Frekwencja wyborcza w Sosnowcu na godzinę 17.00 wyniosła 37,25 proc.
Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości
Listę uzupełniamy sukcesywnie!
CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?
Okręg 1
Milowice, Pogoń-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej miasta Sosnowiec z miastami Czeladź i Będzin, od wschodu wzdłuż koryta rzeki Czarna Przemsza do ul. 3 Maja i dalej wzdłuż ul. 3 Maja do ul. Stefana Żeromskiego, od południa wzdłuż torów kolejowych, ul. ks. Włodzimierza Sedlaka do al. Józefa Mireckiego, dalej al. Józefa Mireckiego do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego i ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do drogi krajowej S86 i dalej wzdłuż drogi krajowej S86 do granicy administracyjnej z miastem Katowice, od zachodu wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Katowice.
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
- 1 Andrzej Piotr Wilisowski
- 2 Dariusz Jan Szafran
- 3 Anna Józefa Krzywda
- 4 Edwarda Krystyna Głowacka
- 5 Adrian Piotr Signerski
- 6 Szymon Tomasz Szotek
- 7 Weronika Magdalena Krzywda
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Ewa Marzena Szota
- 2 Bartosz Jacek Górski
- 3 Marek Alfred Wiewiórowski
- 4 Anna Magdalena Skowrońska
- 5 Elżbieta Joanna Liegmann
- 6 Przemysław Jacek Szewczyk
- 7 Wiktor Zbigniew Radziejewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Wojciech Marcin Nitwinko
- 2 Aleksandra Romualda Żbik
- 3 Magdalena Teresa Borówka
- 4 Ryszard Antoni Łukawski
- 5 Andrzej Eugeniusz Bugajski
- 6 Jacek Roman Sokół
- 7 Ewa Krystyna Nowicka
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
- 1 Adam Maciej Wolski
- 2 Edyta Iwona Walęciak - Skórka
- 3 Ewa Leokadia Ryłko
- 4 Grzegorz Krzysztof Majzel
- 5 Damian Bartos
- 6 Joanna Beata Sześciak
- 7 Stefan Jerzy Wojnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Leszek Piotr Specjał
- 2 Urszula Maria Iwan
- 3 Radosław Łukasz Umiński
- 4 Iwona Helena Pawełek
- 5 Dariusz Mieczysław Rajca
- 6 Agnieszka Małgorzata Zdeb
- 7 Jonatan Robert Rajski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Renata Teresa Zmarzlińska - Kulik
- 2 Agnieszka Monika Rokita
- 3 Piotr Szymon Pilawski
- 4 Marta Katarzyna Rudzińska - Kozieł
- 5 Janusz Andrzej Kluza
- 6 Wojciech Pietruszka
- 7 Piotr Ignacy Dudała
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
- 1 Tomasz Edmund Szyjkowski
- 2 Teresa Barbara Kwiecień
- 3 Zbigniew Franciszek Pietrzyk
- 4 Magdalena Małgorzata Karaś
- 5 Maria Jadwiga Matyja - Rozpara
- 6 Józef Antoni Skwarek
- 7 Marta Jadwiga Lachor - Winiarska
Okręg 2
Śródmieście, Stary Sosnowiec-to obszar: od północy wzdłuż drogi krajowej S86 do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego i dalej wzdłuż ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do al. Józefa Mireckiego i al. Józefa Mireckiego do ul. ks. Włodzimierza Sedlaka, a później wzdłuż torów kolejowych do ul. Stefana Żeromskiego i dalej ul. 3 Maja, od wschodu wzdłuż ul. Zamkowej i ul. Legionów do ul. Wawel i dalej wzdłuż ul. Wawel do ul. Gabriela Narutowicza, następnie wzdłuż ul. Gabriela Narutowicza i ul. Stanisława Mikołajczyka do wiaduktu nad torem kolejowym, od południa, od wiaduktu kolejowego wzdłuż toru do koryta Czarnej Przemszy i dalej wzdłuż koryta czarnej Przemszy do granicy administracyjnej z miastem Mysłowice, od zachodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Katowice i Mysłowice.
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
- 1 Bartłomiej Leszek Tumiński
- 2 Jacek Krzysztof Rasiewicz
- 3 Katarzyna Barbara Ziemba
- 4 Kinga Magdalena Ćwikła
- 5 Kamil Zbigniew Żabicki
- 6 Krystyna Tomaszewska
- 7 Lesław Tadeusz Czarnecki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Arkadiusz Janusz Chęciński
- 2 Danuta Władysława Gojna - Ucińska
- 3 Michał Łukasz Zając
- 4 Michał Marek Kaźmierczak
- 5 Dorota Maria Kurcz
- 6 Paweł Nikodem Jochymczyk
- 7 Irena Emilia Dziedzic - Rumin
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Michał Piotr Wcisło
- 2 Tomasz Włodzimierz Bańbuła
- 3 Anna Jolanta Żołędzka
- 4 Ewa Katarzyna Półtorak
- 5 Daniel Marek Przyjemski
- 6 Barbara Zofia Gala - Gapińska
- 7 Janusz Marian Kubicki
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
- 1 Katarzyna Kidawa - Kałka
- 2 Grzegorz Stanisław Trzepiński
- 3 Joanna Justyna Klonowska
- 4 Sławomir Jan Korczyński
- 5 Anna Magdalena Gzyl
- 6 Marcel Krzysztof Urgacz
- 7 Mateusz Paweł Wiatr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Joanna Małgorzata Rebisz - Wojtala
- 2 Izabela Elżbieta Krzoska
- 3 Roman Franciszek Jaworski
- 4 Andrzej Sylwester Pisiałek
- 5 Jerzy Mieczysław Kulawiak
- 6 Katarzyna Agnieszka Zwierzyńska
- 7 Artur Mateusz Borkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Grażyna Danuta Welon
- 2 Jan Jerzy Musiał
- 3 Robert Bohdan Urbankiewicz
- 4 Kazimiera Malik
- 5 Józef Labocha
- 6 Bogumiła Krystyna Berg
- 7 Jarosław Marek Misiek
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
- 1 Karol Piotr Winiarski
- 2 Krzysztof Mieczysław Będkowski
- 3 Mariola Krystyna Jamrocha
- 4 Iwona Halina Seweryn
- 5 Dariusz Józef Szczubiał
- 6 Ewa Teresa Mazur
- 7 Piotr Krzyszczyk
Okręg 3
Środula, Sielec, Dębowa Góra, Ludmiła, Dańdówka, cz. Klimontowa-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Będzin i dalej wzdłuż ul. Sokolskiej do drogi krajowej 94, od wschodu, wzdłuż drogi krajowej 94 do wiaduktu z ul. 3 Maja i dalej do ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, a następnie wzdłuż ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego do ul. Stefana Kisielewskiego i dalej wzdłuż ul. Stefana Kisielewskiego do ul. Braci Mieroszewskich, następnie wzdłuż ul. Braci Mieroszewskich do ul. 11 Listopada i dalej wzdłuż ulicy 11 Listopada do ul. Kornela Makuszyńskiego, następnie wzdłuż ul. Kornela Makuszyńskiego, ul. Batalionów Chłopskich i Józefa Ignacego Kraszewskiego do Obwodnicy Wschodniej S1, E 75 i dalej w kierunku południowo-zachodnim wzdłuż Obwodnicy Wschodniej do torów kolejowych, od południa wzdłuż torów kolejowych następnie w kierunku południowo-zachodnim przecinając ul. Romualda Traugutta do ul. Jodłowej i dalej przecinając ul. Kalinową w kierunku cmentarza komunalnego przy ul. Wojska Polskiego, a następnie linią prostą, w kierunku południowo-zachodnim, przecinając ulice Jamesa Watta i Stanisława Mikołajczyka omijając od północy Ośrodek Rekreacyjny "Rybaczówka", aż do granicy administracyjnej z miastem Mysłowice, od zachodu wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Mysłowice do rzeki Czarna Przemsza, a następnie wzdłuż koryta Czarnej Przemszy do toru kolejowego, potem wzdłuż toru kolejowego do wiaduktu kolejowego i w kierunku północnym wzdłuż ul. Stanisława Mikołajczyka i ul. Gabriela Narutowicza do ul. Wawel, dalej wzdłuż ul. Wawel do ul. Legionów, a następnie w kierunku północnym wzdłuż ul. Zamkowej do ul. 3 Maja i dalej do koryta Czarnej Przemszy, następnie wzdłuż koryta rzeki do granicy administracyjnej z miastem Będzin.
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
- 1 Aleksander Jan Kalański
- 2 Małgorzata Katarzyna Kantor
- 3 Paweł Piotr Anioł
- 4 Krystyna Olszewska
- 5 Wacław Waldemar Staroń
- 6 Barbara Joanna Dobrowolska
- 7 Krzysztof Roman Pala
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Grzegorz Łukasz Mentel
- 2 Wojciech Marek Kulawiak
- 3 Anna Jadwiga Sporyszkiewicz
- 4 Halina Zwaniecka
- 5 Jarosław Zbigniew Put
- 6 Agnieszka Teresa Zdrada
- 7 Sławomir Andrzej Kurek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Tomasz Gabriel Jurkowski
- 2 Ewa Iwona Filipiak
- 3 Klaudia Bożena Jończyk
- 4 Jan Mieczysław Szymczyk
- 5 Marcin Piotr Koziński
- 6 Marcin Zbigniew Słyk
- 7 Anna Maria Adamek
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
- 1 Paweł Wojtusiak
- 2 Dariusz Jacek Kisiel
- 3 Zuzanna Małgorzata Kmita
- 4 Beata Wójcik
- 5 Beata Dorota Bochenek
- 6 Piotr Tomasz Dudek
- 7 Dominika Natalia Maladyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Marcin Karol Kobryń
- 2 Anetta Ewa Serafińska
- 3 Rafał Piotr Szyja
- 4 Rafał Tomasz Michalik
- 5 Julia Olga Kocik
- 6 Ewa Barbara Koba
- 7 Paweł Jerzy Pawlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Piotr Radosław Ociepka
- 2 Tomasz Adam Mędrzak
- 3 Marta Kiepura
- 4 Robert Tomasz Duklas
- 5 Stanisława Baczyńska
- 6 Damian Łukasz Kula
- 7 Aleksandra Anna Rudzińska
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
- 1 Zbigniew Andrzej Krupa
- 2 Artur Marek Żak
- 3 Jarosław Michał Mroczek
- 4 Halina Mirosława Gacek
- 5 Sylwia Beata Majewska
- 6 Grażyna Bonawentura Masłowska
- 7 Sławomir Dariusz Dębski
Okręg 4
Zagórze, cz. Klimontowa-obszar: od północy wzdłuż granic administracyjnych z miastami Będzin i Dąbrowa Górnicza, od wschodu, wzdłuż Obwodnicy Wschodniej S1, E75 do ul. Teofila Lenartowicza i dalej linią prostą w kierunku zachodnim do al. Ignacego Paderewskiego, a następnie w kierunku południowym wzdłuż al. Ignacego Paderewskiego, al. Wolności, ul Batalionów Chłopskich do ul. Kornela Makuszyńskiego, od południa wzdłuż ul. Kornela Makuszyńskiego do ul. 11 Listopada, od zachodu, w kierunku północnym wzdłuż ulic: 11 Listopada, Stefana Kisielewskiego, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego do ul. 3 Maja, a następnie wzdłuż ul. 3 Maja do drogi krajowej 94 i wzdłuż drogi krajowej 94 i ul. Sokolskiej do granicy administracyjnej z miastem Będzin.
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
- 1 Mariusz Ryszard Cieślik
- 2 Robert Tomasz Sobieraj
- 3 Marta Honorata Marcoń
- 4 Mariola Teresa Trojanowska
- 5 Katarzyna Wioletta Buczak
- 6 Dariusz Adam Tomaszewski
- 7 Sebastian Kapka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Wanda Olko
- 2 Jacek Gabriel Kazimierczak
- 3 Damian Marcin Żurawski
- 4 Marta Urszula Barcik
- 5 Mariusz Wojciech Nowicki
- 6 Grażyna Halina Samulnik
- 7 Patryk Artur Żmija
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Łukasz Karol Litewka
- 2 Adam Edward Rychlewski
- 3 Halina Bronisława Sobańska
- 4 Maria Irena Lorek
- 5 Zbigniew Adam Łukaszek
- 6 Janina Gierek
- 7 Małgorzata Helena Małecka
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
- 1 Kamil Wiesław Wnuk
- 2 Beata Agnieszka Jankowska
- 3 Marta Anna Wacławik
- 4 Grzegorz Mieczysław Sypek
- 5 Ewa Katarzyna Mizia
- 6 Dariusz Czesław Panas
- 7 Adrian Grzegorz Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Krzysztof Adam Masłowski
- 2 Krystian Kaczmarek
- 3 Dariusz Robert Kmita
- 4 Ewa Podsiadlik
- 5 Kinga Barbara Specjał
- 6 Mariola Barbara Kotarzewska
- 7 Grzegorz Trojańczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Tadeusz Sokołowski
- 2 Danuta Jadwiga Przeor
- 3 Władysław Stanisław Mozgała
- 4 Joanna Maria Szczepańska
- 5 Robert Mołdysz
- 6 Dorota Anna Dudek
- 7 Artur Bargiel
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
- 1 Jarosław Pięta
- 2 Krzysztof Konrad Masłowski
- 3 Małgorzata Anna Karpiel
- 4 Joanna Elżbieta Śmigielska - Środa
- 5 Jolanta Henryka Wolszczak
- 6 Roman Krężel
- 7 Andrzej Zbigniew Biernacki
Okręg 5
Porąbka, Kazimierz, Ostrowy Górnicze, Cieśle, Maczki, Juliusz, Bór, Jęzor, Niwka, Modrzejów, cz. Klimontowa-to obszar: od północy wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Dąbrowa Górnicza, od wschodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Sławków, od południa, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Jaworzno, od zachodu, wzdłuż granicy administracyjnej z miastem Mysłowice i od granicy miasta, linią prostą w kierunku północno-wschodnim, omijając od północy Ośrodek Rekreacyjny "Rybaczówka", przecinając ulice Stanisława Mikołajczyka i Jamesa Watta do ul. Wojska Polskiego, następnie w kierunku północno-wschodnim przecinając ul. Kalinową do ul. Jodłowej, a następnie przecinając ul. Romualda Traugutta do torów i dalej wzdłuż torów kolejowych do Obwodnicy Wschodniej S1, E75, a następnie wzdłuż Obwodnicy Wschodniej S1, E75 do ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego i dalej ulicami Józefa Ignacego Kraszewskiego, al. Wolności i al. Ignacego Paderewskiego do ul. Teofila Lenartowicza, następnie w kierunku wschodnim wzdłuż ul. Teofila Lenartowicza do Obwodnicy Wschodniej S1, E75 i wzdłuż Obwodnicy do granicy administracyjnej z miastem Dąbrowa Górnicza.
KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
- 1 Marek Mieczysław Sekuła
- 2 Jan Apolinary Olszewski
- 3 Małgorzata Bożena Rola
- 4 Wojciech Edward Papis
- 5 Henryka Lucyna Kucharska
- 6 Joanna Beata Gusdek
- 7 Wioleta Mariola Lasocka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Mateusz Andrzej Bochenek
- 2 Małgorzata Marta Pogoda - Mendakiewicz
- 3 Joanna Beata Jończyk
- 4 Paulina Anna Serwatka - Babuch
- 5 Krystyna Marglarczyk
- 6 Michał Grzegorz Bednarski
- 7 Zbigniew Jan Byszewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Tomasz Damian Niedziela
- 2 Krystyna Cencek
- 3 Ewa Aniela Gajdzik - Stępniak
- 4 Iwona Magdalena Kulawik
- 5 Kamil Adrian Górniak
- 6 Maciej Andrzej Wędziński
- 7 Dorota Justyna Wnuk
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNIE DLA SOSNOWCA"
- 1 Danuta Maria Wola
- 2 Katarzyna Mól
- 3 Łukasz Mirosław Krawiec
- 4 Barbara Maria Stefanowicz
- 5 Sonia Rozalia Wojtecka
- 6 Leszek Krzysztof Rakoczy
- 7 Bartosz Karol Gromanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Włodzimierz Wieczorek
- 2 Ryszard Henryk Duda
- 3 Magdalena Renata Lewandowska
- 4 Sylwia Justyna Korfel
- 5 Paweł Grzegorz Orłowski
- 6 Marianna Teresa Całka - Leszczyńska
- 7 Sylwia Monika Pajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Jacek Piotr Dudek
- 2 Zdzisław Kempny
- 3 Włodzimierz Ryszard Sitko
- 4 Jolanta Maria Kubicka
- 5 Dorota Bronisława Szot
- 6 Katarzyna Dudek
- 7 Włodzimierz Tomasz Mucha
KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
- 1 Jan Bosak
- 2 Józef Wacław Korniluk
- 3 Aleksandra Karolina Morawska
- 4 Monika Kokoszka
- 5 Ewa Anna Rejek
- 6 Sonia Beata Kukulska - Kurda
- 7 Michał Daniel Gąsieniec
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?