Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Łazy

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie zawierciańskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,65 proc.

Okręg 1
Łazy ulice: Dąbrowskiego, Dworcowa, Chopina, Jaśminowa, Kościuszki numery parzyste od 2 do 96, i numery nieparzyste od 1 do 89, Krótka, Narutowicza numery parzyste od 2 do 40 i numery nieparzyste od 1 do 35, Parkowa, Polna 1, 3, 5, Reja, Sienkiewicza, Stara Cementownia, Staszica, Szkolna, Topolowa od numeru 1 do 20, Traugutta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Ewa Monika Wieczorek-Anani

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Anna Joanna Staniaszek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Janusz Bogusław Białoń

Okręg 2
Łazy ulice: Brzozowa, Daszyńskiego, Głazówka, Gzichów, Kwiatowa, Kopernika, Lipowa, Łąkowa, Miodowa, Poniatowskiego, Projektowana, Racławicka, Rolnicza, Różana, Targowa, Tuwima, Wiejska, Zielona

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”

  • 22 Leszek Ignacy Bogłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Ryszard Słowikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI FLAK

  • 23 Antoni Flak

Okręg 3
Łazy ulice: Baczyńskiego, Broniewskiego, Brzezina, Cmentarna, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Jana karskiego, Kolewrot, Konopnickiej, Korczaka, Kruczkowskiego, Księdza Adama Opalskiego, Księdza Piotra Skargi, Laskowa, Młynek, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Podgórna, Prusa, Reymonta, Słoneczna, Topolowa od numeru 21 do końca ulicy, Wierzbowa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Marta Jolanta Haracz-Kapuściak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Danuta Józefa Ludwikowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Anna Agata Szkliniarz

Okręg 4
Łazy ulice: Akacjowa, Cudowna, Folwarczna, Gajowa, Generała Maczka, Górna, Grzybowa, Jasna, Kamienna, Klonowa, Kolorowa, Konstytucji 3 Maja, Kośiuszki numery parzyste od 98 do końca ulicy i numery nieparzyste do 91 do końca ulicy, Księdza Mieczysława Szostka, Mokra, Narutowicza numery parzyste od 42 do końca ulicy i numery nieparzyste od 37 do końca ulicy, Okrzei numery parzyste od 20 do końca ulicy i numery nieparzyste od 37 do końca ulicy, Poleskiego, Polna numery parzyste od nr 2 do końca ulicy i numery nieparzyste od 7 do końca ulicy, II Posterunek, Północna, Rokicka, Słowackiego, Sosnowa, Tartaczna, Trójkąt, Wichrowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zachodnia, Zawierciańska, Źródlana; Sołectwo Rokitno Szlacheckie ulice: Lipowa, Słowackiego, Spacerowa, Świerkowa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Anna Grażyna Bajer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Justyna Anna Kośmida

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Małgorzata Bożena Dąbrowska

Okręg 5
Łazy ulice: Częstochowska, Kochanowskiego, Mickiewicza, Krzywa, Leśna, Ogrodowa, Podmiejska, Spółdzielcza, Zamknięta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Agnieszka Ewa Szubert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Alfred Jan Bachowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Władysław Jan Nowak

Okręg 6
Łazy ulice: rtm. Witolda Pileckiego, Grunwaldzka, Kolejowa, Leśniczówka, Mała, Partyzantów, Pocztowa, Stawowa, Wesoła, Wyzwolenia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Lidia Irena Ziaja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Renata Danuta Supernak

Okręg 7
Łazy ulice: Bory, Fabryczna, Jesionowa, Wysocka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Maria Stempel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Edyta Barbara Wójcik

Okręg 8
Sołectwa: Grabowa, Skałbania

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Rafał Marcin Czapla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Justyna Aldona Snopek

Okręg 9
Sołectwo Niegowonice ulice: Bystrzynowska, Cicha, Cmentarna, Dębina, Fabryczna, Górna, Jurajska, Kamienna, Kolejowa, Kościelna, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Lipowa, Małobądzka, Niska, Nowowiejska, Ogrodowa, Okrężna, Partyzantów, Pasieki, Polna, Słoneczna, Słotwina, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Szeroka, Św. Jana, Wąska, Zbożowa, Zielona

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Włodzimierz Jan Gajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Stefan Lucjan Kubasik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Justyna Agnieszka Cyran

Okręg 10
Sołectwo Niegowonice ulice: Dąbrowska, Krakowska, Niwa, Piaskowa, Pilicka, Podgórna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Wierzbowa, Zagórczańska, Zamłynie, Żabia, Źródlana; Niegowoniczki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Krzysztof Stanisław Furman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Bogumił Krzysztof Skrzypczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Arkadiusz Stanisław Kucab

Okręg 11
Sołectwo Rokitno Szlacheckie z wyłączeniem ulic: Lipowa, Słowackiego, Spacerowa, Świerkowa; obręb Kazimierówka, Mitręga; sołectwo Hutki kanki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Zenon Zygmunt Głąb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”

  • 22 Jolanta Teresa Rak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Radosław Stanisław Bajkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Bożena Ewa Łukasik

Okręg 12
Sołectwo Ciągowice wraz z Gajówką i Zaciszem oraz przysiółek Zazdrość; sołectwo Turza wraz z Kądzielowem; sołectwo Kuźnica Masłońska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Barbara Irena Mendelewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Angieszka Anna Janus

Okręg 13
Sołectwa: Wysoka, Wiesiółka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Paweł Leszek Kalaga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Wiesława Krystyna Majczak

Okręg 14
Sołectwo Chruszczobród ulice: Ościenna, 1 Maja, 3 Maja, Bema, Boczna, Chopina, Cmentarna, Dworcowa, Jagodowa, Krzywa, Łazowska, Matejki, Mickiewicza od nr 1 do nr 114, Nowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Piastów, Podgórna, Powiatowa, Prusa, Reja, Rzeczna, Słoneczna, Słowackiego, Sportowa, Staszica, Szpakowa, Ściegiennego, Topolowa, Tuwima, Wesoła, Wiśniowa, Witosa, Wypoczynkowa, Zielona; Sołectwo Trzebyczka.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Sławomir Jan Sikora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Anna Magdalena Paciej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY-MARII GRZESICA

  • 24 Marta Maria Grzesica

Okręg 15
Sołectwo Chruszczobród ulice: Batalionów Chłopskich, Broniewskiego, Ciasna, Gawronówka, Jana Sobieskiego, Kamienna, Konopnickiej, Kochanowskiego, Kościuszki, Krakowska, Królewska, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Łysa Góra, Mickiewicza od nr 115 do końca ulicy, Myśliwska, Norwida, Polna, Regionalna, Rolna, Stawowa, Wiejska; sołectwo Chruszczobród Piaski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Ewa Maria Wadas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA KACZYŃSKIEGO SKUTECZNIE DLA GMINY

  • 21 Dariusz Jacek Tabas

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie