Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Tychy

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w Tychach na godzinę 17.00 wyniosła 37,86 proc.

Okręg 1
Tychy: Agrestowa, Akacjowa, Albatrosów, Aleja Bielska nr parzyste do 46 i nr nieparzyste do 57, Arctowskiego, Arkadowa, Adama Asnyka, Astrów, Bacha, Bałuckiego, Barbary, Jana Barona, Bażancia, Beethovena, Begonii, Biblioteczna, Biskupa Burschego, Bociania, Boczna, Bohaterów Warszawy, Boya Żeleńskiego, Braterska, Bronisławy, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Bzów, Cisów, Cyprysowa, Cytrynowa, Czarna z wyjątkiem nr parzystych od 42 do 62, Czułowska, Czyżyków, Damrota, Derkaczy, Dołowa, Drozdów, Dworcowa, Fiołków, Flamingów, Generała Andersa, Gen. Józefa Bema, Gilów, Glinczańska, Gołębia, Grabowa, Gruszowa, Irysów, Jabłoni, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminów, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Katowicka, Klonowa, Kochanowskiego, Kolibrów, Konwalii, Kormoranów, Kosów, Kościuszki, Krótka, Krucza, Księdza Jana Kapicy, Księdza Kardynała Augusta Hlonda, Księdza Profesora Franciszka Blachnickiego, Kukułcza, Kwiatów, Leszczynowa, Lipowa, Łabędzia, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Marii Konopnickiej, Mąkołowska, Karola Miarki, Mikołowska nr parzyste do 116 i nr nieparzyste do 83, Modrzewiowa, Morelowa, Narcyzów, Cypriana Norwida, Nowokościelna, Objazdowa, Ogrodowa, Ojca Innocentego Bocheńskiego, Orla, Orzechowa, Oświęcimska 25, Palmowa, Pasaż Europejski, Pawia, Piaskowa, Piwna, Piwowarów, Plac Baczyńskiego, Plac Grażyny Bacewicz, Plac Krystyny Ryguły, Plac Świętej Anny, Plac Wolności, Pod Lasem nr parzyste do 64 i nr nieparzyste, Polna, Pomarańczy, Powstańców, Przepiórek, Prześwit, Różana, Rynek, Sadowa, Sienkiewicza, Sikorek, Skośna, Skowronków, Słoneczna, Słoneczników, Słowicza, Sokola, Solna, Sowia, Starokościelna, Stefana Batorego, Stroma, Strusia, Studzienna, Szafirków, Szarotek, Szczygla, Szpakowa, Śląska, Śliwowa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wiązowa, Jana Wieczorka, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wronia, Wschodnia, Zakątek, Zawilców, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziębia, Zimorodków, Zwierzyniecka nr parzyste do 72 i nr nieparzyste do 79, Źródlana, Żarnowiecka, Żurawia.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

  • 1 Jerzy Zdzisław Chaberko
  • 2 Jadwiga Maria Gnela
  • 3 Urszula Danuta Zimnol
  • 4 Elżbieta Krystyna Zając-Pierzchała
  • 5 Marcin Tomasz Szyja
  • 6 Piotr Adam Dulski
  • 7 Krzysztof Jan Król

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

  • 1 Sławomir Sobociński
  • 2 Marcin Andrzej Kuśmierz
  • 3 Marcin Sławomir Rogala
  • 4 Agnieszka Maria Kijas
  • 5 Jolanta Teresa Mrówczyńska
  • 6 Ewa Maria Kołodziej
  • 7 Mirosław Alojzy Janik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Anita Maria Skapczyk
  • 2 Andrzej Jan Wagner
  • 3 Tadeusz Bolesław Smagacz
  • 4 Jolanta Zofia Jędrzejczyk
  • 5 Ireneusz Janusz Kubica
  • 6 Agnieszka Stanisława Cieślak
  • 7 Kazimiera Głogowska-Gosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Dawid Aron Kołodziejczyk
  • 2 Ewa Cetnar-Tkaczyk
  • 3 Anna Maria Skiba
  • 4 Paweł Marek Kuś
  • 5 Sylwia Anna Kamieńczyk
  • 6 Michał Olewiński
  • 7 Ireneusz Franciszek Ruchała

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Józef Twardzik
  • 2 Dagmara Bożena Mrozowska
  • 3 Piotr Ludwik Szczepaniok
  • 4 Joanna Krasowska-Costamagna
  • 5 Przemysław Adam Szeliga
  • 6 Ewa Maria Gasz
  • 7 Zbigniew Krzysztof Bajkowski

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

  • 1 Dariusz Grzegorz Wencepel
  • 2 Agnieszka Bożek
  • 3 Arkadiusz Piotr Król
  • 4 Stanisław Józef Kasperczyk
  • 5 Dagmara Janina Morcinek
  • 6 Anna Antonina Danielczyk
  • 7 Aleksandra Beata Latusek

Okręg 2
Tychy: Aleja Niepodległości, Baziowa, Bławatków, Bratków, Jana Brzozy, Bursztynowa, Chabrów, Cielmicka 4 i 6, Cmentarna, Cynamonowa, Czarna nr parzyste od 42 do 62, K. Darwina, Dąbrowskiego, Dębowa, Długa, Dworska, Dziewanny, Dzwonkowa, Tomasza Edisona, Edukacji, Alberta Einsteina, Juliana Ejsmonda, Elfów, Józefa Elsnera, Estetyczna, Ewarysta Estkowskiego, Fabryczna, Filaretów, Filomatów, Grzegorza Fitelberga, Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Główna, Goździków, Stefana Grota-Roweckiego nr parzyste do 34 i nr nieparzyste do 51, Jakuba, Jana, Jaroszowicka, Jaskrów, Kaczeniec, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Koralowa, Janusza Korczaka, Kościelna, Kowalska, Krokusów, Krzywa, Księdza Leona Szkatuły, Lawendowa, J. Ligonia, Lokalna, Łączna, Mała Aleja Róż, Marzanny, Metalowa, Miła, Miodowa, Mysłowicka, Nad Potokiem, Niezapominajek, Nowowiejska, Olchowa, Ostróżki, Oświęcimska z wyjątkiem nr 25, Paproci, Pasterska, Pod Lasem nr parzyste od 66, Pogodna, Poprzeczna, Promienna, Przejazdowa, Przemysłowa nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 21, Rolnicza, Rubinowa, Rybna, Rymarska, Samochodowa, Serdeczna, Składowa, Skotnica, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stokrotek, Stolarska, Szmaragdowa, Świerczyniecka, Towarowa, Trzy Stawy, Turyńska, Ułańska, Urbanowicka, Hanny i Kazimierza Wejchertów, Wędkarska, Wspólna, Za Drogą, Zimowa, Zwierzyniecka nr parzyste od 74 i nr nieparzyste od 89, Żniwna.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

  • 1 Andrzej Józef Dziuba
  • 2 Lidia Maria Gajdas
  • 3 Anna Janina Krzystyniak
  • 4 Robert Władysław Kulig
  • 5 Mariola Barbara Szulc
  • 6 Adam Roman Burczyk
  • 7 Henryk Marek Drob

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

  • 1 Jacek Józef Mrozowski
  • 2 Michał Andrzej Walczak
  • 3 Magdalena Maria Borucka
  • 4 Małgorzata Dorota Ziaja
  • 5 Elżbieta Stec
  • 6 Łukasz Piotr Wąsowicz
  • 7 Damian Tomasz Fierla

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Grzegorz Tadeusz Kołodziejczyk
  • 2 Bogdan Zdzisław Siennicki
  • 3 Łukasz Henryk Drob
  • 4 Jolanta Waluscha
  • 5 Mariola Agata Rutka
  • 6 Elżbieta Kacprzak
  • 7 Sebastian Stanisław Bal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Jacek Jerzy Kozub
  • 2 Robert Klefas
  • 3 Anna Pawelec
  • 4 Rafał Maciej Ptak
  • 5 Michał Andrzej Sagan
  • 6 Kazimiera Wiśniewska
  • 7 Katarzyna Krystyna Kołoczek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Wojciech Marcin Czarnota
  • 2 Hanna Aleksandra Niewiak-Zaskórska
  • 3 Katarzyna Teresa Gąska
  • 4 Sławomir Truchel
  • 5 Dawid Jan Jęśko
  • 6 Barbara Maria Szczepaniok
  • 7 Adam Rafał Niesporek

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

  • 1 Edyta Małgorzata Danielczyk
  • 2 Józef Karol Ścierski
  • 3 Grzegorz Stanisław Stachoń
  • 4 Ewa Magdalena Dymek
  • 5 Łukasz Marek Sobol
  • 6 Magdalena Maria Milik
  • 7 Paweł Piotr Kostyra

Okręg 3
Tychy: Aleja Bielska nr od 135 z wyjątkiem nr 201 i 203, Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste od 28 i nr nieparzyste od 67, Armii Krajowej, Bajkowa, Barwna, Bieruńska, Cielmicka z wyjątkiem nr 4 i 6, Dymarek, Gajowa, Generała Ch. De Gaulle`a, Gostyńska, Górna, Grunwaldzka, Hutnicza, Jankowicka, Stefana Jaracza, Jasińskiego, Jasna, Jedności, Jemiołowa, Jesienna, Jadwigi Jędrzejowskiej, Henryka Jordana, Junaków, Jurajska, Jutrzenki, Księdza Karola Szojdy, Księdza Tischnera, Leśników, Łęgowa, Mała, Na Grobli, Na Wzgórzu, Nad Jeziorem, Nadrzeczna, Okrężna, Paprocańska, Parkowa, Plac Nowary, Plac Zbawiciela, Plac Ziętka, Podgórna, Poziomkowa, Prosta, Przemysłowa nr parzyste do 40 i nr nieparzyste do 19, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Rybitwy, Rzeczna, Władysława Sikorskiego, Strefowa, Strzelecka, Św. Józefa, Targiela, Lwa Tołstoja, Turkusowa, Henryka Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Zacisze, Gabrieli Zapolskiej, Rudolfa Zaręby, Zbożowa, Aleksandra Zelwerowicza, Alfonsa Zgrzebnioka, Ziemiańska, Ziołowa, Złota, Zygmunta, Stanisława Żółkiewskiego.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

  • 1 Urszula Łucja Paździorek-Pawlik
  • 2 Mieczysław Antoni Podmokły
  • 3 Mariusz Jan Mazur
  • 4 Karolina Anna Chemicz-Pałys
  • 5 Zbigniew Stanisław Pustelnik
  • 6 Ryszard Józef Janik
  • 7 Aleksandra Zofia Spisak-Golemo

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

  • 1 Igor Zbyszko Śmietański
  • 2 Tadeusz Stanisław Furczyk
  • 3 Urszula Katarzyna Polubiec
  • 4 Dominik Franciszek Lampert
  • 5 Wioletta Izabela Niebieszczańska
  • 6 Julia Anna Lauer
  • 7 Maciej Bodzioch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Marek Leszek Gołosz
  • 2 Andrzej Piotr Włoszek
  • 3 Iwona Magdalena Oleksiak
  • 4 Stanisław Zapała
  • 5 Katarzyna Magdalena Wróbel
  • 6 Zbigniew Bogdan Modrzik
  • 7 Teresa Zawarus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Michał Andrzej Dudek
  • 2 Adam Sylwester Hirsekorn
  • 3 Mateusz Hubert Błazik
  • 4 Magdalena Małgorzata Myśliwiec
  • 5 Anna Teresa Porembska
  • 6 Martyna Agnieszka Mansel
  • 7 Piotr Wojciech Śleziona

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Rafał Grzegorz Żelazny
  • 2 Maciej Paweł Jędrzejko
  • 3 Justyna Maria Rutkowska
  • 4 Maciej Piotr Blada
  • 5 Barbara Ewa Orzechowska
  • 6 Danuta Barbara Gonta
  • 7 Marcin Radosław Nieckarz

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

  • 1 Paweł Białoń
  • 2 Bogumiła Jolanta Wieczorek
  • 3 Bożena Lidia Kontny
  • 4 Dariusz Łukasz Drozdek
  • 5 Monika Anna Bednarska
  • 6 Dawid Michał Patalong
  • 7 Marcin Kurzak

Okręg 4
Tychy: Aleja Bielska nr parzyste od 54 do 82 i nr nieparzyste od 69 do 101, Aleja Jana Pawła II, Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste do 20 i nr nieparzyste do 65D, Ciasna, Cicha, Cienista, M. Curie-Skłodowskiej, Cyganerii, Stefana Czarnieckiego, Antoniego Czechowa, Czereśniowa, Czysta, Romana Dmowskiego, Stefana Grota-Roweckiego nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 53, Feliksa Konecznego, Konfederatów Barskich, Melchiora Kubicy, Karola Kurpińskiego, Młodzieżowa, Moniuszki, Morcinka, Mozarta, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Plac Curie-Skłodowskiej, Plac Czarnieckiego, Plac Korfantego, Ludomira Różyckiego, Uczniowska, Kornela Ujejskiego, Ustronna.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

  • 1 Barbara Józefa Konieczna
  • 2 Krzysztof Jan Woźniak
  • 3 Aleksandra Ewa Pabian
  • 4 Krystyna Agnieszka Cygan
  • 5 Bogdan Eugeniusz Buczek
  • 6 Wojciech Tadeusz Lewandowski
  • 7 Waldemar Benedykt Gandzel

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

  • 1 Krystyna Wioletta Leszczyńska
  • 2 Zygmunt Andrzej Marczuk
  • 3 Tomasz Michał Bobrowski
  • 4 Paweł Jan Cybulski
  • 5 Bernadeta Helena Orzeł
  • 6 Łukasz Władysław Wiewióra
  • 7 Teresa Grażyna Janeczko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Jarosław Artur Hajduk
  • 2 Sławomir Piotr Wróbel
  • 3 Jerzy Bogdan Kozioł
  • 4 Ewa Janina Pitner-Wróblewska
  • 5 Agnieszka Barbara Macioń
  • 6 Beata Barbara Maciejewska
  • 7 Mariusz Zdzisław Cieślak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Sławomir Adam Buturla
  • 2 Daria Anna Hirsekorn
  • 3 Bartosz Rafał Kiszewski
  • 4 Izabela Magdalena Czerwiec
  • 5 Dominika Agnieszka Prędki
  • 6 Dorota Anna Rozmarynowska
  • 7 Sławomir Sebastian Biela

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Grzegorz Tomasz Gwóźdź
  • 2 Bogusława Jadwiga Witońska
  • 3 Łukasz Mateusz Bula
  • 4 Małgorzata Sabina Krzysteczko
  • 5 Łukasz Przemysław Kłoda
  • 6 Sławomir Dariusz Żukowski
  • 7 Anne-Sophie Dorothee Georgie Basta

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

  • 1 Klaudiusz Czesław Slezak
  • 2 Ireneusz Zdzisław Sieńko
  • 3 Michał Józef Nowak
  • 4 Joanna Maria Grzybek
  • 5 Anna Małgorzata Szczygieł-Siegień
  • 6 Ewa Izabela Klima
  • 7 Michał Stanisław Kasperczyk

Okręg 5
Tychy: Aleja Bielska nr parzyste od 90 do 110 i nr nieparzyste 201 i 203, Borowa, Władysława Broniewskiego, Browarowa, Chałupnicza, Chłodnicza, Dojazdowa, Dunikowskiego, Graniczna, Grzybowa, Władysława Hańczy, Harcerska, Hetmańska, Zdzisława Hierowskiego, Honoraty, Majora Hubala, Husarii Polskiej, Ireny Sendlerowej, Jagodowa, Jaśkowicka, Jeżynowa, Kolejowa, Mikołaja Kopernika, Księdza Prałata Eugeniusza Świerzego, Ks. Stanisława Radziejewskiego, Legionów Polskich, Stanisława Lencewicza, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Mikołowska nr parzyste od 122 i nr nieparzyste od 89, Młyńska, Mostowa, Murarska, Myśliwska, Nizinna, Nowa, Obywatelska, Owczarska, Plac Konstytucji 3 - go Maja, Podleska, Macieja Rataja, Regionalna, Reja, Władysława Reymonta, Rękodzielnicza, Henryka Rodakowskiego, Rodzeństwa Krzyżowskich, Rolna, Walentego Roździeńskiego, Runowa, Lucjana Rydla, Skalna, Sosnowa, Stawowa, Stoczniowców 70, Sublańska, Szkolna, Szuwarków, Św. Elżbiety, Wałowa, Wąska, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Wiklinowa, Wilcza, Wilkowyjska, Willowa, Wisławy Szymborskiej, Wiśniowa, Wodna, Wrzosowa, Zagrodowa, Zgody, Zrębowa, Żarowska, Żorska, Żwakowska.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

  • 1 Michał Ryszard Kasperczyk
  • 2 Patrycja Barbara Kosowska-Pawłowicz
  • 3 Anna Barbara Kulczyk-Szymańska
  • 4 Małgorzata Jadwiga Grabowska
  • 5 Zdzisław Dzikołowski
  • 6 Rafał Edward Oprzondek
  • 7 Anna Helena Dziubek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

  • 1 Miłosz Stec
  • 2 Beata Anna Widenka
  • 3 Joanna Maria Zaworska
  • 4 Stefan Stanisław Moćko
  • 5 Sebastian Bałajewicz
  • 6 Marek Ryszard Stańczyk
  • 7 Joanna Agnieszka Październy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Andrzej Kazimierz Kściuczyk
  • 2 Aleksandra Maria Wysocka-Siembiga
  • 3 Zygmunt Jerzy Grochowalski
  • 4 Henryk Stanisław Szczepańczyk
  • 5 Jan Zygmunt Rutkowski
  • 6 Katarzyna Monika Rędzio
  • 7 Monika Barbara Gołosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Szymon Jan Zdziebko
  • 2 Alicja Joanna Pater-Rodriguez
  • 3 Artur Ferdynand Chochorowski
  • 4 Agnieszka Anna Kozerska
  • 5 Łukasz Eugeniusz Froch
  • 6 Wojciech Stanisław Żółkiewicz
  • 7 Anna Stanisława Zduniak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Maciej Jacek Gramatyka
  • 2 Magdalena Ewa Łuka
  • 3 Alicja Madejska
  • 4 Aschab-Ali Nurbagandow
  • 5 Barbara Rymer
  • 6 Mirella Jowita Kowalcze-Kokolus
  • 7 Tomasz Krzysztof Bień

KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

  • 1 Paweł Andrzej Porszke
  • 2 Tomasz Krzysztof Musioł
  • 3 Andrzej Latusek
  • 4 Barbara Bożena Jusiak
  • 5 Anna Wiktoria Biel-Fabian
  • 6 Beata Bożena Kieburg
  • 7 Adam Jan Antosiewicz

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie