Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Zebrzydowice

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Zebrzydowice. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Sołectwo Marklowice Górne

Mirosław Franciszek Staniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE
Wojciech Kazimierz Giza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
Rafał Andrzej Holeksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Mariusz Waldemar Andrukiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 2
Część sołectwa Zebrzydowice Górne Ulice: Akacjowa, Nowy Dwór, Poziomkowa, Różana, Juliusza Słowackiego 12 - 14 parzyste, od 15B do końca, Słowicza, Świerkowa, Zamkowa

Marek Tomasz Lipka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
Ryszard Maksymilian Baron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Grażyna Ewa Rychły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Daniel Piotr Caniboł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 3
Część sołectwa Zebrzydowice Górne Ulice: Chabrowa, Grabowa, Groblowa, Jesionowa, Kalinowa, ks. Antoniego Janusza od 13 do końca, Stawowa, Stroma, Wałowa

Patryk Adam Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
Andrzej Karol Rojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Jarosław Jerzy Turski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Bogdan Jan Kurtyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 4
Część sołectwa Zebrzydowice Dolne Ulice: Adama Asnyka, Astrów, Goździkowa, Jagodowa, Jutrzenki 2A - 10 parzyste, od 11 do końca, Okrężna, Pierwiosnków, Pochyła, Promienna, Przedwiośnie, Skotnicka

Grzegorz Łukasz Kopiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
Adam Włodzimierz Sztychny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Ireneusz Franciszek Sacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Przemysław Grzegorz Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 5
Część sołectwa Zebrzydowice Dolne Ulice: Agrestowa, Dworcowa, Jutrzenki 1 - 2, 3 - 9 nieparzyste, Jana Kochanowskiego od 2 do końca numery parzyste, Owocowa, Strażacka, Wojska Polskiego, Wrzosowa

Zbigniew Arkadiusz Ździebło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
Mariola Jolanta Marczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Wojciech Ludwik Parchański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 6
Część sołectwa Zebrzydowice Dolne Ulice: Górnicza, Kasztanowa, Jana Kochanowskiego 1 - 59 nieparzyste, ks. Antoniego Janusza 1 - 12, Makowa, Elizy Orzeszkowej 4 - 16 parzyste, od 17 do końca, Palmowa, Rzeczna, Sadowa, Juliusza Słowackiego 1 - 11, 13 - 15 nieparzyste, Srebrna, Tulipanowa

Jacek Marek Wachtarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
Michał Kazimierz Kondziołka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Grzegorz Jarosław Kukuczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Iwona Makowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 7
Część sołectwa Zebrzydowice Dolne Ulice: Cicha, Działkowa, Jana Kochanowskiego od 61 do końca numery nieparzyste, Kwiatowa, Liliowa, Elizy Orzeszkowej 1 - 3, 5 - 15 nieparzyste, PCK, Piękna, Poprzeczna, Tęczowa, Topolowa, Wesoła, Wyzwolenia

Jadwiga Bujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Henryk Franek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Ireneusz Lucjan Ochodek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 8
Część sołectwa Kończyce Małe Ulice: Botaniczna, Brzoskwiniowa, Chmielna, Graniczna, Jagiellońska 1 - 20, 22 - 32 parzyste, mjr Cezarego Hallera, Rolna, Wodna, Zielona, Źródlana

Urszula Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Eugeniusz Lose
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 9
Część sołectwa Kończyce Małe Ulice: Folwarczna, Jagiellońska 21 - 31 nieparzyste, 34 - 50 parzyste, 52A - 52C, Jarzębinowa, Jaśminowa, Janusza Korczaka 1 - 22, 23 - 39 nieparzyste, Malinowa, Myśliwska, Staropolska od 9 do końca, Wiejska, Wiśniowa

Czesław Julian Tulorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Janina Małgorzata Węglorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Szymon Łukasz Żyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 10
Część sołectwa Kończyce Małe Ulice: Bławatkowa, Hiacyntowa, Jagiellońska 33 - 51 nieparzyste, 52, od 52D do końca, Jasna, Kasztelańska, Miodowa 1, 2C, 2D, Nowa, Henryka Sienkiewicza, Spacerowa, Leopolda Staffa, Staropolska 1 - 8, Świtezianki 1 - 4, 6, Wierzbowa, Zagrodowa 1 - 5, 7 - 9 nieparzyste, Ceglana, księdza Ignacego Świeżego

Tomasz Józef Wojacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Kalina Agnieszka Szostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Krystian Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 11
Część sołectwa Kończyce Małe Ulice: Bukowa, Jodłowa, Janusza Korczaka 24 - 40 parzyste, od 41 do końca, ks. Jerzego Marekwicy, Miodowa 2, od 3 do końca, Orzechowa, Spółdzielcza, Świtezianki 5, od 6A do końca, Zagrodowa 6 - 10 parzyste, od 11 do końca

Aleksandra Grażyna Brożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Janusz Stanisław Pilorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Joanna Maria Gwizdała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 12
Część sołectwa Kaczyce Ulice: Dworkowa, Harcerska 27, 29, od 35 do końca, Krótka, Jana Matejki 13 - 19 nieparzyste, od 20 do końca, Pocztowa od 14 do końca, Juliana Tuwima, Zakątek Leśny

Anna Wanda Stuś-Jarzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE
Mirosław Piotr Wenglorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Grzegorz Czapla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CZAPLI

Okręg 13
Część sołectwa Kaczyce Ulice: Harcerska 1 - 10, 12 - 28 parzyste, Jana III Sobieskiego, Kłosowa, Magnolii, Mała, Olchowa, Obrębowska, Pocztowa 1 - 13, Spokojna

Henryk Ryszard Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE
Lesława Anna Juszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Grażyna Elżbieta Matuszek-Szotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 14
Część sołectwa Kaczyce Ulice: Czereśniowa, Harcerska 11 - 25 nieparzyste, 30 - 34, Jabłoni, Marii Konopnickiej, Ludowa, Jana Matejki 1 - 12, 14 - 18 parzyste, Podleśna, Pogodna, Średnicowa, Wojewódzka

Józef Kazimierz Sznapka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA GMINY ZEBRZYDOWICE
Beata Barbara Piątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIĄTKOWSKIEJ
Mariusz Wojciech Krawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE

Okręg 15
Część sołectwa Kaczyce Ulice: Kolonii, Gustawa Morcinka, Ogrodnicza, Słoneczna, Pawła Stalmacha

Joanna Renata Hanzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Sylwia Jadwiga Piszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie