Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Bieruń

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie bieruńsko-lędzińskim na godzinę 17.00 wyniosła 43,92 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Ulice: Adama, Andrzeja, Ekonomiczna, Gajowa, Hejnałowa, Homera 7 – 13, Jana Spyry, Janusza Kusocińskiego, Jerzego, Kadłubowa, Kamieniczna, Klemensa Latochy, Kopcowa, Krótka, ks. Jana Dzierżonia, ks. Jana Trochy, ks. Kudery, ks. Pawła Macierzyńskiego, Krzysztofa Kolumba, Lędzińska, Licealna, Macieja, Marcina, Mikołaja, Mleczna, Oświęcimska 336A, 336B, 342, 346, 360 - 388, od 404 do końca, Pilnikowa, Ratuszowa, Rynek, Sekretna, Słowackiego, Spiżowa, Strefowa, Turyńska, Wylotowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Barbara Maria Panek-Bryła

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Karina Weronika Jonik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Dariusz Krzysztof Kostyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Mariola Barbara Początek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA MAMOK

  • 25 Adam Andrzej Mamok

Okręg 2
Ulice: Chabrowa, Domy Polne, Karola Szymanowskiego, Lokalna, Łowiecka, Łysinowa, Myśliwska, Onufrego, Osiedle Wygoda, Polna, Poziomkowa, Rycerska, Słowiańska, Szarych Szeregów, Szynowa, Świerczyniecka, Świerklowa, Wiktora Szostka, Wrześniowa, Wrzosowa, Za Kopcem, Żwirki i Wigury

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Edward Andrejczuk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Piotr Paweł Urbańczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Aleksandra Irena Nyga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Karina Anna Latocha-Osoba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA MAMOK

  • 25 Jerzy Jan Borzyk

Okręg 3
Ulice: Homera od 14 do końca , Oświęcimska 400 - 400a

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Dariusz Paweł Czapiewski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Krzysztof Kawecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Bożena Helena Głuchowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA MAMOK

  • 25 Marcin Eryk Niestrój

Okręg 4
Ulice: Chemików od 35 do końca, Plac Alfreda Nobla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Piotr Bogdan Świerkosz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Marek Mateusz Stachura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Grzegorz Bernard Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Natalia Sikora

Okręg 5
Ulice: Bursztynowa, Chemików 10 - 30, Eugeniusza Romera, Józefa Sowińskiego, Juliana Fałata, Klasztorna, Koralowa, Krakowska, Księżycowa, Leona Schillera, Ludwika Solskiego, Perłowa, Plac Św. Walentego, Rędzinna, Rubinowa, Skrajna, Solidarności, Spacerowa, Sportowa, Staromłyńska, Turkusowa, Wita, Zdrowia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Marcin Jerzy Nyga

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Ewa Joanna Molęda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Irena Halina Kostyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Michał Paweł Sabat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA MAMOK

  • 25 Ariel Daniel Nowak

Okręg 6
Ulice: Aleksandra W. Królikowskiego, Barańcowa, Baryki, bł. Edmunda Bojanowskiego, Bojszowska, Bratków, Brzozowa, Gołysowa, Jana, Jana Skrzetuskiego, Jaworowa, Jodłowa, Józefa Lompy, Klonowa, Kocyndra, Kolejowa, Kopańska, Kryształowa, Miła, Modrzewiowa, Narcyzów, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Ligonia, Szlaku Solnego, Szyszkowa, Tęczowa, Torowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Walenty Jan Bobla

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Grzegorz Radecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Sylwester Jan Ficek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Tomasz Piotr Nyga

Okręg 7
Ulice: Bazaltowa, Borowinowa, Dębowa, Dojazdowa, Dolomitowa, Działkowców, Grafitowa, Grzybowa, Hodowlana, Kamienna, Kasztanowa, Kolonia Leśna, Kręta, Krzemowa, Kwarcowa, Leśna, Łąkowa, Marglowa, Marmurowa, Okrężna, Peryferyjna, Piaskowcowa, Potokowa, Pszenna, Skalna, Sośnina, Szafirowa, Szybowa, św. Kingi, Turystyczna, Wapienna, Warszawska 13 - 139, Wodna, Wojciecha Bogusławskiego, Wspólna, Zakątek, Zarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Maria Paulina Sitko

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Wirginia Jadwiga Andrzejak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Mateusz Andrzej Klaja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA MAMOK

  • 25 Marek Roman Mateja

Okręg 8
Ulica: Granitowa 5 - 27, 29 - 54, od 57 do końca numery nieparzyste

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Damian Leszek Gerycki

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Krzysztof Zbigniew Karaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OSIEDLA

  • 22 Henryk Józef Mazgaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Joanna Mirosława Hoffmann

Okręg 9
Ulica: Granitowa 28 - 28c parzyste, 55 - 56, od 58 do końca numery parzyste

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Barbara Halina Komoń

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZIEMI BIERUŃSKIEJ "PORĄBEK" W BIERUNIU

  • 27 Stanisław Jan Jurecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Agnieszka Małgorzata Damm

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Błażej Andrzej Loska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA MAMOK

  • 25 Katarzyna Laura Chajdas

Okręg 10
Ulice: Kościelna, Letnia, Św. Barbary, Warszawska 140 - 240, 242 - 254 parzyste, Węglowa 11 - 57, Wiosenna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Arkadiusz Marcin Poznański

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Jarosław Stanisław Wołczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Natalia Ewelina Grosman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA MAMOK

  • 25 Mirela Maria Bartoszewicz

Okręg 11
Ulica: Węglowa od 61 do końca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Beata Anna Dudek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Krzysztof Jan Jastrzębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OSIEDLA

  • 22 Michał Henryk Mazgaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Agnieszka Anna Demska-Furgał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA MAMOK

  • 25 Jerzy Stanisław Kuźnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY BIERUNIA

  • 29 Janusz Adam Pyras

Okręg 12
Ulice: Barbórki, Bażantów, Bociania, Dąbrówki, Jastrzębia, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Nasypowa, Prywatna, Sadowa, Sokolska, Solecka, Warszawska 241 - 249 nieparzyste, 256 - 277, Wawelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Krystyna Maria Wróbel

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Bernard Jan Pustelnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Andrzej Grzegorz Babiuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA MAMOK

  • 25 Wojciech Grzegorz Kawecki

Okręg 13
Ulice: Diamentowa, Jacka Soplicy, Jedwabna, Justyny Budzyńskiej, Kosynierów, Niedługa, Ofiar Oświęcimskich, Patriotów, Piastowska, Remizowa, Satynowa, Starowiślana, Sucharskiego Majora, Warszawska od 280 do końca, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Kossaka, Zabrzeg, Zuchowa

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Hilary Augustyn Jarnot

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZIEMI BIERUŃSKIEJ "PORĄBEK" W BIERUNIU

  • 27 Jarosław Paweł Mokry

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Sławomir Wojciech Wawrzyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATU BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO

  • 28 Bogusława Zofia Tuszyńska

Okręg 14
Ulice: Bijasowicka, Groblana, Krupnicza, Lipcowa, Majowa, Miodowa, Porąbek, Ustronna, Widokowa, Wiślana, Władysława Jagiełły, Żywiczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRZESICY

  • 23 Michał Jan Kucz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Walenty Krzysztof Magiera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Iwona Magdalena Czypionka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Anna Barbara Mańka

Okręg 15
Ulice: Andrzeja Mielęckiego, Bohaterów Westerplatte, Dyrdy, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Promienna, Przecznica, Przyjaźni, Równoległa, Skowronków, Słowików, Tatarakowa

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW BIERUNIA

  • 26 Tomasz Pyda

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZIEMI BIERUŃSKIEJ "PORĄBEK" W BIERUNIU

  • 27 Adam Roman Pamuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NYGI

  • 24 Michał Stefan Szczygieł

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie