Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu częstochowski

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie częstochowskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,56 proc.

Okręg 1
Gminy : Blachownia, Konopiska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Grzegorz Czesław Dyner
  • 2 Roman Jan Gębuś
  • 3 Krzysztof Mirosław Ściubidło
  • 4 Nicoletta Dorota Baskiewicz
  • 5 Anna Bałdyga
  • 6 Justyna Małgorzata Mielczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Karol Janusz Ostalski
  • 2 Marcin Bogdan Żurek
  • 3 Barbara Jadwiga Gradowicz
  • 4 Piotr Sławomir Chaładaj
  • 5 Natalia Karolina Sobala
  • 6 Agnieszka Katarzyna Kozak-Sroka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Mieczysław Chudzik
  • 2 Wojciech Stanisław Socha
  • 3 Magdalena Karina Jarosz-Wawrzyńczak
  • 4 Wojciech Hubert Krauze
  • 5 Monika Katarzyna Oczkowska
  • 6 Anna Iwona Winecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Magdalena Zofia Maciążka
  • 2 Maria Marta Pyrkosz
  • 3 Bożena Barbara Forma
  • 4 Jan Józef Dyner
  • 5 Zbigniew Wacław Spałek
  • 6 Michał Adam Nalewajka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jan Adam Parkitny
  • 2 Małgorzata Zofia Grzybek
  • 3 Marcin Janusz Gołdyn
  • 4 Monika Beata Szczepańczyk
  • 5 Krzysztof Kurdyk
  • 6 Izabela Kowalska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Sebastian Zygmunt Cierpiał
  • 2 Joanna Magdalena Tekiela
  • 3 Maciej Bartosz Ryś

Okręg 2
Gminy : Kamienica Polska, Poczesna, Starcza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Andrzej Kubat
  • 2 Andrzej Piotr Cupiał
  • 3 Cezary Wiesław Stempień
  • 4 Aneta Barbara Podsiadlik-Frączek
  • 5 Agnieszka Anna Sędziwa-Kogut
  • 6 Milena Katarzyna Gorgól

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Andrzej Krzysztof Goldsztajn
  • 2 Alicja Krakowian
  • 3 Henryk Eugeniusz Pijet
  • 4 Danuta Katarzyna Broszkiewicz
  • 5 Urszula Halina Pluta
  • 6 Szczepan Jan Szumera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Adam Edward Morzyk
  • 2 Anna Hak-Benduska
  • 3 Justyna Agnieszka Gajecka
  • 4 Grzegorz Zbigniew Kluska
  • 5 Stanisław Adam Pietras
  • 6 Agnieszka Barbara Pidzik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Maciej Andrzej Janowski
  • 2 Edyta Urszula Kundzicz
  • 3 Marek Czesław Morzyk
  • 4 Elżbieta Jadwiga Michałowska
  • 5 Magdalena Anna Musialik
  • 6 Tomasz Jerzy Muchla

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Damian Michał Galicki
  • 2 Izabela Jolanta Muchla
  • 3 Mariusz Zbigniew Kowacki
  • 4 Henryka Pinda
  • 5 Elżbieta Anna Minkina

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Łukasz Jarosław Majewski
  • 2 Grażyna Helena Tebin
  • 3 Jolanta Elżbieta Banasiak
  • 4 Danuta Iwona Minkina
  • 5 Wojciech Roman Nabiałek
  • 6 Leszek Tadeusz Pluta

Okręg 3
Gmina Mykanów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Krzysztof Smela
  • 2 Adam Wochal
  • 3 Krzysztof Maciej Nabiałczyk
  • 4 Klaudia Paulina Worwąg
  • 5 Magdalena Maria Brewczyńska-Jeziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Michał Marek Krzysiński
  • 2 Magdalena Monika Kuban
  • 3 Romuald Ryszard Leciak
  • 4 Małgorzata Bińczyk
  • 5 Paweł Piotr Kokot

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Ignacy Jan Palutek
  • 2 Mariola Koćwin
  • 3 Marzena Teresa Bachniak
  • 4 Jarosław Henryk Piątek
  • 5 Mariusz Tomasz Chudzicki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Maria Janina Głowienkowska
  • 2 Cezary Adrian Jachymski
  • 3 Aleksander Jerzy Rychlewski
  • 4 Beata Katarzyna Florek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Magdalena Iwona Chiluta-Korycka
  • 2 Artur Krzysztof Krysiak
  • 3 Olga Barbara Szcześniewska

Okręg 4
Gminy: Kłomnice, Kruszyna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Leszek Eugeniusz Wiśniewski
  • 2 Bożena Maria Lara
  • 3 Adam Paweł Śliwakowski
  • 4 Joanna Katarzyna Stacherczak
  • 5 Sławomir Michał Pruciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Jan Marian Miarzyński
  • 2 Andrzej Borkowski
  • 3 Iwona Marianna Zatoń
  • 4 Przemysław Waldemar Zieliński
  • 5 Halina Krystyna Koza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Adam Michał Zając
  • 2 Katarzyna Małgorzata Mucha
  • 3 Dariusz Kaczmarek
  • 4 Teresa Zatoń
  • 5 Zbigniew Andrzej Modlasiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Elżbieta Małgorzata Łągiewka
  • 2 Tomasz Maj
  • 3 Włodzimierz Szymon Mostowski
  • 4 Henryka Łucja Mazur
  • 5 Robert Józef Kępa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Paweł Piotr Łapeta
  • 2 Jerzy Wąsikowski
  • 3 Anna Teresa Tyras
  • 4 Paweł Piotr Leśniak
  • 5 Barbara Maria Mizera

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Daria Ewa Król-Berdys
  • 2 Małgorzata Czech
  • 3 Piotr Tomasz Smolarek

Okręg 5
Gminy : Mstów, Rędziny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Jan Michalik
  • 2 Maria Anna Cierniak
  • 3 Adam Norbert Jaruga
  • 4 Magdalena Agnieszka Całusińska
  • 5 Mateusz Marcin Mstowski
  • 6 Mariola Bożena Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Jolanta Małgorzata Brzozowska-Ciura
  • 2 Zbigniew Mieczysław Wawrzyniak
  • 3 Mariola Krystyna Zgrzebna
  • 4 Stanisław Marek Kitala
  • 5 Adam Zbigniew Michalak
  • 6 Urszula Marianna Całusińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Katarzyna Maria Kapica
  • 2 Robert Grzegorz Knysak
  • 3 Aleksandra Ilona Kowalczyk
  • 4 Piotr Dariusz Witkowski
  • 5 Karol Zbigniew Kowalski
  • 6 Katarzyna Agnieszka Gołkowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Stanisław Marian Dzwonnik
  • 2 Andrzej Dariusz Lenort
  • 3 Bożena Grażyna Cieślik
  • 4 Monika Bożena Chwat
  • 5 Agata Marta Figzał
  • 6 Artur Tadeusz Kaźmierski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Paweł Stanisław Wawrzak
  • 2 Małgorzata Katarzyna Smolarek
  • 3 Janusz Bernard Guliński

Okręg 6
Gminy : Dąbrowa Zielona, Koniecpol, Przyrów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Henryk Adam Kasiura
  • 2 Tadeusz Stafan Ciastko
  • 3 Małgorzata Józefa Brodek
  • 4 Joanna Ewa Kiepal
  • 5 Andrzej Stanisław Orzeł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Artur Grzegorz Sygit
  • 2 Gwidon Marek Jelonek
  • 3 Mieczysława Ewa Kolan
  • 4 Danuta Joanna Ledzińska
  • 5 Jarosław Krzysztof Rydzek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Roman Ignacy Hyla
  • 2 Gabriel Andrzej Knap
  • 3 Wiesław Stanisław Sikora
  • 4 Ilona Felicja Ludas
  • 5 Urszula Krystyna Krzywańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Edyta Maria Wierzbińska
  • 2 Jacek Stanisław Stencel
  • 3 Elżbieta Halina Lipka
  • 4 Andrzej Adam Hamerla
  • 5 Dorota Justyna Jakubowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Waldemar Zdzisław Dors
  • 2 Jolanta Fyda
  • 3 Aneta Genowefa Pośpiech
  • 4 Iwona Wanda Sztajnowska
  • 5 Adam Marek Odrzywolski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Bartłomiej Józef Sobczak
  • 2 Małgorzata Ewa Pietruszka
  • 3 Barbara Alicja Majewska

Okręg 7
Gminy : Janów, Lelów, Olsztyn

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Danuta Barbara Tomza
  • 2 Marianna Irena Dziura
  • 3 Joanna Alina Haładyn
  • 4 Krzysztof Jan Szczepanek
  • 5 Tadeusz Ozga
  • 6 Rafał Tomasz Ciszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

  • 1 Monika Anna Kosielak
  • 2 Renata Jolanta Samek
  • 3 Sylwia Kozioł
  • 4 Grzegorz Józef Trąbski
  • 5 Marek Krzysztof Stępień
  • 6 Janusz Zygmunt Solak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Adam Przemysław Markowski
  • 2 Jerzy Adam Szydłowski
  • 3 Teresa Ewa Pala
  • 4 Edyta Beata Czajkowska
  • 5 Janina Teresa Trojakowska
  • 6 Zbigniew Marek Leszczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Andrzej Sebastian Gaudziński
  • 2 Andrzej Tomasz Włochowicz
  • 3 Marcin Jan Gawron
  • 4 Ewa Grzywna
  • 5 Monika Grażyna Kozierkiewicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Piotr Grabowski
  • 2 Marzena Monika Maniszewska
  • 3 Zbigniew Janusz Napora

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie