Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Łodygowice

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Łodygowice. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Część sołectwa Łodygowice, ul.: Brzozowa; Dębowa; Górska; Grzybowa; Jagodowa; Jodłowa; Klonowa; Leśna; Muzyków; Myśliwska; Nowa; Piłsudskiego: nieparzyste: 141 - 185, 186 - 256; Różana; Skalna; Sosnowa; Stolarska; Stroma; Widok; Wierzbowa; Wrzosowa;

Kazimierz Wincenty Mędrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Tadeusz Jan Karolini
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 2
Część sołectwa Łodygowice, ul.: Agrestowa; Azaliowa; Beskidzka; Borowa; Bracka; Chabrowa; Cicha; Gościnna; Handlowa; Jaworowa; Kwiatowa; Łagodna; Mickiewicza; Pszczelarzy; Radosna; Stefana Batorego; Storczyków; Szczęśliwa; Tulipanowa; Wąska; Wesoła; Żywiecka: 1 - 69, nieparzyste 71 - 85;

Monika Agnieszka Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO
Mateusz Czesław Matuszny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Anna Teresa Kubica
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 3
Część sołectwa Łodygowice, ul.: Asnyka; Błękitna; Grabowa; Habdasów; Jasna; Jesionowa; Jutrzenki; Kalinowa; Kamienna; Kościelnych; Ks. A. Wąchala; Kubinów; Leszczynowa; Lipowa; Miła; Partyzantów; Piłsudskiego: nieparzyste: 79 - 103, 108 - 140, parzyste: 142 - 184; Plac Świętego Stanisława; Pochyła; Pod Groniem; Rzemieślnicza; Skośna; Staszica; Stokrotek; Świerkowa; Wajdów; Wspólna; Zielona;

Grzegorz Jakubiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Katarzyna Maria Forst
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 4
Część sołectwa Łodygowice, ul.: Ceglana nieparzyste: 9 - 13, 14 - 19, parzyste 20 - 22; Dobra; Konwaliowa; Malarska; Miodowa; Nowy Świat; Ogrodowa; Pod Grapą; Poziomkowa; Rodzinna; Słoneczna; Słowików; Spokojna; Strażacka; Truskawkowa; Wiśniowa; Żeromskiego; Żywiecka: parzyste: 70 - 150;

Małgorzata Bernadetta Mieszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Monika Karolina Harężlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU WSI BIERNA
Henryk Rafał Góra
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 5
Część sołectwa Łodygowice, ul.: Aksamitna; Ceglana: 1 - 8, parzyste 10 - 12; Ceramiczna; Dolna; Działkowa; Gajowa; Herbowa; Kalonka; Kasztanowa; Krótka; Kryształowa; Krzywa; Łączna; Malinowa; Mała; Na Stawach; Osiedlowa; Pod Kalną; Pogodna; Polna; Postępu Rolniczego; Przemysłowa; Szafirowa; Topolowa; Wichrowa; Wodna; Zgody; Żywiecka: parzyste: 152 - 216;

Filip Kazimierz Szymik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO
Wojciech Szczepan Barabasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Jadwiga Dobija
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 6
Część sołectwa Łodygowice, ul.: Akacjowa; Bukowa; Czysta; Księdza Marszałka: nieparzyste: 9 - 21, 22 - 73; Majowa; Orchidei; Orna; Osiedle na Porąbkach; Parkanowa; Piłsudskiego: nieparzyste: 57 - 77, parzyste: 84 - 106; Poprzeczna; Porąbki; Potok; Rolna; Romanówka; Sadowych; Spacerowa; Spadzista; Stokowa; Szarotek; Ślusarska; Tęczowa; Turystyczna; Widokowa; Wyzwolenia; Zjazdowa;

Eugeniusz Stanisław Jachym
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Wiesław Józef Gołuch
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 7
Część sołectwa Łodygowice, ul.: Bliska; Boczna; Bzowa; Cisowa; Dworcowa; Gminna; Grunwaldzka; Jarzębinowa; Kaniów; Kolejowa; Magazynowa; Modra; Modrzewiowa; Niecała; Okrężna; Piękna; Piłsudskiego: 1 - 55, parzyste: 56 - 82; Pocztowa; Pod Torem; Prusa; Przejazdowa; Rzeczna; Samotna; Spółdzielców; Wiklinowa; Żwirowa; Żytnia; Żywiecka: nieparzyste: 87 - 181;

Wojciech Kazimierz Czerwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO
Eugeniusz Franciszek Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Barbara Agnieszka Maślanka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Andrzej Szymon Góra
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 8
Część sołectwa Łodygowice, ul.: Cegielska; Glemieniec; Głogowa; Jana III Sobieskiego; Jana Pawła II; Kępa Kościelna; Koszykowa; Kręta; Królowej Jadwigi; Księdza Marszałka: 1 - 7, parzyste: 8 - 20; Młodych; Nad Żylicą; Ochota; Piastowska; Piekarska; Plac Wolności; Podzamcze; Prosta; Sportowa; Szewska; Tartaczna; Wiosenna; Zagrodowa; Za Browarem; Zdrojowa; Żywiecka: nieparzyste: 183 - 229;

Michał Tadeusz Kubiniec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jerzy Stanisław Sonntag
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 9
Sołectwo Bierna, ul.: Brzozowa; Cedrowa; Chodnikowa; Cicha; Dębowa; Do Brzezin; Górska; Grabowa; Handlowa; Jana Pawła II; Jaworowa; Jodłowa; Kasztanowa; Kopernika; Krótka; Krzywa; Kwiatowa; Leśna; Łęgowa; Maciejów; Malinowa; Modra; Modrzewiowa; Nad Potokiem; Ogrodowa; Polna; Południowa; Porąbki; Rolnicza; Rzemieślnicza; Sezamkowa; Słoneczna; Spacerowa; Spokojna; Strażacka; Stroma; Szewska; Szklarska; Szkolna; Topolowa; Turystyczna; Wąska; Wesoła; Widokowa; Więzików; Wilcza; Zielona

Władysław Stanisław Drewniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Sławomir Henryk Bartecki
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 10
Sołectwo Zarzecze, ul.: Beskidzka; Boczna; Chabrowa; Generała Sikorskiego; Graniczna; Handlowa; Harcerska; Jana Pawła II; Kardynała Wyszyńskiego; Kopernika; Koszykowa; Kościelna; Kręta; Kwiatowa; Łączna; Łęgowa; Nadbrzeżna; Na Kępie; Piastowska; Plażowa; Pogodna; Pokoju; Prosta; Różana; Słoneczna; Spokojna; Sportowa; Starowiejska; Staszica; Szczytowa; Szkolna; Turystyczna; Widokowa; Wilcza; Wspólna; Wypoczynkowa; Żeglarska; Żywiecka;

Anna Wandzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Leszek Jan Paluch
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 11
Część sołectwa Pietrzykowice, ul.: Asnyka; Bory; Cicha; Dojazdowa; Dworcowa; Górska; Graniczna; Kalonka; Kasztanowa; Kościuszki: parzyste: 2 - 114; Łączna; Modrzewiowa; Morelowa; Mostowa; Objazdowa; Osiedlowa; Poprzeczna; Skośna; Szeroka; Świerkowa; Tapicerska; Wesoła: 191 - 235; Wielodroga: 1 - 21; Zdrojowa; Zielona; Żywiecka;

Sławomir Piotr Sołtysik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY

Okręg 12
Część sołectwa Pietrzykowice, ul.: Akacjowa; Brzozowa; Bukowa; Chabrowa; Długa; Gloński Potok; Głogowa; Gołębiowa; Jarzębinowa; Jaśminowa; Jesionowa; Kolorowa; Konwaliowa; Kościuszki: nieparzyste: 99 - 115, 116 - 175; Kręta; Leszczynowa; Lipowa; Makowa; Malinowa; Młodych; Osiedle Czarne; Osiedle Wierzch Granic; Pocztowa; Różana; Rzepkowy Potok; Sadowa; Szczęśliwa; Szkolna; Wielodroga: 22 - 89; Wierzbowa

Tadeusz Michał Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Szymon Piotr Pietraszko
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 13
Część sołectwa Pietrzykowice, ul.: Adama Mickiewicza; Bracka; Bystra; Dziewiarska; Garażowa; Gościnna; Halna; Henryka Sienkiewicza; Jacka Kaczmarskiego; Jana Pawła II: nieparzyste: 135 - 153, 154 - 300; Jodłowa; Klonowa; Kościuszki: 176 - 226; Krokusowa; Łagodna; Miła; Miodowa; Nagietek; Orzechowa; Piękna; Poziomkowa; Prosta; Przemysłowa; Pszczela; Rolnicza; Rzeźnicza; Słoneczna; Stokrotek; Stroma; Szklarniowa; Warzywna; Wiśniowa; Zadolne;

Czesław Szymon Wandzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Adam Andrzej Jakubiec
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

Okręg 14
Część sołectwa Pietrzykowice, ul.: Agrestowa; Boczna; Chałpnicza; Cisowa; Dębowa; Dobijówka; Dobra; Handlowa; Jagodowa; Jana Pawła II: 62 - 134, parzyste: 136 - 152; Jaworowa; Juliusza Słowackiego; Jutrzenki; Kalinowa; Krakusów; Księdza Nowaka; Łąkowa; Mała; Nad Kotliną; Narcyzowa; Pogodna; Południowa; Porzeczkowa; Poselska; Równa; Sikorek; Słowicza; Sołecka; Spacerowa; Spadowa; Spokojna; Stolarska; Strażacka; Szara; Turkusowa; Turystyczna; Widok; Witosa; Wspólna; Zagrodowa; Zarębki; Zgodna; Źródlana; Żwirowa

Czesław Michał Konior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO
Lucyna Maria Goryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY
Andrzej Paweł Guzy
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Piotr Paweł Pitry
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWY INICJATYW OBYWATELSKICH W GMINIE ŁODYGOWICE

Okręg 15
Część sołectwa Pietrzykowice, ul.: Bratkowa; Czysta; Działkowa; Gajowa; Głęboka; Hodowlana; Jabłoniowa; Jana Pawła II: 1 - 61; Jasna; Kierowców; Kościuszki: nieparzyste: 1 - 49; Krótka; Księdza Stojałowskiego; Księżycowa; Kwiatowa; Łęgowa; Nowa; Ogrodowa; Oliwkowa; Olszynowa; Orna; Polna; Promenada; Przelotowa; Przyjaciół; Radosna; Samotna; Sosnowa; Sucha; Wesoła: 111 - 189; Wrzosowa; Zbożowa; Zjazdowa;

Wiesław Kolonko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA ANDRZEJA PITERY

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie