Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wyłączenia prądu w śląskim. Gdzie 21.02 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w śląskim 21.02? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 21.02 w śląskim. Taka sytuacja może być irytującą, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w śląskim.

Spis treści

Gdzie obecnie (21.02 16:04) nie ma prądu w śląskim?

powiat bielski

Czechowice-Dziedzice ulica Reja od nr 1A do nr 27 i od nr 2 do nr 36, Szkolna nr 8,
21.02 od godz. 9:00 do 17:00


powiat cieszyński

Cieszyn rejon ulic Gospodarska, Słowicza, Puńcowska od Orzeszkowej w kierunku Puńcowa wraz z pzryległymi, Puńców, Bażanowice, Dzięgielów, Leszna, Goleszów od Centrum w kierunku Cieszyna, Dzięgielowa i Godziszowa.
21.02 od godz. 13:08 do 17:30


powiat gliwicki

Knurów: Jana Matejki, Wilsona 82E, 96E, 96F, 110, 116 oraz od 104A DO 104F, Walentego Rakoniewskiego.
21.02 od godz. 7:00 do 17:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Św. Franciszka nr 19, 20, 21, 22, 23, Do Niwki od ul. Polnej do nr 21, Babiego Lata od ul. Polnej do nr 29, Polna od nr 113A i 122 do nr 163 i nr 160A i 160B -wyłączenie przy ul. Polnej nie dotyczy nr od 121 do 121E, 123, 123A oraz 159B,
22.02 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko-Biała ul. Czajek nr 5, 14, Krzyżowa nr 41, Lipnicka nr 119, 119A, 123, 125, 127, 127A, 129, 133, 133, 220, 258, Polna nr 2, 4, 5, 7, 24A, 21C,
23.02 od godz. 7:30 do 13:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Żwirki i Wigury od 1 do 13, Pilotów od 1 do 5, Robotnicza, Pionierów , Chopina, Pułaskiego od 35 do 49, 67 A, 67 B, Rajska od 1 do 13, Obozowa od 1 do 5.
22.02 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Przemysłowa od 14 do 26, od 25 do 47, Pułaskiego od 35 do 47, Żwirki Wigury od 2 do 14, od 1 do 13, Pilotów od 1 do 5, Walisa 26.
23.02 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Henryka Siemiradzkiego 9, od 2 do 12, Wyspiańskiego 8, Piłsudskiego od 19 do 31.
26.02 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Przemysłowa 2,5, Pułaskiego od 1 do 7, Chrzanowskiego 12, Okulickiego 11 , od 10 do 18, Wyczółkowskiego od 32 do 38.
27.02 od godz. 8:30 do 13:00


Chorzów

Chorzów: Władysława Truchana od 2 do 36 nr parzyste, Sienkiewicza nr 11, 16, kiosk.

  • od 26.02 godz. 7:00 do 27.02 godz. 15:00

Częstochowa

Częstochowa: ul. Ikara 288
22.02 od godz. 8:00 do 11:00


Biała ul. Jasnogórska od nr 182 do nr 222, od nr 171 do nr 203, Sosnowa
22.02 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Kilińskiego od 98 do 124 oraz 109 i 109 A
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza ul. Brzozowa
22.02 od godz. 8:30 do 13:30


Częstochowa: ul. Legnicka 76, 78
23.02 od godz. 8:00 do 15:00


Łaziska Górne: Wyrska od 11 do 15, Księdza Jana Głowińskiego od 9 do 21, Kardynała Wyszyńskiego od 9 do 37a , od 8 do 30b, Zwycięstwa 11, Tuwima, Lipowa, Powstańców od 8 do 16, od 7 do 17.
23.02 od godz. 8:30 do 12:00


Łaziska Górne: Tadeusza Kościuszki 100, 106 , 108, 110, 107 , 111.
26.02 od godz. 8:30 do 12:30


Zawiercie ul. Krańcowa, Podgórska od nr 11 do ulicy Wąwozowej, Pomrożycka od nr 15, 32 do nr 60, Gminna, Boczna, Wąwozowa
27.02 od godz. 8:00 do 12:00


Częstochowa: ul. Wały Dwernickiego 113
27.02 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa Dźbów, ul. Kopalniana bloki nr 14, 16 ,18 i ul. Kopalniana nr 10 H, 10C, 12, 49, 65 , 69, ul. Plażowa, ul. Promowa ,ul. Wilgowa ZK16685
27.02 od godz. 8:30 do 12:30


Łaziska Górne: Tadeusza Kościuszki 108, 109, 112, 113, 114, od 115 do 115e, garaże, od 2 do 24, Generała Władysława Sikorskiego od 18 do 28, od 11 do 25.
27.02 od godz. 8:30 do 12:30


Dąbrowa Górnicza ul. Pustynna, Żołnierska
27.02 od godz. 8:30 do 13:30


Częstochowa: ul. Osikowa 34A
28.02 od godz. 8:00 do 12:00


Poręba ul. Główna 32 B
28.02 od godz. 8:00 do 12:00


Gliwice

Gliwice: Racławicka 3,5,7,9, Tadeusza Kościuszki 42, 44, 46, Na Skarpie 1,3,5, Jana III Sobieskiego 16, 16A, Ignacego Daszyńskiego 15A, 15B.
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Dąbrowskiego nr 47.
22.02 od godz. 7:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: A. Bożka Pawilony na byłym targowisku.
22.02 od godz. 8:30 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój: Łowicka od Nr 11 do 15.
24.02 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój: Armii Krajowej Ranoszka, Pogodnej, Kościelnej, Kasztanowej, Wyzwolenia, Rzecznej, Kowalczyka, Ruptawskiej, Frysztackiej, Ranoszka, Żwirki Wigury, Piaskowej, Tęczowej.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój: Północna Garaże pomiędzy ulicą Północną a Katowicką.
26.02 od godz. 8:30 do 14:00


Katowice

Katowice: Cieszyńska nr 3, 4, 5, 6.
22.02 od godz. 7:30 do 16:00


Katowice: Wojciecha Korfantego od 141 do 167 i od 181 do 189 nr nieparzyste, ogródki działkowe.
22.02 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Pawła Stellera 17.
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice: Bytkowska Złącze Kablowe nr 205118, Siemianowice Śląskie: Walerego Wróblewskiego zasilanie T P S. A. , U R T i P.
24.02 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Wilhelma Friedricha Grundmanna przepompownia, zasilanie rezerwowe stacji trakcyjnej Tramwaje Śląskie, plac budowy, stacja łasowania pojazdów elektrycznych, sygnalizacja świetlna.
26.02 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Andrzeja Zielnioka 79 CA, 79C
22.02 od godz. 9:00 do 14:30


Chełm Śląski ul. Gamrot od nr 1 do nr 18, Błękitna od nr 1 do nr 18, Chełmska nr 65
27.02 od godz. 9:00 do 14:00


Imielin ul. Imielińska od nr 161 do nr 186
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Katowicka 141, 144, 144A, 144B.
22.02 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik

Rybnik: Grota Roweckiego 21 do 29, Stefana Batorego 26A do 26G, 28, 30, 32A.
22.02 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik: Zebrzydowicka nr 160I i 160H, ul. Buhla od nr 2 do 40A.
27.02 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Aleksandra Gierymskiego 1 do 32, Morwowa, Gliwicka 209 do 254a.
27.02 od godz. 8:00 do 12:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Bracka nr 21, 22, 24, Pszenna nr 17, Grochowa nr 17, Skłodowskiej nr 8, 10, 12, 12A, 12B, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, Garaże, Odbiorcy zasilani z złączy kablowych ZK-4220 , ZK-3495
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Sosnowiec ul. Strzelecka od nr 1 do nr 10, ul. Jaśminowa 13,13A,15,15A,17, ul. Olszynowa 19,21,34, ul. Tylna od nr 18 do nr 40, ul. Brzozowa od nr 23 do nr 47, 57
27.02 od godz. 9:00 do 11:00


Sosnowiec ul. Olszynowa 34, ul. Brzozowa 57
27.02 od godz. 10:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Henryka Wieniawskiego garaże.
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy: Sienkiewicza 56.
27.02 od godz. 8:30 do 14:00


Zabrze

Zabrze: 3 Maja 30.
23.02 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: św. Kamila od 12 do 16, Hauptmana od 11 do 15 i od 12 do 22, Jodłowa od 9 do 19, Królowej Luizy od 1 do 5, Barlickiego od 17 do 21,Św. Jacka od 21 do 29.
27.02 od godz. 8:00 do 12:00


powiat bielski

Godziszka ulica Dębowa nr 706
22.02 od godz. 8:00 do 13:00


Kaniów ulica Dankowicka od nr 87 do nr 31B i od nr 42 do nr 26A,
23.02 od godz. 8:00 do 11:00


Malec ulica Stawowa, Świętojańska, Jasińskiego, Miasteczko, Jasna.
23.02 od godz. 8:00 do 15:00


Porąbka ulica Wielka Puszcza, Podhalańska, Piękna 19, 32, 34, 36, 38.
23.02 od godz. 8:30 do 15:30


Wilkowice ul. Swojska od nr 18 do nr 28, Wyzwolenia nr 35, 31, 26, 33, Słowicza nr 9, 10, 11, 13, Do Lasku nr 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, Samotna nr 3, Grabecznik nr 50A,
23.02 od godz. 9:00 do 12:00


Grodziec ulica: Siedlacza od nr Grodziec 417 do ul. Solarskiej, Solarska od Siedlaczej do nr Grodziec 350, Pod Górkę, Polna, Grodziec 71

26.02 od godz. 8:00 do 14:00


Janowice ul. Janowicka od nr 87 i 94 do nr 141 i 150, Miodowa nr 14,
26.02 od godz. 9:30 do 10:30


Bujaków ulica Szkolna, Modrzewiowa, Myśliwska, Wąska.
27.02 od godz. 8:30 do 15:30


Czechowice Dziedzice ulica Kopernika od nr 35 do nr 25a i od nr 86 do nr 60a, Pokrewna od nr 1 do nr 11, Mazańcowicka od nr 103 do nr 107, Cicha od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 12, Bukowa od nr 2 do nr 12 i od nr 1 do nr 17, Przełęczna od nr 15 do nr 11 i od nr 8 do nr 2,
27.02 od godz. 9:00 do 16:00


Wilamowice ulica 1 Maja, Więźniów Oświęcimia, Sikorskiego, Kościuszki.
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Wilamowice ulica Rynek, Piłksudskiego, Więźniów Oświęcimia, Kochanowskiego, Polna, Mickiewicza.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


powiat bieruńsko-lędziński

Bieruń: Świerczyniecka 75, 77.
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Bojszowy: Świętego Jana nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 12, Jedlińska nieparzyste od 1 do 45, parzyste od 2 do 30, Dworzysko 18, 20, 24, 7, 9, 11.
22.02 od godz. 9:30 do 13:30


Mysłowice ul. Świerczyny garaże przy nr 25
23.02 od godz. 8:00 do 14:00


Bieruń: Węglowa 127, 133, Warszawska 256, od 262 do 270, garaże, Królowej Jadwigi 10.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


powiat będziński

Będzin ul. Podłosie od nr 3 do końca, od nr 12 do końca, Niepiekło, Rzeczna
22.02 od godz. 8:30 do 14:30


Będzin ul. Rybna 18, Zawale 9.
27.02 od godz. 8:00 do 11:00


Preczów ul. Skowronków odbiorcy zasilani ze złączy ZK 5227, ZK 4055, ZK 3304
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Przeczyce ul. Targowa od nr 2 do nr 10, od nr 1 do nr 21, 21-go Stycznia od nr 101 do nr 123, od nr 34 do nr 50
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Wisła ulica Spokojna, Głębce 60A , 103A , 107A , dawny budynek Centrostalu , restauracja Olimpia
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Dzięgielów ulica Lipowa 5-21, 6-14, Targoniny 75
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Puńców ulica Cieszyńska 61-63, 82-106, Kamienna, Sportowa 8-42, 15-19
22.02 od godz. 11:00 do 13:00


Goleszów ulica Przemysłowa
23.02 od godz. 8:00 do 16:30


Kaczyce: Ogrodnicza Działki nr 359/83 i 359/82 zasilane z ZK-GLW322500.
26.02 od godz. 7:00 do 14:00


Wisła ulica Leśna, Mierydze , Za Groń , Oś. Zdejszy 17 , 18
26.02 od godz. 8:00 do 14:00


Cieszyn ulca Barteczka 7A, 7B
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Mleczna od nr 21- 51 i 26 - 52, Wielodroga 79 - 81C
26.02 od godz. 9:30 do 13:30


powiat częstochowski

Wierzchowisko, ul. Szkolna 64 (dz. nr 318/33), Palmowa, Magnoliowa
22.02 od godz. 8:00 do 13:00


Wierzchowisko, ul. Długa od nr 151 do nr 219 i od nr 122 do nr 180, ul. Olchowa nr 7 i 9, ul. Ogrodowa nr 6
23.02 od godz. 8:00 do 16:00


Wierzchowisko, ul. Długa od nr 151 do nr 219 i od nr 122 do nr 180, ul. Olchowa nr 7 i 9, ul. Ogrodowa nr 6
26.02 od godz. 8:00 do 16:00


Zawada, ul. Polna 7, Kłobukowice , ul. Edwarda Reszke, ul. Akacjowa, ul. Brzozowa
27.02 od godz. 8:00 do 11:00


Widzów, ul. Żwirki i Wigury od nr 87 do nr 123 i od nr 68 do nr 146 , ul. Łąkowa od nr 2 do nr 10 A , ul. Słoneczna od nr 1 do nr 1F i od nr 2 do nr 4, ul. Krótka, ul. Mokra od nr 1 do nr 2, ul. Spacerowa od nr 1 do nr 3, ul. Ogrodowa 2
28.02 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gliwicki

Knurów: Ustronie Leśne, Cicha Od 16 do 26 oraz od 19 do 35, Polna Od 5 do 21 oraz od 2 do 12, Jana Matejki, Walentego Rakoniewskiego Od 36 do 44G oraz od 33 do 43, Wilsona 96E, 96F, 110, 116, od 104A do 104F, Wzgórze 9, 11, 14B, 18C, 28, 28A, 28B, 21, 22, 23, 42.

  • od 21.02 godz. 22:00 do 22.02 godz. 4:00

Żernica: Ogrodowa 26C.
26.02 od godz. 8:00 do 16:00


Sośnicowice: Raciborska Od 48 do 62 oraz od 47 do 91C.
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


powiat kłobucki

Wręczyca Wielka ul. Malinowa, Brzoskwiniowa, Miodowa, Tęczowa, Sportowa 43-41
23.02 od godz. 8:00 do 13:00


Wręczyca ul. Czereśniowa od nr 11 do nr 51
26.02 od godz. 8:00 do 13:00


Pierzchno od nr 132 do nr 144
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszewnia ul. Andrzeja Kmicica, Górna, Kłobucka, Onufrego Zagłoby
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


powiat lubliniecki

Brusiek ul. Kościelna od nr 18 do końca, Rzeczna
22.02 od godz. 8:30 do 13:30


Kochanowice ul. Dworcowa - odbiorca zasilany z ZK6125
23.02 od godz. 8:30 do 13:30


Brusiek ul. Przylasek, Łąkowa
23.02 od godz. 9:00 do 14:00


Olszyna ul. Brzozowa nr 2, Jałowcowa nr 18
26.02 od godz. 8:30 do 13:30


Lubliniec ul. Oleska nr 158E i nr 158F
26.02 od godz. 8:30 do 14:30


Olszyna ul. Nadrzeczna nr 4, 5, 6 i nr 8, Stawowa
27.02 od godz. 8:30 do 13:30


Woźniki ul. Florianek 38
27.02 od godz. 8:30 do 14:30


Jawornica ul. Główna od nr 18 do nr 23, Zielona, Wiejska nr 1
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jawornica ul. Główna od nr 18 do nr 23, Zielona, Wiejska nr 1
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jawornica ul. Główna od nr 18 do nr 23, Zielona, Wiejska nr 1
1.03 od godz. 8:00 do 16:00


powiat mikołowski

Gostyń: Pszczyńska 335, 337, Franciszka Fityki.
23.02 od godz. 9:00 do 15:00


powiat myszkowski

Kuźnica Nowa , ul. Poprzeczna od nr 1 do nr 32
27.02 od godz. 8:00 do 16:00


powiat pszczyński

Gilowice: Wojciecha Korfantego parzyste od nr 112 do 142, nieparzyste od 131 do 143, Starorzeczna cała, Wiejska od 49 do 55.
22.02 od godz. 8:30 do 12:30


Góra: Ogrodników cała, Spokojna cała, Długa parzyste od 76 do 82a, nieparzyste od 117 do 125, Stawowa cała, Gołębia cała, Zawadka cała.
23.02 od godz. 8:00 do 14:00


Piasek: Forsycji 2, 4, 6, 8, 17, Dworcowa cała oprócz numerów parzystych od 24 do 34, Magnolii parzyste 2 do 6 i nieparzyste 3 do 9, Katowicka 63, 67.
23.02 od godz. 8:00 do 15:00


Góra: Ogrodników cała, Spokojna cała, Długa parzyste od 76 do 82a, nieparzyste od 117 do 125, Stawowa cała, Gołębia cała, Zawadka cała.
26.02 od godz. 8:00 do 14:00


Goczałkowice-Zdrój: Powstańców Śląskich od nr 18 do nr 44 oraz od nr 25 do nr 39, PCK od nr 2 do nr 12, Wita Stwosza cała, Melioracyjna cała.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Góra: Spokojna 4,11, Parkowa cała ulica, Boczna cała ulica, Sportowa cała ulica bez nr 30 i 32, Zbożowa cała ulica, Pszczyńska 6,8,9,9A,12,15,16,18,18A,20,22A, Długa parzyste od nr 4 do nr 66, od nr 86 do 116C
nieparzyste od nr 1 do 103, od nr 131 do 153, 157A, Kasztanowa parzyste od nr 74 do 90
nieparzyste od nr 25 do 33, Nad Wisłą cała ulica, Rybacka cała ulica, Kwiatowa cała ulica.
27.02 od godz. 8:00 do 10:00


Góra: Spokojna cała, Ogrodników cała, Długa parzyste od 66 do 82a, nieparzyste od 107 do 125, Kręta nieparzyste od 19 do 31, parzyste od 24 do 30, Stawowa cała, Zawadka cała, Gołębia cała.
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Grzawa: Wiejska od nr 72A do nr 90 oraz od nr 53 do nr 63, Graniczna od nr 2 do nr 6, Nad Wisłą cała, Pszczyńska nr 2, 4, 7, Góra: Graniczna nr 3, Miedźna: Pszczyńska nr 4, 6.
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


Warszowice: Pszczyńska Obiekty PKP i od torów do końca Warszowic, Kolejowa, Łąkowa.
27.02 od godz. 8:30 do 11:00


powiat raciborski

Bieńkowice: Niwkowa 10, ul. Odrzańska 2, 6, 10, 12, 14, 16, 11, 7, 1.
22.02 od godz. 7:00 do 15:00


Krzanowice: Kolejowa od nr 24C do nr 53.
23.02 od godz. 7:00 do 15:00


Racibórz: Zakopiańska cała, ks. Prałata Bernarda Gadego cała.
26.02 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Żytna: Grabie.
22.02 od godz. 8:00 do 11:00


powiat tarnogórski

Hanusek: Mieszka I 10,12, Słowiańska od 2 do 18, Platynowa.
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Zbrosławice: Zamkowa 3, 4, 5, 6, Piastowska, Wolności 109B, 111 oraz od 106 do 112, Żwirki i Wigury Od 1 do 15 oraz od 2 do 12.
22.02 od godz. 8:00 do 16:00


Hanusek: Mieszka I od 17 do 37, Saperów, Szmaragdowa, Cegielnia, Miedziana.
23.02 od godz. 8:00 do 15:00


Łubki: Stokrotek, Wiejska Od 1 do 14 oraz od 18 do 29.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Nakło Śląskie: Dzierżonia Morcinka , Sosnowa , Kwiatowa , Powstańców 52, 54, Brzozowa, Klonowa, Sportowców 1, od 2 do 10.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Brynek: Park Od 3 do 11 oraz od 6 do 10.
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Gorzyczki: Wilkowiec.
22.02 od godz. 8:30 do 12:00


Syrynia: Młyńska Od 19 i 20 do końca.
22.02 od godz. 11:30 do 14:00


Mszana: Kopernika od Nr 1 do 23, Mickiewicza od Nr 98 do 140, Styry, 1 Maja od Nr 60 do 108, Sportowa.
23.02 od godz. 8:00 do 14:00


Radlin: Piotra Ściegiennego Zasilanie przepompowni Wodociągi ESSOX.
23.02 od godz. 8:00 do 16:00


Bełsznica: Raciborska od Nr 63 do 79, Dworzec Kolejowy, Krótka.
26.02 od godz. 8:00 do 15:00


Wodzisław Śląski: Mszańska Wiejska, Turza Śląska: 27 Marca Powstańców, Wodzisławska, Polna, Mszańska, Turska, Graniczna, Świerkowa, Firma REVOLUTION TECHNOLOGY ul. Mszańska 20B.
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


Żory

Żory: Pańskie Łąki nr 5A, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, ul. Harcerzy Buchalików nr 23 A, 23 B, 23 D, ul. Żurawinowa nr 3, 4, 8, 10, 11, ul. Jeżynowa nr 10, 18.
23.02 od godz. 8:00 do 14:00


Żory: Katowicka nr 7, budynek obok nr 27A oraz budynek na przeciwko nr 29.
26.02 od godz. 7:00 do 14:00


Żory: Wodzisławska parzyste od nr 72B do nr 98A i nieparzyste od nr 51 do nr 77, ul.Prof.Joachima Kominka parzyste od nr 2 do nr 20 i nieparzyste od nr 1 do nr 13, ul. Cegielnia posesje bez nr zasilane z ZK-GLR318712, ZK-GLR165551 i ZK-GLR80862.
27.02 od godz. 7:00 do 14:00


Żory: Sikorskiego 35D.
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


powiat żywiecki

Sól-Kiczora odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZKBBZ414708 i ZKBBZ416939
22.02 od godz. 8:00 do 15:00


Radziechowy ulica Kasoni budynki nr 1613 i 1615 oraz odbiorca zasilany ze złącza kablowego nr ZK415190
22.02 od godz. 9:00 do 13:00


Żywiec ulica Słowicza, Jana od ulicy Komorowskich do Alei Piłsudskiego, Komorowskich numery nieparzyste od 79 do 93
23.02 od godz. 8:00 do 9:00


Kamesznica ulica Gronie od stacji transformatorowej w górę do ulicy Kwiatowej, Kwiatowa budynki przy końcu ulicy
23.02 od godz. 9:00 do 14:00


Żywiec ulica Jagiellońska do nr 23, Kościuszki nr 2, Rynek od nr 13 do 19
23.02 od godz. 10:00 do 11:00


Jeleśnia ulica Osiedlowa, Orawska od nr 2 do 19, Borowa, Strażacka od nr 1 do 13 i od nr 2 do 2a, Plebańska, Łączna, Suchoniowa od nr 2 do 12, Rynek od nr 13 do 16, Okrężna, Kołodziejska, Jana Kazimierza od nr 239 do 251 i 248, Widokowa
26.02 od godz. 7:30 do 8:30


Jeleśnia ulica Juhasów
26.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jeleśnia ulica Osiedlowa, Orawska od nr 2 do 19, Borowa, Strażacka od nr 1 do 13 i od nr 2 do 2a, Plebańska, Łączna, Suchoniowa od nr 2 do 12, Rynek od nr 13 do 16, Okrężna, Kołodziejska, Jana Kazimierza od nr 239 do 251 i 248, Widokowa
26.02 od godz. 15:00 do 16:00


Rychwałd ulica Wesoła od nr 8 do 21, Młyńska od nr 1 do 8, Dział od nr 1 do 15C, Beskidzka od nr 1 do 31, Lipowa nr 1 i 4, Dębowa
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Zwardoń stacja benzynowa, oczyszczalnia oraz odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZK10682 i ZK11910
27.02 od godz. 9:00 do 12:00


Szare Suche koło drogi na Tarliczne odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZK10194, ZK9541, ZK6760, ZK8314, ZK9454
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!