Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Zawiercie

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Zawierciu. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie zawierciańskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,65 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Zawiercie ulice: 3 Maja, Ignacego Daszyńskiego, Romana Dmowskiego, Gdańska, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jaskrowa, Jaśminowa, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki, Mokra, Mostowa, Ignacego Paderewskiego parzyste: od nr 2 do nr 6 oraz od nr 20 do nr 26 nieparzyste: od nr 5 do nr 11 oraz od nr 23 do nr 45, Piastowska, Piekarska, Piękna, Podleśna, Pomorska, Powstańców Śląskich, Pszczelna, Pszczelne Łąki, Rokicka, Władysława Stanisława Reymonta, Równoległa, Sadowników, Sądowa, Henryka Sienkiewicza parzyste: od nr 2 do nr 26 i nieparzyste: nr 1, Składowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Juliusza Słowackiego, Spacerowa, Stefana Batorego, Piotra Ściegiennego, Wronia, Wschodnia, Wykładana, Zakręt, Emila Zegadłowicza, Żwirki i Wigury, Asnyka, Biała, Bukowa, Wacława Chrzanowskiego, Cmentarna, Jerzego Gardy, Grzybowa, Kasztanowa, Kromołowska, Lipowa, Włodzimierza Majakowskiego, Cypriana Kamila Norwida, Okólna, Elizy Orzeszkowej, Ignacego Paderewskiego parzyste: od nr 28 do nr 110 i nieparzyste: od nr 49 do nr 69, Bolesława Prusa, Stanisława Rączki, Smutna, Haliny Snopkiewiczówny, Surowa, Szpitalna, Wiosny Ludów, Olkuska, Pionierów, Ignacego Paderewskiego, nieparzyste od nr 71 do końca i parzyste od nr 112 do końca, Siewierska parzyste od nr 198 do końca i nieparzyste od nr 165 do końca, Winna, Biały Kamień, Celiny, Chlebowa, Czwartaków, Dworska, Aleksandra Fredry, Głęboka, Grobla, Harcerska parzyste: od nr 46 do końca i nieparzyste: od nr 61 do końca, Jurajska parzyste od nr 50 do końca i nieparzyste od nr 53 do końca, Karlińska parzyste: od nr 2 do nr 138 i nieparzyste od nr 1 do nr 133, Marii Konopnickiej, Korzenna, Mieczysława Lepeckiego, Jana Matejki, Okiennik parzyste: od nr 2 do nr 48 i nieparzyste od nr 1 do nr 49, Orłowska, Pejzaż, Pod Górą, Poległych, Solna, Suliny, Szara, Szymona Szymonowica, Warzywna, Wielka, Wjazd, Zagrodowa, Zdrowa, Ziołowa, Zuchowa, Zwierzyniecka, Żeńców, Żerkowicka, Stefana Żeromskiego, Żołnierska, Józefa Bema, Bonerów, Browar, Darniowa, Dożynkowa, Filaretów, Filomatów, Firlejów, Gromadzka, Generała Józefa Hallera, Harcerska parzyste: od 2 do 44 i nieparzyste od nr 1 do nr 59, Jurajska parzyste: od nr 2 do nr 48 i nieparzyste od nr 1 do nr 51, Karlińska parzyste od nr 140 do końca i nieparzyste: od nr 135 do końca, Klin, Kredytowa, Łośnicka parzyste: od nr 148 do końca i nieparzyste: od nr 101 do końca, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Nad Wartą, Juliana Ursyna Niemcewicza, Nowa, Piaskowa, Prosta Przejściowa, Rynek, Siewierska parzyste do nr 196 i nieparzyste do nr 163, Smuga, Staromiejska, Targowa, Uśmiechu, Zagonowa, Zakątek, Zbożowa, Żelazna, Żniwna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ

  • 1 Ryszard Stefan Mach
  • 2 Zbyszek Zygmunt Wojtaszczyk
  • 3 Damian Łukasz Madejski
  • 4 Arkadiusz Cezary Głowacki
  • 5 Barbara Ewa Olesińska
  • 6 Bogusława Zdzisława Laber
  • 7 Anna Barbara Kurzak
  • 8 Magdalena Sabina Kotlarz
  • 9 Jarosław Lech Surowiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Beata Agnieszka Chawuła
  • 2 Mariusz Grzegorz Golenia
  • 3 Bożena Marlena Gwizdek
  • 4 Judyta Sylwia Nieroda
  • 5 Zdzisław Edmund Zawada
  • 6 Eliza Joanna Habrzyk
  • 7 Agnieszka Małgorzata Jachimowska-Wiślak
  • 8 Piotr Niepiekło
  • 9 Przemysław Damian Ibek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA

  • 1 Piotr Bartłomiej Czarnojańczyk
  • 2 Monika Roksana Chat
  • 3 Sergiusz Mateusz Gieszczyk
  • 4 Izabela Agnieszka Paciej
  • 5 Adam Mikołaj Kulczykowski
  • 6 Ryszard Mariusz Gumułka
  • 7 Dawid Piotr Poziomek
  • 8 Urszula Maria Korpyś
  • 9 Ewa Aneta Bondarowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Paweł Stefan Kaziród
  • 2 Paweł Stanisław Domagała
  • 3 Michał Jerzy Szota
  • 4 Dariusz Kurek
  • 5 Michał Łukasz Zbierański
  • 6 Ewa Regina Brewczyńska - Florczyk
  • 7 Wiktoria Weronika Szostak
  • 8 Izabela Elżbieta Kotuła
  • 9 Aleksandra Wiesława Kalińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ KRZYSZTOFA PERONIA

  • 1 Krzysztof Edward Peroń
  • 2 Edyta Agnieszka Grzebieluch
  • 3 Bogusław Józef Radkowski
  • 4 Aneta Urszula Burnicka
  • 5 Adam Sławomir Koman
  • 6 Łukasz Krzysztof Głębocki
  • 7 Beata Edyta Smolarek
  • 8 Sylwia Kopeć

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jarosław Pająk
  • 2 Dorota Agnieszka Walczyk-Madej
  • 3 Andrzej Paweł Kapuściak
  • 4 Dawid Łukasz Ostrouch
  • 5 Iwona Magdalena Korpyś
  • 6 Angelika Żaneta Brodzińska
  • 7 Patryk Kacper Myszkowski
  • 8 Jacek Swaryczewski
  • 9 Sylwia Edyta Kwiecień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA GRIMA ZAWIERCIE BEZ PODZIAŁÓW

  • 1 Joanna Anna Janik-Jaworska
  • 2 Jarosław Jacek Sochacki
  • 3 Magdalena Wysogląd-Łukasik
  • 4 Krzysztof Marcin Topolnicki
  • 5 Michał Robert Konopka
  • 6 Marek Grzegorz Słodowy
  • 7 Halina Radosz
  • 8 Gabriela Katarzyna Garczyk
  • 9 Wiesław Jan Foryś

Okręg 2
Zawiercie ulice: Boczna, Cegielniana, Cicha, Ciekawa, Czereśniowa, Dolna, Kombatantów, Kwietniowa, Łagodna, Łamana, Łośnicka parzyste: od nr 2 do nr 22 i nieparzyste: od nr 1 do nr 35, Łukowa, Orzechowa, Owocowa, Potok, Przyjaciół, Słoneczna, Stalowników, Strumień, Strumień-Wierczki, Widna, Wierczki, Wierczki-Północ od nr 1 do nr 40, Wiśniowa, Zacisze, Zuzanka, Źródlana, Żytnia, Władysława Broniewskiego parzyste, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Samuela Huldczyńskiego, Juliana Majcherczyka, Adama Mickiewicza, Nowowierzbowa, Józefa Piłsudskiego parzyste: od nr 40 do końca i nieparzyste od nr 91 do końca, Południowa, Amatorska, Jana Brzechwy, Kijowska, Krakowska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Metalowców, Mylna, Polska, Przechodnia, Równa, Senatorska, Henryka Sienkiewicza parzyste: od nr 28 do końca i nieparzyste: od nr 3 do końca, Stalowa, Macieja Rataja, Juliana Tuwima, Warszawska, Wenecka, Zaporowska, Zielna, Ziemna, Zimna, Brzozowa. Władysława Broniewskiego nieparzyste, Dojazd, Klonowa, Krótka, Olchowa, Parkowa, Józefa Piłsudskiego nieparzyste: od nr 1 do nr 75, Spółdzielcza, Wierzbowa, Zaparkowa, Leśna, Stanisława Moniuszki, Mieczysława Niedziałkowskiego, Józefa Piłsudskiego parzyste: od nr 8 do nr 34, Franciszka Szymańskiego, Bohaterów Westerplatte.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ

  • 1 Tomasz Alfred Pacia
  • 2 Tomasz Waldemar Dudek
  • 3 Zofia Stanisława Wódka
  • 4 Barbara Edyta Hoffmann
  • 5 Robert Ryszard Olmiński
  • 6 Iwona Ludynia
  • 7 Katarzyna Domagała
  • 8 Iwona Krystyna Szczepanek
  • 9 Michał Karol Kaczmarzyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Martyna Marzena Gajos
  • 2 Henryk Mól
  • 3 Sylwia Roksana Nowicka
  • 4 Bogdan Robert Gruchała
  • 5 Marzena Agnieszka Olejnik
  • 6 Edyta Agnieszka Cembrzyńska
  • 7 Ewa Zofia Nowak
  • 8 Andrzej Jan Skoczylas
  • 9 Ryszard Borówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA

  • 1 Łukasz Sebastian Konarski
  • 2 Dominik Piotr Janus
  • 3 Jacek Piotr Pałucha
  • 4 Jolanta Aneta Górska
  • 5 Adrian Paweł Kuźnicki
  • 6 Dominika Marta Kondas
  • 7 Karolina Barbara Rzepka
  • 8 Andrzej Zygmunt Baca
  • 9 Karolina Magdalena Kawałek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Ewa Małgorzata Mićka
  • 2 Wiesław Jerzy Kulawiak
  • 3 Ewa Mirosława Paluchowska
  • 4 Joanna Alina Smaga
  • 5 Rafał Jacek Maciążek
  • 6 Monika Izabela Urbańczyk
  • 7 Karol Konrad Pabian
  • 8 Sylwester Włodzimierz Merta
  • 9 Jolanta Głąb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ KRZYSZTOFA PERONIA

  • 1 Paweł Marian Abucki
  • 2 Ilona Kaczmarczyk
  • 3 Norbert Szczepanek
  • 4 Renata Magdalena Hynek
  • 5 Krzysztof Julian Miszczyk
  • 6 Magdalena Anna Pietrzyk
  • 7 Andrzej Marian Dymczyk
  • 8 Agnieszka Kusiak
  • 9 Ewelina Elżbieta Kania

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jerzy Paweł Radosz
  • 2 Aneta Justyna Mastalerz
  • 3 Wojciech Sergiusz Mogiła
  • 4 Ryszard Waldemar Jędrzejak
  • 5 Edward Zdzisław Serwatka
  • 6 Katarzyna Zofia Golba
  • 7 Magdalena Pająk
  • 8 Agnieszka Krystyna Merta
  • 9 Krystyna Anna Chmielewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA GRIMA ZAWIERCIE BEZ PODZIAŁÓW

  • 1 Witold Bolesław Grim
  • 2 Grzegorz Przybysz
  • 3 Janina Franciszka Majewska-Siwek
  • 4 Dorota Barbara Latko
  • 5 Andrzej Mariusz Kręgiel
  • 6 Michał Damian Niedzielski
  • 7 Krystyna Lach
  • 8 Sylwia Jolanta Żukowska
  • 9 Włodzimierz Marian Gumula

Okręg 3
Zawiercie ulice: Astronautów, Boczna numery parzyste, Górska, Kamienna, Kolorowa, Łośnicka od nr 37 do nr 99 i od nr 24 do nr 146, Piwniczna, Stroma, Zwarta, Aleksandry Billewiczówny, Blanowska parzyste: od nr 186 do końca i nieparzyste: od nr 169 do końca, Braterska, Cedrowa, Chmielna, Gminna, Jesienna, Karowa, Andrzeja Kmicica, Krajobrazowa, Krańcowa, Łączna, Modra, Niecała, Obłok, Okiennik parzyste: od nr 50 do końca i nieparzyste: od nr 51 do końca, Olendry, Ostańcowa, Piecki, Podgórska, Pomrożycka, Przyjaźni, Skalna, Skarpa, Skarżycka, Jana Skrzetuskiego, Sportowa, Świętej Siostry Faustyny, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Tęczowa, Turystyczna, Urwisko, Wapienna, Wąwozowa, Wichrowe Wzgórze, Wierczki-Północ 41, Wiosenna, Michała Wołodyjowskiego, Wygon, Stanisława Wyspiańskiego, Jana Onufrego Zagłoby, Armii Krajowej, Astrów, Borowa, Borowe Pole, Bratków, Chabrowa, Bolesława Chrobrego, Filtrowa, Gościnna, Gruntowa, Jakuba, Jana III Sobieskiego, Jodłowa, Hugona Kołłątaja, Kosowska, Kwiatowa, Teofila Aleksandra Lenartowicza, Lotnicza, Lwowska, Łowiecka, Mała, Makowa, Młyńska, Modrzewiowa, Narcyzów, Nowe Zawiercie, Nowomiejska, Oświatowa, Józefa Poniatowskiego, Poprzeczna, Poznańska, Przeskok, Romantyczna, Różana, Rumiankowa, Sąsiedzka, Stanisława Staszica, Storczyków, Świerkowa, Torowa, Romualda Traugutta, Wesoły Świat, Bociania, Inwestycyjna, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Kormoranów, Kukułcza, Lisia, Łabędzia, Łanowa, Marciszowska, Młynarska, Mrzygłodzka parzyste: od nr 70 do końca i nieparzyste: od nr 63 do końca, Myśliwska, Nowowiejska, Ogrodowa, Perlicza, Pogodna, Przepiórcza, Przesmyk, Puchacza, Słowicza, Sokola, Strzygłów, Szpaków, Technologiczna, Wilcza, Wilgi, Zarzecze, Żwirowa, 11 Listopada, Apteczna, Bankowa, Bliska, Cerefisko, Ciasna, Dawna, Dobra, Hoża, Mikołaja Kopernika, Księżycowa, Lepsza, Marszałkowska, Morelowa, Mrzygłodzka parzyste: od nr 2 do nr 68 i nieparzyste: od nr 1 do nr 61, Piesza, Plac Jarosława Dąbrowskiego, Podmiejska, Porębska, Robotnicza, Rolnicza, Staroszkolna, Stary Rynek, Szkolna, Ślepa, Wiktora Weintrauba, Widok, Włodowska, Wspólna, Zachodnia, Żurawia, Władysława Żyły, Daleka, Działkowców, Górnośląska, Graniczna, Hutnicza, Jałowcowa, Jęczmienna, Kłosowa, Kresowa, Kręta, Miodowa, Murarska, Nektarowa, Obrońców Poczty Gdańskiej parzyste: od nr 2 do końca i nieparzyste: od nr 1 do nr 37, Osiedlowa, Podkądzielowa, Pogorzelska, Polna, Rzemieślnicza, Towarowa parzyste: od nr 2 do nr 24, Uskok, Willowa, Wojska Polskiego, Woskowa, Żabia parzyste: od nr 2 do nr 56, i nieparzyste: od nr 1 do nr 35. , Brata Alberta, Bzowska, Chemiczna, Dąbrowica, Dębowa, Głogowa, Jagodowa, Ładna, Malinowa, Miła, Obrońców Poczty Gdańskiej nieparzyste od nr 39 do końca, Pszenna, Sienna, Spadowa, Stary Las, Szczęśliwa, Szewska, Szklarska, Towarowa od nr 36 do końca, Włókiennicza, Wypaliska, Zajazdy, Żabia parzyste: od nr 58 do końca i nieparzyste: od nr 37 do końca, Żółwia, Anny Jagiellonki, Bagno, Blanowska parzyste: od nr 26 do nr 184 i nieparzyste od nr 5 do nr 167, Czysta, Długa, Dudy, Generała Andersa, Gliniana, Gołębia, Jana Kazimierza, Jasna, Królowej Jadwigi, Krzywa, Księdza Wajzlera, Bolesława Limanowskiego, Miejska, Orla, Pastewna, Pastwiska, Piwna, Północna, Próżna, Ptasia, Ręby, Rudnicka, Rybia, Sitowie, Słowiańska, Smużna, Solidna, Sosnowa, Stefania, Szeroka, Topiel, Topolowa, Tylna, Wąska, Wiśniowieckiego, Władysława Jagiełły, Wrzosowa, Zgoda.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ

  • 1 Jerzy Gębala
  • 2 Jerzy Apoznański
  • 3 Helena Anna Wysocka
  • 4 Edward Czech
  • 5 Justyna Stanisława Maciążka
  • 6 Stanisław Józef Domagała
  • 7 Agnieszka Patrycja Makieła-Głębocka
  • 8 Łukasz Marek Sopata
  • 9 Agnieszka Anna Bednarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Paulina Anna Pietras
  • 2 Janusz Zdzisław Kauzal
  • 3 Ryszard Władysław Zamora
  • 4 Jan Józef Oruba
  • 5 Bożena Zofia Konieczniak
  • 6 Marzena Renata Chlebek
  • 7 Agata Zofia Borówka
  • 8 Aneta Beata Szczygieł
  • 9 Mariusz Paweł Borzęcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA

  • 1 Przemysław Grzegorz Trepka
  • 2 Katarzyna Rusek-Szczygieł
  • 3 Wioletta Małgorzata Zamora
  • 4 Robert Marcin Miśkiewicz
  • 5 Bogdan Domagała
  • 6 Joanna Monika Przybylik
  • 7 Michał Piotr Biały
  • 8 Agnieszka Krzysztofa Roman
  • 9 Ryszard Ociepka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Elżbieta Kornobis - Wieczorek
  • 2 Damian Łukasz Świderski
  • 3 Leopold Bronisław Stawarz
  • 4 Artur Sylwester Czajkowski
  • 5 Joanna Ewa Bednarczyk
  • 6 Adrian Krystian Witek
  • 7 Agata Bogusława Osys - Ormańczyk
  • 8 Renata Anna Gola
  • 9 Jarosław Marek Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYMPATYCY ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ KRZYSZTOFA PERONIA

  • 1 Iwona Władysława Duda
  • 2 Marek Zygmunt Abucki
  • 3 Zbigniew Rafał Witkowski
  • 4 Józef Tadeusz Gomułka
  • 5 Marcin Tadeusz Kucypera
  • 6 Sylwia Paulina Janik
  • 7 Iwona Dorota Machura
  • 8 Aneta Katarzyna Szopa
  • 9 Anna Justyna Smolarek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Grzegorz Paweł Kwiecień
  • 2 Michał Marcin Myszkowski
  • 3 Tadeusz Bartłomiej Miszczyk
  • 4 Katarzyna Magdalena Lupa
  • 5 Katarzyna Maria Krauzowicz
  • 6 Bogusław Lucjan Szczerbiński
  • 7 Wioletta Lilla Brodzińska
  • 8 Joanna Agnieszka Swaryczewska
  • 9 Tamara Lucyna Napora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA GRIMA ZAWIERCIE BEZ PODZIAŁÓW

  • 1 Justyna Anna Wesołowska
  • 2 Grzegorz Dariusz Pierzchała
  • 3 Joanna Pacan-Ociepka
  • 4 Artur Adam Łabuda
  • 5 Barbara Bożena Czajkowska
  • 6 Krzysztof Zbigniew Pocztawski
  • 7 Jerzy Antoni Lipski
  • 8 Bożena Zofia Nowak
  • 9 Aneta Katarzyna Tyrała

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie