Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Pszczyna

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie pszczyńskim na godzinę 17.00 wyniosła 41,44 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Osiedle Stare Miasto ulice: Bankowa, Basztowa, Bednarska, Bielska numer 1, Brama Wybrańców, Bramkowa, Bolesława Chrobrego, Dworcowa numery parzyste od numeru 2 do 12, Garncarska, Katowicka numer 1, M. Kopernika numery parzyste od 2 do końca, pl. Ks. Prałata Józefa Kuczery, Młyńska, Piastowska, Piekarska, Piwowarska, Plac Targowy, Ratuszowa, Rymarska, Rynek, Strażacka, Targowa, Tkacka, Warowna, Wojska Polskiego Osiedle Józefa Piłsudskiego ulice: Astrów, Bieruńska numery parzyste od 2 do 32, Bratków, Górnośląska numery nieparzyste od 21 do końca, Generała Hallera numery parzyste od 2 do 16b i numery nieparzyste od 1 do 17, Hubalczyków, Katowicka numery parzyste od 2 do 32, Krokusów, Maków, Narcyzów, Parkowa, Partyzantów numery nieparzyste od 1 do 27 i numery parzyste od 2 do 26, Różana, Storczyków, Tulipanów, Złocieni Osiedle Ignacego Daszyńskiego ulice: Adama Asnyka, Bielska numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 44 do końca, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Chochółka, Piotra Czajkowskiego, Aleksandra Fredry, Górnośląska numery nieparzyste od 1 do 19 i numer 2, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Zygmunta Krasińskiego, Stanisława Lema, Męczenników Oświęcimskich, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Gustawa Morcinka, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Towarowa, Juliana Tuwima, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego Osiedle Podstarzyniec ulice: Bieruńska numery parzyste od 34 do końca, Czwartaków, Druhów, Górnośląska numery parzyste od 4 do 44, Generała Hallera numery parzyste od 18 do końca i numery nieparzyste od 19 do końca, Harcerska, Hetmańska, Huzarska, Braci Jędrysików numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 10, Kasztelańska, Kosynierów, Legionów, Pionierów numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Józefa Pukowca, Jana Roehricha, Szarych Szeregów, Ułańska, Wielo Droga, Zuchów Osiedle Polne Domy ulice: Bieruńska numery nieparzyste od 19 do końca, Czołgistów, Górnośląska numery parzyste od 46 do końca, Grenadierów, Braci Jędrysików numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Katowicka numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 100 do końca, Kawalerzystów, Lotników, Marynarzy, Piaskowa, Piechurów, Pionierów numery nieparzyste od 1 do 3 i numery parzyste od 2 do 6a, Polna, Polne Domy, Saperska, Studzienicka, Sybiraków, Żeglarska Osiedle Powstańców Śląskich ulice: Witolda Bielasa, Bieruńska numery nieparzyste od 1 do 17, ks. gen. Jana Brandysa, Arki Bożka, Fryderyka Chopina numery parzyste od 2 do 6, dr. Maksymiliana Cichego, Konstantego Damrota, Ksawerego Dunikowskiego, Jana Ficka, Aleksandra Fizi, Ludwika Golusa, Józefa Grzegorzka, Emanuela Imieli, Katowicka numery nieparzyste od 3 do 73 i numery parzyste od 34 do 98, Ludwika Kędziora, Stanisława Krzyżowskiego, Jana Kupca, dr. Franciszka Lercha, Stanisława Ligonia, Józefa Lompy, Łowiecka numery parzyste od 2 do 54, Jana Matejki, Karola Miarki, Dr. Andrzeja Mielęckiego, Ludwika Musioła, Myśliwska od 1 do 6A, Partyzantów numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Plebiscytowa, ks. Pawła Pośpiecha, Dr. Antoniego Rogalińskiego, Sejmu Śląskiego, Pawła Stalmacha, Mjr. Henryka Sucharskiego, Franciszka Szczepańczyka, Józefa Szendery, Pawła Zemboka, Ułanów Pszczyńskich, Alfonsa Zgrzebnioka Osiedle Kępa ulice: Fryderyka Chopina numery nieparzyste od 1 do końca, Francuska, Krucza, Słowicza, Szaraków, Karola Szymanowskiego numery nieparzyste od 1 do końca, Wodzisławska, Żorska numery parzyste od 2 do 8 i numery nieparzyste od 1 do końca Osiedle Stara Wieś ulice: Batalionów Chłopskich, Bażantarnia, Bociania, Brzoskwiniowa, Cedrowa, Cegielniana, Fryderyka Chopina numery parzyste od 8 do końca, Cicha, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Drozdów, Doświadczalna, Gajowa, Gołębia, Hodowców, Jałowcowa, Jaworowa, Jesionowa, Karłowicza, Leśna, Łanowa, Łowiecka numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 56 do końca, Łucznicza, Malinowa, Miodowa, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Morelowa, Myśliwska numery od 7 do końca, Okopowa, Ignacego Paderewskiego, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszenna, Rolnicza, Rybnicka, Ludomira Różyckiego, Rzepakowa, Sadowa, Skowronków, Skromna, Spacerowa, Staromiejska, Strzelecka, Tadeusza Sygietyńskiego, Karola Szymanowskiego numery parzyste od 2 do końca, Świerkowa, Św. Jadwigi, Wiśniowa, Wspólna, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Żorska numery parzyste od 10 do końca, Żytnia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Marcela Joanna Kanafek-Lewandowska
  • 2 Henryk Franciszek Kopiec
  • 3 Józef Ignacy Ryguła
  • 4 Jacek Stadnik
  • 5 Joanna Krystyna Gaża
  • 6 Brygida Anna Kotas
  • 7 Stanisław Jan Pyclik
  • 8 Józef Leon Lekki

KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA

  • 1 Edward Jan Kania
  • 2 Dariusz Marek Fuchs
  • 3 Jadwiga Hołownia
  • 4 Joanna Bernadeta Kania
  • 5 Andrzej Zygmunt Wicher
  • 6 Krzysztof Dariusz Winiarczuk
  • 7 Ewa Spyrczak
  • 8 Paweł Piotr Wrzeszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Marcelina Ewa Leki
  • 2 Maria Danuta Szostak
  • 3 Roman Kazimierz Urbańczyk
  • 4 Janusz Jerzy Ziernicki
  • 5 Grzegorz Jacek Cempura
  • 6 Monika Maria Kiełkowska
  • 7 Jacek Maciej Kobyliński
  • 8 Barbara Antonina Szmajduch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA

  • 1 Maciej Roman Stieber
  • 2 Ryszard Piotr Baron
  • 3 Marek Piotr Dutkowski
  • 4 Ewa Genowefa Chwedyna
  • 5 Bogusława Elżbieta Pochyły
  • 6 Joanna Urszula Kędzior
  • 7 Aleksandra Regina Jarczok
  • 8 Bernadeta Krystyna Sojka-Jany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU PSZCZYŃSKIEGO

  • 1 Bożena Waleria Wieczorek
  • 2 Oskar Józef Witański
  • 3 Damian Artur Tyndyk
  • 4 Krzysztof Józef Szweda
  • 5 Arkadiusz Jan Janda
  • 6 Gabriela Monika Dygowska
  • 7 Paulina Maria Worona
  • 8 Szymon Tadeusz Kamiński

Okręg 2
Osiedle Śródmieście ulice: 3 Maja, dr. Witolda Antesa, Stefana Batorego, Bielska numery nieparzyste od 3 do 13, ks. biskupa Bogedaina numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 2 do 12, Dworcowa numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 14 do końca, Józefa Brudnego, Jana Kilińskiego, M. Kopernika numery nieparzyste od 1 do końca, Wojciecha Korfantego numery parzyste od 2 do końca, Tadeusza Kościuszki, Plac Dworcowy, Pl. Zwycięstwa i Wolności, Józefa Poniatowskiego, Sokoła, L. Zamenhofa Osiedle Siedlice ulice: ks. biskupa H. Bednorza bez numeru 26 i 26A, Bielska numery nieparzyste od 15 do 19, ks. biskupa Bogedaina numery parzyste od 14 do końca, W. Jagiełły, Wojciecha Korfantego numery nieparzyste od 1 do końca, Jana III Sobieskiego Osiedle Kolonia Jasna ulice: Bielska numery parzyste od 2 do 16, Bratnia, Brylantowa, Bursztynowa, Cieszyńska, Diamentowa, Granitowa, Grzebłowiec numery nieparzyste od 1 do 25, Gwiaździsta, Koralowa, Kosmonautów, Kryształowa, Krzywa, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Miła, Ogrodowa, Perłowa, Piękna, Platynowa, Przyjaźni, Radosna, Rubinowa, Serdeczna, Marii Skłodowskiej-Curie numery parzyste od 2 do końca, Słoneczna, Srebrna, Stalowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Sznelowiec, Turkusowa, Wesoła, Zacisze, Zdrojowa, Złota, Żelazna Osiedle Piastów ulice: ks. biskupa H. Bednorza numer 26 i 26A, Bielska numery parzyste od 18 do 42, Henryka Brodatego, Dobrawy, Grzebłowiec numery nieparzyste od 27 do końca, Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Mieszka I, Kazimierza Odnowiciela, Władysława Opolczyka, Marii Skłodowskiej-Curie numery nieparzyste od 1 do końca, Kazimierza Sprawiedliwego, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego, Ziemowita

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Marek Ludwik Szklorz
  • 2 Kamil Mateusz Widłok
  • 3 Andrzej Bronisław Cyran
  • 4 Monika Irena Major
  • 5 Sylwia Barbara Bartecka

KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA

  • 1 Ewa Krystyna Czembor
  • 2 Justyna Barbara Waliczek
  • 3 Arkadiusz Kazimierz Wiśniowski
  • 4 Artur Krzysztof Mamok
  • 5 Miłosz Jerzy Klemens

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Barbara Joanna Sopot-Zembok
  • 2 Krystyna Fuławka
  • 3 Roman Józef Piesiur
  • 4 Ryszard Józef Dudek
  • 5 Janusz Michał Chudy
  • 6 Ewa Anna Kołodziejczyk
  • 7 Monika Anna Rąba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA

  • 1 Arkadiusz Maciej Gardiasz
  • 2 Tomasz Urban Niesyto
  • 3 Grzegorz Konrad Kuczera
  • 4 Elżbieta Jasińska
  • 5 Daniel Krzysztof Osiński
  • 6 Halina Maria Stoppa
  • 7 Katarzyna Anna Granda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU PSZCZYŃSKIEGO

  • 1 Przemysław Zygmunt Wieczorek
  • 2 Aneta Klaudia Król
  • 3 Stanisław Stefan Stypka
  • 4 Anita Ilona Kwiatkowska
  • 5 Marek Piotr Czakański
  • 6 Beata Ewa Olszynka
  • 7 Małgorzata Bąk

Okręg 3
Sołectwo Czarków, Sołectwo Piasek, Sołectwo Jankowice, Sołectwo Studzienice, Sołectwo Ćwiklice, Sołectwo Rudołtowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Czesław Karol Moń
  • 2 Andrzej Łukasz Mańka
  • 3 Dominika Bernadeta Major-Piszczek
  • 4 Krzysztof Bronisław Jacek
  • 5 Joanna Jadwiga Kowalik
  • 6 Barbara Anna Masny
  • 7 Rafał Stanisław Wróbel

KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA

  • 1 Renata Katarzyna Sosna
  • 2 Barbara Maria Psik
  • 3 Jacek Damian Kubis
  • 4 Jolanta Maria Spek
  • 5 Katarzyna Urszula Lazarek
  • 6 Marek Gabriel Wojtala
  • 7 Jarosław Edward Zawisza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Leszek Jacek Szczotka
  • 2 Andrzej Marian Wojtanowicz
  • 3 Renata Joanna Kordasiewicz
  • 4 Katarzyna Urszula Pławecka
  • 5 Piotr Paweł Wieczorek
  • 6 Magdalena Barbara Pitala
  • 7 Mirosław Paweł Kozik
  • 8 Jerzy Bolesław Ceglarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA

  • 1 Renata Małgorzata Dyrda
  • 2 Marek Michał Głombek
  • 3 Mariusz Andrzej Stencel
  • 4 Wanda Krystyna Wyroba
  • 5 Michał Adam Niedziela
  • 6 Bożena Maria Sodzawiczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU PSZCZYŃSKIEGO

  • 1 Magdalena Elżbieta Szromek
  • 2 Michał Grzegorz Kozub
  • 3 Arkadiusz Adam Adamczyk
  • 4 Ewelina Cecylia Kuźniak
  • 5 Aurelia Maria Kania
  • 6 Mateusz Piotr Grzegorzek
  • 7 Weronika Iwona Caputa
  • 8 Mateusz Marek Jędrysik

Okręg 4
Sołectwo Poręba, Sołectwo Brzeźce, Sołectwo Łąka, Sołectwo Wisła Wielka, Sołectwo Wisła Mała, Sołectwo Studzionka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Michał Jerzy Ziebura
  • 2 Piotr Marian Rabaszowski
  • 3 Marcin Jarosław Manowski
  • 4 Mariola Barbara Konofał
  • 5 Celina Agnieszka Górecka
  • 6 Grażyna Gabriela Majewska-Tetla
  • 7 Krystian Józef Czypek

KOMITET WYBORCZY LIGA SAMORZĄDOWA PIERWSZA

  • 1 Łukasz Benedykt Tetla
  • 2 Janusz Eugeniusz Magiera
  • 3 Monika Anna Pękała
  • 4 Magdalena Helena Nowok
  • 5 Elżbieta Łucja Nowrotek
  • 6 Daniel Mikołaj Kolarz
  • 7 Jan Eryk Nowrotek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Dariusz Mariusz Skrobol
  • 2 Stanisław Józef Goraus
  • 3 Ireneusz Józef Gruszka
  • 4 Teresa Małgorzata Kuś
  • 5 Bartłomiej Piotr Dzida
  • 6 Sylwia Mariola Kołodyńska
  • 7 Barbara Maria Uszok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA

  • 1 Marta Magdalena Wojciechowska-Smolarz
  • 2 Kamil Łukasz Łysień
  • 3 Walenty Jan Ryguła
  • 4 Magdalena Barbara Lazar
  • 5 Marzena Agnieszka Stebel
  • 6 Jacek Marian Indeka
  • 7 Jolanta Alicja Operchalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU PSZCZYŃSKIEGO

  • 1 Weronika Patrycja Pająk
  • 2 Andrzej Franciszek Janosz
  • 3 Kamil Krzysztof Kołoczek
  • 4 Dawid Roman Gałuszka
  • 5 Katarzyna Anna Niedźwiedź
  • 6 Agnieszka Danuta Jasińska
  • 7 Adam Stanisław Grzyb

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie