Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Jastrzębie-Zdrój

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października były otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Anna Hetman ma w tej chwili ponad 50 proc. głosów. Z nieoficjalnych informacji, po przeliczeniu głosów z niespełna połowy komisji, wyprzedziła Łukasza Kaszę.

Frekwencja wyborcza w Jastrzębiu-Zdroju: 49.47%

Okręg 1
Sołectwo Skrzeczkowice, Sołectwo Borynia, Sołectwo Szeroka, Osiedle 1000 - lecia Szeroka, Osiedle Jastrzębie Górne i Dolne, Osiedle Zofiówka, Sołectwo Bzie, Osiedle Przyjaźń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Jakub Krystian Gruszka
  • 2 Łukasz Antoni Dzierlęga
  • 3 Tomasz Kazimierz Kopertowski
  • 4 Krystian Lucjan Kempny
  • 5 Sylwia Szołtysek
  • 6 Barbara Strawiak
  • 7 Daria Beata Wygasz
  • 8 Maria Kinga Müller-Polnik

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

  • 1 Ryszard Piechoczek
  • 2 Bogusława Maria Marchewka
  • 3 Renata Marta Sułkowska
  • 4 Parys Tomasz Błachut
  • 5 Mirosław Damian Piksa
  • 6 Tadeusz Kasprzycki
  • 7 Jacek Dariusz Zbyl
  • 8 Anna Maria Kubica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

  • 1 Janusz Toborowicz
  • 2 Urszula Sobik
  • 3 Robert Łukasz Chojecki
  • 4 Halina Janina Konińska
  • 5 Daniel Stanisław Waluś
  • 6 Kamil Wojciech Sobik
  • 7 Krzysztof Marek Reschke
  • 8 Izabela Regina Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

  • 1 Marian Bernard Janecki
  • 2 Robert Węgrzyn
  • 3 Lucyna Urszula Salamon
  • 4 Damian Rafał Mikołowicz
  • 5 Sławomir Sędłak
  • 6 Agnieszka Stanisława Stępień
  • 7 Krzysztof Jan Pala
  • 8 Agnieszka Matyszewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Łukasz Marcin Kasza
  • 2 Stefan Józef Woźniak
  • 3 Jarosław Andrzej Fojt
  • 4 Michał Antoni Urgoł
  • 5 Danuta Polak
  • 6 Sławomir Sobczak
  • 7 Magdalena Anna Szyda
  • 8 Adriana Wioleta Gut

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jarosław Piotr Ligas
  • 2 Zbigniew Łukasik
  • 3 Katarzyna Osowska
  • 4 Grażyna Jadwiga Jarecka
  • 5 Agnieszka Małgorzata Hasik - Dziergas
  • 6 Edyta Elżbieta Sondowska
  • 7 Damian Świderek
  • 8 Krzysztof Leszek Chaber

Okręg 2
Osiedle Bogoczowiec, Osiedle Zdrój, Osiedle Chrobrego, Osiedle Tuwima, Osiedle Gwarków, Sołectwo Moszczenica, Osiedle Złote Łany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Janusz Jerzy Pielecki
  • 2 Mariusz Ireneusz Tront
  • 3 Patrycja Stefańska
  • 4 Mieczysława Emilia Mróz
  • 5 Izabela Maria Kłosek
  • 6 Ewa Urszula Cop
  • 7 Michał Marek Bartczak
  • 8 Ewelina Sroka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

  • 1 Ewelina Barbara Auguścik
  • 2 Roman Ireneusz Siuda
  • 3 Józef Paweł Danek
  • 4 Lucyna Busse
  • 5 Agnieszka Maria Bałazy
  • 6 Marian Jacek Mazur
  • 7 Dariusz Jacek Mildner
  • 8 Stanisława Joanna Pasoń
  • 9 Bogdan Leon Goły

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

  • 1 Alina Chojecka
  • 2 Roman Piotr Foksowicz
  • 3 Piotr Hubert Możwiło
  • 4 Bernadeta Magiera
  • 5 Janusz Andrzej Ogiegło
  • 6 Bożena Jadwiga Pasek
  • 7 Wanda Krystyna Pawliczek
  • 8 Jarosław Józef Potępa
  • 9 Jerzy Raszewski

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

  • 1 Zbigniew Tadeusz Supernak
  • 2 Tadeusz Markiewicz
  • 3 Ryszard Artur Rakoczy
  • 4 Teresa Danuta Bac
  • 5 Celina Agnieszka Jaworecka
  • 6 Małgorzata Piwko
  • 7 Renata Kazimiera Gagat
  • 8 Szczepan Korzański
  • 9 Piotr Franciszek Oszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Tadeusz Grzegorz Sławik
  • 2 Piotr Tomasz Szereda
  • 3 Wojciech Mikołaj Marcol
  • 4 Janina Bronisława Kozłowska
  • 5 Malwina Magdalena Guzy
  • 6 Wojciech Leszek Bąk
  • 7 Sylwia Magdalena Bortlik
  • 8 Janina Barańska
  • 9 Piotr Sokal

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Piotr Aleksander Urbańczyk
  • 2 Magdalena Ewa Sujkowska
  • 3 Anna Wioleta Szczepaniak
  • 4 Paweł Warchałowski
  • 5 Alicja Gocman
  • 6 Daniel Dominik Bonar
  • 7 Józef Pietrek
  • 8 Oskar Stec
  • 9 Aneta Aleksandra Wójcicka

Okręg 3
Osiedle Pionierów, Osiedle Arki Bożka, Sołectwo Ruptawa-Cisówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Dawid Wiktor Mikołajek
  • 2 Dariusz Krzysztof Gorski
  • 3 Artur Stanisław Domaszk
  • 4 Elżbieta Maria Balzam
  • 5 Marta Magdalena Pielecka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

  • 1 Janina Barbara Szymańska
  • 2 Joanna Lucyna Żmudzińska
  • 3 Tomasz Szymon Motowidło
  • 4 Michał Łukasz Bugdoł
  • 5 Malwina Karolina Nowak
  • 6 Karol Sobczak
  • 7 Aleksandra Barbara Fabisz-Zblewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

  • 1 Anna Hetman
  • 2 Bolesław Jerzy Lepczyński
  • 3 Małgorzata Joanna Filipowicz
  • 4 Ewa Maria Niemiec
  • 5 Franciszek Alojzy Franek
  • 6 Adam Dawid Śmigielski
  • 7 Grażyna Zofia Dąbkiewicz

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

  • 1 Damian Józef Gałuszka
  • 2 Iwona Stanisława Rosińska
  • 3 Anna Pelagia Gnaś
  • 4 Iwona Kamila Pierchała
  • 5 Ewa Irena Wiśniewska
  • 6 Franciszek Cichoń
  • 7 Piotr Wojciech Boszowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Andrzej Matusiak
  • 2 Mirosław Józef Lęga
  • 3 Szymon Stanisław Klimczak
  • 4 Wioletta Anna Frank
  • 5 Marian Ludwik Króliczek
  • 6 Ewa Janina Frąckiewicz
  • 7 Jolanta Irena Pasek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Tadeusz Zając
  • 2 Adam Stec
  • 3 Iwona Elżbieta Drożdż
  • 4 Roman Januszewski
  • 5 Bożena Ewa Guzicka
  • 6 Sebastian Czesław Sadowski
  • 7 Bogusława Maria Tomaszewska

Okręg 4
Osiedle Staszica, Osiedle Morcinka, Osiedle Barbary

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Jacek Próchnicki
  • 2 Beata Edyta Stachura
  • 3 Paweł Grzegorz Piechoczek
  • 4 Justyna Grażyna Kempny
  • 5 Krystian Paweł Boksa

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

  • 1 Elżbieta Maria Siwiec
  • 2 Marek Krzysztof Krawczyk
  • 3 Marcin Paweł Gołębiowski
  • 4 Barbara Krystyna Pieczatowska
  • 5 Edyta Nalepka
  • 6 Natalia Emilia Legierska
  • 7 Marek Andrzej Piwoński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

  • 1 Jarosław Józef Potępa
  • 2 Józef Adam Kubera
  • 3 Radosław Zygmunt Pluta
  • 4 Lucyna Maryniak
  • 5 Beata Agnieszka Kisielewska
  • 6 Monika Krystyna Brachaczek
  • 7 Adam Bolesław Łukasik

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

  • 1 Grzegorz Wojciech Mosoń
  • 2 Paweł Tadeusz Jagodziński
  • 3 Tadeusz Piotr Skubis
  • 4 Ewa Huchulska
  • 5 Agata Agnieszka Zygmańska
  • 6 Anna Agnieszka Cilska
  • 7 Tadeusz Zygmunt Wilk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mirosław Jan Kolb
  • 2 Angelika Krystyna Garus
  • 3 Bożena Spałek
  • 4 Bogusława Maria Knapik
  • 5 Michał Mariusz Chodura
  • 6 Lech Władysław Osiak
  • 7 Wojciech Ireneusz Marek

Jak głosowaliśmy w wyborach samorządowych: Incydenty + wydarzenia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie