Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Jastrzębie-Zdrój

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października były otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Anna Hetman ma w tej chwili ponad 50 proc. głosów. Z nieoficjalnych informacji, po przeliczeniu głosów z niespełna połowy komisji, wyprzedziła Łukasza Kaszę.

Frekwencja wyborcza w Jastrzębiu-Zdroju: 49.47%

Okręg 1
Sołectwo Skrzeczkowice, Sołectwo Borynia, Sołectwo Szeroka, Osiedle 1000 - lecia Szeroka, Osiedle Jastrzębie Górne i Dolne, Osiedle Zofiówka, Sołectwo Bzie, Osiedle Przyjaźń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Jakub Krystian Gruszka
  • 2 Łukasz Antoni Dzierlęga
  • 3 Tomasz Kazimierz Kopertowski
  • 4 Krystian Lucjan Kempny
  • 5 Sylwia Szołtysek
  • 6 Barbara Strawiak
  • 7 Daria Beata Wygasz
  • 8 Maria Kinga Müller-Polnik

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

  • 1 Ryszard Piechoczek
  • 2 Bogusława Maria Marchewka
  • 3 Renata Marta Sułkowska
  • 4 Parys Tomasz Błachut
  • 5 Mirosław Damian Piksa
  • 6 Tadeusz Kasprzycki
  • 7 Jacek Dariusz Zbyl
  • 8 Anna Maria Kubica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

  • 1 Janusz Toborowicz
  • 2 Urszula Sobik
  • 3 Robert Łukasz Chojecki
  • 4 Halina Janina Konińska
  • 5 Daniel Stanisław Waluś
  • 6 Kamil Wojciech Sobik
  • 7 Krzysztof Marek Reschke
  • 8 Izabela Regina Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

  • 1 Marian Bernard Janecki
  • 2 Robert Węgrzyn
  • 3 Lucyna Urszula Salamon
  • 4 Damian Rafał Mikołowicz
  • 5 Sławomir Sędłak
  • 6 Agnieszka Stanisława Stępień
  • 7 Krzysztof Jan Pala
  • 8 Agnieszka Matyszewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Łukasz Marcin Kasza
  • 2 Stefan Józef Woźniak
  • 3 Jarosław Andrzej Fojt
  • 4 Michał Antoni Urgoł
  • 5 Danuta Polak
  • 6 Sławomir Sobczak
  • 7 Magdalena Anna Szyda
  • 8 Adriana Wioleta Gut

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jarosław Piotr Ligas
  • 2 Zbigniew Łukasik
  • 3 Katarzyna Osowska
  • 4 Grażyna Jadwiga Jarecka
  • 5 Agnieszka Małgorzata Hasik - Dziergas
  • 6 Edyta Elżbieta Sondowska
  • 7 Damian Świderek
  • 8 Krzysztof Leszek Chaber

Okręg 2
Osiedle Bogoczowiec, Osiedle Zdrój, Osiedle Chrobrego, Osiedle Tuwima, Osiedle Gwarków, Sołectwo Moszczenica, Osiedle Złote Łany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Janusz Jerzy Pielecki
  • 2 Mariusz Ireneusz Tront
  • 3 Patrycja Stefańska
  • 4 Mieczysława Emilia Mróz
  • 5 Izabela Maria Kłosek
  • 6 Ewa Urszula Cop
  • 7 Michał Marek Bartczak
  • 8 Ewelina Sroka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

  • 1 Ewelina Barbara Auguścik
  • 2 Roman Ireneusz Siuda
  • 3 Józef Paweł Danek
  • 4 Lucyna Busse
  • 5 Agnieszka Maria Bałazy
  • 6 Marian Jacek Mazur
  • 7 Dariusz Jacek Mildner
  • 8 Stanisława Joanna Pasoń
  • 9 Bogdan Leon Goły

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

  • 1 Alina Chojecka
  • 2 Roman Piotr Foksowicz
  • 3 Piotr Hubert Możwiło
  • 4 Bernadeta Magiera
  • 5 Janusz Andrzej Ogiegło
  • 6 Bożena Jadwiga Pasek
  • 7 Wanda Krystyna Pawliczek
  • 8 Jarosław Józef Potępa
  • 9 Jerzy Raszewski

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

  • 1 Zbigniew Tadeusz Supernak
  • 2 Tadeusz Markiewicz
  • 3 Ryszard Artur Rakoczy
  • 4 Teresa Danuta Bac
  • 5 Celina Agnieszka Jaworecka
  • 6 Małgorzata Piwko
  • 7 Renata Kazimiera Gagat
  • 8 Szczepan Korzański
  • 9 Piotr Franciszek Oszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Tadeusz Grzegorz Sławik
  • 2 Piotr Tomasz Szereda
  • 3 Wojciech Mikołaj Marcol
  • 4 Janina Bronisława Kozłowska
  • 5 Malwina Magdalena Guzy
  • 6 Wojciech Leszek Bąk
  • 7 Sylwia Magdalena Bortlik
  • 8 Janina Barańska
  • 9 Piotr Sokal

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Piotr Aleksander Urbańczyk
  • 2 Magdalena Ewa Sujkowska
  • 3 Anna Wioleta Szczepaniak
  • 4 Paweł Warchałowski
  • 5 Alicja Gocman
  • 6 Daniel Dominik Bonar
  • 7 Józef Pietrek
  • 8 Oskar Stec
  • 9 Aneta Aleksandra Wójcicka

Okręg 3
Osiedle Pionierów, Osiedle Arki Bożka, Sołectwo Ruptawa-Cisówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Dawid Wiktor Mikołajek
  • 2 Dariusz Krzysztof Gorski
  • 3 Artur Stanisław Domaszk
  • 4 Elżbieta Maria Balzam
  • 5 Marta Magdalena Pielecka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

  • 1 Janina Barbara Szymańska
  • 2 Joanna Lucyna Żmudzińska
  • 3 Tomasz Szymon Motowidło
  • 4 Michał Łukasz Bugdoł
  • 5 Malwina Karolina Nowak
  • 6 Karol Sobczak
  • 7 Aleksandra Barbara Fabisz-Zblewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

  • 1 Anna Hetman
  • 2 Bolesław Jerzy Lepczyński
  • 3 Małgorzata Joanna Filipowicz
  • 4 Ewa Maria Niemiec
  • 5 Franciszek Alojzy Franek
  • 6 Adam Dawid Śmigielski
  • 7 Grażyna Zofia Dąbkiewicz

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

  • 1 Damian Józef Gałuszka
  • 2 Iwona Stanisława Rosińska
  • 3 Anna Pelagia Gnaś
  • 4 Iwona Kamila Pierchała
  • 5 Ewa Irena Wiśniewska
  • 6 Franciszek Cichoń
  • 7 Piotr Wojciech Boszowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Andrzej Matusiak
  • 2 Mirosław Józef Lęga
  • 3 Szymon Stanisław Klimczak
  • 4 Wioletta Anna Frank
  • 5 Marian Ludwik Króliczek
  • 6 Ewa Janina Frąckiewicz
  • 7 Jolanta Irena Pasek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Tadeusz Zając
  • 2 Adam Stec
  • 3 Iwona Elżbieta Drożdż
  • 4 Roman Januszewski
  • 5 Bożena Ewa Guzicka
  • 6 Sebastian Czesław Sadowski
  • 7 Bogusława Maria Tomaszewska

Okręg 4
Osiedle Staszica, Osiedle Morcinka, Osiedle Barbary

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Jacek Próchnicki
  • 2 Beata Edyta Stachura
  • 3 Paweł Grzegorz Piechoczek
  • 4 Justyna Grażyna Kempny
  • 5 Krystian Paweł Boksa

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

  • 1 Elżbieta Maria Siwiec
  • 2 Marek Krzysztof Krawczyk
  • 3 Marcin Paweł Gołębiowski
  • 4 Barbara Krystyna Pieczatowska
  • 5 Edyta Nalepka
  • 6 Natalia Emilia Legierska
  • 7 Marek Andrzej Piwoński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

  • 1 Jarosław Józef Potępa
  • 2 Józef Adam Kubera
  • 3 Radosław Zygmunt Pluta
  • 4 Lucyna Maryniak
  • 5 Beata Agnieszka Kisielewska
  • 6 Monika Krystyna Brachaczek
  • 7 Adam Bolesław Łukasik

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

  • 1 Grzegorz Wojciech Mosoń
  • 2 Paweł Tadeusz Jagodziński
  • 3 Tadeusz Piotr Skubis
  • 4 Ewa Huchulska
  • 5 Agata Agnieszka Zygmańska
  • 6 Anna Agnieszka Cilska
  • 7 Tadeusz Zygmunt Wilk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mirosław Jan Kolb
  • 2 Angelika Krystyna Garus
  • 3 Bożena Spałek
  • 4 Bogusława Maria Knapik
  • 5 Michał Mariusz Chodura
  • 6 Lech Władysław Osiak
  • 7 Wojciech Ireneusz Marek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Janusz Andrzej Buda
  • 2 Jadwiga Brzeska
  • 3 Wiesław Latoch
  • 4 Irena Gertruda Koczor
  • 5 Mirosław Dariusz Grochowski
  • 6 Alicja Maria Sambor
  • 7 Maciej Adam Leśniak

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wybory samorządowe 2018: Jak wyglądała kampania wyborcza

Jak głosowaliśmy w wyborach samorządowych: Incydenty + wydarzenia

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie