Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Wodzisław Śląski

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Wodzisławiu Śląskim. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Adama Dzika, Bojowników, Bolesława Chrobrego od nr 1 - 156 wszystkie, Bolesława Chrobrego od nr 157 - 231D nieparzyste, Bolesława Chrobrego od nr 160D - 212D parzyste, Bolesława Chrobrego od nr 235 do końca nieparzyste, Bolesława Chrobrego od nr 214 do końca parzyste, Bolesława Krupińskiego, Cypriana Kamila Norwida, Dębowa, Długa, Dołki, Działkowców, Emilii Plater, Głożyńska od nr 4 - 58A parzyste, Głożyńska od nr 5 - 47C nieparzyste, Głożyńska od nr 49 do końca nieparzyste, Głożyńska od nr 60 do końca parzyste, Gołębia, Hoża, Hugo Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego, Jarosława Dąbrowskiego od nr 1 - 49E nieparzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 4 - 42D parzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 51 do końca nieparzyste, Jarosława Dąbrowskiego od nr 44 do końca parzyste, Józefa Chełmońskiego, Jurija Gagarina, Kardynała Bolesława Kominka, Kąty, Kokoszycka od nr 1 - 179 wszystkie, Konwaliowa, Kosynierów, Ks. Edmunda Szwedy, Letnia, Makowa, Marii Dąbrowskiej, Matki Teresy z Kalkuty, Marii Skłodowskiej-Curie, Melchiora Wańkowicza, Młodzieżowa od nr 1 - 131 nieparzyste, Młodzieżowa od nr 2 - 126 parzyste, Młodzieżowa od nr 128 do końca parzyste, Młodzieżowa od nr 133 do końca nieparzyste, Olszyny, Oraczy od nr 1 - 155A wszystkie, Oraczy od nr 156 do końca wszystkie, Osadnicza, Owocowa, Pałacowa, Parkowa, Pogodna, Popiela, Pszowska od nr 213 do końca wszystkie, Radlińska od nr 68 do końca wszystkie, Radlińskie Chałupki od nr 39 - 79 nieparzyste, Radlińskie Chałupki od nr 80 - 157 wszystkie, Radlińskie Chałupki od nr 158 - 180 parzyste, Rolnicza, Rybnicka od nr 41 do końca wszystkie, Siarkowa, Smolna, Sportowa, Stefana Batorego, Strażacka, Szybowa, Ustronna, Wesoła, Więźniów Politycznych, Wysoka, Zbożowa, Zdrojowa, Ziemowita, Ziołowa, Zuchów, Żniwna, Żwirowa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Krystyna Maria Warcok
  • 2 Jan Wojaczek
  • 3 Jacek Maj
  • 4 Michał Gawlica
  • 5 Ewa Teresa Szajor
  • 6 Zbigniew Andrzej Sowa
  • 7 Justyna Angelika Skolarus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WODZISŁAW

  • 1 Eugeniusz Czesław Chłapek
  • 2 Jan Roman Czyżak
  • 3 Barbara Maria Ferdyan-Tront
  • 4 Jerzy Gerard Gałuszka
  • 5 Antonina Anna Godziek
  • 6 Bożena Celina Świątek
  • 7 Mieczysław Zdzisław Żabicki

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

  • 1 Anna Katarzyna Derewicz
  • 2 Grzegorz Gabriel Węgrzyk
  • 3 Monika Maria Kowalska
  • 4 Janusz Piotr Lubszczyk
  • 5 Adam Marian Kubecki
  • 6 Renata Helena Nowak

KOMITET WYBORCZY WODZISŁAW 2.0

  • 1 Mateusz Joachim Placek
  • 2 Wiktoria Weronika Staniek
  • 3 Marianna Anna Anioł
  • 4 Joanna Dorota Chraścina
  • 5 Szymon Dawid Kłosek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

  • 1 Wojciech Paweł Dziadźko
  • 2 Jakub Elsner
  • 3 Iwona Justyna Hetmaniok
  • 4 Dorota Kolarczyk
  • 5 Alojzy Józef Magiera
  • 6 Stanisława Elżbieta Manderla
  • 7 Marzena Katarzyna Musioł

KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"

  • 1 Adam Alojzy Króliczek
  • 2 Katarzyna Barbara Zöllner-Solowska
  • 3 Fryderyk Szymon Kamczyk
  • 4 Marzena Anna Widenka
  • 5 Danuta Janina Mazur
  • 6 Mariusz Andrzej Chłapek
  • 7 Erwin Włodzimierz Pesta

Okręg 2
Apteczna, Arendarska, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Boczna, Bogumińska, Bracka, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cicha, Ciekawa, Czyżowicka od nr 1 - 16 wszystkie, Czyżowicka od nr 17 - 31 nieparzyste, Dolinna, Dr Lucjana Mendego, Franciszaka Matuszczyka, Gawędy, Gościnna, Goździkowa, Górna, Grodzisko, Ignacego Daszyńskiego, Jabłoniowa, Janusza Korczaka, Jastrzębska od nr 1 - 37 nieparzyste, Jastrzębska od nr 2 - 48 parzyste, Jastrzębska od nr 50 do końca parzyste, Jastrzębska od nr 39 do końca nieparzyste, Jodłowa, Józefa Michalskiego, Juliusza Słowackiego, Kąkolowa, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Koszykowa, Kościelna, Kręta, Krokusowa, Ks. Płk. Wilhelma Kubsza od nr 1 - 15 nieparzyste, Ks. Płk. Wilhelma Kubsza od nr 2 - 48 parzyste, Księżnej Konstancji, Kwiatowa, Leonida Teligi, Liliowa, Lipowa, Ładna, Łąkowa, Łużycka, Magnoliowa, Mała, Mały Rynek, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Kopernika, Minorytów, Mszańska, Odrodzenia, Ofiar Oświęcimskich, Ogrodowa, O. Maksymiliana Kolbego, Osiedle 1 Maja, Partyzantów, Pawła Pośpiecha, Piaskowa, Plac Gladbeck, Plac Wojciecha Korfantego, Plac Świętego Krzyża, Podgórna, Połomska, Powstańców Śląskich, Przytulna, Pszowska od nr 1 - 93 wszystkie, Pszowska od nr 94 - 100 parzyste, Radlińska od nr 1 - 35 wszystkie, Rodzinna, Romantyczna, Rzeczna, Rynek, Sasankowa, Sądowa, Sąsiedzka, Skrzyszowska od nr 1 - 49A nieparzyste, Skrzyszowska od nr 2 - 68 parzyste, Skrzyszowska od nr 51 do końca nieparzyste, Skrzyszowska od nr 70 do końca parzyste, Sobótki, Spokojna, Stanisława Staszica, Stefana Czarnieckiego od nr 2 - 28 parzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 3 - 59 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 61 do końca nieparzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 30 do końca parzyste, Stroma, Szczęśliwa, Szkolna, Średnia, Świerkowa, Świętego Jana, świętego Wawrzyńca, Targowa, Topolowa, Tulipanowa, Turska, Uśmiechu, Wałowa, Wiejska, Wiklinowa, Wilcza, Wincentego Styczyńskiego, Wincentego Witosa, Władysława Opolskiego, Władysława Syrokomli, Wymarzona, Zamkowa, Zagrodowa, Zgoda, Zielona

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Marian Tadeusz Plewnia
  • 2 Józef Marian Szymaniec
  • 3 Barbara Maria Cąkała
  • 4 Tadeusz Rzepa
  • 5 Marta Patrycja Kufieta
  • 6 Joanna Tkocz
  • 7 Krzysztof Wincenty Banaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WODZISŁAW

  • 1 Eugeniusz Józef Ogrodnik
  • 2 Izabela Maria Kalinowska
  • 3 Adam Robert Jajko
  • 4 Dominika Natalia Wuwer
  • 5 Adam Marcin Kantor
  • 6 Sandra Judyta Pniak
  • 7 Janusz Józef Wyleżych

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

  • 1 Dariusz Mirosław Prus
  • 2 Mariusz Artur Blazy
  • 3 Danuta Gabriela Olejniczak-Paterek
  • 4 Teresa Helena Florkowska
  • 5 Ireneusz Drążek
  • 6 Karina Olga Riedel
  • 7 Kamil Piotr Smusz

KOMITET WYBORCZY WODZISŁAW 2.0

  • 1 Oskar Jakub Jasiak
  • 2 Kamil Majda
  • 3 Jędrzej Grzegorz Jura
  • 4 Natalia Karolina Biernacka
  • 5 Franciszek Paweł Budziński
  • 6 Małgorzata Wypiór-Migacz
  • 7 Martyna Dominika Witor

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

  • 1 Marian Jan Balcer
  • 2 Krystyna Hejna
  • 3 Dariusz Piotr Iwanowski
  • 4 Marek Grzegorz Koczy
  • 5 Lucyna Michalina Pesta
  • 6 Jan Piotr Tatarczyk
  • 7 Ilona Tlołka

KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"

  • 1 Jerzy Wiktor Waltar
  • 2 Szymon Kostecki
  • 3 Ewa Elżbieta Czerwińska
  • 4 Jolanta Krystyna Palowska
  • 5 Barbara Joanna Magiera
  • 6 Rafał Błażej Wizner
  • 7 Rafał Marcin Włoczek

Okręg 3
26 Marca od nr 1 - 7A nieparzyste, 26 Marca od nr 2 - 36 parzyste, 26 Marca numery: 42, 62, 64, 26 Marca od nr 11 - 25 nieparzyste, 26 Marca numery: 27, 29, 31, 33, 26 Marca od nr 70 - 170 parzyste, 26 Marca od nr 35 - 53 nieparzyste, Armii Krajowej, Bolesława Prusa, Edwarda Sosny, Elizy Orzeszkowej, Harcerska, Jana Pawła II, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 - 37 nieparzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 2 - 38 parzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 43 - 79 nieparzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 40 - 52 parzyste, Ks. Płk. Wilhelma Kubsza od nr 19 do końca nieparzyste, Ludwika Waryńskiego, Marklowicka, Osiedle Przyjaźni, PCK, Piastowska, Plac Zwycięstwa, Pokoju, Radlińskie Chałupki od nr 1 - 35 parzyste i nieparzyste, Radlińskie Chałupki od nr 36 - 74 parzyste, Radlińskie Chałupki nr 161, Radlińskie Chałupki od nr 186 - 194 parzyste, Rybnicka od nr 1 - 30A parzyste i nieparzyste, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Tysiąclecia, Wojska Polskiego

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Roman Stanisław Kapciak
  • 2 Danuta Krawczyk
  • 3 Henryk Piotr Fajkis
  • 4 Kamil Kamiński
  • 5 Piotr Chamczyk
  • 6 Bernadeta Małgorzewicz
  • 7 Alicja Stefania Szebera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WODZISŁAW

  • 1 Roman Szamatowicz
  • 2 Wojciech Wilkowski
  • 3 Grażyna Sitko
  • 4 Jadwiga Helena Holeczek-Wojdat
  • 5 Iwona Anna Kaczyńska
  • 6 Ireneusz Kazimierz Skupień
  • 7 Katarzyna Halina Solis

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

  • 1 Alina Stefania Malina
  • 2 Michał Zygmunt Jurkiewicz
  • 3 Janina Bronisława Kubecka
  • 4 Sławomir Artur Augustyniak
  • 5 Janina Elżbieta Tlałka
  • 6 Adam Jan Kaczmarek
  • 7 Marcin Stępień

KOMITET WYBORCZY WODZISŁAW 2.0

  • 1 Kacper Lech Biernacki
  • 2 Łukasz Michał Chrząszcz
  • 3 Adrian Ryszard Stępniak
  • 4 Krzysztof Widenka
  • 5 Agnieszka Dominika Gonsior
  • 6 Kinga Patrycja Korczak
  • 7 Anna Fabia

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

  • 1 Dezyderiusz Dariusz Szwagrzak
  • 2 Arkadiusz Jacek Celny
  • 3 Agnieszka Ewelina Gardian
  • 4 Wiesław Zenon Jóźwik
  • 5 Robert Piotr Kotwica
  • 6 Beata Samburska
  • 7 Izabela Helena Węglarz

KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"

  • 1 Izabela Pawłowska
  • 2 Radosław Henryk Tkocz
  • 3 Anna Maria Kobylańska
  • 4 Barbara Monika Kozłowska
  • 5 Barbara Iwona Błaszkiewicz
  • 6 Grzegorz Piotr Polnik
  • 7 Edward Piotr Piotrowski

Okręg 4
Cisowa, Czyżowicka od nr 18 - 60 parzyste, Czyżowicka od nr 33 - 61A nieparzyste, Czyżowicka od nr 62 do końca wszystkie, Fryderyka Chopina, Gosława, Górnicza, Iwana Miczurina, Józefa Bieni, Karkoszka, Kokoszycka od nr 180 - 186 parzyste i nieparzyste, Ks. Antoniego Roboty, Ks. Ewalda Kasperczyka, Leszka, Leśna, Ludowa, Mieczysława Karłowicza, Mieszka, Modrzewiowa, Nowa, Osiedle Dąbrówki, Osiedle XXX Lecia od nr 1 - 63 wszystkie, Osiedle XXX Lecia od nr 64 do końca wszystkie, Osiedle XXX Lecia P1E, Polna, Poprzeczna, Przemysława od nr 1 - 8F wszystkie, Przemysława od nr 9 do końca wszystkie, Pszowska od nr 95 - 99D nieparzyste, Pszowska od nr 101 - 212 wszystkie, Radlińska od nr 36 - 44 parzyste, Radlińska od nr 39 - 59 nieparzyste, Radlińska od nr 46 - 58A parzyste, Radlińska od nr 59A - 67 nieparzyste, Rogowska, Słowiańska, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Starowiejska, Świętej Jadwigi, Tęczowa, Wąska, Wolności, Żwirki i Wigury

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Adrian Michał Jędryka
  • 2 Adam Józef Herok
  • 3 Karol Wincenty Hojka
  • 4 Lidia Benedykta Ptak
  • 5 Joanna Bernadetta Stanisz-Cebula
  • 6 Sylwia Maria Szolc
  • 7 Konrad Marcin Ziętara
  • 8 Marek Robert Małek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WODZISŁAW

  • 1 Jan Marcin Grabowiecki
  • 2 Brygida Sylwia Adamik
  • 3 Rafał Paweł Gojny
  • 4 Henryk Konrad Materzok
  • 5 Karolina Anna Mrowiec
  • 6 Czesław Rychlik
  • 7 Klaudia Monika Szubert
  • 8 Aleksander Kazimierz Żabicki

KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ

  • 1 Marzena Teresa Machnik
  • 2 Mariusz Ryszard Gaca
  • 3 Przemysław Krystian Bernat
  • 4 Natalia Klaudia Derewicz
  • 5 Bartłomiej Krystian Włodarz
  • 6 Adam Tymczuk
  • 7 Jagoda Magdalena Gaca
  • 8 Alan Hieronim Szatyło

KOMITET WYBORCZY WODZISŁAW 2.0

  • 1 Arkadiusz Dariusz Kość
  • 2 Błażej Tomasz Pabijasz
  • 3 Mariusz Konrad Adamczyk
  • 4 Dorota Janina Miszczyk
  • 5 Roksana Tatiana Warcholak
  • 6 Tomasz Marek Stolarski
  • 7 Jędrzej Mirosław Górski
  • 8 Sylwia Fabia

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

  • 1 Stefan Grzybacz
  • 2 Antoni Jacek Mężyk
  • 3 Izabela Kolarska
  • 4 Barbara Haligowska
  • 5 Antoni Jeleń
  • 6 Joanna Małgorzata Górska
  • 7 Adam Sroczyński
  • 8 Patrycja Paulina Stryszawiak

KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"

  • 1 Grażyna Teresa Pietyra
  • 2 Barbara Maria Kühn
  • 3 Patrycja Justyna Kłosok
  • 4 Jakub Grzegorz Fojcik
  • 5 Elżbieta Zofia Jasiak
  • 6 Robert Puciłowski
  • 7 Maryla Beata Nisiewicz-Jaźwiec
  • 8 Sebastian Michałowski

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie