Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Strumień

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Strumieniu. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Część miasta Strumień – ulice: Dębowa, Graniczna, Księdza Londzina, Leśna, Nowa, Ogrodowa, Olszyna, Plac Świętego Krzyża, Pocztowa, Podwale, Rynek, Rzemieślnicza, Staromiejska, Stawowa, 1 Maja – numery parzyste: od nr 2 do nr 16.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

  • 23 Rafał Marcin Góra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Adrian Jarosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Adam Jan Gawron

Okręg 2
Część miasta Strumień – ulice: Anny Bernd, Cicha, Jesienna, Korfantego, Letnia, Nowowiejskiego, Pawłowicka, Powstańców Śląskich, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna, Zimowa, 1 Maja – numery parzyste: od nr 18 do końca ulicy (do granicy miasta).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

  • 23 Andrzej Józef Nikiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Anna Maria Józwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Paweł Damian Starczynowski

Okręg 3
Część miasta Strumień – ulice: Czarnoty, Dolna, Harcerska, Końcowa, Kościelna, Krótka, Krzywa, Łuczkiewicza, Machny Ogrodzeńskiej, Młyńska, Mostowa, Osiedlowa, Parkowa, Pszczyńska, Skwer Świętej Barbary, Wąska, Zamkowa, 1 Maja – numery nieparzyste: od nr 1 do nr 15.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

  • 23 Jerzy Andrzej Hawełka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Adam Jan Kuśka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Maria Anna Krutyła

Okręg 4
Część miasta Strumień – ulice: Azaliowa, Brodeckiego, Cieszyńska, Cyprysowa, Dworcowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jemiołowa, Kolejowa, Księdza Brzuski, Lipowa, Orzechowa, Poddane, Polna, Promienna, Spokojna, Tęczowa, Topolowa, Towarowa, Wiązowa, Wiśniowa, Wspólna, Zielona, 1 Maja – numery nieparzyste: od nr 17 do końca ulicy (do granicy miasta).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

  • 23 Marzena Barbara Szczyrba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Lilla Salachna-Brzoza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

  • 25 Patrycja Regina Bojda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Ireneusz Piotr Duda

Okręg 5
Część sołectwa Pruchna – ulice: Astrów, Cicha, Dębowa, Dobra, Główna, Jarzębinowa, Kilisztwo, Klonowa, Kopanina, Kościelna, Kręta, Krótka, Leśna, Łagodna, Na Kępie, Ogrodowa, Podlesie, Radosna, Rajska, Świerkowa, Szkolna, Wąska, Wrzosowa.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Ewa Anita Zawada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Stanisław Piotr Świtała

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Janina Teresa Adamczyk

Okręg 6
Część sołectwa Pruchna – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dworcowa, Dworkowa, Gawliniec, Graniczna, Jaśminowa, Katowicka, Kolejowa, Łąkowa, Majowa, Nowe Chałupy, Polna, Rolnicza, Sadowa, Sezamkowa, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spółdzielcza, Wesoła, Wierzbowa, Wieżowa, Wiśniowa, Zagrodowa, Zebrzydowicka.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Karol Pisiut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Maria Teresa Madziar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWID CZAKON

  • 26 Dawid Czakon

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Piotr Andrzej Goszyk

Okręg 7
Część sołectwa Pruchna – ulice: Jesionowa, Jutrzenki, Krokusów, Kwiatowa, Lipowa, Myśliwska, Nowa, Nowy Świat, Osiedlowa, Pod Borem, Poprzeczna, Sarnia, Stawowa, Strażacka, Szeroka, Urocza, Wałowa, Wiosenna, Zbożowa.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Arkadiusz Kolczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Henryk Tomasz Mężyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 5 Franciszek Zbigniew Wigłasz

Okręg 8
Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Aleja ks. Jerzego Badury, Boczna, Dębina, Jagodowa, Jaśminowa, Knajska, Łąkowa, Łowiecka, Malinowa, Miła, Myśliwska, Nad Brzegiem, Owocowa, Piękna, Pod Borem, Pogodna, Poziomkowa, Siewna, Skromna, Słoneczna, Wiślańska, Wodna, Główna – numery nieparzyste: od nr 1 do nr 9 oraz numery parzyste: od nr 2 do nr 18.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Tomasz Grzegorz Pocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Józef Rudol

Okręg 9
Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Brzozowa, Fiołków, Harcerska, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Księżycowa, Kwiatowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, Oblaski, Plac Dobrego Pasterza, Różana, Spacerowa, Spokojna, Stawowa, Stokrotek, Storczyków, Wierzbina.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

  • 23 Oskar Dawid Karwacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Marek Józef Gabryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Czesław Jan Greń

Okręg 10
Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Cienista, Chabrów, Jarzębinowa, Jaskrów, Kalinowa, Kolejowa, Kręta, Lipowa, Orzechowa, Plac Kościelny, Pocztowa, Polna, Poranna, Widokowa, Wiejska, Zgodna, Zielona, Główna – numery nieparzyste: od nr 11 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery parzyste: od nr 20 do końca ulicy (do granicy sołectwa).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Marcin Łukasz Glet

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Jarosław Maciej Mazur

Okręg 11
Część sołectwa Bąków – ulice: Barwna, Cieszyńska, Dworska, Jasna, Jutrzenki, Krótka, Łęgowa, Młynarska, Mostkowa, Osiedlowa, Poprzeczna, Przygodna, Radości, Romantyczna, Rybia, Sadowa, Serdeczna, Słoneczna, Słowicza, Spokojna, Sportowa, Srebrna, Szczęśliwa, Świerkowa, Wiślańska, Zagrodowa, Złota, Żniwna, Główna – numery parzyste: od nr 2 do nr 60 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 21.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

  • 23 Barbara Strugała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Jarosław Andrzej Midura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Stanisław Andrzej Balas

Okręg 12
Część sołectwa Bąków – ulice: Błękitna, Dożynkowa, Golasowicka, Grobla, Jarząbkowicka, Jeżynowa, Kątek, Kolorowa, Leszczynowa, Łączna, Nowy Świat, Objazdowa, Pniwie, Podlesie, Rolnicza, Szeroka, Szkolna, Wiosenna, Zielona, Główna – numery parzyste: od nr 62 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery nieparzyste: od nr 23 do końca ulicy (do granicy sołectwa).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

  • 23 Bogusław Michał Małek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Monika Anna Staniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Bronisław Antoni Pająk

Okręg 13
Sołectwo Zabłocie-ulice: Bielska-numery parzyste: od nr 12 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery nieparzyste: od nr 13 do końca ulicy (do granicy sołectwa), Boczna, Brzegowa-numery parzyste: nr 6 i 6A, Czuchowska, Dolna, Długa, Gościnna, Górna, Hiacyntów, Herbaciana, Irysów, Jałowcowa, Miodowa-numery parzyste: od nr 2 do nr 12 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 7 oraz od nr 11 do końca ulicy, Mokra, Narcyzów, Orzechowa, Pasieczna, Poranna, Przechodnia, Rolna-numery parzyste: od nr 2 do nr 16 oraz od nr 20 do końca ulicy oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 13 oraz od nr 21 do końca ulicy, Rumiankowa, Solna-numery nieparzyste: od nr 1 do nr 7, Stokrotek, Skotnica, Skrajna, Szarotek, Świetlista, Tarninowa, Torfowa, Tulipanów, Wiśniowa, Zacisze, Złocieni, Żwirowa, Żurawinowa. Sołectwo Zabłocie Solanka-ulice: Bielska: numery parzyste: od nr 2 do nr 10 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 11, Brzegowa-numery parzyste: nr 4 i numery nieparzyste: nr 1 i 1A, Miodowa-numery parzyste: nr 14 i 16, Mokra, Poddane, Rolna-numery nieparzyste: od nr 15 do nr 19 oraz numery parzyste: nr 18, Solna-numery parzyste: od nr 2 do końca ulicy oraz numery nieparzyste: nr 9, Źródlana.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

  • 23 Ryszard Andrzej Kowol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Adam Stanisław Wojtek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Jarosław Łukasz Szast

Okręg 14
Cześć sołectwa Zbytków – ulice: Brzozowa, Bukowa, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Olchowa, Tęczowa, Topolowa, Turystyczna, Wiązowa, Wspólna, 1 Maja, Wiślańska: numery parzyste oraz numery nieparzyste: od nr 17 do końca ulicy (do granicy sołectwa).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

  • 23 Piotr Jakub Białożyt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

  • 24 Renata Dolniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

  • 22 Kazimierz Mariusz Jaworski

Okręg 15
Część sołectwa Zbytków-ulice: Akacjowa, Bracka, Długa, Górnicza, Grzybowa, Herbowa, Ks. Ludwika Kojzara, Ludowa, Malinowa, Prosta, Rycerska, Sportowa, Starowiejska, Strażacka, Wolności, Wyzwolenia, Wiślańska: numery nieparzyste: od nr 1 do nr 15.

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie