nr 3 i nr 4, Główna od nr 4 do nr 20 parzyste i od nr 7 do nr 19
4.03 od godz. 8:30 do 14:00


Draliny ul. Lubliniecka od nr 1 do nr 5, Pawonkowska nr 1
5.03 od godz. 8:30 do 14:30


Dzielna ul. Leśna od nr 1 do nr 2A
5.03 od godz. 13:30 do 14:30


Woźniki ul. Lompy od nr 5 i nr 8 do nr 23, Ogrodowa od nr 1 do nr 20 oprócz nr 2 i nr 4, Sadowa
6.03 od godz. 8:30 do 14:30


Pietruchowe ul. Leśna 2 oraz nr 7 i nr 9, Pietruchowe od nr 1 do nr 16
6.03 od godz. 9:00 do 12:00


Pawonków ul. Lubliniecka od nr 12 do nr 18, Skrzydłowicka od nr 1 do nr 22, Zawadzkiego od nr 1 do nr 6
7.03 od godz. 9:00 do 12:00


Rusinowice ul. Gołka nr 20, Piaskowa od nr 1 do nr 30 oprócz nr: 10, 27, 29, 1-go Maja nr 1
8.03 od godz. 10:00 do 16:00


powiat mikołowski

Wyry: Miodowa od nr 12 do nr 26; plac budowy.
4.03 od godz. 7:00 do 15:00


Wyry: Łabędzia od nr 36 do nr 50.
5.03 od godz. 7:00 do 15:00


Wyry: Różana, Spokojna od Pszczyńskiej do nr 73, Pszczyńska od torów PKP do nr 207, Kopaniny od 1 do 21b, od 2 do 4.
6.03 od godz. 9:00 do 15:00


Ornontowice: Kolejowa 58 B, 58 C; 95 - 95 J; 99 B - 99 E.
7.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat myszkowski

Poraj, ul. Jastrzębska od nr 5 do nr 59 i od nr 4 do nr 28 , ul. Fryderyka Chopina od nr 14 do nr 18 i od nr 11 do nr 13, ul. Sportowa od nr 2 do nr 6, dz. nr 1219/1, dz. nr 1220/12, dz. nr 3026/1, dz. nr 3026/3
4.03 od godz. 8:00 do 13:00


Myszków, ulica Wolności 78, 83 ,85
4.03 od godz. 8:00 do 17:00


Żarki Letnisko, ul. PCK od 1 do 20, ul. DŁUGA od 1 do 8, ul. BRZOZOWA od 5 do 7,
ul. SPORTOWA od 1 do 7.
5.03 od godz. 8:00 do 17:00


Żarki Letnisko , ul. PCK od 1 do 20, ul. DŁUGA od 1 do 8, ul. BRZOZOWA od 5 do 7, ul. SPORTOWA od 1 do 7.
6.03 od godz. 8:00 do 17:00


Kuźnica Stara, ul. Nad Rozlewiskiem od nr 17 do nr 19, od nr 33 do nr 35 i od nr 26 do nr 40
8.03 od godz. 8:00 do 15:00


Koziegłowy, ul. Częstochowska 68, ul. Zielona 4A i 6 , ul. Warszawska 68
8.03 od godz. 8:00 do 16:00


powiat pszczyński

Goczałkowice-Zdrój: Jeziorna nr 50.
4.03 od godz. 7:00 do 14:00


Poręba: Żurawia cała ulica, Graniczna parzyste od nr 72 do 102
nieparzyste od nr 83 do 97, Wodna 1,4, 6, 6A, 6B, Szkolna cała ulica, Gabriela Narutowicza cała ulica za wyjątkiem nr 1,2,4,4A, Żwirowa cała ulica, Wodzisławska 49,57,57A,59,86, Grzybowa cała ulica.
4.03 od godz. 8:30 do 10:30


Poręba: Wodzisławska nr 23b (Dom przyjęć Markowy), 78 (LUSTPACK wraz z resztą przedsiębiorstw za firmą LUSTPACK).
5.03 od godz. 8:00 do 15:00


Suszec: Lipowa Działka nr 377/14 [zasilana z ZK-GLW324083].
6.03 od godz. 7:00 do 14:00


Poręba: Żurawia cała ulica, Graniczna parzyste od nr 72 do 102
nieparzyste 83 do 97, Wodna 1,4,6,6A,6B, Szkolna cała ulica, Gabriela Narutowicza cała ulica za wyjątkiem 1,2,4,4A, Żwirowa cała ulica, Wodzisławska 49,57,57A,59,86, Grzybowa cała ulica.
6.03 od godz. 8:00 do 10:00


Pielgrzymowice: Daszyńskiego od Nr 10 do Nr 14, Brzezińska od Nr 1 do 354.
6.03 od godz. 8:00 do 15:00


Pniówek: Pszczyńska Od Wodzisławskiej do Orlej, Słowików, Krucza OD kopalni do budynków 42 i 25.
6.03 od godz. 10:30 do 14:00


Kobielice: Zacisze cała, Topolowa nr 16 oraz od nr 24E do nr 74 oraz od nr 15 do nr 83, Pochyła cała, Pańska nr 3 oraz od nr 2 do nr 16, Radosna cała, Równa cała, Wspólna cała, Jana Pawła II od nr 21 do nr 85 oraz od nr 22 do nr 54, Wiejska od nr 3 do nr 63 oraz od nr 6 do nr 56, Brzeźce: Łączna Od nr 7 do nr 11.
7.03 od godz. 8:00 do 15:00


Radostowice: Pszczyńska parzyste od nr 226A do nr 234 i nieparzyste od nr 221 do nr 225.

  • od 7.03 godz. 8:00 do 8.03 godz. 15:00

powiat raciborski

Rudy: Kozielska od skrzyżowania z ul. Cysterska do 4F parzyste i nieparzyste, Raciborska budynki pomiędzy ul. Raciborską a ul. Kozielską.
6.03 od godz. 8:00 do 11:00


Rzuchów: Pstrązka 46 do 16 i 11 do 25.
7.03 od godz. 7:30 do 12:00


powiat rybnicki

Dzimierz: Rzuchowska od 23 do 47 parzyste i nieparzyste, Marusze od 13A do 51 parzyste i nieparzyste, Wygony cała.
4.03 od godz. 8:00 do 11:30


Piece: Sportowa 2A, Rydułtowska 19.
4.03 od godz. 8:00 do 13:00


Dzimierz: Sportowa cała.
4.03 od godz. 10:00 do 13:30


Czerwionka-Leszczyny: Słowiańska od 1A do 27, Biskupa Pluty od 3 do 21, Błękitna od 3 do 35.
5.03 od godz. 7:30 do 14:00


Gaszowice: Dołki, Sumińska 7, Sumina: Leśna cała, Wolności cała, Rybnicka od 25C do 41 parzyste i nieparzyste.
6.03 od godz. 8:00 do 11:00


Sumina: Dworcowa cała, Rybnicka od przejazdu kolejowego do straży pożarnej, Wąska.
6.03 od godz. 10:00 do 13:30


powiat tarnogórski

Tarnowskie Góry: Marszałka Józefa Piłsudskiego od 1 do 15, od 2 do 16, Krakowska od 8 do 20, Sienkiewicza 1 , 2, Nakielska 1, 3.
3.03 od godz. 9:00 do 12:00


Nowe Chechło: Powstańców od 21 do 77, od 14 do 90, Brata Alberta, Astrów, Lasowicka od 36 do 44, od 43 do 47.
5.03 od godz. 9:00 do 12:00


Tarnowskie Góry: Fiołków od 7 do 67, od 4 do 20.
7.03 od godz. 8:30 do 16:00


Świerklaniec: Akacjowa 1 od A do D.
7.03 od godz. 9:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Pszów: ks. Pawła Skwary Wyłączona pompownia P-3A.
4.03 od godz. 7:00 do 16:00


Łaziska: Stawowa od Nr 1 do 5, Młyńska od Nr 1 do 4, Powstańców od Nr 1 do 47.
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Radlin: Józefa Rymera od budynków 209 i 210 do 221 i 222, Wilhelma Wawrzyńczyka.
4.03 od godz. 8:30 do 14:00


Skrzyszów: Zielona Przedszkolna,1-go Maja, Lipowa, Sobieskiego, Polna, Szybowa,Wyzwolenia,Powstańców.
5.03 od godz. 8:00 do 15:00


Gołkowice: Leśna od Borowickiej do budynku 15, Borowicka Od 1 Maja do Rzecznej, 1 Maja Nieparzyste od 155C i 157 do 183.
5.03 od godz. 8:30 do 12:00


Wodzisław Śląski: Dąbrówki.
5.03 od godz. 12:00 do 14:00


Radlin: Bolesława Chrobrego, Wodzisław Śląski: Bolesława Chrobrego 423.
7.03 od godz. 8:30 do 15:00


powiat żywiecki

Ślemień ulica Zakopiańska nr 18, dom letniskowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK-BBZ412267
4.03 od godz. 8:00 do 14:00


Laliki odbiorcy koło drogi w stronę Kercin zasilani ze złączy kablowych nr ZK7789, ZK410133, ZK410718, ZK10088, ZK416989, ZK9666
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Rychwałd ulica Śląska, Parkowa
6.03 od godz. 8:00 do 14:00


Zwardoń przysiółek Węglarze, Wołowiec, okolice byłego wyciągu narciarskiego
7.03 od godz. 9:00 do 11:00


Ślemień ulica Wiklinowa od nr 1 do 8, Przeczna, Jasna, Jabłoniowa, Osiedlowa od nr 1 do 5, Kasztanowa, Olchowa, Za Wodą od nr 12 do 61
7.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ślemień ulica Wiklinowa od nr 1 do 8, Jasna, Osiedlowa od nr 1 do 5, Za Wodą od nr 12 do 43
8.03 od godz. 8:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!