Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Rybnik

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w Rybniku na godzinę 17.00 wyniosła 37,26 proc.

Okręg 1
3 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Aleksandra Gierymskiego, Alojzego Szewczyka, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Staiera, Arki Bożka, Artura Grottgera, Astrów, Bartników, Batalionów Chłopskich, Bernarda Kuglera, Bolesława Chrobrego, Bolesława Leśmiana, Borki, Borowa, Bratków, Bronisława Czecha, Byłych Więźniów Politycznych, Cegielniana, Chryzantem, Chwałęcicka, Cisowa, Cmentarna, Cystersów, Długa, Doktora Mariana Różańskiego, Dożynkowa, Dróżka Profesora Libury, Dworcowa, Dworek, Dworska, Dzikiej Róży, Ekonomiczna, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Energetyków, Falista, Fiołkowa, Franciszka Chrószcza, Franciszka Rybnickiego, Generała Józefa Hallera od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste, Generała Jana Sadowskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Gliwicka, Głogowa, Gminna, Golejowska, Gontowa, Goździków, Górna, Grodzka, Gzelska, Heleny Marusarzówny, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Wieniawskiego, Hotelowa, Hutnicza, Imbirowa, Jadwigi i Feliksa Białych, Jałowcowa, Jana III Sobieskiego, Jana Długosza, Jana Dobosza, Jana Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Kotucza od nr 1 do 37, Jana Matejki, Jankowicka od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 64 parzyste, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jaworowa, Jeana Chalotta, Jesionowa, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Piłsudskiego, Józefa Poniatowskiego, Juliusza Ligonia, Kalinowa, Kapitana Leopolda Janiego, Karłowa, Kazimierza Tetmajera, Klasztorna, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstantego Damrota, Konwalii, Koralowa, Kościelna, Krajobrazowa, Krótka, Książenicka, Księdza Doktora Franciszka Brudnioka, Księdza Doktora Stefana Siwca, Księdza Emila Szramka, Księdza Jana Pojdy, Księdza Józefa Szafranka, Księdza Konrada Szwedy, Kuźnicka, Lawendowa, Laurowa, Lechicka, Legionów, Leszczyńska, Liliowa, Lipowa, Lisia, Ludowa, Ludwika Solskiego, Łabędzia, Łączna, Łony, Łowiecka, Łukowa, Magnolii, Majątkowa, Makowa, Maksymiliana Basisty, Maksymiliana Dudka, Mała, Mariańska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marynarska, Mglista, Miejska, Mikołaja Gogola, Mikołaja Reja, Mikołowska od nr 1 do 55 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste, Milenijna, Miła, Miodowa, Młynek, Młyńska, Morwowa, Myśliwska, Na Górze, Nad Potokiem, Nad Zalewem, Nadbrzeżna, Niemodlińska, Obwiednia Południowa od nr 1 do 23, Obwiednia Północna, Ofiar Terroru, Ogródki, Okrężna, Oliwkowa, Olszowa, Opalowa, Owocowa, Pawła Hanaka, Pelargonii, Piaskowa, Piasta, Piastowska, Pilchowicka, Piotra Kolonki, Piotra Wysokiego, Piwonii, Plac Armii Krajowej, Plac Jana Pawła II, Plac Kościelny, Plac Mikołaja Kopernika, Plac Teatralny, Plac Wolności, Pniowska, Pocztowa, Pod Wałem, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Polan, P. C. K. , Poremby, Powstańców Śląskich, Północna, Pryszczyny, Pszczela, Pszenna, Raciborska od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do 22 parzyste, Robotnicza, Romualda Traugutta, Różana, Rubinowa, Rudzka, Rybacka, Rybnicka, Rynek, Rynkowa, Rzeczna, Saint Vallier, Sąsiedzka, Sienna, Sikorek, Skowronków, Słonecznikowa, Stalowa, Stanisława Staszica, Stanisława Wolnego, Stefana Czarnieckiego, Storczyków, Strąkowska, Strefowa, Stroma, Strzelców Bytomskich, Strzelecka, Sucha, Sybiraków, Szczygłów, Szeroka, Świętego Antoniego, Świętego Huberta, Świętego Jana, Świętego Józefa od nr 2 do 22 parzyste i od nr 86 do końca parzyste i od nr 77 do końca nieparzyste, Świętego Maksymiliana, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Tadeusza Kościuszki, Teofila Bieli, Teofila Brzozy, Tęczowa, Tulipanów, Turystyczna, Tylna, Uczniowska, Walecznych, Waltera Larysza, Weteranów, Widok, Wiejska od nr 1 do 7 nieparzyste, Wielopolska od nr 5 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 1 do 25 nieparzyste i od nr 2 do 20 parzyste, Wieżowa, Wiklinowa, Wiktora Poloczka, Wilcza, Willowa, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiślana, Wiśniowa, Wita Stwosza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta od nr 1 do 11 nieparzyste i od nr 2 do 8 parzyste, Władysława Webera, Wodna, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Wyzwolenia, Za Komendą, Za Wiaduktem, Zagrodniki, Zajezdna, Zajęcza, Zamkowa, Zofii Nałkowskiej, Zwonowicka, Żaglowa, Żołędziowa od nr 84 do końca, Żużlowa, Żwirki i Wigury.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Zbigniew Ciokan
  • 2 Jacek Piotr Pogocki
  • 3 Andrzej Kwiecień
  • 4 Rafał Adam Szymura
  • 5 Aleksandra Marzena Muras
  • 6 Ewelina Irena Musiolik
  • 7 Katarzyna Krystyna Gaszka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Jerzy Bolesław Lazar
  • 2 Andrzej Stanisław Sączek
  • 3 Hanna Barbara Grzelec
  • 4 Sylwia Krystyna Krupa
  • 5 Ksawery Erazm Fojcik
  • 6 Barbara Wioleta Jasek
  • 7 Aleksander Remigiusz Nowakowski
  • 8 Jolanta Maria Toczek
  • 9 Piotr Paweł Luks

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO

  • 1 Aleksander Edward Larysz
  • 2 Marek Chowaniec
  • 3 Marian Zdzisław Ruszkiewicz
  • 4 Danuta Markowska
  • 5 Halina Mogielska
  • 6 Ireneusz Józef Szymała
  • 7 Żaneta Anna Małkuch
  • 8 Victor Fatan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

  • 1 Ignacy Dwornik
  • 2 Bogdan Henryk Grajner
  • 3 Barbara Zawadzka
  • 4 Marek Jacek Sobik
  • 5 Ryszard Mirosław Przekaza
  • 6 Joanna Ciesielska
  • 7 Agnieszka Katarzyna Święty
  • 8 Magdalena Natalia Wysłucha

KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

  • 1 Rudolf Bernard Kołodziejczyk
  • 2 Gabriela Nowak
  • 3 Tadeusz Franciszek Sosna
  • 4 Hieronim Józef Morgała
  • 5 Janina Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

  • 1 Marcin Aleksander Talarek
  • 2 Agnieszka Maria Kozielska
  • 3 Wiktor Andrzej Mandrysz
  • 4 Jacek Paweł Mularczyk
  • 5 Barbara Magdalena Mrowiec
  • 6 Jarosław Andrzej Tokarczyk
  • 7 Maria Krystyna Kuśka
  • 8 Jolanta Agnieszka Oroń
  • 9 Piotr Kazimierz Kuźnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

  • 1 Małgorzata Maria Piaskowy
  • 2 Krystyna Maria Wałach
  • 3 Ginter Eryk Zaik
  • 4 Grażyna Bogusława Graś
  • 5 Jan Józef Lubos
  • 6 Robert Przybysławski
  • 7 Leszek Stefan Moskal
  • 8 Justyna Agnieszka Kotula
  • 9 Jan Marek Fiałkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Wojciech Piotr Kiljańczyk
  • 2 Benedykt Marek Kołodziejczyk
  • 3 Krzysztof Sylwester Szafraniec
  • 4 Izabela Zuzanna Faksa
  • 5 Dominik Ryszard Niewelt
  • 6 Ludmiła Maria Student
  • 7 Grzegorz Antoni Potysz
  • 8 Agnieszka Bernadeta Kurpanik
  • 9 Jolanta Marzena Jakubiec

Okręg 2
Anieli Krzywoń, Astronautów, Bagnista, Błękitna, Boguszowicka, Bracka, Brzeziny Miejskie od nr 117 do końca nieparzyste i od nr 18 do końca parzyste, Brzezińska, Buchalików, Cedrowa, Chłodna, Ciasna, Cicha, Cyprysowa, Czwartaków, Dębowa, Doktora Józefa Rostka, Emila Drobnego, Fabryczna, Generała Stanisława Szeptyckiego, Gospodarcza, Gotartowicka, Grabowa, Gronowa, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Łukasiewicza, Jana Karskiego, Jasna, Jastrzębska, Jaśminowa, Jemiołowa, Jesienna, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Elsnera, Józefa Lompy, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kadetów, Karola Miarki, Kłokocińska, Komunalna, Kosmonautów, Kosynierów, Krucza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Księdza Henryka Groborza, Księdza Pawła Pośpiecha, Ligocka, Mariana Rejewskiego, Marii Konopnickiej, Michała Grażyńskiego, Mikołowska od nr 57 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste, Mokra, Niska, Nowomiejska, Orla, Osiedle Południe, Osiedle Różane, Oskara Kolberga, Patriotów, Partyzantów, Pierwszej Brygady, Plac Emila Pawlasa, Plac Pokoju, Plac Żołnierza, Pochyła, Pogodna, Poligonowa, Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego, Profesora Tomasza Strzembosza, Prosta od nr 113 do końca nieparzyste i od nr 62 do końca parzyste, Przejazdowa, Przemysłowa, Przyjaźni, Ptasia, Radosna, Rajska, Rybna, Rycerska, Sadowa, Samotna, Skośna, Słoneczna, Sołtystwo, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Małachowskiego, Stara, Stawowa, Stefana Żeromskiego od nr 1 do 64, Strażacka, Studzienna, Sygnały, Sztolniowa, Szybowcowa, Świętego Wawrzyńca, Tadeusza Rejtana, Urocza, Walerego Wróblewskiego, Wazów, Wąska, Węglowa, Wielopolska od nr 1 do 3 nieparzyste, Władysława Kuboszka, Włościańska, Wojciecha Bogusławskiego, Wolna, Wronia, Za Torem, Zadumy, Zakątek, Zapłocie, Zbożowa, Zgodna, Ziemska, Ziołowa, Zuchów, Żelazna, Żniwna, Żorska, Żurawia.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Krzysztof Bogusław Cichy
  • 2 Robert Mieczysław Skiejka
  • 3 Michalina Weronika Ciupek
  • 4 Rafał Wojciech Rudawski
  • 5 Jadwiga Maria Maroszek
  • 6 Monika Anna Zielecka
  • 7 Dawid Patryk Kowalewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mirela Elżbieta Szutka
  • 2 Tadeusz Władysław Pałka
  • 3 Piotr Jan Basista
  • 4 Paweł Jan Korduła
  • 5 Bernadeta Cecylia Krupa
  • 6 Sławomir Józef Kula
  • 7 Joanna Dominika Brzózka
  • 8 Emil Fojcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

  • 1 Tadeusz Jerzy Gruszka
  • 2 Tadeusz Marian Syska
  • 3 Katarzyna Lewa
  • 4 Maciej Janusz Sajkowski
  • 5 Bernadeta Janina Kocyba
  • 6 Jarosław Andrzej Sobczuk
  • 7 Katarzyna Marta Rdzeń
  • 8 Mirosław Józef Filec

KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

  • 1 Walenty Jan Stajer
  • 2 Romana Aniela Goleniowska
  • 3 Alojzy Antoni Motyka
  • 4 Bożena Róża Oleksińska
  • 5 Jacek Arkadiusz Szymura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

  • 1 Leszek Józef Kuśka
  • 2 Łukasz Tadeusz Klimowicz
  • 3 Wojciech Wasyl
  • 4 Ilona Jadwiga Dwojakowska
  • 5 Aleksandra Beata Musiolik
  • 6 Anna Luiza Janus
  • 7 Iwona Barbara Mazurowska
  • 8 Michał Aleksander Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

  • 1 Jan Rafał Mura
  • 2 Mariusz Paweł Wiśniewski
  • 3 Andrzej Oświecimski
  • 4 Marek Zniszczoł
  • 5 Jan Walenty Smołka
  • 6 Aleksandra Sylwia Czykieta-Panek
  • 7 Krystyna Helena Szweter
  • 8 Mirela Anna Bytnar

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Łukasz Piotr Kłosek
  • 2 Jerzy Romuald Kremiec
  • 3 Judyta Katarzyna Mojżesz-Zimonczyk
  • 4 Helena Weronika Bojanowska
  • 5 Ryszard Antoni Porębski
  • 6 Daniel Franciszek Misala
  • 7 Marta Maria Trojan
  • 8 Grażyna Maria Szulik

Okręg 3
1 Maja, Adolfa Dygasińskiego, Akacjowa, Aleksandra Puszkina, Anny Stefek, Augustyna Kwiotka, Barbary, Barbórki, Beskidzka, Bieszczadzka, Boczna, Bolesława Krupińskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Brzeziny Miejskie od nr 1 do 115 nieparzyste i od nr 2 do 16 parzyste, Chwałowicka, Cienista, Dąbrowy, Doktora Jana Adamskiego, Działkowców, Ernesta Mruli, Feliksa Nowowiejskiego, Frontowa, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Gabrieli Zapolskiej, Garbocze, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Andersa, Górnicza, Górniczego Stanu, Górnośląska, Gruntowa nr nieparzyste i od nr 2 do 96 parzyste, Gustawa Morcinka, Harcerska, Hetmańska, Hugona Kołłątaja, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Chryzostoma Paska, Jana Dzierżonia, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Kazimierza, Jana Kowalczyka, Jana Onufrego Zagłoby, Jana Pawła Woronicza, Jana Rericha, Jana Skrzetuskiego, Jana Wyglendy, Jana Zamojskiego, Jerzego Giedroycia, Jerzego Malchera, Joachima Lelewela, Józefa Chełmońskiego, Józefa Pukowca, Józefa Rymera, Józefa Szulika, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Kossaka, Kamienna, Karlika, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Kożdoniów, Kręta, Księdza Jana Śliwki, Księdza Norberta Bończyka, Księdza Piotra Skargi, Kupiecka, Leopolda Staffa, Letnia, Lokalna, Lotników, Ludomira Różyckiego, Ludwika Zamenhofa, Majora Brunona Janasa, Majora Władysława Mażewskiego, Marklowicka, Michała Wołodyjowskiego, Modrzewiowa, Niedobczycka od nr 106 do końca, Niepodległości, Niewiadomska, Nikodema Sobika, Nowa, Obrońców Pokoju, Obywatelska, Odległa, Odrodzenia, Ogrodowa, Olszycka, Orzechowa, Parkowa, Pawła Mojżesza, Pawła Semana, Pod Hałdą, Pokładowa, Popielowska, Prosta od nr 1 do 111 nieparzyste i od nr 2 do 60 parzyste, Przewozowa, Przyjemna, Raciborska od nr 181 do końca nieparzyste i od nr 192 do końca parzyste, Racławicka, Radziejowska, Rozstajna, Skalna, Składowa, Słowiańska, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Konarskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Stanisława Worcella, Stanisława Żółkiewskiego, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Grota Roweckiego, Stefana Żeromskiego od nr 65 do końca, Strzelców Podhalańskich, Sudecka, Szczerbicka, Sztygarska, Szyb Marcin, Szybowa, Śląska, Średnia, Świerklańska, Tkoczów, Tomasza Zana, Torowa, Trzech Krzyży, Tytusa Chałubińskiego, Ustronna, Weroniki, Wiertnicza, Wincentego Kadłubka, Wisławy Szymborskiej, Wjazdowa, Władysława Orkana, Władysława Warneńczyka, Wodzisławska od nr 211 do końca nieparzyste i od nr 204 do końca parzyste, Wrębowa, Wrzosowa, Wyrobiskowa, Zacisze, Zakole, Ziemowita, Złota, Związkowa, Zwycięstwa, Zygmunta Starego, Źródlana, Żołnierzy Września, Żwirowa.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Mirosław Czesław Weis
  • 2 Mirosław Krystian Bajer
  • 3 Marzena Klaudia Walasek
  • 4 Marzena Urszula Nitner
  • 5 Sylwia Weis
  • 6 Grzegorz Brodziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Arkadiusz Stanisław Szweda
  • 2 Jan Krajczok
  • 3 Aleksandra Mika
  • 4 Mariusz Szymon Węglorz
  • 5 Joanna Barbara Duda
  • 6 Tomasz Jacek Kostka
  • 7 Anna Maria Grzegoszczyk
  • 8 Krzysztof Łukasz Kałuża

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO

  • 1 Roland Karol Herok
  • 2 Adrianna Agnieszka Wojtasik
  • 3 Izabela Jolanta Antonkiewicz
  • 4 Elżbieta Izabela Lużyna
  • 5 Sławomir Józef Bauer
  • 6 Grzegorz Główka
  • 7 Marian Antoni Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

  • 1 Henryk Joachim Cebula
  • 2 Monika Magdalena Tomiczek
  • 3 Wiesław Józef Mańka
  • 4 Barbara Maria Kantor
  • 5 Marek Andrzej Malgrab
  • 6 Katarzyna Beata Siudy
  • 7 Justyna Katarzyna Bober-Kuźnik
  • 8 Katarzyna Małgorzata Rosa

KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

  • 1 Krystyna Jadwiga Mędrala
  • 2 Karol Paweł Wronka
  • 3 Halina Berger
  • 4 Zenon Robert Gamoń
  • 5 Lucyna Aleksandra Poseł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

  • 1 Andrzej Stanisław Wojaczek
  • 2 Dariusz Piotr Paszenda
  • 3 Iwona Maria Bednorz
  • 4 Mieczysław Piotr Błaszczyk
  • 5 Barbara Teresa Naparstek
  • 6 Bernadeta Sylwia Joneczek
  • 7 Grzegorz Franciszek Stawski
  • 8 Jędrzej Konieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

  • 1 Tadeusz Franciszek Białous
  • 2 Grażyna Jolanta Kohut
  • 3 Wacław Henryk Adamczyk
  • 4 Władysława Anna Jagła
  • 5 Grażyna Anna Jarząbek
  • 6 Katarzyna Renata Jastrzębska-Gajda
  • 7 Ilona Maria Czaja-Holona
  • 8 Daniel Roman Gigla

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Piotr Paweł Kuczera
  • 2 Zbigniew Aleksander Lubszczyk
  • 3 Edyta Małgorzata Godziek-Knaissi
  • 4 Monika Romana Abrahamczyk
  • 5 Marek Jacek Jarząbek
  • 6 Barbara Halina Kopka
  • 7 Mirela Bogusława Kiljańczyk
  • 8 Marian Antoni Fojcik

Okręg 4
Alfonsa Zgrzebnioka, Antoniego Woryny, Barwna, Basztowa, Błażeja Stolarskiego, Bohaterów Westerplatte, Bratnia, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Chabrowa, Cypriana Kamila Norwida, Daleka, Dąbrówki, Dolna, Floriańska, Franciszka Pilarczyka, Franciszkańska, Gajowa, Generała Józefa Hallera od nr 19 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste, Generała Józefa Bema, Generała Kazimierza Pułaskiego, Generała Zygmunta Janke-Waltera, Głucha, Gołębia, Graniczna, Gruntowa od nr 98 do końca parzyste, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwarków, Hoża, Jana Kilińskiego, Jana Kotucza od nr 38 do końca, Jankowicka od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 66 do końca parzyste, Jarzynowa, Józefa Cyrana, Juliana Tuwima, Kardynała Bolesława Kominka, Kasztanowa, Komuny Paryskiej, Konrada Winklera, Kornela Ujejskiego, Kosów, Krzywa, Krzyżowa, Księdza Henryka Jośki, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Piotra Ściegiennego, Kwiatowa, Lektorska, Leśna, Liściasta, Ludwika Zdrzałka, Łanowa, Łąkowa, Mahoniowa, Majowa, Maksymiliana Buhla, Malinowa, Malwowa, Marokanów, Mieszka I, Na Niwie, Na Okrzeszyńcu, Nacyńska, Niedobczycka od nr 1 do 105, Obrońców Rybnika, Obwiednia Południowa od nr 24 do końca, Orzepowicka, Osiedle Krakusa, Pawła Cierpioła, Pawła Stalmacha, Piownik, Platanowa, Plebiscytowa, Pod Lasem, Pod Szybem, Polna, Popiela, Poprzeczna, Przedmieście, Raciborska od nr 15 do 179 nieparzyste i od nr 24 do 190 parzyste, Rolnicza, Równa, Serdeczna, Sławików, Smolna, Sowia, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Szczęść Boże, Szczęśliwa, Szkolna, Środkowa, Świerkowa, Świętego Józefa od nr 1 do 75 nieparzyste i od nr 24 do 84 parzyste, Świętej Jadwigi, Targowa, Topolowa, Torfowa, Walentego Pełczyńskiego, Wandy, Wawelska, Wiatraczna, Wiejska od nr 9 do końca nieparzyste i nr parzyste, Wierzbowa od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste, Wincentego Pola, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Stanisława Reymonta od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 10 do końca parzyste, Wodzisławska od nr 1 do 209 nieparzyste i od nr 2 do 202 parzyste, Wyboista, Zamiejska, Zamysłowska, Zawiszy Czarnego, Zebrzydowicka, Zielona, Żołędziowa od nr 1 do 83, Żytnia.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Adam Mateusz Mielcarek
  • 2 Mariusz Piotr Maroszek
  • 3 Dawid Maślanka
  • 4 Joanna Kapuśniak
  • 5 Magdalena Maria Nowak
  • 6 Sylwia Izabela Szewczyk-Buchta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Łukasz Dwornik
  • 2 Joanna Adamska
  • 3 Jan Jerzy Zimny
  • 4 Karol Bogusław Szymura
  • 5 Ewa Jadwiga Cichecka
  • 6 Michał Stanisław Popek
  • 7 Hanna Małgorzata Brzezina
  • 8 Mateusz Jan Kurc

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RYBNIK NASZE MIASTO

  • 1 Tomasz Bartłomiej Bednarski
  • 2 Jerzy Tadeusz Milanowski
  • 3 Piotr Paweł Węgrzyn
  • 4 Jolanta Mogielska
  • 5 Eugenia Maria Larysz
  • 6 Urszula Helena Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ GRUSZKA I SAMORZĄDOWY RUCH DEMOKRATYCZNY

  • 1 Piotr Rudolf Zmuda
  • 2 Zdzisław Jerzy Drążewski
  • 3 Leonard Marek Gorzawski
  • 4 Emilia Kościółek
  • 5 Anna Antonina Zimna
  • 6 Marcin Dominik Franke
  • 7 Katarzyna Joanna Turbiarz

KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY ŚLĄSKI DOM

  • 1 Andrzej Krzysztof Helis
  • 2 Piotr Józef Orszulik
  • 3 Maciej Adam Kąkol
  • 4 Henrieta Natalia Ochojska
  • 5 Barbara Aleksandra Szymura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY RYBNIK ADAMA FUDALI

  • 1 Michał Józef Chmieliński
  • 2 Ewa Maria Ryszka
  • 3 Maria Teresa Polanecka-Nabagło
  • 4 Agata Aleksandra Kuczera-Kulka
  • 5 Krystyna Genowefa Dajka
  • 6 Urszula Stęclik
  • 7 Jan Kazimierz Tkocz
  • 8 Sławomir Walento

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RYBNIKA Z PIOTREM KUCZERĄ

  • 1 Piotr Paweł Masłowski
  • 2 Kazimierz Wiesław Zięba
  • 3 Marek Florczyk
  • 4 Elżbieta Piotrowska
  • 5 Marcin Kopczyński
  • 6 Bogumiła Czesława Maryańska
  • 7 Bernadeta Janina Grzesik
  • 8 Barbara Magdalena Zielińska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Franciszek Jan Kurpanik
  • 2 Weronika Małgorzata Piekoszowska
  • 3 Bronisław Józef Drabiniok
  • 4 Radosław Jan Knesz
  • 5 Danuta Władysława Hanak
  • 6 Dominika Agnieszka Dycha
  • 7 Aneta Sabina Bokuniewicz
  • 8 Arkadiusz Skowron

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie