Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Piekary Śląskie

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w Piekarach Śląskich na godzinę 17.00 wyniosła 39,40 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
PIEKARY ŚLĄSKIE: 3 - go Maja, Adama Asnyka, Alfonsa Zgrzebnioka, Alojzjanów, Armii Krajowej, Astrów, Azalii, Bazaltowa, Bazarowa, Bolesława Prusa, Bratków, Brynicka, Bulwarowa, Bursztynowa, Ceramiki, Chabrowa, Cicha od nr 32 parzyste do końca, Diamentowa, Elizy Orzeszkowej, Fiołków, Gajowa, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. Jerzego Ziętka od nr 23 nieparzyste do końca i od nr 68 parzyste do końca, Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stanisława Szeptyckiego, Gen. Stefana Roweckiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Zygmunta Jankego, generała Stanisława Maczka, Goździków, Górna, Górnośląska, Granitowa, Groszkowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Gustawa Morcinka, Ignacego Paderewskiego, Jagodowa, Jana Dzierżonia, Jana Ludygi, Janusza Daaba, Jaśminowa, Jesienna, Józefa Szafranka, Józefska, Juliusza Ligonia, Kamienna, Kłosowa, Konstytucji 3 - go Maja od nr 39 nieparzyste do końca i od nr 38 parzyste do końca, Konwaliowa, Kościelna, Królowej Jadwigi, Kruszcowa, Ks. Jakuba Roczkowskiego, ks. Józefa Czempiela, księdza Gerarda Waculika, Kwiatowa, Leśna, Liliowa, Łąkowa, Łukowa, Maciejków, Majora Henryka Sucharskiego, Makowa, Marii Konopnickiej, Mirtowa, Niepodległości, Ofiar Katynia, Olimpijska, Papieża Jana Pawła II od nr 30 parzyste do końca i od nr 49 nieparzyste do końca, Park Donnersmarków, Perłowa, Piaskowa, Plebiscytowa, Pod Gajem, Pokoju, Polna, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Radzionkowska, Rewolucjonistów, Równoległa, Różana, Rubinowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Sokołów, Stanisława Mastalerza, Stawowa, Szkolna, Szmaragdowa, Szparagowa, Śląska, Tarnogórska, Teodora Heneczka, Tulipanów, Turkusowa, Tysiąclecia, Ustronna, Węglowa, Wiosenna, Zaciszna, Zamkowa, Źródlana.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWY UMIŃSKIEJ-DURAJ

  • 1 Helena Maria Warczok
  • 2 Stanisław Ryszard Plajzner
  • 3 Andrzej Stanisław Wymysło
  • 4 Daria Aleksandra Naczyńska
  • 5 Mariusz Maciej Kempys
  • 6 Mariola Ewa Koziołek-Zioło
  • 7 Karolina Henryka Kłak-Bojór
  • 8 Dariusz Ireneusz Pilarczyk
  • 9 Szymon Artur Danecki
  • 10 Daniel Paweł Pliszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIEKARY - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

  • 1 Zenon Franciszek Przywara
  • 2 Anna Maria Gałbas
  • 3 Adrian Józef Szastok
  • 4 Gabriela Wiktoria Cichy
  • 5 Leszek Paweł Podzimski
  • 6 Katarzyna Sylwia Malinowska
  • 7 Marcelina Elżbieta Krawiec
  • 8 Anna Elżbieta Kudełko
  • 9 Piotr Adam Klama
  • 10 Karina Barbara Kraiczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Agnieszka Katarzyna Skotarek
  • 2 Piotr Jacek Papaja
  • 3 Łukasz Marek Nocoń
  • 4 Barbara Borecka
  • 5 Roman Jan Kałdonek
  • 6 Jan Wawrzyniec Kępny
  • 7 Dorota Anna Duda
  • 8 Jacek Aleksander Skopp
  • 9 Ilona Teresa Będkowska
  • 10 Grzegorz Marek Zieliński

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Łukasz Piotr Balczarek
  • 2 Dariusz Janusz Krajan
  • 3 Piotr Jan Konowoł
  • 4 Joanna Ewa Blochel
  • 5 Anna Maria Jureczek
  • 6 Sara Marlena Cisek
  • 7 Paweł Józef Kwiatkowski
  • 8 Krzysztof Józef Wieczorek

Okręg 2
PIEKARY ŚLĄSKIE: 1 - go Maja, Adama Didura, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bernarda Purkopa, Boczna, Brata Alberta, Bukowa, Bytomska, Cicha od nr 1 do 20b, Dębowa, Do Kopca Wyzwolenia, Franciszka Żwirki, Fryderyka Chopina, Gen. Jerzego Ziętka od nr 1 do 22 parzyste i nieparzyste oraz od nr 24 do 28 i od nr 60 do 66 parzyste, Gimnazjalna, Głęboka, Górzysta, Grabowa, Graniczna, Henryka Londnera, Henryka Sienkiewicza, Inwalidów Wojennych, Jana Kochanowskiego, Jana Lortza, Jana Sobieskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jesionowa, Józefa Bema, Józefa Janty, Józefa Lompy, Józefa Sowińskiego, Juliana Kawalca, Juliusza Słowackiego, Kalwaryjska, Kanałowa, Karola Darwina, Karola Miarki, Kasztanowa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konstantego Damrota, Konstytucji 3 - go Maja od nr 1 do 37 parzyste i nieparzyste, Krótka, ks. Jana Ficka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Lipka, Ludwika Waryńskiego, Maksymiliana Jasionowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miodowa, Nerlicha, Norberta Bończyka, Ogrodowa, Okrzei Stefana, Papieża Jana Pawła II od nr 2 do 28 parzyste i od nr 1 do 47 nieparzyste, Park Wolności, Parkowa, Piotra Skargi, Plac Noblistów Śląskich, Podgórna, Pod Lipami, Podmiejska, Powstańców Warszawskich, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przy Dworcu, Romualda Traugutta, rondo Kopalni „Andaluzja”, rondo Kopalni „Julian”, Sikorek, Skalista, Słowików, Solidarności, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stanisława Wigury, Stara, Stefana Czarnieckiego, Studzienna, Szpaków, Szpitalna, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Wawrzyńca Hajdy, Wesoła, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wolności, Wyzwolenia, Zakładowa, Zbożowa, Złota, Zygmunta Starego.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWY UMIŃSKIEJ-DURAJ

  • 1 Sława Matylda Umińska-Duraj
  • 2 Maciej Jakub Czempiel
  • 3 Natalia Anna Ciupińska-Szoska
  • 4 Tomasz Emanuel Wesołowski
  • 5 Aleksandra Maria Duda
  • 6 Marcin Michał Kobyłecki
  • 7 Bożena Róża Boczek
  • 8 Rafał Szulczewski
  • 9 Marcin Łukasz Felderhoff

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIEKARY - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

  • 1 Gabriela Leticja Kossakowska
  • 2 Piotr Arkadiusz Adamczyk
  • 3 Mateusz Janusz Ludyga
  • 4 Iwona Maria Giza
  • 5 Czesław Stanisław Wymysło
  • 6 Sandra Agnieszka Grabowska
  • 7 Beata Joanna Głogowska-Okrutny
  • 8 Wojciech Andrzej Krawczyk
  • 9 Krzysztof Przybylski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Małgorzata Janina Gruszczyk
  • 2 Grzegorz Paweł Zorychta
  • 3 Jolanta Katarzyna Kubik-Migoń
  • 4 Jerzy Andrzej Smok
  • 5 Teresa Halina Ochmańska
  • 6 Piotr Marian Wosz
  • 7 Angelika Edyta Witkowska
  • 8 Dariusz Grzegorz Zając
  • 9 Roman Harbuz

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Tomasz Janusz Cisek
  • 2 Barbara Wioletta Dziewońska
  • 3 Piotr Antoni Barczyński
  • 4 Anna Katarzyna Panek
  • 5 Jacek Michał Kupka
  • 6 Katarzyna Danuta Jany
  • 7 Euzebiusz Piotr Nowakowski
  • 8 Wioletta Teresa Mackiel

Okręg 3
PIEKARY ŚLĄSKIE: Aleksandra Fredry, Andrzeja Kmicica, Andrzeja Wajdy, Barbary, Biskupa Herberta Bednorza, Biskupa Nankera, Bolesława Chrobrego, Braterstwa, Cypriana Kamila Norwida, Czołgistów, Czwartaków, Dąbrówki, Franciszka Kotuchy, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Jana Sadowskiego, Główna, Górnicza, Grenadierów, Gwarków, Haliny Konopackiej, Harcerska, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Wieniawskiego, Hugo Kołłątaja, Hutnicza, Ignacego Daszyńskiego, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Jana Demarczyka, Jana Długosza, Jana Matejki, Jana Sabały, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jerzego Kukuczki, Joachima Lelewela, Jordana, Józefa Mielęckiego, Józefa Poniatowskiego, Juliana Tuwima, Jurija Gagarina, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Tetmajera, Kocota, Kolejowa, Komunardów, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konstytucji, Kornela Makuszyńskiego, Kosynierów, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jana Frenzla, Ks. Józefa Krupy, Lotników, Ludwika Solskiego, Łużyczan, Mała, Marii Curie-Skłodowskiej, Maurycego Mochnackiego, Michała Drzymały, Michała Wołodyjowskiego, Mieczysława Karłowicza, Miła, Osiedle Andaluzja, Oświęcimska, Park im. Franciszka i Władysława Kotuchów, Partyzantów, Pawła Stalmacha, Piastów, Piekarska, Pierwszej Armii Wojska Polskiego, Piotra Michałowskiego, Piotra Szymonka, Piotra Ściegiennego, Podchorążych, Poli Gojawiczyńskiej, Pożarna, Przemysłowa, Przyjaźni, Robotnicza, Rolnicza, Rozalki, Rycerska, Rychla, Rymera, Saperów, Słowiańska, Stalowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Witkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Stefana Żeromskiego, Szybowa, Światowida, Tadeusza Makowskiego, Teodora Trautmana, Teofila Lenartowicza, Trzech Bohaterów, Walentego Roździeńskiego, Wandy, Wentylacyjna, Westerplatte, Wincentego Pola, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Władysława Sikorskiego, Wodna, Wojciecha Korfantego, Zawiszy Czarnego, Zofii Nałkowskiej, Związkowa.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWY UMIŃSKIEJ-DURAJ

  • 1 Łukasz Andrzej Ściebiorowski
  • 2 Krzysztof Aleksander Turzański
  • 3 Tadeusz Józef Wieczorek
  • 4 Bożena Elżbieta Cichocka
  • 5 Klaudia Magdalena Franiel
  • 6 Małgorzata Danuta Szendzielorz
  • 7 Michał Grzegorz Wadowski
  • 8 Iwona Bożena Zorychta
  • 9 Krzysztof Karol Kłosek
  • 10 Bartosz Tomasz Szołtysik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIEKARY - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

  • 1 Stanisław Andrzej Korfanty
  • 2 Jerzy Grzegorz Krauza
  • 3 Halina Gertruda Czapla-Ilga
  • 4 Marcin Marek Gaweł
  • 5 Henryk Marek Pietruszka
  • 6 Jacek Zenon Mazur
  • 7 Jadwiga Maria Łysik
  • 8 Sabina Elżbieta Gendziwełna
  • 9 Anna Teresa Garcorz
  • 10 Łukasz Jan Świerkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Piotr Franciszek Buchwald
  • 2 Stanisław Wincenty Krauza
  • 3 Mateusz Robert Targoś
  • 4 Karolina Marta Madeja
  • 5 Anna Maria Szołtysik
  • 6 Grzegorz Jan Ficek
  • 7 Mateusz Cezary Pander
  • 8 Celina Agnieszka Tkaczyk
  • 9 Marcin Józef Baczewicz
  • 10 Barbara Justyna Oczko-Grzesik

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Marek Henryk Blochel
  • 2 Ryszard Sylwester Ogiołda
  • 3 Adam Henryk Ludyga
  • 4 Barbara Maria Jureczek
  • 5 Klaudia Wioletta Winciersz
  • 6 Bronisław Henryk Niziol
  • 7 Jolanta Madzia
  • 8 Roman Konrad Kiera

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie