Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu będzińskiego

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie będzińskim na godzinę 17.00 wyniosła 41,74 proc.

Okręg 1
Będzin

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Sebastian Adrian Szaleniec
  • 2 Halina Jadwiga Mentel
  • 3 Elżbieta Maria Kwaśnicka
  • 4 Rafał Jan Adamczyk
  • 5 Grzegorz Jacek Iwański
  • 6 Karolina Olga Adamczyk
  • 7 Bożena Franciszka Respondek
  • 8 Renata Elżbieta Stanek-Kozłowska
  • 9 Marek Strózik
  • 10 Jacek Stanisław Kołacz
  • 11 Anna Ewa Pawęzowska
  • 12 Ireneusz Błach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO

  • 1 Adam Stanisław Szydłowski
  • 2 Maria Barbara Potępa
  • 3 Bożena Irena Łapaj
  • 4 Mariola Kidawa
  • 5 Dariusz Piotr Jakubczyk
  • 6 Jadwiga Władysława Janusz-Sender
  • 7 Anna Bożena Drzewiecka
  • 8 Błażej Sebastian Kabat
  • 9 Robert Jan Świgoń
  • 10 Mateusz Grzegorz Katolik
  • 11 Tatiana Gabriela Kubacka
  • 12 Agnieszka Dorota Nowak-Chrostowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Maciej Bogumił Bieniecki
  • 2 Janusz Wojciech Gęborski
  • 3 Jolanta Barbara Szymczak
  • 4 Edyta Iwona Zięba
  • 5 Renata Koterwa
  • 6 Michał Łukasz Oleszak
  • 7 Paulina Dominika Golda
  • 8 Leszek Henryk Lachiewicz
  • 9 Katarzyna Joanna Bartoszewicz
  • 10 Marcin Paweł Zieliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Arkadiusz Czesław Watoła
  • 2 Agnieszka Grażyna Pruszowska-Mikołajczak
  • 3 Anna Stanisława Koczur
  • 4 Marek Marcin Kisiel
  • 5 Zenon Piwko
  • 6 Katarzyna Anna Maciejewska
  • 7 Józef Janusz Pilch
  • 8 Edyta Ewa Starzyńska
  • 9 Marcin Maciej Słowik
  • 10 Katarzyna Jolanta Jackiewicz
  • 11 Adam Jerzy Stępień
  • 12 Andrzej Zdzisław Snopek

KOMITET WYBORCZY KOMITET ROZWOJU ZAGŁĘBIA

  • 1 Emil Bystrowski
  • 2 Radosław Baran
  • 3 Ewa Zofia Lacek
  • 4 Henryk Stefan Bebak
  • 5 Agata Małgorzata Włodarz
  • 6 Izabela Lucyna Bronikowska
  • 7 Wojciech Łebek
  • 8 Edward Franciszek Szczepańczyk
  • 9 Kajetan Zdzisław Kwiecień
  • 10 Joanna Winkiel
  • 11 Mariusz Piotr Grabarczyk
  • 12 Dorota Maria Chmielewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN LAZAR

  • 1 Bartosz Tomasz Smółka
  • 2 Joanna Maria Podgórska-Rykała
  • 3 Olga Monika Lubecka
  • 4 Maciej Zbigniew Borkowski
  • 5 Aleksandra Kinga Rój
  • 6 Jan Jacek Pichura
  • 7 Karolina Aleksandra Rojek
  • 8 Mateusz Adrian Białas
  • 9 Piotr Jan Podsiadło
  • 10 Ryszard Marian Tkacz
  • 11 Maria Knopisz
  • 12 Iwona Klementyna Manterys

Okręg 2
Czeladź

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jerzy Leon Grad
  • 2 Michał Marcin Malczewski
  • 3 Michał Andrzej Słomka
  • 4 Janusz Wojciech Gątkiewicz
  • 5 Aneta Małgorzata Homel
  • 6 Agata Bernadetta Kuzia
  • 7 Jadwiga Małgorzata Pikuła
  • 8 Marek Michał Czekajski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO

  • 1 Jan Bogusław Powałka
  • 2 Beata Zawiła
  • 3 Marek Rajca
  • 4 Anna Hetmańczyk
  • 5 Anna Piech
  • 6 Justyna Krystyna Puławska
  • 7 Jacek Paweł Podgórski
  • 8 Iwona Teresa Szaleniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Tomasz Szotowski
  • 2 Dariusz Stanisław Pawłowski
  • 3 Jerzy Stanisław Cwynar
  • 4 Maksym Mirosław Skowron
  • 5 Maja Agnieszka Dobińska-Graczyk
  • 6 Henryk Jan Górski
  • 7 Ksenia Aneta Kurcewicz
  • 8 Elżbieta Kuś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mateusz Andrzej Drożdżowski
  • 2 Mariola Barbara Kozieł
  • 3 Tomasz Władysław Broniszewski
  • 4 Teresa Ewa Kosmala
  • 5 Waldemar Piotrowski
  • 6 Maria Teresa Mróz
  • 7 Anna Cieślik
  • 8 Hanna Maria Szotowska

KOMITET WYBORCZY KOMITET ROZWOJU ZAGŁĘBIA

  • 1 Dorota Józefa Bąk
  • 2 Mariusz Robert Kozłowski
  • 3 Tadeusz Władysław Jurczyński
  • 4 Patrycja Maria Pasoń
  • 5 Bogusław Stanisław Góra
  • 6 Paweł Jerzy Śliwa
  • 7 Anna Ewa Koczotowska
  • 8 Krzysztof Józef Tarkota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN LAZAR

  • 1 Łukasz Tomasz Zub
  • 2 Maciej Emil Janus
  • 3 Anna Iwona Derela
  • 4 Jarosław Henryk Kot
  • 5 Anita Agnieszka Korszyłowska
  • 6 Andrzej Edward Leszczyński
  • 7 Kinga Karolina Jamrocha
  • 8 Mateusz Paweł Jakubowski

Okręg 3
Wojkowice, Mierzęcice, Siewierz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jan Mucha
  • 2 Teresa Maria Waluszczyk
  • 3 Elżbieta Maria Hylewska
  • 4 Halina Łucja Kawecka
  • 5 Zbigniew Eugeniusz Twardoch
  • 6 Tadeusz Ryszard Wtorek
  • 7 Jan Maciej Krzykawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO

  • 1 Dariusz Marcin Waluszczyk
  • 2 Andrzej Czesław Cembrzyński
  • 3 Grzegorz Edward Zimnik
  • 4 Grażyna Maria Kocot
  • 5 Magdalena Joanna Kreczko
  • 6 Barbara Katarzyna Cebula
  • 7 Mariusz Piotr Dyduch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Janusz Feliks Majczak
  • 2 Maciej Przemysław Dydak
  • 3 Barbara Ewa Chrobak
  • 4 Krystyna Dorota Kupiec
  • 5 Edward Nowak
  • 6 Agnieszka Maria Węgrzyn
  • 7 Artur Grzegorz Kułach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Dorota Halina Kowalik
  • 2 Paweł Dobrowolski
  • 3 Sylwester Adam Rzepecki
  • 4 Henryka Krzykawska
  • 5 Witold Marek Kwiecień
  • 6 Mirosława Maria Mandat
  • 7 Tadeusz Czesław Twardoch

KOMITET WYBORCZY KOMITET ROZWOJU ZAGŁĘBIA

  • 1 Zofia Halina Gajdzik
  • 2 Radosław Antoni Kubik
  • 3 Krzysztof Piotr Lubas
  • 4 Mirosława Maria Całka
  • 5 Piotr Wacław Augustak
  • 6 Anna Maria Buczek
  • 7 Krystian Zbigniew Żelazny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN LAZAR

  • 1 Monika Anna Pawłowska-Dyszy
  • 2 Katarzyna Magdalena Wadowska
  • 3 Jacek Józef Biedroń
  • 4 Marcin Jan Majewski
  • 5 Katarzyna Joanna Zięba
  • 6 Andrzej Janusz Jankowski
  • 7 Jarosław Mirosław Sarnik

Okręg 4
Bobrowniki, Psary, Sławków

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Ewa Katarzyna Bierońska
  • 2 Marian Leopold Kozieł
  • 3 Cezary Konstanty Garczarczyk
  • 4 Lidia Lucyna Polak
  • 5 Przemysław Marcin Krasoń
  • 6 Beata Violetta Wiatr
  • 7 Mariusz Adam Korpak
  • 8 Teresa Wanda Płoszaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU BĘDZIŃSKIEGO

  • 1 Adam Mariusz Dróżdż
  • 2 Piotr Łukasz Ziemba
  • 3 Łukasz Piotr Siwczyk
  • 4 Agnieszka Alicja Borek-Brzezińska
  • 5 Rafał Jan Kocot
  • 6 Jacek Jan Trawczyński
  • 7 Aleksandra Czerska-Ozdowy
  • 8 Teresa Mieczysława Kosmala-Gąsior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Marcin Janusz Zwoliński
  • 2 Jarosław Grzegorz Wylon
  • 3 Zenobia Elżbieta Iwan
  • 4 Sebastian Piotr Szymański
  • 5 Lucyna Janina Markusik
  • 6 Agnieszka Garczarczyk
  • 7 Krzysztof Robert Baryłko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Włodzimierz Walerian Trzcionka
  • 2 Henryk Stanisław Flak
  • 3 Jacek Mariusz Strąk
  • 4 Zdzisław Wacław Pitas
  • 5 Ewa Irena Trawczyńska
  • 6 Olga Lucyna Sobolewska
  • 7 Jolanta Agnieszka Białas
  • 8 Krzysztof Wincenty Kopka

KOMITET WYBORCZY KOMITET ROZWOJU ZAGŁĘBIA

  • 1 Adrianna Romualda Kos
  • 2 Anna Joanna Burda
  • 3 Paweł Marian Sobieszek
  • 4 Agnieszka Aniela Niedbała
  • 5 Magdalena Anna Starościak-Rychlik
  • 6 Bartłomiej Piotr Wróbel
  • 7 Dariusz Leszek Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN LAZAR

  • 1 Angelika Weronika Wątor
  • 2 Zbigniew Władysław Tarmas
  • 3 Grażyna Ewa Polasiak
  • 4 Paweł Czesław Białas
  • 5 Paweł Andrzej Trzcionkowski
  • 6 Łukasz Jerzy Janota
  • 7 Liliana Grażyna Trzewik-Wieczorek
  • 8 Olga Izabela Pasamonik

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

W
Wojciech
Dlaczego zostaly usuniete posty na temat pana Macieja Bogumiła Bienieckiego ze jest oszustem i nie splaca bylych kontrahentów. Prosze sprawdzic jego zadluzenia
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie