Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Dąbrowa Górnicza

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Nieoficjalne wyniki wyborów na prezydenta z 8 komisji wyborczych w Dąbrowie Górniczej. Prowadzi Marcin Bazylak (KKW SLD Lewica Razem), przed Edwardem Boberem (KW Dąbrowska Wspólnota Samorządowa) i Robertem Warwasem (KW Prawo i Sprawiedliwość).

Jak podała PKW - do godziny 17.00 frekwencja wyborcza wyniosła 40.06%. Wcześniej podano, że do 12.00 do urn poszło 13.97% uprawnionych do głosowania.

Okręg 1
Dąbrowa Górnicza: 3 Maja, Aleja Tadeusza Kościuszki 25 - 60, Barbary, Chopina, Cicha, Czapińskiego, Dąbrowskiego, Dekerta, Dębowa, Dojazdowa, Górnicza, Hutnika, Jaworowa, Juliusza Kadena Bandrowskiego, Kondratowicza, Legionów Polskich, Ludowa, Łukasińskiego, Mireckiego, Okrzei, Paryska, Perla, Piwowara, Pola, Pułaskiego, Rejtana, Siemońska, Sienkiewicza, Starościńska, Starzyńskiego, Struga, Sucha, Szkolna, Szpitalna, Wiejska, Wigury, Wirgiliusza Grynia, Wolska, Zdrowa, Ziemna, Żeromskiego, Żwirki

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Wiesław Waldemar Wiekiera
  • 2 Andrzej Tadeusz Latosik
  • 3 Ewa Grażyna Pieczykolan
  • 4 Ewa Małgorzata Matysek-Niewolska
  • 5 Agnieszka Janina Koźbiał
  • 6 Witold Mikołaj Madejski
  • 7 Anna Iwona Andriulo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Ewa Bogusława Paradzińska
  • 2 Aneta Joanna Walasek
  • 3 Małgorzata Teresa Polak
  • 4 Paweł Józef Jaros
  • 5 Małgorzata Janasik
  • 6 Łukasz Tyberiusz Suchy
  • 7 Czesław Bigaj

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Marcin Bazylak
  • 2 Bożena Zofia Kozak
  • 3 Kamil Dybich
  • 4 Barbara Leokadia Górska
  • 5 Grzegorz Dominik Musiał
  • 6 Małgorzata Łubek
  • 7 Kacper Paweł Kaproń

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Katarzyna Nogaj-Łojek
  • 2 Gabriela Apolonia Mistela
  • 3 Marek Kępa
  • 4 Barbara Tyka
  • 5 Sandra Sylwia Pietrusiewicz
  • 6 Marcin Włodzimierz Wojarski
  • 7 Grzegorz Wancisiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Piotr Mariusz Ślusarczyk
  • 2 Aleksandra Nowak
  • 3 Mateusz Adam Wojciechowski
  • 4 Paweł Zdzisław Walczyk
  • 5 Barbara Zofia Konopa
  • 6 Wojciech Julian Nielepiec
  • 7 Małgorzata Barbara Bąk

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

  • 1 Edward Józef Bober
  • 2 Aleksandra Anna Daniel
  • 3 Aneta Aleksandra Stęplewska
  • 4 Edyta Kapuścik
  • 5 Jacek Dziewięcki
  • 6 Kamil Konrad Dębski
  • 7 Waldemar Stanisław Kozioł

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Marek Romuald Węgrzynowicz
  • 2 Dawid Tadeusz Orpych
  • 3 Jadwiga Cecylia Kowalik
  • 4 Henryka Janina Orzeł
  • 5 Janusz Rusin
  • 6 Konrad Michał Kornacki
  • 7 Natalia Ewa Połcik

Okręg 2
Dąbrowa Górnicza: 1 Maja, Adama Asnyka, Aleja Tadeusza Kościuszki 1 - 24, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Bobrowa, Bohomolca, Braci Wilkoszewskich, Bukowa, Ciasna, Cieplaka, Cupiała, Dembowskiego, Dolna, Duboisa, Dudkiewicza, Dziewiąty, Feliksa Rogalewicza, Furmana, Gałczyńskiego, Głowackiego, Górników Redenu, Graniczna 46 - 127, Granitowa, Grunwaldzka, Harcerska, Heleny Płotnickiej, Hempla, Ignacego Paderewskiego, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Ziemby, Janowska, Jasna, Józefa Unruga, Juliana Polcera, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Adamieckiego, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Korzeniec, Królowej Jadwigi 1 - 21D, parzyste: 26 - 56, Księdza Grzegorza Augustynika, Letnia, Limanowskiego, Łącząca, Łęknice, Magnoliowa, Malinowe Górki, Marianki, Migdałowa, Napierskiego, Narodowa, Niemcewicza, Nowa, Odrodzenia, Olszowa, Orzeszkowej, Parkowa, Pękalskich, Piaskowa, Podłęknicka, Pogodna, Poleśna, Południowa, Poprzeczna, Powstańców, Północna, Przodowników, Przybylaka, Ratanice, Reja, Reymonta, Robotnicza, Różana, Siewierska, Spokojna, Stalowa, Stanisława Skalskiego, Stara, Starocmentarna, Staszica, Szklana, Śliwińskiego, Średnia, Świerkowa, Tadeusza Jasińskiego, Topolowa, Traugutta, Urbańskiego, Uthkego, Wąska, Wesoła, Wierzbowa, Władysława Adamskiego, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wschodnia, Wspólna, Zagórska, Zakątek, Zakładowa, Zapolskiej, Zgoda, Zielona, Zielona Dolina, Zuchów

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Piotr Chałuda
  • 2 Małgorzata Weronika Głowacka
  • 3 Rafał Kozieł
  • 4 Stanisław Tomasz Kwas
  • 5 Violetta Agnieszka Wolińska-Parada
  • 6 Henryka Piwowarska
  • 7 Eugeniusz Fiedkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Maria Jabłońska
  • 2 Teresa Fijałkowska
  • 3 Dariusz Mikołaj Wąsik
  • 4 Roksana Katarzyna Rybska-Balcarek
  • 5 Mariusz Piotr Gajak
  • 6 Marek Bogdan Janasik
  • 7 Ewa Katarzyna Klankiewicz-Karwowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Agnieszka Edyta Pasternak
  • 2 Robert Ryszard Kazimirski
  • 3 Kamila Irena Szczerek
  • 4 Łukasz Kolber
  • 5 Renata Elżbieta Witas-Osuszek
  • 6 Jerzy Józef Zawarczyński
  • 7 Angelika Anna Walenciak

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Tomasz Dariusz Pasek
  • 2 Olga Barbara Tylec
  • 3 Wioletta Izabela Łaskawiec
  • 4 Wojciech Józef Najdzień
  • 5 Katarzyna Grażyna Miernik-Kuban
  • 6 Mariusz Zdzisław Poślednik
  • 7 Renata Helena Panchyrz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Grzegorz Leszek Jaszczura
  • 2 Mariola Orłowska
  • 3 Jarosław Węsierski
  • 4 Anita Maria Cierniak
  • 5 Jarosław Robert Kiebdój
  • 6 Elżbieta Maria Doniec
  • 7 Krzysztof Jerzy Tamborek

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

  • 1 Grzegorz Włodzimierz Kuśpiel
  • 2 Waldemar Walenty Walkiewicz
  • 3 Dorota Józefa Kuzimska
  • 4 Maria Asman
  • 5 Wiesława Alfreda Wciślik
  • 6 Bogdan Stanisław Zandecki
  • 7 Jan Borowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Robert Marek Witecki
  • 2 Ewelina Maria Madej
  • 3 Lidia Bajer
  • 4 Marcel Maurycy Frej
  • 5 Dariusz Władysław Jamrozy
  • 6 Agnieszka Monika Drab
  • 7 Marta Natalia Półchłopek

Okręg 3
Dąbrowa Górnicza: 11 Listopada, Aleja Józefa Piłsudskiego 5 - 30, parzyste: 32 - 36, Aleja Zagłębia Dąbrowskiego, Długa, Emilii Zawidzkiej, Florowska, Graniczna 5 - 45, Gustawa Morcinka, Janusza Korczaka, Janusza Kotarbińskiego, Józefa Kraszewskiego, Kazimierza Srokowskiego, Konarskiego, Krasińskiego, Królowej Jadwigi nieparzyste: 25 - 31 , Krótka, Leśna, Majakowskiego, Mała, Mickiewicza, Norwida, Nowocmentarna, Partyzantów, Plater, Podlesie, Poniatowskiego, Prosta, Równa, Słowackiego, Spółdzielcza, Sztygarska, Twarda, Tysiąclecia parzyste: 4 - 12, nieparzyste: 15 - 59, Wyspiańskiego, Żytnia

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Ryszard Andrzej Harańczyk
  • 2 Agnieszka Zagrodnik
  • 3 Włodzimierz Kalinowski
  • 4 Tomasz Paweł Kościow
  • 5 Katarzyna Barbara Kostecka
  • 6 Małgorzata Genowefa Ziółkowska
  • 7 Paweł Sylwester Góras

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Elżbieta Gabriela Szymkowska
  • 2 Adrian Michał Bugajski
  • 3 Ewa Janina Doromoniec
  • 4 Kacper Karol Muszyński
  • 5 Krystyna Pietraszek
  • 6 Małgorzata Antonina Kurtyka
  • 7 Sebastian Mateusz Gara

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Damian Dominik Rutkowski
  • 2 Krystyna Stefania Stępień
  • 3 Grzegorz Andrzej Przewieźlik
  • 4 Iwona Marta Kiernożycka
  • 5 Piotr Seremet
  • 6 Joanna Kinga Gwiazda
  • 7 Piotr Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Robert Stanisław Znyk
  • 2 Elżbieta Jolanta Dąbrowa
  • 3 Damian Tadeusz Góral
  • 4 Danuta Ewa Mróz
  • 5 Magdalena Agnieszka Kowalska
  • 6 Natalia Urszula Pendziałek
  • 7 Sebastian Biesiadecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Zbigniew Józef Piątek
  • 2 Ireneusz Eugeniusz Płocha
  • 3 Lidia Zofia Bijak
  • 4 Anna Kazimiera Błaszkiewicz
  • 5 Arkadiusz Stanisław Grądzki
  • 6 Ewa Magdalena Piłat
  • 7 Józef Kowalski

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

  • 1 Szymon Widera
  • 2 Michał Wojciech Zasępa
  • 3 Karol Kasza
  • 4 Dorota Maria Wodecka
  • 5 Marta Agnieszka Leszczyńska
  • 6 Justyna Joanna Mijas
  • 7 Grzegorz Marek Szafruga

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Magdalena Elżbieta Miczko
  • 2 Ewa Elwira Urbanowicz
  • 3 Justyna Magdalena Witecka
  • 4 Marcin Andrzej Borowiecki
  • 5 Michał Marcin Zygulski
  • 6 Wojciech Jan Mizera
  • 7 Igor Wojciech Nowak

Okręg 4
Dąbrowa Górnicza: 40 - Lecia, Aleja Józefa Piłsudskiego nieparzyste: 31 - 33, 44 - 117, Artura Gruszeckiego, Batalionów Chłopskich, Bema, Borowinowa, Bratków, Broniewskiego, Brzozowa, Czajkowa, Dobrawa, Dworska, Dymniki, Działki, Dzieci Wrześni, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Europejska, Folwarczna, Franciszkańska, Gilowa, Grabowa, Gródki, Hallerczyków parzyste: 66 - 84, 85 - 211, Handlowa, Idzikowskiego, Ignacego Krasickiego, III Powstania Śląskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jaskrów, Jaśminowa, Józefa Cieszkowskiego, Karsowska, Kasprzaka, Kazimierza Imielińskiego, Komuny Paryskiej, Kosmonautów, Kościelna, Królewska, Kryniczna, Ks. Stanisława, Kwiatowa, Laski, Łazowska, Łączna, Marii Szulc, Michała Spisaka, Mieszka I, Modrzewiowa, Morgowa, Ogrodników, Olimpijska, Podbagienko, Podbuczyny, Pogoria, Pomłynie, Prusa, Przełajowa, Przymiarki, Ptasia, Relaksowa, Sadowa, Siedmiu Szewców, Siewna, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Storczyków, Strażacka, Swobodna, Szpakowa, Św. Antoniego, Św. Stanisława Kostki, Tierieszkowej, Toruńska, Trzebiesławicka, Tworzeń, Tysiąclecia nieparzyste: 1 - 11, Uczniowska, Ujejska, Urocza, Wczasowa, Wilgowa, Witolda Uklańskiego, Wodna, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyzwolenia, Zachodnia, Zaplecze, Złota, Żeglarska, Żurawinowa

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Teresa Marianna Trzcionka
  • 2 Seweryn Edward Śniecikowski
  • 3 Jan Karol Czarnota
  • 4 Milena Bochniak
  • 5 Jerzy Franciszek Drozd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Tomasz Stanisław Skóra
  • 2 Przemysław Michał Śmiłek
  • 3 Anna Urszula Olszewska
  • 4 Agata Ilona Barańska-Feledyk
  • 5 Zdzisław Edward Klimek
  • 6 Agnieszka Anna Gawron
  • 7 Agnieszka Barbara Nowakowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Krystyna Chrobot
  • 2 Sławomir Aleksander Żmudka
  • 3 Sylwia Małgorzata Szałwińska
  • 4 Łukasz Baruch
  • 5 Rafał Patryk Słowiak
  • 6 Katarzyna Małgorzata Grabarczyk
  • 7 Marcin Filip Kazek-Wielgus

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Piotr Rafał Zieliński
  • 2 Ewelina Oleśkiewicz
  • 3 Tomasz Włodzimierz Bargieł
  • 4 Edyta Łazarz
  • 5 Katarzyna Małgorzata Łabuś
  • 6 Ewelina Anna Jurek
  • 7 Łukasz Rafał Ćwienkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mateusz Damian Stępień
  • 2 Dariusz Piotr Chmiel
  • 3 Agnieszka Maria Kacprzyk-Straszak
  • 4 Krzysztof Jerzy Cierniak
  • 5 Wanda Halina Tanasiewicz
  • 6 Jolanta Maria Szczurko
  • 7 Jan Pietraga

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

  • 1 Renata Janina Solipiwko
  • 2 Witold Stanisław Masłowski
  • 3 Aneta Beata Winter-Dziurowicz
  • 4 Przemysław Czesław Krzemiński
  • 5 Jacek Waldemar Mucha
  • 6 Urszula Grażyna Sabat
  • 7 Kamil Bogdan Potocki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Artur Jerzy Borowicz
  • 2 Martyna Małgorzata Głowacka
  • 3 Patrycja Katarzyna Petrykowska
  • 4 Mateusz Dawid Warmuz
  • 5 Piotr Kamil Szwedziński
  • 6 Adrian Zdzisław Zagrodzki
  • 7 Violetta Anna Ziółko

Okręg 5
Dąbrowa Górnicza: Adama Rapackiego, Akacjowa, Aleja za Remizą, Aleja Zwycięstwa, Aleksandra Fredry, Aleksandra Puszkina, Anna, Armii Krajowej, Astrów, Baśniowa, Białej Przemszy, Bielowizna, Boczna, Bursztynowa, Chabrowa, Chemiczna, Ciernie, Cisowa, Cmentarna, Dąbrówka, Dolomitowa, Dreszera, Dworcowa, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Zabłockiego, Główna, Gołonoska, Gospodarcza, Górki, Górna, Górzysta, Grabocińska, Gruntowa, Gruszczyńskiego, Grzybowa, Hallerczyków 2 - 65A, nieparzyste: 67 - 83, Hetmańska, Hotelowa, Hutnicza, Jamki, Jana Mizerkiewicza, Janusza Kusocińskiego, Jaskółcza, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kawa, Kazdębie, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kombatantów, Konstytucji, Kornela Kozłowskiego, Kostury, Kozubka, Krucza, Kuźnica Błędowska, Kuźniczka Nowa, Leszczynowa, Lipowa, Lipówka, Łaskowa, Łazienna, Łazy Błędowskie, Łąkowa, Łuszczaka, Makowa, Marcelego Białostockiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Młynarska, Modrzejowska, Mostowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Narutowicza, Niegowonicka, Obrońców Pokoju, Oddziału AK Ordona, Ofiar Katynia, Orla, Orna, Orzechowa, Osiedle Robotnicze, Oświecenia, Piastowska, Poboczna, Pocztowa, Polna, Projektowana, Przedziałowa, Przelotowa, Przełajka, Pszenna, Pustynna, Rodzinna, Rolnicza, Roztoki, Rudna, Rudy, Rybna, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Składowa, Skośna, Słoneczna, Sokolska, Sołtysówka, Sosnowa, Sosnowiecka, Spacerowa, Sportowa, Stacyjna, Stanisława Kontkiewicza, Stawowa, Strumień, Strzemieszycka, Studzienna, Szałasowizna, Szarych Szeregów, Szatanówka, Szkotnica, Szosowa, Sztorcowa, Środkowa, Świerczyna, Targowa, Towarowa, Traktowa, Transportowa, Tulipanowa, Turystyczna, Tylna, Wakacyjna, Wapienna, Warszawska, Willowa, Władysława Orkana, Władysława Sikorskiego, Wypaleniska, Wypoczynkowa, Zacisze, Zagłębiowska, Zagórcze, Zagórze, Zagrabie, Zakawie, Ząbkowicka, Zdrojowa, Zielna, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Związku Orła Białego, Zygmunta Różyckiego, Źródlana, Żołnierska, Żurawia, Żwirki i Wigury

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Arkadiusz Władysław Rybak
  • 2 Kazimierz Wincenty Woźniczka
  • 3 Magdalena Beata Rak
  • 4 Maciej Jan Otrębski
  • 5 Adam Stanisław Kopeć
  • 6 Beata Krzysztofa Kosakowska
  • 7 Agnieszka Ewa Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Tomasz Fortoński
  • 2 Sylwia Aleksandra Wesołowska-Komar
  • 3 Daniel Dariusz Zioło
  • 4 Ewa Magdalena Kędzierska
  • 5 Lidia Aldona Wylężek
  • 6 Karol Paweł Wiatrowski
  • 7 Agnieszka Barbara Kozieł

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Zbigniew Marian Podraza
  • 2 Krystyna Janina Szaniawska
  • 3 Bartosz Grzegorz Matylewicz
  • 4 Agnieszka Urszula Zaremba
  • 5 Tomasz Andrzej Balin
  • 6 Beata Aleksandra Kasprzyk
  • 7 Michał Piotr Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA DĄBROWY GÓRNICZEJ

  • 1 Katarzyna Stanisława Zagajska
  • 2 Marek Wiesław Oźlański
  • 3 Michał Piotr Walotek
  • 4 Kinga Katarzyna Zawada
  • 5 Ilona Joanna Łonak
  • 6 Halina Stanisława Muc
  • 7 Patryk Tomasz Prychodko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Jerzy Paweł Reszke
  • 2 Sławomir Adam Haberka
  • 3 Piotr Andrzej Bobrowski
  • 4 Alicja Wiatrowska-Cieplak
  • 5 Agnieszka Małgorzata Stępień
  • 6 Tomasz Krzysztof Macha
  • 7 Katarzyna Teresa Pawłowska

KOMITET WYBORCZY DĄBROWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

  • 1 Andrzej Czesław Sojka
  • 2 Andrzej Szmurło
  • 3 Bożena Ewa Wojdas
  • 4 Joanna Rybak
  • 5 Katarzyna Elżbieta Janikowska
  • 6 Małgorzata Dorota Toborek
  • 7 Adam Stefan Klimczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Marek Marcin Doroz
  • 2 Krzysztof Markowski
  • 3 Klaudia Kinga Markot-Fedeczko
  • 4 Dariusz Michał Majchrzak
  • 5 Krystyna Pastuszka
  • 6 Wiesław Jan Olszewski
  • 7 Wioletta Anna Paluch

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie