Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Bielsko-Biała

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Komorowice Śląskie, Komorowice Krakowskie, Hałcnów, Biała Północ Dolne Przedmieście, Biała Krakowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Urszula Jadwiga Szabla
  • 2 Marek Damian Kózka
  • 3 Bogumiła Maria Burchart
  • 4 Dominik Paweł Pawiński
  • 5 Urszula Małgorzata Kruczek
  • 6 Krzysztof Józef Kiszka
  • 7 Beata Jolanta Hajek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”

  • 1 Tomasz Marcin Wawak
  • 2 Mariusz Przemysław Szymeczek
  • 3 Anita Krystyna Kufel
  • 4 Grzegorz Jan Wawrzuta
  • 5 Danuta Helena Wylon-Pleśniak
  • 6 Agnieszka Zdzisława Wybraniec
  • 7 Marcin Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Przemysław Mieczysław Drabek
  • 2 Bronisław Jerzy Szafarczyk
  • 3 Barbara Anna Marcinkiewicz
  • 4 Edward Piotr Kołek
  • 5 Agnieszka Maria Sadowska
  • 6 Katarzyna Jolanta Ostrowska
  • 7 Paweł Kluska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ

  • 1 Andrzej Janusz Kłos
  • 2 Agnieszka Alina Podejma-Janicka
  • 3 Jacek Marek Piecha
  • 4 Agnieszka Stefania Mąka
  • 5 Jacek Tadeusz Klonowski
  • 6 Maria Elżbieta Suliga

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Maciej Krzysztof Grzybowski
  • 2 Barbara Podstawek
  • 3 Andrzej Cypel
  • 4 Maria Jolanta Tanistra
  • 5 Adam Henryk Mikrut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Marek Franciszek Mynarski
  • 2 Dawid Józef Rudnicki
  • 3 Grzegorz Paweł Sadowski
  • 4 Natalia Maria Bąkowska
  • 5 Magdalena Maria Korelin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA

  • 1 Karol Krzysztof Markowski
  • 2 Leszek Marian Wieczorek
  • 3 Renata Maria Zuber
  • 4 Stanisław Rudolf Dudzik
  • 5 Barbara Małgorzata Tomala
  • 6 Ryszard Chodorowski
  • 7 Marta Magdalena Pięta

Okręg 2
Stare Bielsko, Piastowskie, Mieszka I, Polskich Skrzydeł, Wojska Polskiego, Kopernika, Wapienica

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Krzysztof Jan Jazowy
  • 2 Elżbieta Małgorzata Rosińska
  • 3 Dariusz Stanisław Michasiów
  • 4 Jolanta Jezierska-Listowska
  • 5 Ryszard Tadeusz Wójcik
  • 6 Mateusz Tomasz Wanat
  • 7 Agnieszka Janina Duraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”

  • 1 Alina Ewa Kilian
  • 2 Łukasz Starowicz
  • 3 Marek Zbigniew Lachowski
  • 4 Czesław Józef Folek
  • 5 Monika Joanna Gaczyńska
  • 6 Katarzyna Piskrzyńska
  • 7 Mariusz Wacław Kudła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Konrad Tomasz Łoś
  • 2 Piotr Józef Ryszka
  • 3 Barbara Targosz-Klinowska
  • 4 Adam Szczepan Kieliba
  • 5 Zofia Kiraga
  • 6 Agnieszka Maria Haslette
  • 7 Cecylia Maria Kuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ

  • 1 Rajmund Henryk Pollak
  • 2 Tomasz Dawid Guszpil
  • 3 Kazimiera Czyż
  • 4 Michał Andrzej Szczygieł
  • 5 Amira Halina Hurnowicz
  • 6 Zbigniew Antoni Oleńkiewicz
  • 7 Klaudia Lidia Cupek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Tadeusz Stefan Dybek
  • 2 Beata Ryś
  • 3 Andrzej Kowalski
  • 4 Agnieszka Ewa Głuchacka
  • 5 Stanisław Wacław Płaska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Janusz Andrzej Jachnik
  • 2 Bożena Grzegorzek
  • 3 Kazimierz Grzegorz Kania
  • 4 Jolanta Maria Waszut
  • 5 Stanisław Władysław Machalica
  • 6 Bożena Maria Szczugiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA

  • 1 Adam Robert Ruśniak
  • 2 Łukasz Artur Czernik
  • 3 Piotr Józef Kochowski
  • 4 Marzena Magdalena Susałko
  • 5 Czesław Malinowski
  • 6 Eugenia Maria Leńczuk
  • 7 Jolanta Ewa Koźmin

Okręg 3
Górne Przedmieście, Słoneczne, Bielsko Południe, Biała Śródmieście , Śródmieście Bielsko, Grunwaldzkie, Biała Wschód

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Przemysław Tomasz Kamiński
  • 2 Renata Gruszka
  • 3 Waldemar Mirosław Wysocki
  • 4 Ewa Hanna Szymanek-Płaska
  • 5 Kamila Harlender
  • 6 Mateusz Kos
  • 7 Piotr Bogusław Cecerski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”

  • 1 Małgorzata Marta Zarębska
  • 2 Stanisław Władysław Biłka
  • 3 Jakub Jan Kopytko
  • 4 Iwona Maria Rakowska
  • 5 Mirosław Tadeusz Kwiatkowski
  • 6 Agnieszka Beata Marek
  • 7 Kazimierz Józef Bieniecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Andrzej Jacek Gacek
  • 2 Marcin Karol Litwin
  • 3 Bożena Teresa Kotkowska
  • 4 Michał Guzdek
  • 5 Aleksandra Joanna Mrzyk-Sylwestrzak
  • 6 Sławomiła Brachaczek
  • 7 Leszek Józef Caputa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ

  • 1 Modesta Dąmbrowska
  • 2 Mariusz Tomasz Mazur
  • 3 Marek Andrzej Kolonko
  • 4 Bożena Bogusława Komor
  • 5 Daria Magdalena Przegalińska-Szewczulak
  • 6 Piotr Wincent Smolana

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Grzegorz Niemczyk
  • 2 Anna Grzybowska
  • 3 Bogdan Marek Kwiecień
  • 4 Janina Maria Lenert
  • 5 Zdzisław Edward Jabłoński
  • 6 Urszula Maria Jurczyk
  • 7 Włodzimierz Władysław Łuszczyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Jerzy Roman Kubik
  • 2 Joanna Maria Banaś
  • 3 Izabela Anna Kopycka
  • 4 Gracjan Zbigniew Polak
  • 5 Andrzej Grzegorz Polański
  • 6 Justyna Agnieszka Targowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA

  • 1 Jacek Edward Krywult
  • 2 Katarzyna Maria Balicka
  • 3 Ryszard Roman Batycki
  • 4 Alina Amalia Porębska-Puszyńska
  • 5 Grzegorz Tomasz Biesok
  • 6 Grzegorz Stanisław Sikora
  • 7 Grażyna Beata Markowska

Okręg 4
Lipnik, Złote Łany, Leszczyny, Straconka, Mikuszowice Krakowskie

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Agnieszka Aleksandra Gorgoń-Komor
  • 2 Adam Wykręt
  • 3 Paweł Pajor
  • 4 Magdalena Ewa Szczepańczyk-Chrobak
  • 5 Grzegorz Roman Martinek
  • 6 Katarzyna Małgorzata Bąk
  • 7 Magdalena Bogusława Kapela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”

  • 1 Janusz Władysław Okrzesik
  • 2 Agnieszka Teresa Łyczko
  • 3 Roman Maciej Waluś
  • 4 Józefa Wawak
  • 5 Paweł Ludwik Wisła
  • 6 Iwona Maria Szypuła
  • 7 Danuta Małgorzata Krywult

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Maksymilian Tadeusz Pryga
  • 2 Adam Józef Michalski
  • 3 Grażyna Maria Nalepa
  • 4 Piotr Michał Pawicki
  • 5 Barbara Maria Waluś
  • 6 Wojciech Kazimierz Dębowski
  • 7 Ewa Małgorzata Ochwat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ

  • 1 Monika Ewa Socha
  • 2 Adam Rafał Hupałowski-Dąbrowa
  • 3 Aleksandra Zofia Głowacka
  • 4 Roman Rudolf Hetnał
  • 5 Zygmunt Chmielarz
  • 6 Bogumiła Anna Olejarczyk
  • 7 Renata Ewa Wrona

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Justyna Borowiec
  • 2 Tadeusz Dzirba
  • 3 Renata Jadwiga Cader
  • 4 Mariusz Włodzimierz Zimny
  • 5 Małgorzata Blocher

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Sławomira Barbara Zastawny
  • 2 Jadwiga Słowik
  • 3 Paweł Leszek Szatkowski
  • 4 Bartłomiej Mysiara
  • 5 Joanna Katarzyna Borejsza-Polańska
  • 6 Tomasz Krzysztof Kupilas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA

  • 1 Szczepan Jan Wojtasik
  • 2 Irena Danuta Awieruszko-Ptaszkiewicz
  • 3 Kazimierz Jan Czapla
  • 4 Ireneusz Hetnał
  • 5 Anna Halina Kądzielnik
  • 6 Barbara Maria Redkowska
  • 7 Marek Zenon Krywult

Okręg 5
Beskidzkie, Karpackie, Aleksandrowice, Kamienica, Mikuszowice Śląskie

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Jarosław Jan Klimaszewski
  • 2 Dorota Maria Piegzik-Izydorczyk
  • 3 Katarzyna Aleksandra Adamiec
  • 4 Rafał Paweł Ryplewicz
  • 5 Andrzej Wojciech Listowski
  • 6 Leszek Jacek Babiński
  • 7 Lucyna Bardel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”

  • 1 Jerzy Antoni Bauer
  • 2 Daniel Łukasz Kawka
  • 3 Paweł Andrzej Kanik
  • 4 Katarzyna Agnieszka Fidyt
  • 5 Sebastian Patryk Kubica
  • 6 Aneta Maria Moczek-Dziąćko
  • 7 Jolanta Ewa Reisch-Klose

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Janusz Jan Buzek
  • 2 Roman Bogdan Matyja
  • 3 Aleksandra Maria Woźniak
  • 4 Krzysztof Mateusz Roczon
  • 5 Beata Agnieszka Lipowczan
  • 6 Stanisław Ryszka
  • 7 Ewa Natalia Kucypera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ

  • 1 Tomasz Szewczulak
  • 2 Roksana Julia Fabiszewska
  • 3 Jacek Ireneusz Zarówny
  • 4 Celina Maria Mazur
  • 5 Bogumiła Ewa Barcik
  • 6 Dariusz Mateusz Bojdys
  • 7 Aleksandra Miodońska-Orecka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Ryszard Wrona
  • 2 Izabela Maria Laskowska
  • 3 Jan Jerzy Duszyk
  • 4 Renata Maria Cendrowska
  • 5 Sławomir Piotr Gorzela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Bronisław Edward Foltyn
  • 2 Zbigniew Marian Sikora
  • 3 Marcin Cezary Szarek
  • 4 Zofia Rudnicka
  • 5 Ryszarda Józefa Weigt
  • 6 Elżbieta Kubica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA

  • 1 Marcin Lisiński
  • 2 Henryk Antoni Juszczyk
  • 3 Joanna Elżbieta Balicka
  • 4 Jerzy Balon
  • 5 Antoni Józef Kruczek
  • 6 Agnieszka Nowak
  • 7 Halina Elżbieta Pisowadzka

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie