Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Ruda Śląska

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w Rudzie Śląskiej na godzinę 17.00 wyniosła 33,26 proc.

Okręg 1
RUDA ŚLĄSKA: 1 MAJA (Z NUMERAMI: OD 365 - NIEPARZYSTE I OD 362 - PARZYSTE), ADAMA HULOKA, ADAMA MICKIEWICZA, AKACJOWA, ALEKSANDRA PUSZKINA, ANDRZEJA MIELĘCKIEGO, ANTONIEGO MAYA, ANTONIEGO SIERONIA, ANTONIEGO TIAŁOWSKIEGO, ANTONIEGO ZIELIŃSKIEGO, ASFALTOWA, ASTRÓW, BALLESTREMÓW, BANKOWA, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BOBRECKA, BRATKÓW, BYTOMSKA, BZÓW, CHABRÓW, CHRYZANTEM, CYPRIANA NORWIDA, CZEREŚNIOWA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DROGA DO LIPIN, DUNAJEWSKIEGO, DWORCOWA, EMANUELA IMIELI, EMANUELA SMOŁKI, EMILII PLATER, EUGENIUSZA ROMERA, FABRYCZNA, FELIKSA WYLEŻOŁA, FIOŁKÓW, FLORIANA, GLIWICKA, GÓRNICZA, GRUNWALDZKA, GUSTAWA MORCINKA, HELENY MODRZEJEWSKIEJ, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO NOWAKA, JANA DOBREGO, JANA GIERAŁTOWSKIEGO, JANA KILIŃSKIEGO, JANA MATEJKI, JANA STYCZYŃSKIEGO, JANA WANIORA, JARACZA, JAŚMINÓW, JERZEGO ZIĘTKA, JESIONOWA, JOACHIMA ACHTELIKA, JOANNY, JÓZEFA JANTY, JÓZEFA SZAFRANKA, JULIUSZA LIGONIA, JURIJA GAGARINA, KARDYNAŁA AUGUSTA HLONDA, KAROLA GODULI, KAROLA MIARKI, KĘDZIERZYŃSKA, KLARY, KOKOTEK, KONSTANTEGO CIOŁKOWSKIEGO, KONSTANTEGO LATKI, KONWALII, KOPALNIA KAROL, KOŚCIELNA, KROKUSÓW, KRÓLOWEJ JADWIGI, KS. JÓZEFA CZEMPIELA, LESZCZYNOWA, LIPIŃSKA, LUDWIKA PIECHY, LUDWIKA SOLSKIEGO, MACIEJA, MAGAZYNOWA, MAGNOLII, MAKSYMILIANA KOLBE, MARIANA SMOLUCHOWSKIEGO, MARII KONOPNICKIEJ, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, MATEUSZA, MŁODEGO GÓRNIKA, MŁYN SZOMBIERSKI, NA ŁĄKACH, NAD BYTOMKĄ, NARCYZÓW, NOWOBYTOMSKA, NOWORUDZKA, OGRODOWA, OLCHOWA, ORZEGOWSKA, OWOCOWA, PAWŁA, PIASECZNA, PIASTOWSKA, PIOTRA TOMANKA, PLAC CHOPINA, PLAC NIEPODLEGŁOŚCI, PLAC SZKOLNY, PODLAS, PORĘBSKA, POTOKOWA, POWSTAŃCÓW, PROMIENNA, PRZEDSZKOLNA, PRZEDTORZE, PRZELOTOWA, PRZY KOLEI, RACIBORSKA, RENCISTÓW, RÓŻANA, RYSZARDA SPRUSA, SASANEK, SKALNA, SŁOWIAŃSKA, SOBIESKIEGO, SOSINKI, STANISŁAWA, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA LEMA, STANISŁAWY WYSOCKIEJ, STARA, STAROWIEJSKA, STEFANA BANACHA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, STORCZYKÓW, STROMA, SZCZĘŚĆ BOŻE, SZYB BARBARY, SZYB BARTOSZA, SZYB MIKOŁAJ, SZYB POWIETRZNY, SZYB WALENTY, SZYB ZOFII, TOROWA, TULIPANÓW, TYLNA, WACŁAWA SIERPIŃSKIEGO, WALENTEGO FOJKISA, WANDY, WARSZAWSKA, WAWELSKA, WENUS, WESOŁA, WĘGLOWA, WIKTORA BRAŃSKIEGO, WIKTORA BUJOCZKA, WINCENTEGO, WINCENTEGO JANASA, WINCENTEGO LIPA, WITOLDA CZAPLI, WITOLDA DOROSZEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA WOŁKOWA, WŁADYSŁAWA ŻELEŃSKIEGO, WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO, WOLNOŚCI, ZABRZAŃSKA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZWYCIĘSTWA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC

  • 1 Grażyna Dziedzic
  • 2 Agnieszka Barbara Płaszczyk
  • 3 Jacek Tomasz Jarocki
  • 4 Andrzej Kazimierz Pacławski
  • 5 Maciej Zbigniew Ziomek
  • 6 Ewa Beata Błąkała - Zawronek
  • 7 Ewa Barbara Banach
  • 8 Krzysztof Adam Kuberek
  • 9 Marcelina Magdalena Skubis
  • 10 Marek Franciszek Kobierski

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Karol Jan Pieter
  • 2 Jerzy Jacek Kasperek
  • 3 Janusz Zbigniew Muzyczyszyn
  • 4 Marta Halina Pietrzak
  • 5 Dariusz Marcus Gawron
  • 6 Mateusz Roman Kubica
  • 7 Grzegorz Marek Danisz
  • 8 Joanna Maria Domachowska
  • 9 Sybilla Bożena Ogrocka
  • 10 Iwona Joanna Skierlak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Marek Jacek Wesoły
  • 2 Dorota Jolanta Tobiszowska
  • 3 Wioletta Ewa Nowak
  • 4 Krzysztof Jerzy Piechaczek
  • 5 Anna Żebrowska
  • 6 Krzysztof Jan Kic
  • 7 Edmund Karol Sroka
  • 8 Adam Jacek Włodarczyk
  • 9 Henryk Urban
  • 10 Janina Małgorzata Klasik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Aleksandra Maria Skowronek
  • 2 Bartosz Piotr Dobrowolski
  • 3 Janusz Hubert Żurek
  • 4 Mirosław Piotr Riedel
  • 5 Anna Helena Zarębska
  • 6 Marek Szymon Szymański
  • 7 Gabriela Weronika Korkus
  • 8 Aleksandra Anna Redełkiewicz
  • 9 Józef Aleksander Sarek
  • 10 Władysław Kucharski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Bogdan Sylwester Bubała
  • 2 Gizela Urszula Musioł
  • 3 Adam Grzegorz Cop
  • 4 Daria Olimpia Januszkiewicz
  • 5 Katarzyna Anna Bębnowicz
  • 6 Jolanta Izabela Beruda
  • 7 Andrzej Ireneusz Wiśniewski
  • 8 Jerzy Skowron
  • 9 Tomasz Aleksander Muszik
  • 10 Jerzy Adam Urbański

Okręg 2
RUDA ŚLĄSKA: 1 MAJA (Z NUMERAMI; OD 120 DO 360A-PARZYSTE I OD 133 DO 363 - NIEPARZYSTE), ALOJZEGO JANKOWSKIEGO, ANTONIEGO NOWARY, BIELSZOWICKA (Z NUMERAMI: OD 1 DO 50), BOCIANÓW, BRATA ALBERTA, CHORZOWSKA, CZARNOLEŚNA, DĘBOWA, DOBREJ NADZIEI, DR. JÓZEFA ROSTKA, DZIAŁKOWCÓW, FRYDERYKA JOLIOT-CURIE, FRYDERYKA SZOPENA, GEN. HALLERA, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GILÓW, GŁÓWNA (Z NUMERAMI: OD 1 DO 5 NIEPARZYSTE I OD 2 DO 20D PARZYSTE), GOŁĘBI, GROCHOWSKA, GRZEGORZA FITELBERGA, HANSA LIEBHERRA, HENRYKA SIENKIEWICZA, HUTNICZA, IGNACEGO KRASICKIEGO, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JADWIGI MARKOWEJ, JANA DŁUGOSZA, JANA FURGOŁA, JANA GWIŻDŻA, JANA SMOLENIA, JANA STEFANA DWORAKA, JANUSZA KORCZAKA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, JARZĘBINOWA, JASKÓŁCZA, JÓZEFA ELSNERA, JÓZEFA LOMPY, JULIANA TUWIMA, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAROLA BYTOMSKIEGO, KAROLA GABORA, KATOWICKA (Z NUMERAMI: OD 1 DO 77), KAZIMIERZA, KĄPIELOWA, KOLEJOWA, KOLISTA, KOLONIA ZWYCIĘSTWA, KONSTANTEGO DAMROTA, KONSTYTUCJI, KRÓTKA, KS. JANA SZYMAŁY, KS. P. ŚCIEGIENNEGO, KUKUŁCZA, KUPIECKA, LECHA, LICEALNA, LISIA, LUDOMIRA RÓŻYCKIEGO, LUDOWA, LWA TOŁSTOJA, ŁĄCZNA, MICHAŁA OGIŃSKIEGO, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, MIESZKA I, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MOSTOWA, NOWA, OBJAZDOWA, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, ODRODZENIA, OFIAR KATYNIA, OKOPOWA, OLIMPIJSKA, OSIEDLOWA, OSKARA KOLBERGA, PARKOWA, PAWŁA KUBINY, PAWŁA STALMACHA, PELAGII ZDZIEBKOWSKIEJ, PIASKOWA, PIOTRA CZAJKOWSKIEGO, PIOTRA NIEDURNEGO, PLAC JANA PAWŁA II, PLANTY KOWALSKIEGO, POCZTOWA, PODGÓRZE, POKOJU, POLNA, POPRZECZNA, RADOSNA, RATOWNIKÓW, ROBOTNICZA, RUDZKA, RYSZARDA MAGDZIORZA, SPOKOJNA, SPÓŁDZIELCZA, STALOWA, STRAŻACKA, SZAROTEK, SZYB ALINY, SZYB ANDRZEJA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TADEUSZA REJTANA, TADEUSZA SYGIETYŃSKIEGO, TADEUSZA SZELIGOWSKIEGO, TARGOWA, TEATRALNA, TEODORA NOWOKA, TOPOLOWA, WAWRZYNA KAŁUSA, WĄSKA, WIEJSKA, WINCENTEGO POLA, WITOLDA MALISZEWSKIEGO, WITOLDA PILECKIEGO, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WODNA, WOJSKA POLSKIEGO, WRZOSOWA, WYZWOLENIA OD NUMERU 151, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, ZYGMUNTA NOSKOWSKIEGO, ŻELAZNA, ŻWIRKI I WIGURY

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC

  • 1 Michał Walerian Pierończyk
  • 2 Henryk Dominik Piórkowski
  • 3 Zofia Skowrońska
  • 4 Elżbieta Grażyna Czapla
  • 5 Grzegorz Benedykt Gros
  • 6 Ewa Maria Zieleźnik
  • 7 Katarzyna Małgorzata Sroka
  • 8 Grzegorz Eugeniusz Handler

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Roman Marceli Kubica
  • 2 Damian Piotr Belok
  • 3 Irena Czesława Kiziniewicz
  • 4 Jan Marek Migas
  • 5 Iwona Irena Wolańska - Stachurska
  • 6 Piotr Jerzy Skutela
  • 7 Aneta Aleksandra Spałek
  • 8 Tomasz Piotr Garbas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Stefania Krawczyk
  • 2 Dariusz Piotr Wesoły
  • 3 Joachim Jan Kuchta
  • 4 Sławomir Włodzimierz Barwiak
  • 5 Ireneusz Adam Kominek
  • 6 Barbara Skrobisz
  • 7 Bogusława Szydłowska
  • 8 Barbara Danuta Dworak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Barbara Maria Wystyrk - Benigier
  • 2 Marcin Tomasz Stiller
  • 3 Andrzej Stania
  • 4 Krzysztofa Jadwiga Łabudzińska - Kuszewska
  • 5 Barbara Aleksandra Lemanik
  • 6 Marek Bogdan
  • 7 Mateusz Dawid Kożdoń
  • 8 Patrycja Luiza Pluta - Szymajda

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Józef Piotr Milik
  • 2 Iwona Maria Smieskol
  • 3 Jarosław Henryk Lein
  • 4 Józef Ernest Osmenda
  • 5 Ewa Maria Brzezińska - Dłóciok
  • 6 Anna Jadwiga Spendel
  • 7 Zdzisław Julian Mikoda
  • 8 Janusz Aleksander Mikitin

Okręg 3
RUDA ŚLĄSKA: 1 MAJA (Z NUMERAMI OD 1 DO 131 - NIEPARZYSTE I OD 2 DO 118 PARZYSTE), ADAMA ASNYKA, ADMIRALSKA, ADOLFA KEMPNEGO, ALBERTA PAKUŁY, ALBINA KOWACZKA, ARMII KRAJOWEJ, ARTURA GROTTGERA, BAGIENNA, BASENOWA, BESKIDZKA, BIELSZOWICKA (Z NUMERAMI: od 51), BOROWA, BRUNONA SCHULZA, BUDOWLANYCH, BUKOWA, BURSZKI, CHŁOPSKA, CICHA, CISOWA, CYNKOWA, CZWARTAKÓW, DOLNA, DR. JORDANA, DZIEWANNY, EDMUNDA KOKOTA, ELIZY ORZESZKOWEJ, ENERGETYKÓW, ERNESTA TWARUSZKI, FIŃSKA, FLORIANA MARCINIAKA, GABRIELA NARUTOWICZA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GEN. BEMA, GĘSIA, GLINIANA, GŁÓWNA (Z NUMERAMI: OD 7 NIEPARZYSTE I OD 22 PARZYSTE), GÓRNA, GRABOWA, GRANICZNA, GRODZKA, HALEMBSKA, HALINY POŚWIATOWSKIEJ, HARCERSKA, HUBALCZYKÓW, HUSARSKA, IGNACEGO KACZMARKA, JADWIGI ŚLĄSKIEJ, JAKUBA JASIŃSKIEGO, JANA BRZECHWY, JANA KASPROWICZA, JANA PARANDOWSKIEGO, JASNA, JASTRZĘBIA, JAWOROWA, JEDNOŚCI, JERZEGO KUKUCZKI, JOACHIMA LELEWELA, JODŁOWA, JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, JUNAKÓW, JUTRZENKI, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KAROLA WIDECKIEGO, KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KINGI, KŁODNICKA, KOCHŁOWICKA (Z NUMERAMI: OD 1 DO 90), KOMUNY PARYSKIEJ, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KOŃCZYCKA, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KRUCZA, KRZYWA, KS. HENRYKA MAZURKA, KS. JANA HRUBEGO, KS. JÓZEFA NIEDZIELI, KS. PAWŁA LEXA, KURPIOWSKA, KUŹNIKÓW, KWIATOWA, LEŚNA, LIGOCKA, LUBUSKA, LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO, LUDWIKA ZAMENHOFA, ŁANOWA, ŁOWICKA, ŁUŻYCKA, MAJOWA, MAKOSZOWSKA, MAKOWA, MAKSYMILIANA CHROBOKA, MAŁA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII KUNCEWICZOWEJ, MARII RODZIEWICZÓWNY, MARZANNY, MAZURSKA, MIEDZIANA, MIĘDZYBLOKOWA, MIKOŁOWSKA, MIŁA, MIODOWA, MŁYŃSKA, MODRZEWIOWA, MOKRA, MORSKA, NA PIASKI, NAD DOŁAMI, NIKODEMA JARONIA, NOBLISTÓW ŚLĄSKICH, NOWOWIEJSKA, NOWY ŚWIAT, OBROŃCÓW POKOJU, ODRZAŃSKA, OGRODNICZA, OLSZYNOWA, ORLA, PANCERNYCH, PANEWNICKA, PARTYZANTÓW, PASIECZNA, PAWŁOWSKA, PCK, PIERNIKARCZYKA, PIĘKNA, PIONIERÓW, PIOTRA SKARGI, PIWNA, PODLASKA, POGODNA, POLIGONOWA, POLI GOJAWICZYŃSKIEJ, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, POZNAŃSKA, PRZYJAŹNI, PTASIA, RACŁAWICKA, ROLNICZA, ROMANTYCZNA, ROMUALDA TRAUGUTTA, RÓWNOLEGŁA, RYBNICKA, RYCERSKA, SEJMU ŚLĄSKIEGO, SKOŚNA, SŁONECZNA, SOBÓTKI, SOKOLSKA, SOLIDARNOŚCI, SOSNOWA, SPIŻOWA, SPORTOWCÓW, SREBRNA, STANISŁAWA KUNICKIEGO, STANISŁAWA NABZDYKA, STAROPOLSKA, STRZELCÓW BYTOMSKICH, STUDZIENNA, SZKOLNA, SZPITALNA, ŚMIŁOWICKA, ŚWIERKOWA, ŚWIĘTOJAŃSKA, UŁAŃSKA, USTRONNA, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WAWRZYŃCA SZCZUDLAKA, WĘZŁOWA, WIERZBOWA, WILCZA, WIOSENNA, WIŚNIOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WOJCIECHA DRZYMAŁY, WOJCIECHA KOSSAKA, WSPÓLNA, WYPOCZYNKOWA, WYSOKA, WYŻYNNA, ZACISZE, ZAJĘCZA, ZIELONA, ZŁOTA, ŻELIWNA, ŻYTNIA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC

  • 1 Anna Monika Krzysteczko
  • 2 Witold Leszek Hanke
  • 3 Michał Tomasz Wieczorek
  • 4 Izabela Ewa Palacz
  • 5 Arkadiusz Zdzisław Pilarz
  • 6 Weronika Agnieszka Copik
  • 7 Andrzej Bernard Umlauf
  • 8 Lucjan Karol Pakura

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Tomasz Marcin Piechniczek
  • 2 Anna Maria Mercik
  • 3 Jacek Andrzej Skierlak
  • 4 Mirosław Marcin Szczepaniak
  • 5 Rafał Zygmunt Przybyła
  • 6 Ludwik Strzempek
  • 7 Joanna Dominika Rosół
  • 8 Lucyna Bogdanowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Kazimierz Józef Myszur
  • 2 Katarzyna Irena Korek
  • 3 Krzysztof Bartosz Bochnia
  • 4 Jerzy Jan Kot
  • 5 Edward Ignacy Kuś
  • 6 Tomasz Dominik Gajewski
  • 7 Sylwia Dominika Kępa
  • 8 Maria Monika Dąbrowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Wioletta Janina Tkocz
  • 2 Łukasz Wojciech Wodarski
  • 3 Katarzyna Ewa Parylak - Jadwiszczok
  • 4 Sławomir Andrzej Ochliński
  • 5 Magdalena Szpotan
  • 6 Mateusz Marek Wróbel
  • 7 Zbigniew Andrzej Dubiński
  • 8 Mateusz Marek Mrochen

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Katarzyna Wioleta Janiszewska
  • 2 Krzysztof Sebastian Żywot
  • 3 Joanna Maria Felkel
  • 4 Zbigniew Tadeusz Barański
  • 5 Urszula Gertruda Kasprzak
  • 6 Beata Barbara Huczała
  • 7 Beata Kańtoch
  • 8 Zbigniew Zatorski

Okręg 4
RUDA ŚLĄSKA: 11 LISTOPADA, ALEJA DWORCOWA, ALFONSA ZGRZEBNIOKA, BAŁTYCKA, BARBARY, BISKUPA WILHELMA PLUTY, BOCZNA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, BOLESŁAWA PRUSA, BOROWIKÓW, BORÓWKOWA, BRATNIA, BRYGADZISTÓW, BRYNOWSKA, BRZOZOWA, CEGIELNIANA, CHMIELNA, CIASNA, CYPRYSOWA, DŁUGA, DOJAZDOWA, DOŻYNKOWA, DO DWORCA, DO GRÓDKA, DROBNA, DROZDÓW, EMILA SZRAMKA, FRANCISZKA WILKA, GAIKOWA, GAJOWA, GŁOGOWA, GOŚCINNA, GÓRNOŚLĄSKA, GROBLA KOLEJOWA, GRZYBOWA, GWARECKA, HANDLOWA, HARCMISTRZA JÓZEFA PUKOWCA, HENRYKA SŁAWIKA, HUCULSKA, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, JABŁONIOWA, JACKA, JACKA MALCZEWSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, JAGODOWA, JANA, JANA DZIERŻONIA, JANA KARSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JERZEGO DRAŻYKA, JEŻYNOWA, JÓZEFA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA GRZEGORZKA, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, JÓZEFA PORDZIKA, JÓZEFA RYMERA, KALINOWA, KAMIENNA, KANARKÓW, KAROLINKI, KASZTANOWA, KASZUBSKA, KATOWICKA (Z NUMERAMI : OD 78), KLONOWA, KŁOSOWA, KOCHŁOWICKA (Z NUMERAMI: OD 91), KOMBAJNISTÓW, KOPALNIANA, KRAKOWSKA, KRAKUSA, KRAŃCOWA, KRĘTA, KS. AUGUSTYNA POTYKI, KS. LUDWIKA TUNKLA, KS. STANISŁAWA BISTY, KSIĘŻYCOWA, LEOPOLDA STAFFA, LETNIA, LIPOWA, ŁĄKOWA, ŁOWIECKA, ŁUKOWA, MALINOWA, MAŚLAKÓW, MAZOWIECKA, MIKOŁAJA REJA, MŁODZIEŻOWA, MRÓWCZA, NASYPOWA, NORBERTA BOŃCZYKA, ODDZIAŁÓW MŁODZIEŻY POWSTAŃCZEJ, OKRĘŻNA, ONDRASZKA, OPŁOTKI, OPOLSKA, ORZECHOWA, OŚWIĘCIMSKA, OTYLII, PAWŁA POLOCZKA, PELAGII KWAPULIŃSKIEJ, PIECZAREK, PLEBISCYTOWA, POMORSKA, PORANNA, POZIOMKOWA, PROSTA, PRZEMYSŁOWA, RADOSZOWSKA, ROBERTA ŻYMŁY, RYBNA, RYDZÓW, RYSZARDA SIEKIELA, RZECZNA, SADOWA, SIEWNA, SIKOREK, SKOWRONKÓW, SŁOWIKÓW, SOLNA, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA TURSKIEGO, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA BATOREGO, STEFANA ROGOZIŃSKIEGO, STRUMYKOWA, STRZELECKA, SUDECKA, SZPAKÓW, SZTOLNIOWA, SZTYGARSKA, SZYBOWA, SZYB ARTURA, ŚLĄSKA, ŚREDNIA, ŚWIĘTOCHŁOWICKA, TATRZAŃSKA, TĘCZOWA, WARMIŃSKA, WARSZTATOWA, WETERANÓW, WINCENTEGO POŚPIECHA, WIRECKA, WITA STWOSZA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WOJCIECHA KORFANTEGO, WROCŁAWSKA, WSCHODNIA, WYZWOLENIA OD NUMERU 1 - 150, XAWEREGO DUNIKOWSKIEGO, ZGODY, ZIEMSKA, ZJEDNOCZENIA, ŻURAWIA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC

  • 1 Krzysztof Rafał Mejer
  • 2 Krzysztof Bogusław Rodzoch
  • 3 Władysław Ryszard Dryja
  • 4 Tomasz Jakub Broda
  • 5 Katarzyna Anna Mroczkowska - Lizut
  • 6 Beata Jolanta Drzymała - Kubiniok
  • 7 Teresa Wieczorek

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Marian Paweł Makula
  • 2 Jan Augustyn Kołodziej
  • 3 Halina Maria Brzozoń
  • 4 Łukasz Adrian Steuer
  • 5 Janina Bożena Przysiężniuk - Muzyczyszyn
  • 6 Grażyna Janina Padlewska
  • 7 Kazimierz Płotkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mariusz Adam Pakuza
  • 2 Anna Katarzyna Samol
  • 3 Marcin Tomasz Pierończyk
  • 4 Karina Maria Kubicka
  • 5 Łukasz Nowok
  • 6 Sławomir Marek Derecki
  • 7 Aleksandra Bogumiła Gajda

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Bianka Danuta Pietraszewska
  • 2 Ewa Maria Chmielewska
  • 3 Rafał Arkadiusz Wypior
  • 4 Mateusz Andrzej Borysiewicz
  • 5 Małgorzata Helena Kubela
  • 6 Magdalena Barbara Wróbel
  • 7 Jan Benigier

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jerzy Grzegorz Krótki
  • 2 Jacek Dominik Zagórski
  • 3 Jerzy Franciszek Grzesica
  • 4 Henryka Maria Skowrońska - Wawok
  • 5 Grażyna Benedykta Maciągowska
  • 6 Grażyna Stanisława Kędzior
  • 7 Zbigniew Jan Litke

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie