Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Lubliniec

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Lublińcu. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Lubliniec ulice: Bukowa, Brzozowa, Chłopska, Cisowa, Cmentarna, Czarnoleska, Częstochowska parzyste od nr 82 do nr 114 i nieparzyste od nr 91 do nr 97, Dębowa, Droniowicka, Dronowiczki, Dworcowa, Goplany, Grabowa, Inwestycyjna, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kandory, Kilińskiego, Klonowa, Kochcicka, Kopce, Korfantego, Księdza Misia, Marzanny, Miarki, Mickiewicza, Niegolewskich, Nowa, Ogrodowa, Olchowa, Orzechowa, Paderewskiego parzyste od nr 2 do nr 24 i nieparzyste od nr 9 do nr 11, Plac Kościuszki, Plac Sienkiewicza, Plebiscytowa, Podmiejska, Pogodna, Południowa, Pokoju, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Pusta, Przemysłowa, Robotnicza, Rusałki, Sadowa, Stawowa, Słoneczna, Syreny, Szaforza, Świtezianki, Tartaczna, Torowa, Tylna, Wilimowskiego, Żabia, Żyzna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Łukasz Eugeniusz Mikulski
  • 2 Jerzy Edward Trociński
  • 3 Ewa Gromkowska
  • 4 Barbara Maria Maciejewska
  • 5 Helena Maria Grembecka
  • 6 Hanna Zofia Pełka
  • 7 Tymoteusz Bogusław Brzeziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z BURMISTRZEM DLA LUBLIŃCA

  • 1 Gabriel Jan Podbioł
  • 2 Olgierd Wacław Kniejski
  • 3 Adam Przemysław Richter
  • 4 Anna Agnieszka Trzepizur
  • 5 Witold Antoni Polak
  • 6 Bernadeta Joanna Kubica-Pinkowska
  • 7 Agnieszka Katarzyna Buchelt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU LUBLINIECKIEGO

  • 1 Franciszek Krzysztof Wróbel
  • 2 Urszula Regina Dubiel
  • 3 Damian Robert Obruśnik
  • 4 Krzysztof Rajdok
  • 5 Aleksandra Jadwiga Koszarek
  • 6 Jakub Tomasz Wiącek
  • 7 Krystyna Elżbieta Symiec

Okręg 2
Lubliniec ulice: Armii Krajowej, Biała Cegielnia, Biała Kolonia, Cyrana, Dolna, Drozdów, Głowackiego, Gołębia, Gruntowa, 74 GPP, Grunwaldzka, Gwarka, Harcerska, Jania Góra, Jaskółcza, Karpego, Karolinki, Kokotek, Kokotek Dworzec, Krótka, Krupówka, Krzyżowskiej, Księdza Rogowskiego, Leśna, Ligonia, 11 - go Listopada, Łowiecka, Majdanek, Miodowa, Myśliwska, okólna, Osiedle Leśnica, Osiedle Piłka, Osiedle Posmyk, Posmyk, Park Leśny, Plac Golasia, Piaskowa, Pusta Kuźnica, Sądowa, Skowronków, Słowicza, Sobieskiego, Sokoła, Stalmacha, Stara Kolonia, Staszica, Strażacka, Szczygłów, Szeroka, Szkolna, Wierzbowa, Wschodnia, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żytnia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Irena Maria Dyczkowska
  • 2 Michał Stefan Orszulak
  • 3 Andrzej Jan Piskorski
  • 4 Małgorzata Elżbieta Mańka
  • 5 Gertruda Maria Dylak
  • 6 Zdzisław Jerzy Radło
  • 7 Marek Jerzy Lubań

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z BURMISTRZEM DLA LUBLIŃCA

  • 1 Iwona Joanna Janic
  • 2 Eugeniusz Edward Krogulecki
  • 3 Henryk Alojzy Maniura
  • 4 Marek Kaziak
  • 5 Katarzyna Ewa Lewandowska
  • 6 Sławomir Artur Niemczyk
  • 7 Czesława Leokadia Włuka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU LUBLINIECKIEGO

  • 1 Teresa Maria Haberla
  • 2 Marek Antoni Karpe
  • 3 Katarzyna Anna Mesjasz
  • 4 Henryk Szczepan Mańka
  • 5 Krzysztof Józef Kanclerz
  • 6 Halina Krystyna Kurzyńska
  • 7 Damian Janusz Włodarczyk

Okręg 3
Lubliniec ulice: Azaliowa, Baczyńskiego, Cebulskiego, Chabrowa, Chopina, Cichociemnych, Czesława Miłosza, Czesława Niemena, Damrota, E. Stein, Fiołkowa, Gajowa, Górnicza, Grzybowa, Hlonda, Kamińskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Karłowicza, Kisielewskiego, Kołłątaja, Krucza, Księdza Cebuli, Księdza Dzierżonia, Księdza Jana Urbaczki, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Lisowicka, Lompy, Makowa, Marszałka Piłsudskiego, Młyńska, Moniuszki, Niedurnego, Ojca Ludwika Wrodarczyka, Orzeszkowej, Partyzantów, Plac Cichy, Plac Kopernika, Plac Mańki, Płk. Wacława Wilniewiczyca, Północna, Promenada, Prusa, Rolnicza, Rumiankowa, Skłodowskiej, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Staffa, Stanisława Hadyny, Storczykowa, Szafera, Szarych Szeregów, Szymanowskiego, Św. Anny, Św. Mikołaja, Świerkowa, Targowa, Tuwima, Uchodźców, Urocza, Wąska, Wieniawskiego, Wisławy Szymborskiej, Wojciecha Kilara, Wymyślacz, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zagłówek, Zjednoczenia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Grażyna Irena Dłubała
  • 2 Romuald Stanisław Krysiak
  • 3 Elżbieta Maria Kucharska
  • 4 Katarzyna Anna Wróblewska
  • 5 Grzegorz Węgrzyński
  • 6 Jan Krzysztof Wilczek
  • 7 Eligiusz Stefan Mika

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z BURMISTRZEM DLA LUBLIŃCA

  • 1 Iwona Barbara Ochman
  • 2 Zbigniew Rosiński
  • 3 Joanna Barbara Walczak
  • 4 Stanisław Miluk
  • 5 Mirosław Jan Gałuszkiewicz
  • 6 Karol Słota
  • 7 Agnieszka Zofia Fischer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU LUBLINIECKIEGO

  • 1 Danuta Teresa Jelonek
  • 2 Ireneusz Kłobus
  • 3 Michał Piotr Pawełczyk
  • 4 Grzegorz Edward Smyła
  • 5 Zdzisława Teresa Dyla
  • 6 Tadeusz Henryk Jasiński
  • 7 Anna Maria Dymek

Okręg 4
Lubliniec ulice: Aleksandra Fredry, Cieszkowskiego, Cegielniana, Częstochowska parzyste od nr 2 do nr 34 i nieparzyste od nr 1 do nr 27, Częstochowska parzyste od nr 44 do nr 68 i nieparzyste od nr 35 do nr 87, Głogowa, Jagodowa, Jagusia, Jaronia, Jaśminowa, Jedności, Kasztanowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Księdza Szramka, Leśmiana, Liberki, Lipowa, Lipska Góra, Łąkowa, 3 Maja, Malinowa, Modrzewiowa, Oleska, Opolska, Oświęcimska, Paderewskiego parzyste od nr 36 i nieparzyste od nr 15 do nr 35, Parcelacyjna, pasieczna, PCK, Plac Niepodległości, Polna, Ptaka, Reja, Reymonta, Rolna, Rzeźniczka, Słowackiego, Strzelecka, Szymały, Topolowa, Tysiąclecia, Wawrzyńca Hajdy, Wiejska, Wiśniowa, Witosa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zaciszna, ZHP, Zwycięstwa, Żeromskiego

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Teresa Dorota Geiszaimer
  • 2 Magdalena Anna Nikodem
  • 3 Waldemar Krzysztof Hajduk
  • 4 Władysław Graj
  • 5 Florian Eugeniusz Ulfik
  • 6 Paweł Szczepkowski
  • 7 Małgorzata Zofia Cuch
  • 8 Alina Nawara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z BURMISTRZEM DLA LUBLIŃCA

  • 1 Anna Ewelina Jonczyk-Drzymała
  • 2 Benedykt Józef Majer
  • 3 Marcin Wojciech Małek
  • 4 Tomasz Jan Mańka
  • 5 Mariola Maria Honisz
  • 6 Nikola Bożena Kraszewska
  • 7 Jadwiga Romana Podobińska
  • 8 Tomasz Andrzej Machnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU LUBLINIECKIEGO

  • 1 Jan Stanisław Springwald
  • 2 Agnieszka Maria Hanszla
  • 3 Barbara Bożena Hajdus
  • 4 Józef Karol Biela
  • 5 Krzysztof Sebastian Mrozek
  • 6 Jerzy Andrzej Zawada
  • 7 Zofia Marta Gajda
  • 8 Jolanta Jadwiga Famuła

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie