Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Mykanów

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Mykanów. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie częstochowskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,56 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Dudki, Florków, Kolonia Wierzchowisko, Lubojna, Pasieka, Tylin

Małgorzata Elżbieta Szulc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sebastian Zbigniew Kazik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Grzegorz Andrzej Tabinowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Janusz Mariusz Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
Marcin Szczepan Halkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPARTYJNI W GMINIE MYKANÓW”
Wojciech Janusz Młynek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 2
Czarny Las

Wiesław Lisowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jakub Piotr Frydrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Adrian Przemysław Skoczylas
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Weronika Kuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
Jacek Marek Sówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Patryk Adam Kubat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRYKA KUBATA
Agnieszka Krystyna Siwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI SIWIAK

Okręg 3
Antoniów, Wola Hankowska, Wola Kiedrzyńska

Anna Maria Dziewior
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Longina Beata Wala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Magdalena Anna Kierat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
Michał Jan Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
Agnieszka Iwona Zyskowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ZYSKOWSKIEJ RAZEM DLA GMINY MYKANÓW
Anna Maria Chojnowska-Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
Stanisław Marek Helm
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 4
Cykarzew Północny, Cykarzew Północny Stacja

Dawid Eugeniusz Sójka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Adam Tomasz Leśnikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Artur Kotynia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOTYNI
Władysław Andrzej Tyfel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
Aneta Ewa Klimczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 5
Grabówka, Stary Cykarzew, Stary Cykarzew POM

Piotr Paweł Szczepanik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jolanta Sylwia Ślęzak-Sieradzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Waldemar Edward Łyko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Kamil Jakub Bawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
Waldemar Maciej Ścigała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA ŚCIGAŁY
Marcin Józef Jędrasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
Sławomir Kacper Czarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 6
Adamów, Jamno, Nowy Broniszew, Osiny, Rusinów, Stary Broniszew

Adrian Tomasz Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Anita Magdalena Witczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Krzysztof Józef Polewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
Włodzimierz Eugeniusz Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CICHONIA

Okręg 7
Borowno

Jan Bogumił Dendek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Beata Jadwiga Deszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ

Okręg 8
Borowno Kolonia, Grabowa, Łochynia

Michał Damian Kwapisz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Olga Edyta Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Grzegorz Zdzisław Mucha
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Weronika Martyna Jakubczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
Marek Powroźnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
Laura Krawczyk-Spyra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 9
Mykanów

Włodzimierz Marian Rębiś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
Stanisław Mieczysław Stefański
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Piotr Paweł Gonera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GONERA

Okręg 10
Kokawa

Anna Jadwiga Kęsik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Grzegorz Adam Seweryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
Marian Bińczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ

Okręg 11
Nowa Rybna, Przedkocin, Rybna

Jarosław Sebastian Kubat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Anna Maria Wrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Mateusz Kapitan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
Marcin Wiesław Barciś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ

Okręg 12
Lubojenka, Radostków, Radostków Kolonia, Topolów

Krzysztof Jan Sękowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Patrycja Anna Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Agnieszka Honorata Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
Grzegorz Paweł Stanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
Dariusz Stanisław Bajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BAJORA
Piotr Karol Merc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MERCA

Okręg 13
Wierzchowisko

Jerzy Michalak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Agnieszka Łapeta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
Wojciech Grzegorz Krauze
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Dorota Maria Nabiałczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
Jarosław Marian Żuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 14
Kuźnica Lechowa, Kuźnica Kiedrzyńska

Rafał Sekret
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Artur Zbigniew Wasil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA KUŹNICKA
Krzysztof Czesław Kokot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 15
Lemańsk, Nowy Kocin, Stary Kocin

Jarosław Antoni Migoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jadwiga Anna Korzeniowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Przemysław Grzegorz Gradzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
Tadeusz Rajmund Staniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

2,ada4e8e6-7a93-4b07-6c3f-4bfbda8fb7ad[/xlink]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie