Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wyłączenia prądu w śląskim. Gdzie 27.02 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w śląskim 27.02? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacje w śląskim.

Spis treści

Gdzie obecnie (27.02 11:05) nie ma prądu w śląskim?

Bytom

Bytom: Przemysłowa 2,5, Pułaskiego od 1 do 7, Chrzanowskiego 12, Okulickiego 11 , od 10 do 18, Wyczółkowskiego od 32 do 38.
27.02 od godz. 8:30 do 13:00


Chorzów

Chorzów: Władysława Truchana od 2 do 36 nr parzyste, Sienkiewicza nr 11, 16, kiosk.

  • od 26.02 godz. 7:00 do 27.02 godz. 15:00

Częstochowa

Zawiercie ul. Krańcowa, Podgórska od nr 11 do ulicy Wąwozowej, Pomrożycka od nr 15, 32 do nr 60, Gminna, Boczna, Wąwozowa
27.02 od godz. 8:00 do 12:00


Częstochowa: ul. Wały Dwernickiego 113
27.02 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa Dźbów, ul. Kopalniana bloki nr 14, 16 ,18 i ul. Kopalniana nr 10 H, 10C, 12, 49, 65 , 69, ul. Plażowa, ul. Promowa ,ul. Wilgowa ZK16685
27.02 od godz. 8:30 do 12:30


Łaziska Górne: Tadeusza Kościuszki 108, 109, 112, 113, 114, od 115 do 115e, garaże, od 2 do 24, Generała Władysława Sikorskiego od 18 do 28, od 11 do 25.
27.02 od godz. 8:30 do 12:30


Dąbrowa Górnicza ul. Pustynna, Żołnierska
27.02 od godz. 8:30 do 13:30


Częstochowa ulica Kopalniana, Wilgowa
27.02 od godz. 10:03 do 12:00


Gliwice

Gliwice rejon ulicy Myśliwska, Sokoła, Pod Borem, Las Łabędzki, dzielnica Kopernik
27.02 od godz. 9:11 do 12:15


Mysłowice

Chełm Śląski ul. Gamrot od nr 1 do nr 18, Błękitna od nr 1 do nr 18, Chełmska nr 65
27.02 od godz. 9:00 do 14:00


Rybnik

Rybnik: Zebrzydowicka nr 160I i 160H, ul. Buhla od nr 2 do 40A.
27.02 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Aleksandra Gierymskiego 1 do 32, Morwowa, Gliwicka 209 do 254a.
27.02 od godz. 8:00 do 12:00


Gaszowice
27.02 od godz. 10:01 do 12:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Olszynowa 34, ul. Brzozowa 57
27.02 od godz. 10:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Sienkiewicza 56.
27.02 od godz. 8:30 do 14:00


Zabrze

Zabrze: św. Kamila od 12 do 16, Hauptmana od 11 do 15 i od 12 do 22, Jodłowa od 9 do 19, Królowej Luizy od 1 do 5, Barlickiego od 17 do 21,Św. Jacka od 21 do 29.
27.02 od godz. 8:00 do 12:00


powiat bielski

Bujaków ulica Szkolna, Modrzewiowa, Myśliwska, Wąska.
27.02 od godz. 8:30 do 15:30


Czechowice Dziedzice ulica Kopernika od nr 35 do nr 25a i od nr 86 do nr 60a, Pokrewna od nr 1 do nr 11, Mazańcowicka od nr 103 do nr 107, Cicha od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 12, Bukowa od nr 2 do nr 12 i od nr 1 do nr 17, Przełęczna od nr 15 do nr 11 i od nr 8 do nr 2,
27.02 od godz. 9:00 do 16:00


Leśna, Koszary, Szkolna, Brzezina, Letniskowa, Stara Karczma, Słoneczna, Zdrojowa, Gajowa, Długa, Podgórska
27.02 od godz. 10:46 do 14:00


powiat cieszyński

Wisła: ulica Jawornik, Świerkowa, Brzozowa, przysiółek Koszorki
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Lipowska, Lekarska, Elektryków, Łączka
27.02 od godz. 8:00 do 17:00


Dębowiec ulica Rolnicza
27.02 od godz. 8:30 do 15:00


powiat gliwicki

Sośnicowice: Raciborska Od 48 do 62 oraz od 47 do 91C.
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


powiat kłobucki

Pierzchno od nr 132 do nr 144
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


powiat lubliniecki

Olszyna ul. Nadrzeczna nr 4, 5, 6 i nr 8, Stawowa
27.02 od godz. 8:30 do 13:30


Woźniki ul. Florianek 38
27.02 od godz. 8:30 do 14:30


powiat myszkowski

Kuźnica Nowa , ul. Poprzeczna od nr 1 do nr 32
27.02 od godz. 8:00 do 16:00


powiat pszczyński

Góra: Spokojna cała, Ogrodników cała, Długa parzyste od 66 do 82a, nieparzyste od 107 do 125, Kręta nieparzyste od 19 do 31, parzyste od 24 do 30, Stawowa cała, Zawadka cała, Gołębia cała.
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Grzawa: Wiejska od nr 72A do nr 90 oraz od nr 53 do nr 63, Graniczna od nr 2 do nr 6, Nad Wisłą cała, Pszczyńska nr 2, 4, 7, Góra: Graniczna nr 3, Miedźna: Pszczyńska nr 4, 6.
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


powiat tarnogórski

Brynek: Park Od 3 do 11 oraz od 6 do 10.
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Wodzisław Śląski: Mszańska Wiejska, Turza Śląska: 27 Marca Powstańców, Wodzisławska, Polna, Mszańska, Turska, Graniczna, Świerkowa, Firma REVOLUTION TECHNOLOGY ul. Mszańska 20B.
27.02 od godz. 8:00 do 15:00


Żory

Żory: Wodzisławska parzyste od nr 72B do nr 98A i nieparzyste od nr 51 do nr 77, ul.Prof.Joachima Kominka parzyste od nr 2 do nr 20 i nieparzyste od nr 1 do nr 13, ul. Cegielnia posesje bez nr zasilane z ZK-GLR318712, ZK-GLR165551 i ZK-GLR80862.
27.02 od godz. 7:00 do 14:00


Żory: Sikorskiego 35D.
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


powiat żywiecki

Rychwałd ulica Wesoła od nr 8 do 21, Młyńska od nr 1 do 8, Dział od nr 1 do 15C, Beskidzka od nr 1 do 31, Lipowa nr 1 i 4, Dębowa
27.02 od godz. 8:00 do 14:00


Zwardoń stacja benzynowa, oczyszczalnia oraz odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZK10682 i ZK11910
27.02 od godz. 9:00 do 12:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Polna nr 90D,
29.02 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Kukułek od ul. Miodowej do nr 38 i 38A, Pawia od ul. Bolesława Śmiałego do nr 56,
29.02 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko-Biała ul. Halna, Grotowa nr 16, 16A, 18, 20, Krokusowa, Olszówka nr 39B, 41A,
1.03 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Arki Bożka garaże.
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Stefana Batorego od 18 do 36, Wrocławska od 36 do 44, Okulickiego od 3 do 7, 6, 8, Olejniczaka 2, 2A.
28.02 od godz. 8:30 do 11:00


Bytom: Wrocławska od 94 do 108, 63G.
29.02 od godz. 7:00 do 11:00


Bytom: Bernardyńska 1.
1.03 od godz. 8:00 do 13:00


Bytom: Strzelców Bytomskich 65.
4.03 od godz. 8:30 do 13:00


Częstochowa

Częstochowa: ul. Osikowa 34A
28.02 od godz. 8:00 do 12:00


Poręba ul. Główna 32 B
28.02 od godz. 8:00 do 12:00


Łaziska Górne: Hutnicza od nr 1 do nr 12; ul. Łazy od nr 1 do nr 16; firmy: Hedar, Ulman, Drewlux MGC Centrum Samochodowe, Pszok Łaziska Górne.
29.02 od godz. 7:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Szparagowa 34, ul. Szparagowa 6A, 10A, 12C,14A, 16A, 105, 113
ul. Szparagowa dz. nr 210/2, nr 210/3 oraz nr 211/1
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza ul. Brzozowa odbiorcy zasilani z ZK 3685, ZK 3630, ZK 3629,ZK2049, ZK 2311, ZK 2080, ZK 2094
5.03 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice

Gliwice: Kormoranów 19, 21, Biegusa 25.
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Gliwice: Leonida Teligi 17,19,20,20A,21,22,23,24,25,26,27,28,30,30A,33,35,37,39,41; Aleksandra Doby 45; Wacława Głowackiego 20,22,24,26,30,31,33.
1.03 od godz. 8:15 do 15:00


Gliwice: Ignacego Daszyńskiego 68, 66A, 66B, 66C, 66D, 66E, 66F, 66G i 66H.
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Mikołaja Reja nr 8 i 10 [Klub Sportowy Jastrzębie-Borynia i Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla].
28.02 od godz. 7:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Podleśna parzyste od nr 8A do nr 18 i nieparzyste od nr 7 do nr 13, ul. Kolonia Jana parzyste od nr 12A do nr 20 i nieparzyste nr 19 i szklarnie, ul. Libowiec 18, ul. J.Matejki nr 115.
4.03 od godz. 7:00 do 14:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Chłopickiego nr 6, 6A
29.02 od godz. 9:00 do 15:00


Jaworzno ul. Szczotki 60D
4.03 od godz. 8:30 do 14:30


Katowice

Katowice: Zygmunta Krasińskiego nr 32 b - rezerwa, Sikorskiego - parking, Paderewskiego Dom Studenta nr 2 Politechniki Śląskiej.
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: gen. Zygmunta Waltera Jankego nr 135, i od 126 do 140 nr parzyste.
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Żołnierska nr 15, 15 a, b, 17, 17 a.
4.03 od godz. 8:00 do 11:00


Mysłowice

Imielin ul. Imielińska od nr 161 do nr 186
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Chełm Śląski ul. Stacyjna od nr 18 do nr 35, Wieniawskiego od nr 1 do nr 23
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Papieża Jana Pawła II od 88 do 112, od 85 do 115, Maciejków, Fiołków, Makowa, Kamienna od 1 do 21, Równoległa, Różana od 2 do 12, od 1 do 9.
1.03 od godz. 9:00 do 11:00


Piekary Śląskie: Ignacego Paderewskiego Ligonia, Główna, Kwiatowa, Poprzeczna, Pokoju 23, Plebiscytowa od 2 do 56, od 1 do 13, Powstańców od 17 do 57, od 14 do 40 Radzionkowska od 1 do 43, od 4 do 22, 3 Maja od 35 do 67, od 34 do 80.
1.03 od godz. 9:00 do 14:00


Piekary Śląskie: Janusza Daaba Tarnogórska od 62 do 68, Źródlana.
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Cedrowa ul. Ks. Niedzieli 41- 41C; Ks. Niedzieli 49 - 49f oraz garaże ul. Ks. Niedzieli 51b.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska: Pokoju 11, 11a.
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Ruda Śląska: Kolista od 4 do 6A, Chorzowska od 14 do 20A.
1.03 od godz. 7:30 do 12:00


Rybnik

Rybnik: Gliwicka 130A, ul. Owocowa 21, 22, 23, 27, 31, 32, 36, ul. Górna nr 3, 6, 1, 4, 2.
28.02 od godz. 7:00 do 16:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 29 c, d.
1.03 od godz. 8:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 29 a, b, c, 31 b, c, d.
1.03 od godz. 8:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 35 a, 37 a, b, c, d, 39 a, b, c, d, e, 41 a, b, c, d.
4.03 od godz. 7:30 do 10:30


Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 25 a, b, c, 27 b, c, d, 29 a, b, c, d, 31 a, b, c, d.
4.03 od godz. 10:30 do 13:30


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Kalinowa 127, 129
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Rodzeństwa Krzyżowskich od 2 do 4.
1.03 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy: Adama Asnyka 1, Generała Andersa 21.
1.03 od godz. 13:00 do 15:00


Tychy: Władysława Jagiełły 36.
4.03 od godz. 8:30 do 12:00


Zabrze

Zabrze: św. Kamila od 1 do 9 i od 2 do 10, Jodłowa od 1 do 7 i od 2 do 20, Barlickiego od 14 do 18, Krucza od 2 do 20, Hauptmana od 1 do 9 i od 2 do 10.
28.02 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Władysława Reymonta 62, garaże.
1.03 od godz. 8:00 do 10:00


Zabrze: Gabrieli Zapolskiej 37, 37A, Ofiar Katynia-cmentarz.
4.03 od godz. 8:00 do 10:00


Zabrze: Marszałka Józefa Piłsudskiego od 63 do 77.
4.03 od godz. 8:00 do 14:00


powiat bielski

Wilamowice ulica 1 Maja, Więźniów Oświęcimia, Sikorskiego, Kościuszki.
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Wilamowice ulica Rynek, Piłksudskiego, Więźniów Oświęcimia, Kochanowskiego, Polna, Mickiewicza.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Hecznarowice ulica Stawowa, Paderewskiego, Zaciszna, Łabędzia, Ceglana.
29.02 od godz. 9:00 do 13:00


Międzyrzecze Dolne ul. Przemysłowa nr 807, 817; ul. Rzemieślnicza nr 635, 457, 839; ul. Stroma nr 467, 438, 451, 455, 459, 476, 482, 487, 525, 562, 641, 643, 644, 657, 659, 667, 728, 744, 754, 755, 778, 796, 853, 904, 905,
1.03 od godz. 7:30 do 13:00


Buczkowice ulica Skowronków, Kukułcza, Bór od nr 778 do nr 976
5.03 od godz. 7:00 do 16:00


Meszna ulica Jaworowa, Bór od nr 71 do nr 537, Jagodowa nr 4, Przelotowa, Głogowa od nr 3 do nr 11
5.03 od godz. 7:00 do 16:00


Bestwinka ulica Ładna 12 i 12a, Młyńska 1, 1a, 4, Witosa do nr 14 i 29A, Adamaszka, Polna i przyległe w tym rejonie, Olchowa do nr 10 i 15, Jarzębinowa.
5.03 od godz. 9:00 do 17:00


Bestwina ulica od nr 172 do 188 i od nr 153 do 177 i przyległe w tym rejonie.
5.03 od godz. 9:00 do 17:00


powiat bieruńsko-lędziński

Międzyrzecze: Barć cała, Spokojna cała, Skrajna cała, Jasna cała, Żubrów parzyste od 44 do 52, Podlesie cała, Nawłoci cała, Sportowa cała, Lisia nieparzyste od 21 do 79, parzyste od 52 do 78, Gromadzka, Jankowice: Żubrów 130.
28.02 od godz. 9:00 do 11:00


powiat będziński

Preczów ul. Skowronków odbiorcy zasilani ze złączy ZK 5227, ZK 4055, ZK 3304
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Przeczyce ul. Targowa od nr 2 do nr 10, od nr 1 do nr 21, 21-go Stycznia od nr 101 do nr 123, od nr 34 do nr 50
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Prosta odbiorcy zasilani ze złączy ZK 5362, ZK 3581
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Ossy ul. Wiśniowa, Wyzwolenia od nr 9a i 10 do końca
1.03 od godz. 8:30 do 12:00


Ossy ul. Wyzwolenia od nr 1 do nr 9a, od nr 2 do nr 10
1.03 od godz. 8:30 do 12:00


Ossy ul. Leśna od nr 1 do nr 6, Podgórna, Kopernika nr 13 i 14.
1.03 od godz. 8:30 do 12:00


Żelisławice ul. Piastów od nr 3 do Cmentarza
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Wojkowice ul. Długosza od ulicy Harcerskiej do ulicy 1-go Maja
4.03 od godz. 8:00 do 16:00


Wojkowice ul. Puławskiego odbiorca zasilany ze złącza ZK 2745
5.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wojkowice ul. Proletariatu odbiorca zasilany ze złącza ZK-BDD117612 (ZK 4092)
5.03 od godz. 8:00 do 15:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Dębowiec ulica Rolnicza, Spółdzielcza 6-12, 9-13
27.02 od godz. 15:00 do 16:30


Brenna ulica Trowniki, Na Kępkę, Tartak ul. Trowniki, Pasternik
28.02 od godz. 8:00 do 14:00


Cisownica ulica Machula
28.02 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Źródlana, Lecznicza, Uboczna
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Pruchna ulica Myśliwska, Stawowa
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jaworzynka przysiółek Małysze, Beskid
29.02 od godz. 7:30 do 9:00


Jaworzynka Małysze 1122 , 1448 ,
29.02 od godz. 8:00 do 12:00


Ustroń ulica Nadrzeczna, Armii Krajowej
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Snowaniec, Górecka
29.02 od godz. 8:00 do 17:00


Jaworzynka przysiółek Małysze, Beskid
29.02 od godz. 11:00 do 12:00


Wisła ulica Brzegowa, Kopydło
1.03 od godz. 8:00 do 14:00


Pruchna ulica Katowicka od ulicy Zebrzydowickiej do ulicy Lipowej, Główna 4, Spółdzielcza 4. Sklep EMI-MARKET.
4.03 od godz. 8:00 do 11:00


Istebna: Olecki Górne
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat częstochowski

Konopiska , ul. Świerkowa 29 , 29a, 29b, 32, 32a, 32b, 28
28.02 od godz. 8:00 do 14:00


Wierzchowisko , ul. Spacerowa, ul. Cicha, ul. Miła, ul. Wesoła, ul. Nowa działki o numerach 296/11 i 296/13, ul. Słoneczna, ul. Osiedlowa od nr 1 do nr 104, ul. Sadowa od nr 1 do nr 15, ul. Słoneczna od nr 93 do nr 109, ul. Działkowa od nr 31 do nr 78, ul. Spokojna
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Widzów, ul. Żwirki i Wigury od nr 87 do nr 123 i od nr 68 do nr 146 , ul. Łąkowa od nr 2 do nr 10 A , ul. Słoneczna od nr 1 do nr 1F i od nr 2 do nr 4, ul. Krótka, ul. Mokra od nr 1 do nr 2, ul. Spacerowa od nr 1 do nr 3, ul. Ogrodowa 2
28.02 od godz. 8:30 do 12:30


Koniecpol ulice Słowik,Górna,Wesoła,Topolowa,Akacjowa,Brzozowa,Bukowa,Krasińskiego,Fredry,Norwida,Gruszeckich,Wąska,Klonowa,Polna,Jesionowa,Łąkowa,Jodłowa, Armii Krajowej ,Przedmieście Niwa ,Budynki PKP.
29.02 od godz. 6:30 do 8:00


Koniecpol , ul. Słowik, ul. Górna, ul. Wesoła, ul. Topolowa, ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Bukowa.
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Koniecpol ulice Słowik,Górna,Wesoła,Topolowa,Akacjowa,Brzozowa,Bukowa,Krasińskiego,Fredry,Norwida,Gruszeckich,Wąska,Klonowa,Polna,Jesionowa,Łąkowa,Jodłowa,Przedmieście Niwa, Armii Krajowej , Budynki PKP
1.03 od godz. 6:30 do 8:30


Rędziny, ul. Łąkowa, ul. Okupnicka od nr 3 do nr 13 i od nr 4 do nr 12,
ul. Wolności nr 174
1.03 od godz. 9:00 do 15:00


Grabówka Cykarzewska , ul. Kasztanowa od nr 12 do nr 34 oraz od nr 15 do nr 45
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat gliwicki

Knurów: Przemysłowa 22 - FIRMY.
1.03 od godz. 8:00 do 10:00


powiat kłobucki

Gruszewnia ul. Andrzeja Kmicica, Górna, Kłobucka, Onufrego Zagłoby
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Klepaczka od nr 1 do nr 22
29.02 od godz. 8:00 do 11:00


Miedźno ul. Krasińskiego, Częstochowska od nr 32 do nr 56
1.03 od godz. 8:00 do 15:00


Mrówczak od nr 8 do nr 22
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat lubliniecki

Jawornica ul. Główna od nr 18 do nr 23, Zielona, Wiejska nr 1
28.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jawornica ul. Główna od nr 18 do nr 23, Zielona, Wiejska nr 1
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Jawornica ul. : Cegielniana, Kolonijna, Leśna, Kwiatowa, Polna, Szkolna, Zielona, Rolna, Główna, Tylna, Wiejska
29.02 od godz. 8:00 do 12:00


Lubliniec ul. Sobieskiego nr 22
29.02 od godz. 8:30 do 14:30


Jawornica ul. Główna od nr 18 do nr 23, Zielona, Wiejska nr 1
1.03 od godz. 8:00 do 16:00


Zborowskie ul. Dolna nr 1A, Główna od nr 23 do nr 32
4.03 od godz. 8:30 do 14:00


Zborowskie ul. Borkowa nr 3 i nr 4, Główna od nr 4 do nr 20 parzyste i od nr 7 do nr 19
4.03 od godz. 8:30 do 14:00


powiat mikołowski

Mikołów: Górnośląska od 49 do 57b, od 60 do 62, 85, 85a, od 95 do 145, Podgórna 25, 27.
28.02 od godz. 8:00 do 9:30


Mikołów: Tulipanów, Magnolii, Zrębowa, Graniczna.
28.02 od godz. 9:00 do 10:30


Mikołów: Kalinowa, Wojciecha Korfantego od 17 do 19B , od 20 do 30 ,9, 13, Akacjowa, Cedrowa, Olchowa, Cyprysów.
28.02 od godz. 11:00 do 14:30


Mikołów: Towarowa 8, Wyzwolenia, Mikołaja Reja, Józefa Rymera od 2 do 14, Centrum budowlane Buster, Karola Miarki 17, Konstantego Prusa od 25 do 33, Brzozowa, Rybnicka od 1 do 9, od 2 do 22.
29.02 od godz. 8:00 do 10:00


Orzesze: Masztowa, Majakowskiego od 9-29, 18-34, Stara od 7-17, 14-20, Lipowiec.
1.03 od godz. 10:00 do 10:30


Wyry: Miodowa od nr 12 do nr 26; plac budowy.
4.03 od godz. 7:00 do 15:00


Ornontowice: Polna od 18b do 34 , od 21 do 27d.
4.03 od godz. 8:00 do 16:00


powiat myszkowski

Myszków, ulica Wolności 78, 83 ,85
4.03 od godz. 8:00 do 17:00


powiat pszczyński

Góra: Spokojna 4,11, Pszczyńska 6,8,9,9A,12,15,16,18,18A,20,22A,128, Długa parzyste od nr 4 do nr 66, od nr 86 do 116C do 124D
nieparzyste od nr 1 do 103, od nr 131 do 173, Nad Wisłą cała ulica, Rybacka cała ulica, Kwiatowa cała ulica, Parkowa cała ulica, Boczna cała ulica, Sportowa cała ulica bez nr 30 i 32, Zbożowa cała ulica, Kasztanowa parzyste od nr 74 do 90
nieparzyste od nr 25 do 33, Miedźna: Pszczyńska 4,6, Grzawa: Pszczyńska 2,4,7, Graniczna cała ulica.
28.02 od godz. 8:00 do 10:00


Jankowice: św. Jana Pawła II od nr 1 do 9 oraz od nr 2 do nr 4, Jarzębinowa cała, Zgodna nr 3, 9, 7, 11, Dzika cała, Grabowa od nr 2 do nr 42 oraz od nr 1 do nr 9, Myśliwska cała, Nowa nr 7, 9, 11, 18, Baziowa cała oprócz nr 7, 9, 9A, 35, Jelenia cała, Jodłowa cała, Zielona cała, Biała cała, Sarenek od nr 2 do nr 12B oraz od nr 22 do nr 26 oraz od nr 34 do nr 38 oraz od nr 1 do nr 7, Przyśnicza od nr 9 do nr 51 oraz od nr 12 do nr 106, Skotnicza nr 1, 2, 3, Borowikowa cała, Zagajniki od nr 2 do nr 10 oraz od nr 1 do nr 7, Pszczelarska nr 58, Żubrów od nr 21 do nr 149A oraz od nr 28 do nr 120, Złote Łany od nr 117 do nr 135 oraz od nr 152 do nr 178 oraz od nr 92 do nr 126 oraz od nr 73 do nr 95F (prócz 81A) oraz od nr 31 do nr 41 oraz od nr 48C do nr 54 oraz od nr 59 do nr 61 oraz od nr 70 do nr 74, Kościelna cała, Kasztanowa od nr 1 do nr 5 oraz nr 2B.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Jankowice: Cicha cała, Zacisze cała, Złote Łany od nr 128 do nr 150 oraz od nr 95F do nr 115A, Przyśnicza nr 50 i 57.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Kobielice: Łanowa cała, Pszczyńska od nr 177 do nr 191 oraz od 166 do nr 170A, Rolna nr 4.
1.03 od godz. 8:30 do 15:00


Goczałkowice-Zdrój: Jeziorna nr 50.
4.03 od godz. 7:00 do 14:00


Poręba: Żurawia cała ulica, Graniczna parzyste od nr 72 do 102
nieparzyste od nr 83 do 97, Wodna 1,4, 6, 6A, 6B, Szkolna cała ulica, Gabriela Narutowicza cała ulica za wyjątkiem nr 1,2,4,4A, Żwirowa cała ulica, Wodzisławska 49,57,57A,59,86, Grzybowa cała ulica.
4.03 od godz. 8:30 do 10:30


powiat raciborski

Racibórz: Górna od 22 do 46A, od 77 do 85 oraz garaże, Opawska 171, 178.
29.02 od godz. 8:00 do 13:00


Chałupki: Długa od przejazdu kolejowego do nr 118.
1.03 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Szczerbice: Leśna 1 do 25, Łączna 2, Graniczna od 70 do 51 i 7 do 1 a, Rybnicka od 56 do 2 i 33 do 1.
29.02 od godz. 7:00 do 10:30


Książenice: Nad Potokiem 1, 2, 2A, 3, 4A, 6, Słoneczna parzyste od 4 do 30, nieparzyste od 5 do 21, Leszcze 6 i 12, Klimka parzyste od 12 do 28, nieparzyste od 15 do 41.
29.02 od godz. 7:00 do 16:00


Szczerbice: Jerozolimska od 1 do 43 i 2b do 6, Leśna 1 do 29 , 4 do 14.
29.02 od godz. 10:30 do 13:00


Dzimierz: Rzuchowska od 23 do 47 parzyste i nieparzyste, Marusze od 13A do 51 parzyste i nieparzyste, Wygony cała.
4.03 od godz. 8:00 do 11:30


Piece: Sportowa 2A, Rydułtowska 19.
4.03 od godz. 8:00 do 13:00


Dzimierz: Sportowa cała.
4.03 od godz. 10:00 do 13:30


powiat tarnogórski

Zbrosławice: Mickiewicza 1, 8, 10, Wieszowa: Moniuszki 2, 5.
28.02 od godz. 8:00 do 14:00


Tarnowskie Góry: Gliwicka od 77 od 87 ,od 92 do 100, Bałtycka od 15 do 21,12, 14, Niedziałkowskiego od 67 do 81, Nowa od 14 do 32, od 31 do 39.
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Tarnowskie Góry: Główna Korola 24,26, 32, 34, 36, od 37 do 45,Kłosowa, Spacerowa, 23 Stycznia, Radzionkowska 6, Wapienna, Puszkina od 7 do 27 , od 8 do 28.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Wieszowa: Leśna ul. Jagodowa.
29.02 od godz. 8:00 do 16:00


Wieszowa: Leśna ul. Jagodowa od 2 do 24, oraz od 1 do 13B, ul. Polna, ul. Ekologiczna, ul. Bytomska od 2 do 46 oraz od 1 do 43, ul. Sienkiewicza od 1 do 31 oraz 2 do 22.
1.03 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Marszałka Józefa Piłsudskiego od 1 do 15, od 2 do 16, Krakowska od 8 do 20, Sienkiewicza 1 , 2, Nakielska 1, 3.
3.03 od godz. 9:00 do 12:00


powiat wodzisławski

Rogów: Wyzwolenia od nr 33B do nr 37K oraz ul. Brzozowa cała.
28.02 od godz. 7:00 do 16:00


Turza Śląska: Mszańska Świerkowa.
28.02 od godz. 8:00 do 15:00


Rogów: Lipowa, Leśna, Raciborska Przy skrzyżowaniu z wiejską, Wiejska.
28.02 od godz. 8:30 do 11:00


Gorzyce: Bogumińska Wyłączony sklep Biedronka, sklepik mięsny oraz sklep z pieczywem.
29.02 od godz. 7:00 do 16:00


Turza Śląska: Bogumińska od Nr 6 do Nr 16.
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Gołkowice: Żabkowska, Zimne Doły, 1 Maja od ulicy Granicznej do 168 i 265, Graniczna.
29.02 od godz. 8:30 do 15:00


Wodzisław Śląski: Wincentego Styczyńskiego 1 i 3.
1.03 od godz. 8:30 do 14:00


Pszów: ks. Pawła Skwary Wyłączona pompownia P-3A.
4.03 od godz. 7:00 do 16:00


Łaziska: Stawowa od Nr 1 do 5, Młyńska od Nr 1 do 4, Powstańców od Nr 1 do 47.
4.03 od godz. 8:00 do 15:00


Radlin: Józefa Rymera od budynków 209 i 210 do 221 i 222, Wilhelma Wawrzyńczyka.
4.03 od godz. 8:30 do 14:00


Żory

Żory: Sikorskiego 35F, 35E.
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Żory: Cegielnia parzyste od nr 28 do nr 36 i nieparzyste od nr 19 do nr 31.
1.03 od godz. 7:00 do 14:00


powiat żywiecki

Szare Suche koło drogi na Tarliczne odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZK10194, ZK9541, ZK6760, ZK8314, ZK9454
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Łękawica ulica Stokrotkowa dom letniskowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK-BBZ412267
29.02 od godz. 8:00 do 14:00


Żywiec ulica Witosa obiekty spółdzielni Pilsko
29.02 od godz. 8:00 do 15:00


Kamesznica ulica Gronie od stacji transformatorowej w górę do ulicy Kwiatowej, Kwiatowa budynki przy końcu ulicy
29.02 od godz. 9:00 do 14:00


Żywiec ulica Łączna blok nr 29, 41, Miła nr 25, 27
1.03 od godz. 8:00 do 15:00


Ślemień ulica Zakopiańska nr 18, dom letniskowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK-BBZ412267
4.03 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!