Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Kamienica Polska

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Kamienica Polska. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Sołectwo Kamienica Polska ulice: Domagalskiej, Ferensa, Konopnickiej od nr 1 do nr 57 nieparzyste i od nr 2 do nr 64 parzyste, Osiedlowa

Sławomir Ryszard Zalas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Paweł Lesław Kajdas
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Joanna Agnieszka Bryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Zbigniew Janusz Grzyb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 2
Sołectwo Kamienica Polska ulice: Konopnickiej od nr 59 do nr 135 nieparzyste i od nr 66 do nr 224 parzyste

Wiesław Marian Zgrzeblak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Ewa Antonina Ujma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
Anna Monika Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Marcin Marek Goldsztajn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KAMIENICA POLSKA
Gabryela Klar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI

Okręg 3
Sołectwo Kamienica Polska ulice: Jastrzębska, Konopnickiej od nr 137 do nr 225 nieparzyste i od nr 226 do nr 350 parzyste, Kościuszki

Waldemar Stefan Szymanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Krzysztof Stanisław Ratman
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Artur Mariusz Furmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Jan Ekielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Rafał Potemski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KAMIENICA POLSKA

Okręg 4
Sołectwo Kamienica Polska ulice: Apteczna, Konopnickiej od nr 225A do nr 265 nieparzyste i od nr 352 do nr 402 parzyste, Kopalniana, Magazynowa, Południowa, Wspólna

Tomasz Piotr Nowowiejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Adrian Damian Jabłoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 5
Sołectwo Kamienica Polska: Podlesie, Romanów

Marian Adam Kidawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Bartłomiej Mirosław Filipiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
Agnieszka Katarzyna Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Grażyna Ewa Pilicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 6
Sołectwo Osiny ulice: Częstochowska od nr 1 do nr 163 nieparzyste i od nr 2 do nr 162 parzyste

Bogusław Dobosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Michał Krzysztof Kita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Ewa Helena Rydzykowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 7
Sołectwo Osiny ulice: Częstochowska od nr 165 do nr 205 nieparzyste i od nr 164 do nr 212 parzyste, Górnicza, Leśna, Jasna, Osiedlowa, Strażacka, Szkolna, Dębowa, Spacerowa

Damian Piotr Michalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Maciej Józef Pilśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
Daniel Krzysztof Sapalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Dawid Tadeusz Wiktor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Michał Artur Otrębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI

Okręg 8
Sołectwo Rudnik Wielki ulice: Cicha, Modrzewiowa, Nowa, Rzeczna, Słoneczna od nr 1 do nr 113 nieparzyste i od nr 2 do nr 116 parzyste, Sosnowa

Elżbieta Marianna Zemła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
Piotr Wiesław Pyrzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Andrzej Jan Okręglicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Halina Aniela Rogacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI
Marcin Włodzimierz Huras
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Okręg 9
Sołectwo Rudnik Wielki ulice: Brzozowa, Gajowa, Olchowa, Piaskowa, Parkowa, Strażacka, Słoneczna od nr 115 do nr 223 nieparzyste i od nr 118 do nr 248 parzyste

Grzegorz Stefan Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Wojciech Damian Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
Aleksandra Krystyna Gawrońska-Klima
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK

Okręg 10
Sołectwo Wanaty ulice: Boczna, Topolowa, Warszawska, Wierzbowa

Mirosław Coner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Magdalena Wiesława Grajcar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Stefan Antoni Banasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 11
Sołectwo Wanaty ulice: Karoliny, Klonowa, Osińska, Spokojna, Złote Dęby, Cisowa

Mariusz Krzysztof Górniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Krystyna Barbara Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
Roman Włodzimierz Siejka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK

Okręg 12
Sołectwo Zawada ulice: Długa, Jaśminowa

Krzysztof Andrzej Lewicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Grzegorz Mirosław Jagusiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Marek Jan Huras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
Tadeusz Zdzisław Zaskórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Jarosław Roman Grzyb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 13
Sołectwo Zawada ulice: Akacjowa, Botaniczna, Krótka, Leśna, Złote Dęby; Kolonia Klepaczka ulice: Polna Transportowa, Zielona

Andrzej Adam Blachnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Teresa Janina Machnia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Izabela Joanna Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
Marcin Wojciech Musiał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 14
Sołectwo Zawisna od nr 1 do nr 99 nieparzyste i od nr 2 do nr 68A parzyste

Józefa Janina Huras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
Halina Pańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI

Okręg 15
Sołectwo Zawisna od nr 101 do nr 177 nieparzyste i od nr 70 do nr 164 parzyste

Ryszard Włodzimierz Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
Renata Maryla Ligus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wiesława Regina Strąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZAWISNA
Anita Małgorzata Szczerbak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie