Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Wilkowice

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Wilkowice. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie żywieckim na godzinę 17.00 wyniosła 45,68 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Sołectwo Wilkowice: ul. Astrów, Borowików, Borsucza, Galicyjska, Grabowa, Gruntowa, Halna, Harcerska, Jodłowa, Kaczeńców, Kukułcza, Kurkowa, Magurka Łodygowicka, Magurka Straceńska, Magurka Wilkowicka, Maków, Modrzewiowa, lewa strona ul. Myśliwskiej, Narciarska, Olimpijczyków, Pieczarkowa, Rogacz, Rydzów, Sarnia, Szkolna, Wietrzna, Wilcza, Wilgi, Wyzwolenia nr parzyste od 202 do końca, nr nieparzyste od 217 - do końca, Zajęcza, Zawilców, Zimnik, Żniwna

Martyna Julia Szczygłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Dariusz Piotr Dobija
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE
Mateusz Jan Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mirosław Jan Hałat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW A - RAZEM DLA GMINY - WILKOWICE

Okręg 2
Sołectwo Wilkowice: ul. Brzozowa, Cienista, Cisowa, Cmentarna, Dębowa, Górska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Karpacka, Klonowa, Krótka, Krucza, Leszczynowa, Letniskowa, Nad Wilkówką Nr od 2 - 36, Olchowa, Orzechowa, Ptasia, Siewna, Skowronków, Sosnowa, Szarotek, Szklana, Ślusarska, Świerkowa, Tęczowa, Turystyczna, Wiosenna, Wyzwolenia nr nieparzyste od 135 - 215, Zawiła

Adam Jan Bysko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE
Tomasz Jerzy Bachniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 3
Sołectwo Wilkowice: ul. Agrestowa, Bławatków, Chabrowa, Gościnna, Jagodowa, Jeżynowa, Malwowa, Orna, Poziomkowa, Prosta, Pszenna, Rzemieślnicza, Topolowa, Wyzwolenia nr parzyste od 116 - 200, Żytnia

Elżbieta Maria Lenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Justyna Dominika Misiejko-Hudecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Aleksander Władysław Adamiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE
Piotr Wojciech Szramowiat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 4
Sołectwo Wilkowice: ul. Bratków, Cicha, Do Boru nr od 2 - 8 i nr od 13 - 17, Dworcowa, Dworkowa, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Fiołków, Frezji, Furmaniec, Gołębia nr od 5 - 9, Gruszowa, Jasna, Koszykowa, Łubinowa, Miła, Modra, Na Wałach, Ogrodowa, Piaskowa, Południowa, Rolnicza, Równa, Skośna, Tulipanów, Ustronna, Wesoła, Wiklinowa, Wodna, Wilkowska, Wyzwolenia nr parzyste od 56 - 74, Zacisze, Ziołowa, Żwirowa, Żywiecka nr parzyste od 104 do końca, nr nieparzyste od 135 do końca

Katarzyna Anna Seneta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Anita Izabela Błachut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Mieczysław Rączka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

Okręg 5
Sołectwo Wilkowice: ul. Długa, Dobra, Jesienna, Kościelna, Kręta, Krzywa, Krzywe Koło, Kwiatowa, Mokra, Nad Wilkówką Nr 1, od 46 - 48, Niecała, Pod Kaplą, Sadowa, Skalna, Strażacka, Wierzbowa, Wiśniowa, Wyzwolenia nr parzyste od 80 - 114, nr nieparzyste od 97 - 133A, Zielona, Żywiecka nr nieparzyste od 65 - 119

Mirosław Dębiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Bożena Maria Maślanka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE
Adam Jan Nikiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 6
Sołectwo Wilkowice: ul. Borowa, Bukowa, Chmielna, Falista, Graniczna, Kalinowa, Kolejowa nr od 7 - 21, 22, 23 - 50, Kolorowa, Krokusów, Leśna, Malinowa, Mała, Nadbrzeżna, Pogodna, Potoczek, Promienista, Różana, Spadzista, Stroma, Szczytowa, Warzywna, Żywiecka nr parzyste od 6 – 96, nr nieparzyste od 9 - 63

Krzysztof Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Agata Ewelina Szkalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Anna Justyna Tobiasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

Okręg 7
Sołectwo Wilkowice: ul. Grabecznik, Kamienna, Kolejowa Nr 5, 8 - 20, 22A, Miodowa, Nad Białką, Parkowa, Pasieczna, Pochyła, Słowicza, Swojska, Wąska, Wyzwolenia nr nieparzyste od 17 - 95, Zamknięta, Zaułek, Złota

Danuta Kazimiera Bieniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Agata Małgorzata Dylińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Dariusz Piotr Kanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE
Barbara Włodarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 8
Sołectwo Wilkowice: ul. Bajeczna, Do Boru nr 9, od 22 - 62, Do Lasku, Gołębia nr od 14 - 27, Gwiezdna, Księżycowa, Nieduża, Osiedlowa, Relaksowa, Robotnicza, Samotna, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Sucha, Wypoczynkowa, Wyzwolenia nr parzyste od 16 - 42, Zielna

Teresa Karolina Bodziuch-Olma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Marcin Michał Stawinoga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

Okręg 9
Sołectwo Bystra: ul Cicha, Cmentarna, Górska, Jarzębinowa, Juliana Fałata od nr 2A do 50, , Leśna, Letniskowa, Niecała, Ochota, Osiedlowa, Pod Piekłem, Poziomkowa, Prosta, Rolnicza, Sikorek, Sportowa, Spokojna, Szpaków od Nr 18A, Szczyrkowska od nr 3 - 57, Szczytna, Szpaków od Nr 18A, Tęczowa, Uzdrowiskowa, Widok, Zdrojowa

Robert Sławomir Kudzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Edward Jerzy Wacht
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

Okręg 10
Sołectwo Bystra: ul. Beskidzka, Długa, Działkowa, Głogowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jeżynowa, Jodłowa, Juliana Fałata 1 od nr 52 do końca, Kapitana Cymsa, Konwaliowa, Krótka, Kukułcza Kwiatowa, Lawendowa, Leszczynowa, Malinowa, Myśliwska, Orna, Partyzantów, Piękna, Pod Grapę, Potok, Przedszkolna, Różana, Słoneczna, Stroma, Szczęśliwa, Willowa, Wiśniowa, Zielna, Zielona

Irena Jadwiga Tarnawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Alina Macher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

Okręg 11
Sołectwo Bystra: ul. Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Halna, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Karpacka, Klimczoka od nr 69 do końca, Klonowa, Limbowa, Lipowa, Ława, Modrzewiowa, Południowa, Samotna, Skośna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Zagrodowa, Zjazdowa

Janusz Krzysztof Zemanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Marek Juliusz Rajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Maria Róża Fijak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

Okręg 12
Sołectwo Bystra; ul. Bliska, Boczna, Dolna, Gołębia, Grabecznik, Kasztanowa, Klimczoka od nr 2 - 67, Kolorowa, Kręta, Nowa, Ogrodowa, Promienista, Rzemieślnicza, Słowicza, Spacerowa, Szarotek, Szczyrkowska nr parzyste od 64 - 126, nr nieparzyste od 71 - 155, Wąska, Wypoczynkowa, Wyzwolenia, Zgodna

Marcin Stanisław Kwiatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Michał Władysław Chmura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Piotr Marek Pielesz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

Okręg 13
Sołectwo Bystra: ul. Babiogórska, Chabrowa, Gruntowa, Grzybowa, Handlowa, Jasna, Kalinowa, Kościelna, Kowalska, Łagodna, Łukowa, Nadmeszna, Olszyny, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Rumiankowa, Sadowa, Szczyrkowska nr parzyste od 128 do końca, nr nieparzyste od 163 do końca, Szczytowa od nr 44a, Tatrzańska, Wodna, Wrzosowa, Wspólna, Złota

Aleksandra Anna Moczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Małgorzata Olma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRA POŁUDNIOWA

Okręg 14
Sołectwo Meszna: ul. Bór, Bzowa, Energetyków, Głogowa, Handlowa, Jagodowa, Jaworowa, Klonowa, Krótka, Krucza, Lipowa, Modra, Nadszkolna, Orczykowa, Polna, Przelotowa, Rolnicza, Rzemieślnicza, Skowronków, Słoneczna, Szczyrkowska, Szkolna, Wąska, Wesoła, Wilgi, Zacisze, Zielona

Antoni Józef Kufel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MESZNEJ
Mieczysław Kazimierz Kajzer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Okręg 15
Sołectwo Meszna: ul. Agrestowa, Boczna, Borowa, Brzozowa, Dębowa, Dolna, Głęboka, Grzybowa, Jaśminowa, Kościelna, Kowalska, Leśna, Łukowa, Malinowa, Modrzewiowa, Olchowa, Orzechowa, Pasterska, Piwna, Pod Skocznią, Prosta, Sadowa, Słowicza, Sosnowa, Sportowa, Strażacka, Świerkowa, Wrzosowa, Wspólna, Zawiła

Tomasz Bernard Ludwig
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA
Mirosław Dariusz Goliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MESZNEJ
Iwona Beata Grzybowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Patryk Józef Kurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE
Maria Jadwiga Szczelina
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie