Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Poczesna

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Poczesna. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie częstochowskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,56 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Kolonia Poczesna

Teresa Chałupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Tomasz Jerzy Skalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Agnieszka Dorota Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA

Okręg 2
Nowa Wieś

Halina Henryka Synakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Robert Antoni Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Dawid Mariusz Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
Sławomir Andrzej Zwolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZWOLSKI

Okręg 3
Poczesna

Barbara Katarzyna Wąsińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Kamil Ociepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Łukasz Maria Szumera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
Jakub Krzysztof Olszewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Okręg 4
Zawodzie, Kolonia Borek, Dębowiec

Eulalia Maria Błaszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Arkadiusz Jacek Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Mateusz Marek Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA

Okręg 5
Nierada ulice: Targowa od nr 65 do ostatniego, Gajowa, Górska, Pusta, Olchowa

Grzegorz Marian Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Dorota Magdalena Strej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Artur Wiesław Sosna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA

Okręg 6
Mazury, Młynek, Michałów, Nierada ulice: Leszczynowa, Jana Pawła II, Targowa od nr 1 do nr 64

Wojciech Edward Opiłka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Małgorzata Maria Pielka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Łukasz Michał Strąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
Jarosław Mirosław Kmieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KMIEĆ

Okręg 7
Korwinów

Piotr Tomasz Kowalkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Joanna Ewa Śliwakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
Piotr Adam Brzozowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Okręg 8
Słowik

Iwona Józefa Choła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Janusz Aleksander Pyziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Łukasz Patryk Łagodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA

Okręg 9
Huta Stara A, Huta Stara B ulice: Główna oprócz nr 26, Jaśminowa, Kasztanowa, Okrężna, Południowa, Rolnicza

Tadeusz Edward Bajdor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Tomasz Michał Mądrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Anna Maria Sznober
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA

Okręg 10
Huta Stara B ulice: Adama Mickiewicza nr 5, 6, 7, 8, 9, 11, Północna nr 4, 6, Klubowa nr 2, 4, Zachodnia nr 2, 3

Jolanta Barbara Knysak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Anna Maria Kukuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Bożena Grażyna Dobosz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Okręg 11
Huta Stara B ulice: Boczna, Czysta, Głowna nr 26, Jasna, Klubowa nr 1, 3, Mała, Adama Mickiewicza nr 1, 2, 3, 4, Północna nr 2, Zachodnia nr 1, 5

Waldemar Marek Kucia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Agnieszka Ewa Opioła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Alicja Wanda Delczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA

Okręg 12
Brzeziny-Kolonia, Brzeziny Nowe, Sobuczyna

Ewa Janina Synoradzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Andrzej Mateusz Chruściel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Alicja Maria Łyko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA

Okręg 13
Wrzosowa ulice: Katowicka numery nieparzyste, Hutnicza, Fabryczna, Piaskowa, Cementowa, Parkowa, Ogrodowa, Jaworowa, Okólna, Młyńska, Leśna, Miła, Górna, Zaniwie, Zielona, Życzliwa, Szkolna

Anna Wiesława Wasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Rafał Mirosław Dobosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
Monika Agnieszka Ślęzak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Okręg 14
Wrzosowa ulice: Katowicka numery parzyste, Polna, Sabinowska, Długa, Strażacka, Wesoła, Brzezińska, Pogodna

Marian Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Arkadiusz Paweł Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Dariusz Tadeusz Kożuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
Danuta Aniela Woźniakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA POCZESNA GWARANCJĄ STABILNOŚCI I ROZWOJU
Felicja Bronisława Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 15
Bargły

Przemysław Marian Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY
Arkadiusz Sylwester Pyrkosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I ROZSĄDEK W GMINIE POCZESNA
Marta Anna Kulawik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA
Michał Krzysztof Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie