MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wyłączenia prądu w śląskim. Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 13.06

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Czy są planowane wyłączenia prądu w śląskim 13.06? W artykule znajdziesz listę miejsc, w których mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu 13.06. Warto wiedzieć wcześniej o zaistnieniu takiej sytuacji. Szczególnie jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie. Najczęstszą przyczyną planowanych wyłączeń prądu są budowy, remonty oraz modernizacje sieci.

Spis treści

Gdzie obecnie (13.06 14:03) nie ma prądu w śląskim?

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Kaskadowa nr 27D,
13.06 od godz. 9:00 do 17:00


Częstochowa

Częstochowa: ul. Brzeźnicka od 13 do 43 i od 48 do 58A oraz 42, 42A i 44, ul. Wybickiego 7 oraz 8
13.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice

Gliwice dzielnica Łabędy
13.06 od godz. 10:00 do 16:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 86
13.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rybnik

Rybnik: Garbocze 16 do 40.
13.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat bielski

Międzyrzecze Dolne
ul. Młyńska nr 45, 74,
ul. Wapienicka na odcinku od ul. Strefowej do nr 171,
ul. Nad Stawami,
ul. św. Floriana nr 173

13.06 od godz. 7:30 do 15:00


Szczyrk ulica Myśliwska nr 67 i 67F
13.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Koniaków przysiółki Rastoka, Żurówka, Koczy zamek
13.06 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Źródlana, Leśna 22
13.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat częstochowski

Blachownia, ul. Górnicza 2,4,5
13.06 od godz. 14:00 do 16:00


powiat gliwicki

Wilkowiczki: Toszecka 7 i 8, Leśna, Zacharzowice: Wiejska 21, 22, 23 i 24.
13.06 od godz. 8:00 do 17:00


powiat lubliniecki

Kośmidry ul. Stawowa od nr 9 do końca
13.06 od godz. 8:30 do 15:00


powiat rybnicki

Przegędza: Piaskowa 6 do 10, Mikołowska 54 do 153b, Kamieńska.
13.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat żywiecki

Sienna ulica Morelowa nr 10
13.06 od godz. 8:00 do 16:00


Koszarawa Bystra przysiółek Pod Halą
13.06 od godz. 9:00 do 15:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ul. Ogrodowa nr 13,
18.06 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Ruciana nr 39,
18.06 od godz. 9:00 do 17:00


Bielsko-Biała ul. Bierna na odcinku od ul. Górskiej do nr 6, Jeleniowa nr 4, 6, 7, Błońska, Górska na odcinku od nr 75 do ul. Złoty Potok wraz z odgałęzieniem do nr 102i, Pikowa, Wspólna na odcinku od ul. Górskiej do nr 91, Pliszek, Przepiórek, Zawodzie nr 9F, 9H,
18.06 od godz. 16:00 do 19:00


Bielsko-Biała ul. Goleszowska 14,
19.06 od godz. 7:00 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Podwale nr 53A, 55, 57C, 54, 56,
19.06 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko-Biała ulica Sempołowskiej nr 13,
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Jaworze ul. Łukowa, Romantyczna, Średnia na odcinku od ul. Wapienickiej do nr 13, Wapienicka na odcinku od ul. Romantycznej do przedszkola (odbiorcy po północnej stronie drogi), Morelowa, Astrów nr 210,
10.12 od godz. 7:30 do 15:00


Bytom

Bytom: Srebrna Łabędzia, Golfowa.
14.06 od godz. 8:00 do 11:00


Bytom: Juliana Tuwima 5 od A do C, 7 od A do C,9 od A do B, 21, 23, Prokopa 12, 12 A, Garaże , Kontener telekomunikacyjny Netia.
14.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Księdza Wacława Schenka 1, 1A, 1B, 1C, 2, 2A, 4, 4A, Tuwima 2, 2A, 4, 4A, Smółki 1, 1A, 3, 3A, 5, 5A.
17.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Cicha 12, 14, 18, 26.
18.06 od godz. 8:30 do 10:30


Chorzów

Chorzów: Jana Kasprowicza od 1 do 27 a nr nieparzyste i od 2 do 34 nr parzyste, Bożogrobców od 1 do 27 nr nieparzyste, Okrzei od 1 do 9 nr nieparzyste.
15.06 od godz. 6:30 do 9:00


Chorzów: Armii Krajowej 13 wszystkie klatki i lokale usługowe.
18.06 od godz. 8:00 do 17:00


Chorzów: Brzozowa nr 38, 40, 52, 54, 56, 58.
18.06 od godz. 10:00 do 14:00


Częstochowa

Częstochowa: ul. Odrodzenia od 51 do 65 i od 32 do 48, ul. Kalinowa od 26 do 34 i od 25 do 29, ul. Podgórna od 1 do 15 i od 8 do 14
14.06 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza ul. Aleja Zwycięstwa nr 81, 83.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Nowa Wieś,
ul. Młyńska od nr 1 do nr 90, Wrzosowa,
ul. Katowicka od nr 65 do nr 75,
ul. Młyńska od nr 1 do nr 11,
ul. Hutnicza od nr 44 do nr 46 i od nr 59do nr 65,
Korwinów,
ul. Młyńska od nr 15 do nr 23 i nr 92
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Brata Alberta od 57/59 do 87/91 i od 36/40 do 54 i od 60 do 72, ul. Słonecznikowa 4, ul. Hiacyntowa, ul. Gomoliszewskiego 11
18.06 od godz. 8:00 do 16:00


Dąbrowa Górnicza ul. Tuwima, Staszica nr 2A, 4A, 6, 8, Zagórska nr 6
19.06 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa: ul. Pusta od 2 do 12 i od 18 do 24, ul. Pusta od 1/3 do 25, Al. Wojska Polskiego 99
19.06 od godz. 8:00 do 16:00


Dąbrowa Górnicza ul. Łączna 41
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Częstochowa: ul. Sejmowa od 37 do 43 i 63 oraz ZK 14367, ul. Sejmowa od 46 do nr 64 oraz 34, ul. Gruszowa 12
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice

Gliwice: Szafirowa Budynek 3F, plac budowy oraz przepompownia.
14.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Torowa nr 9B i 9C.
14.06 od godz. 7:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Cieszyńska od Długosza do Kępa, Brzeziny, Gliniana, Konduktorska, Długosza od Cieszyńskiej do Skargi, P. Skargi, Traugutta od Cieszyńskiej do Konduktorskiej, Pielgrzymowice: Gruntowa, Daszyńskiego, Borowa.
14.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jastrzębie-Zdrój: P. Skargi.
14.06 od godz. 8:00 do 16:00


Jastrzębie-Zdrój: P. Skargi.

  • od 17.06 godz. 8:00 do 19.06 godz. 16:00

Jastrzębie-Zdrój: 1000-lecia 12, 13.
17.06 od godz. 8:30 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Piaskowa, Wyzwolenia od Ranoszka do Chlebowej, Kościelna, Kasztanowa od Koscioła do Wyzwolenia, Armii Krajowej od Kasztanowej do Ranoszka, Ruptawska, Komuny Paryskiej od Ranoszka do Wyszyńskiego, prof. R. Ranoszka cała, Frysztacka, ks. Maksymiliana Kowalczyka, Żwirki i Wigury, Tęczowa, Gołkowice: Dworcowa, Graniczna, Zimne Doły, 1 Maja, Żabkowska.
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Jesienna 42
18.06 od godz. 8:30 do 13:30


Katowice

Katowice: Sokolska nr 61, 63, 65, 66, 78, Broniewskiego nr 1, 1 a, garaże, Plac Grunwaldzki nr 4, 4 a, b, c, 12.
14.06 od godz. 7:30 do 11:00


Katowice: Kozielska od 1 do 9 nr nieparzyste i od 2 do 16 nr parzyste, Wilimowskiego nr 1, 3, 5, 5 a, Mikołowska nr 9, 17, plac budowy.
14.06 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Morawa nr 119 b, c.
14.06 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Marcina Radockiego 35, 101 B, 101 D, parking.
14.06 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice: Owocowa nr 16, 16 a, b, 18, 18 a, 19, 21, 23, 25, 25 a, garaże.
17.06 od godz. 7:30 do 13:30


Katowice: Brynowska nr 51 a. b, c, d, Modrzejewskiej nr 9, Zegadłowicza nr 10 b, b, c.
18.06 od godz. 7:30 do 11:00


Katowice: ks. Piotra Ściegiennego nr 3 a, przejście podziemne, sygnalizacja świetlna, Węglowa - garaże, Chorzowska - sygnalizacja świetlna, przejście podziemne.
18.06 od godz. 7:30 do 13:00


Katowice: Stanisława Kossutha nr 7, 9, 13.
18.06 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: Forsycji, Waniliowa, Rafała Pomorskiego od 23 i od 32 do ulicy Sarniej , od 39 do 45 b, Rolnicza od 17 a do 17 d; od 30 do 30 i.
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice: Imbirowa, Rafała Pomorskiego od 1 do 9, Rolnicza od 1 do 49 , od 2 do 26, od 57 do 73.
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Szymanowskiego 3 ul. Krakowska brak nr domu tylko numery złącz kablowych 8250/15, RD5/25/876, RD5/25/1558
14.06 od godz. 8:30 do 14:30


Mysłowice ul. Armii Krajowej od nr 31 do 35A
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Mysłowice ul. Gojawiczyńskiej od nr 1 do nr 21 oraz garaże
19.06 od godz. 8:30 do 15:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Franciszka Żwirki od 8 do 16, od 9 do 13, Lompy 1,2,3, Mickiewicza 1,Wyszyńskiego od 19 do 59, od 30 do 60, Szpitalna 2, Traugutta 1,2,3, Kościuszki od 3 do 7, od 4 do 8, Wolności 1,2,3,8,9, Powstańców Warszawskich.
17.06 od godz. 9:00 do 11:00


Piekary Śląskie: Ogrodowa Ogrodowa 17 B, 17 C, 17 D, 17 E, 17 F, 17 H, 17 I, 17 J, 17 K, Bytomska 73.
18.06 od godz. 9:00 do 11:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: ks. Ludwika Tunkla 139, Stacja Sejsmologiczna.
18.06 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik

Rybnik: Prosta 133, 135, 137, 139.
14.06 od godz. 7:00 do 14:00


Rybnik: Władysława Stanisława Reymonta nr 46 "Fabryka Prezentów".
14.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Pod Lasem 44a , 50a , 50b.
14.06 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik: Aleksandra Gierymskiego 1 do 30, Morwowa, Wiosny Ludów, Gliwicka 207A do 254, Lisia, Okrężna, Wiślana 1 do 9, Książenicka 28 do 85, Wieżowa, Turystyczna 47.
14.06 od godz. 8:00 do 16:00


Rybnik: Sosnowa 5.
17.06 od godz. 7:00 do 14:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Emilii Plater nr 7, 7 a, 9, 9 a, b, kiosk, Obrońców Westerplatte nr 1, 3, 5, 6, 6 a, 7, 8, 8 a, 9, 10, 11, garaże, Limanowskiego nr 1 a, 3 a budynki tylne.
14.06 od godz. 7:30 do 13:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego nr 201G, 201H
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Jakuba Jasińskiego 36.
17.06 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy: Księdza Prałata Eugeniusza Świerzego 1, 3, 9, 11, 21, Skalna 47, Legionów Polskich od 8 do 32, Myśliwska od 16 do 38 ,54.
17.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Legionów Polskich 4, 6, Stanisława Lencewicza 20 , 22, 30, 48 , 50, Myśliwska 2b.
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Zabrze

Zabrze: ks. Stanisława Brzóski 44 - 50 Brodzińskiego 6.
14.06 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze: Legnicka 15a.
17.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Jarzębia oraz Jesionowa na garażach.
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat bielski

Szczyrk osiedle Podmagura budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK1024, ZK16611 i ZK10562
14.06 od godz. 8:00 do 13:00


Szczyrk ulica Stroma nr 5 i 5A
17.06 od godz. 8:00 do 13:00


Stara Wieś ulica Biwakowa.
17.06 od godz. 8:30 do 16:00


Czechowice-Dziedzice ul. Mazańcowicka od nr 146L do nr 146G,

17.06 od godz. 10:00 do 15:00


Ligota ul. Wypoczynkowa, Łabędzia, Długa, Młynarska, Głogowa, Rolników,
18.06 od godz. 7:00 do 8:00


Ligota ul. Wypoczynkowa, Łabędzia, Długa, Młynarska, Głogowa, Rolników,
18.06 od godz. 18:00 do 19:30


Grodziec ulica Kasztanowa, Ogrodowa, Widokowa, Topolowa, Łańska, Bielska, Leśna, Milówka

19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rudzica ul. Działy nr 671, 650, 698, 583, 278, 182, 709, 712, 180, ul. Malinowa nr 144, ul. Radosna nr 189, Dębowa nr 75, 74, 73, 574, 655A, 655B, 711, 736,
19.06 od godz. 9:00 do 15:00


Czechowice-Dziedzice ulica Mazańcowicka od nr 66 do nr 68 i od nr 61A do nr 69, Sąsiedzka nr 3, Kotulińskiego od nr 1 do nr 6, Kopernika nr 52, 54 do DK1,
19.06 od godz. 9:00 do 17:00


Bestwina ul. Janowicka nr 24, 26, Prusa do nr 30 i do nr 27, Konopnickiej od nr 50 do nr 28 i od nr 35 do nr 23,
20.06 od godz. 9:00 do 14:00


Kalna ulica Pogodna, Łodygowska od nr 66 do 188, Spacerowa, Siewna, Słowików, Spokojna, Słoneczna
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Rybarzowice ulica Migdałowa, Łodygowska, Spokojna, Sportowa, Przejazdowa
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Godziszka ulica Widokowa, Łodygowska od nr 66 do 188, Północna, Spacerowa
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Czechowice-Dziedzice ul. Świerkowicka nr 36,
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Buczkowice ulica Łąkowa, Woźna od budynku nr 839 do 98 wraz z ulicami przyległymi, Pasterska, Wiślańska od budynku nr 618 do 561, Rolnicza, Zielona, Źródlana, Brzeziny, Jagodowa, Sasanek, Spokojna, Jarzębinowa, Gminna, Cienista, Kręta, Zawilców, Łączna, Kaczeńców, Boczna
21.06 od godz. 10:00 do 12:00


Ligota ul. Zawodzie, Stawiska,
21.06 od godz. 10:00 do 13:00


Kobiernice ulica Żywiecka, Górska, Leśna.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat bieruńsko-lędziński

Lędziny: Zamkowa od 3 do 19, od 4 do 32, Zamoście od 2 do 10 d, od 7 do 9 a, Harfowa.
18.06 od godz. 8:00 do 17:00


powiat będziński

Czeladź ul. Wojkowicka odbiorcy zasilani ze złączy ZK 5211, ZK 4699, ZK 4940.
14.06 od godz. 8:15 do 14:15


Będzin ul. Zagórska 3 odbiorcy zasilani ze złącza ZK 7211.
14.06 od godz. 9:00 do 13:00


Czeladź ul. Zielona nr 10, 12, odbiorcy zasilani ze złącza ZK 2025
17.06 od godz. 8:00 do 15:00


Czeladź ul. Niwa, Boguckiego, Łączkowa, Bytomska 112, Przełajska 66,68, Miodowa
17.06 od godz. 8:00 do 16:00


Mierzęcice ul. Głowackiego i Księdza Zasadzina odbiorcy zasilani ze złączy ZK 2376, ZK 2377, ZK 7535, ZK 2378, ZK 2379.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Czeladź ul. Mysłowicka i Tulipanów Garaże
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Siewierz ul. Łysa Góra
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rogoźnik ul. Podraszkowie 8a (dz. 2994)
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Strumień ulica Kolejowa, Polna, Dworcowa 9

14.06 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ul. 1 Maja nr 59, Bank Śląski,
14.06 od godz. 8:00 do 18:00


Kończyce Małe: Wiejska od 15 do 23, Folwarczna od 22 do 28, Wiśniowa od 1 d0 32, Graniczna.
15.06 od godz. 22:00 do 23:50


Wisła ulica Wróblonki,
17.06 od godz. 8:00 do 15:00


Kozakowice Górne ulica Cienciały, Kozakowicka, Wesoła, Rolnicza
17.06 od godz. 8:00 do 15:00


Hażlach ulica Sadowa, Kończycka, Ogrodowa 48
17.06 od godz. 8:30 do 14:00


Kończyce Wielkie ulica Długa 66-88, 81-85, Słoneczna, Ogrodowa do nr 10, Pilotów
17.06 od godz. 8:30 do 14:00


Zebrzydowice: Dworcowa od Kochanowskiego do tunelu, Jana Kochanowskiego od Dworcowej do Kasztanowej.
17.06 od godz. 8:30 do 14:00


Kaczyce: Słoneczna, Podleśna, Marii Konopnickiej od nr. 2 do nr. 14
od nr. 1 do nr. 17B, Pogodna.
17.06 od godz. 22:00 do 23:50


Ustroń ulica Bernadka
18.06 od godz. 7:30 do 8:30


Strumień: Leśna od 4 do 10, Wisła Mała: Borsuków nieparzyste od 29 do 47, 52.
18.06 od godz. 7:30 do 15:00


Wisła ulica Świerkowa, Jawornik 12E,12F, Brzozowa
18.06 od godz. 7:30 do 16:00


Wisła ulica Bajcary, Malinka, Czarne
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Strumień ulica Kolejowa, Polna, Dworcowa 9

18.06 od godz. 8:00 do 17:00


Hażlach ulica Cicha 3, Kwiatowa 1, Kręta, Leśna 1-17, 2, Lipowa 4, 6, 16, 28, 15-43
18.06 od godz. 8:30 do 14:00


Goleszów ulica Szeroka, Różana 5-31, 10-24,
Fabryczna 3-9, 15-19, 4-6, 12-14, Nowalijek od 2-18, 7-9, Wąska 2-8, 30
18.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ustroń ulica Mokra
19.06 od godz. 8:00 do 12:00


Ustroń ulica Skoczowska 56A4-56A15
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Górki Małe ulica Zalesie, Breńska, Bielska

19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Mokra
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Koniaków przepompownia wody, przysiółek Jasiówka, Brzestowy, Kościanowice, Za Groń
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


powiat częstochowski

Grabowa ulice, Długosza od nr 147 do nr 177 i od nr 34 do 62, Leśna od nr 10 do nr 14, Kwiatowa od nr 3 do nr 51, Lipowa nr 8 i 8A, Spacerowa od nr 5 do nr 18.
14.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kolonia Klepaczka, ul. Transportowa od nr 18 do nr 36 i od nr 3 do nr 35, Polna, Zielona, Krótka od nr 2 do nr 8 i od nr 1 do nr 15; Rudnik Wielki ul. Słoneczna od nr 6 do nr 52 i od nr 5 do nr 51, Rzeczna, Nowa, Sosnowa od nr 1 do nr 11; Romanów.
14.06 od godz. 8:00 do 17:00


Kłomnice ulice Kolejowa od nr 2 do nr 34, Wesoła od nr 1 do nr 11 i nr 2.
17.06 od godz. 8:00 do 11:00


Chorzenice,
ulice Leśna, Wiosenna, Wąska,
Częstochowska od nr 18 do nr 28 i od nr 7 do nr 23,
Nowa od nr 64 do nr 68 i od nr 131 do nr 137.
17.06 od godz. 8:00 do 12:00


Mokrzesz, ul. Równoległa, Częstochowska od 1 do 40
17.06 od godz. 8:00 do 15:00


Chorzenice,
ulice Częstochowska nr 3 i nr 5,
Główna od nr 4 do nr 16 i od nr 7 do nr 31,
Witkowice,
ul. Częstochowska od nr 5A do nr 33 i od nr 22A do nr 24.
17.06 od godz. 12:00 do 17:00


Aleksandria Pierwsza, ul. Przejazdowa od nr 9 do nr 17 i nr 42, Leśna nr 1.
18.06 od godz. 8:00 do 11:00


Zawodzie,
ul. Długa od nr 65 do nr 131 i od nr 70 do nr 150.
20.06 od godz. 8:00 do 10:00


powiat gliwicki

Wielowieś: Zamkowa 24, Jeżmanów, Kościelna Od 2 do 44 oraz od 1 do 51, Gminna, Młyńska, Cicha, Główna Od 13 do 65 oraz od 10 do 62, Klasztorna, Polna, Szkolna, Poprzeczna, Szafranka Od 1 do 9 oraz od 2 do 6, Czarkowska, Stawowa, Krótka.
14.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gierałtowice: Chudowska, Jojki Od 1 do 7 oraz od 2 do 6, Miarki Od 1 do 21 oraz od 2 do 12, Korfantego Od 2 do 18.
14.06 od godz. 8:00 do 15:00


Toszek: Morcinka Od 1 do 25 nr 37 oraz od 2 do 8, Wąska, Reymonta, Curie-Skłodowskiej Od 3 do 5 oraz od 6 do 8, Gliwicka 20, 20A, Józefa von Eichendorffa Od 10 do 18 oraz od 9 do 13.
17.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kłobucki

Złochowice ul. Wesoła
14.06 od godz. 8:00 do 14:00


Więcki ul. Słoneczna 22, parzyste od 28 do 44, nieparzyste od 13 do 31
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kłobuck ul. Główna 3
18.06 od godz. 9:00 do 14:00


Wąsosz Dolny ul. Traugutta od 67 do 129 oraz 132 i 133
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Krzepice ul.Rolnicza
20.06 od godz. 8:00 do 17:00


powiat lubliniecki

Panoszów ul. Łąkowa
14.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dziewcza Góra
14.06 od godz. 9:00 do 14:00


powiat myszkowski

Żarki ulica Niegowska od nr 39 do 53.
20.06 od godz. 8:00 do 18:00


powiat pszczyński

Rudołtowice: Aleksandra Zawadzkiego parzyste od nr 166a do nr172a i nieparzyste od nr 211 do nr 217f.
14.06 od godz. 7:00 do 15:00


Łąka: Wierzbowa, Turystyczna 63.
14.06 od godz. 8:00 do 16:00


Radostowice: Brzymowa cała, Pszczyńska nieparzyste od nr 225 do nr 215B oraz
parzyste od nr 232 do nr 210.
14.06 od godz. 8:30 do 11:00


Radostowice: Sporna cała, Pszczyńska numer 198, 200, 206, Porębska nieparzyste od nr 1 do nr 29 oraz
parzyste od nr 2 do nr 36.
14.06 od godz. 10:30 do 15:00


Pszczyna: Łowiecka 19a.
17.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jankowice: Złote Łany parzysty nr 170 oraz
nieparzyste 121 od nr do nr 131.
17.06 od godz. 8:30 do 15:00


Mizerów: Folwarczna nr 13 oraz posesja bez nr zasilana z ZK-GLW319443.
18.06 od godz. 7:00 do 14:00


Pszczyna: Franciszka Szczepańczyka 2.
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rudziczka: Baraniok 30 do 42, Adama Napieralskiego 72 do 82.
18.06 od godz. 8:00 do 16:00


Pszczyna: Męczenników Oświęcimskich 17, Jana Kochanowskiego 3B, 5B, 7A,11, Górnośląska 13, Jana Brzechwy cała ulica.
18.06 od godz. 8:30 do 14:30


Miedźna: Bieruńska 20E, 20F, 20W.
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Rudziczka: Wąska 1 do 34, Adama Napieralskiego 30, 35.
18.06 od godz. 10:00 do 16:00


Suszec: Wiosenna.
18.06 od godz. 10:00 do 16:00


powiat raciborski

Kobyla: Kuliga, Topolowa, Rzeczna, Główna, Budzińska, Poprzeczna, Kościelna.
14.06 od godz. 8:00 do 13:00


Gamów: Ogrodowa, Modzurowska, Stawowa, Wiatrakowa, Długa.
14.06 od godz. 8:00 do 13:00


Racibórz: Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 22.
17.06 od godz. 7:00 do 11:00


Zawada Książęca: Olimpijska, Raciborska, Koszykowa, Cicha.
17.06 od godz. 8:00 do 13:00


Pogrzebień: Wrzosowa, Nowa.
17.06 od godz. 8:00 do 15:00


Kornowac: Wojska Polskiego 64, Łańce: Wolności od 117B do 160A parzyste i nieparzyste, Grzybowa, Kobyla: Główna do nr 20.
18.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Bełk: Główna 68, 70A, 70B, 70D, Jasna 3 do 19, 4 do 12, Piasta 13.
14.06 od godz. 7:00 do 11:00


Gaszowice: Wiejska od 35 do 41A, od 76 do 108.
17.06 od godz. 8:00 do 14:00


Raszczyce: Rudzka.
18.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat tarnogórski

Ossy ul. Zaciszna, Lawendowa, Piaskowa, Strażacka, Kwiatowa, Jeziorna, Wyzwolenia , Mickiewicza od nr 11 do końca
18.06 od godz. 8:30 do 17:00


powiat wodzisławski

Lubomia: Polna 86B, 86E, 86G, 77A, 77A, 90, 79, 81, Łąkowa, Tartakowa 66D, 68, 70, 1, 3, Adama Mickiewicza od 83 do 111 od 72 do 116, Kasztanowa.
14.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pszów: Tadeusza Kościuszki Nieparzyste 17, parzyste 2, 4 i od 14 do 24.
14.06 od godz. 8:30 do 14:00


Pszów: ks. Pawła Skwary obiekty na terenie byłej kopalni.
14.06 od godz. 9:30 do 13:00


Marklowice: Wyzwolenia od 7 do 29,
od 50 do76, Lipowa, Jankowicka, Michała Mroza 1-11, Spokojna, Polna.
14.06 od godz. 22:00 do 23:50


Pszów: Żużlowa Łanowa, Kolberga od nr 103 do 139, w RZUCHOWIE przy ulicy Pszowskiej 22, 24.
15.06 od godz. 7:00 do 9:00


Pszów: Niepodległości od nr. 51 do nr. 81
od nr. 46 do nr. 74B, Alfonsa Zgrzebnioka, Tadeusza Rejtana od 3 do 14, Adama Asnyka, Ignacego Paderewskiego od ul Pszowskiej do nr 25.
16.06 od godz. 22:00 do 23:50


Łaziska: Krótka 2, Powstańców Śląskich od 135 do 167 i od 148 do 158a.
18.06 od godz. 8:00 do 12:00


Rydułtowy: Marcina Strzody od 21 do 129B, Walerego Wróblewskiego 109, 110, Marcina Kasprzaka od 13 do 27.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat zawierciański

Huta Szklana od nr 1 do nr 15A, Siemięrzyce, ul. Dołki nr 1, 2, Siemięrzyce nr 5 oraz działka nr 199/3, 198/3
19.06 od godz. 9:00 do 15:00


Żory

Żory: Księcia Władysława 27 - Przychodnia.
15.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat żywiecki

Pietrzykowice przepompownia zasilana ze złącza kablowego nr 8095
14.06 od godz. 7:00 do 15:00


Brzuśnik od budynku nr 214 Prawy Groń oraz od budynku nr 106 Lewy Groń
14.06 od godz. 8:00 do 10:00


Cięcina ulica Widokowa
14.06 od godz. 8:00 do 10:00


Łodygowice ulica Zjazdowa nr 32, od nr 52 do 59 i budynek zasilany ze złącza kablowego nr ZK416579, ulica Nad Żylicą od nr 18 do końca ulicy, Księdza Marszałka od cmentarza do ulicy Zjazdowej wraz z przyległymi ulicami
17.06 od godz. 8:00 do 15:00


Złatna od drogi na Ciapkówkę do byłej szkoły
17.06 od godz. 9:00 do 14:00


Żywiec ulica Wesoła nr 78, 80, firma Majsterek, 82 oraz sąsiadujący budynek gospodarczy
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


Żabnica ulica Wojtatówka, Kamienna, Dadoki, Kolonia, Boracza, księdza Karola Śmiecha od ulicy Wodospadowej do ostatniego przystanku oraz ulice przyległe, od ulicy Rzecznej w górę do OSP oraz ulice przyległe, od ulicy Jaśminowej do budynku nr 267 oraz ulice przyległe
18.06 od godz. 9:00 do 11:00


Żywiec ulica Reymonta od nr 17 do nr 33 nieparzyste, Kopernika nr 81, 81A, 83, Grunwaldzka nr 18 i 18A
18.06 od godz. 9:00 do 13:00


Koszarawa Bystra przysiółek Torbówka
18.06 od godz. 9:00 do 15:00


Jeleśnia ulica Podgórna, Suska od nr 1 do 5, Pod Grapą, Szkolna od nr 1 do 19, Żywiecka nr 8, Jana Kazimierza od nr 1 do 6
19.06 od godz. 6:00 do 7:00


Łodygowice ulica Kaniów nr 39 i 39B
19.06 od godz. 7:00 do 15:00


Jeleśnia ulica Podgórna, Suska od nr 1 do 5, Pod Grapą, Szkolna od nr 1 do 19, Żywiecka nr 8, Jana Kazimierza od nr 1 do 6
20.06 od godz. 6:00 do 7:00


Cisiec ulica Brzegowa odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZKBBZ10551, ZKBBZ10353, ZKBBZ10354
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni