Frekwencja wyborcza w powiecie częstochowskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,56 proc.
Okręg 1
Gminy : Blachownia, Konopiska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Grzegorz Czesław Dyner
- 2 Roman Jan Gębuś
- 3 Krzysztof Mirosław Ściubidło
- 4 Nicoletta Dorota Baskiewicz
- 5 Anna Bałdyga
- 6 Justyna Małgorzata Mielczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Karol Janusz Ostalski
- 2 Marcin Bogdan Żurek
- 3 Barbara Jadwiga Gradowicz
- 4 Piotr Sławomir Chaładaj
- 5 Natalia Karolina Sobala
- 6 Agnieszka Katarzyna Kozak-Sroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Mieczysław Chudzik
- 2 Wojciech Stanisław Socha
- 3 Magdalena Karina Jarosz-Wawrzyńczak
- 4 Wojciech Hubert Krauze
- 5 Monika Katarzyna Oczkowska
- 6 Anna Iwona Winecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Magdalena Zofia Maciążka
- 2 Maria Marta Pyrkosz
- 3 Bożena Barbara Forma
- 4 Jan Józef Dyner
- 5 Zbigniew Wacław Spałek
- 6 Michał Adam Nalewajka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Jan Adam Parkitny
- 2 Małgorzata Zofia Grzybek
- 3 Marcin Janusz Gołdyn
- 4 Monika Beata Szczepańczyk
- 5 Krzysztof Kurdyk
- 6 Izabela Kowalska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Sebastian Zygmunt Cierpiał
- 2 Joanna Magdalena Tekiela
- 3 Maciej Bartosz Ryś
Okręg 2
Gminy : Kamienica Polska, Poczesna, Starcza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Andrzej Kubat
- 2 Andrzej Piotr Cupiał
- 3 Cezary Wiesław Stempień
- 4 Aneta Barbara Podsiadlik-Frączek
- 5 Agnieszka Anna Sędziwa-Kogut
- 6 Milena Katarzyna Gorgól
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Andrzej Krzysztof Goldsztajn
- 2 Alicja Krakowian
- 3 Henryk Eugeniusz Pijet
- 4 Danuta Katarzyna Broszkiewicz
- 5 Urszula Halina Pluta
- 6 Szczepan Jan Szumera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Adam Edward Morzyk
- 2 Anna Hak-Benduska
- 3 Justyna Agnieszka Gajecka
- 4 Grzegorz Zbigniew Kluska
- 5 Stanisław Adam Pietras
- 6 Agnieszka Barbara Pidzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Maciej Andrzej Janowski
- 2 Edyta Urszula Kundzicz
- 3 Marek Czesław Morzyk
- 4 Elżbieta Jadwiga Michałowska
- 5 Magdalena Anna Musialik
- 6 Tomasz Jerzy Muchla
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Damian Michał Galicki
- 2 Izabela Jolanta Muchla
- 3 Mariusz Zbigniew Kowacki
- 4 Henryka Pinda
- 5 Elżbieta Anna Minkina
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Łukasz Jarosław Majewski
- 2 Grażyna Helena Tebin
- 3 Jolanta Elżbieta Banasiak
- 4 Danuta Iwona Minkina
- 5 Wojciech Roman Nabiałek
- 6 Leszek Tadeusz Pluta
Okręg 3
Gmina Mykanów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Krzysztof Smela
- 2 Adam Wochal
- 3 Krzysztof Maciej Nabiałczyk
- 4 Klaudia Paulina Worwąg
- 5 Magdalena Maria Brewczyńska-Jeziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Michał Marek Krzysiński
- 2 Magdalena Monika Kuban
- 3 Romuald Ryszard Leciak
- 4 Małgorzata Bińczyk
- 5 Paweł Piotr Kokot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Ignacy Jan Palutek
- 2 Mariola Koćwin
- 3 Marzena Teresa Bachniak
- 4 Jarosław Henryk Piątek
- 5 Mariusz Tomasz Chudzicki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Maria Janina Głowienkowska
- 2 Cezary Adrian Jachymski
- 3 Aleksander Jerzy Rychlewski
- 4 Beata Katarzyna Florek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Magdalena Iwona Chiluta-Korycka
- 2 Artur Krzysztof Krysiak
- 3 Olga Barbara Szcześniewska
Okręg 4
Gminy: Kłomnice, Kruszyna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Leszek Eugeniusz Wiśniewski
- 2 Bożena Maria Lara
- 3 Adam Paweł Śliwakowski
- 4 Joanna Katarzyna Stacherczak
- 5 Sławomir Michał Pruciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Jan Marian Miarzyński
- 2 Andrzej Borkowski
- 3 Iwona Marianna Zatoń
- 4 Przemysław Waldemar Zieliński
- 5 Halina Krystyna Koza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Adam Michał Zając
- 2 Katarzyna Małgorzata Mucha
- 3 Dariusz Kaczmarek
- 4 Teresa Zatoń
- 5 Zbigniew Andrzej Modlasiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Elżbieta Małgorzata Łągiewka
- 2 Tomasz Maj
- 3 Włodzimierz Szymon Mostowski
- 4 Henryka Łucja Mazur
- 5 Robert Józef Kępa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Paweł Piotr Łapeta
- 2 Jerzy Wąsikowski
- 3 Anna Teresa Tyras
- 4 Paweł Piotr Leśniak
- 5 Barbara Maria Mizera
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Daria Ewa Król-Berdys
- 2 Małgorzata Czech
- 3 Piotr Tomasz Smolarek
Okręg 5
Gminy : Mstów, Rędziny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Jan Michalik
- 2 Maria Anna Cierniak
- 3 Adam Norbert Jaruga
- 4 Magdalena Agnieszka Całusińska
- 5 Mateusz Marcin Mstowski
- 6 Mariola Bożena Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Jolanta Małgorzata Brzozowska-Ciura
- 2 Zbigniew Mieczysław Wawrzyniak
- 3 Mariola Krystyna Zgrzebna
- 4 Stanisław Marek Kitala
- 5 Adam Zbigniew Michalak
- 6 Urszula Marianna Całusińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Katarzyna Maria Kapica
- 2 Robert Grzegorz Knysak
- 3 Aleksandra Ilona Kowalczyk
- 4 Piotr Dariusz Witkowski
- 5 Karol Zbigniew Kowalski
- 6 Katarzyna Agnieszka Gołkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Stanisław Marian Dzwonnik
- 2 Andrzej Dariusz Lenort
- 3 Bożena Grażyna Cieślik
- 4 Monika Bożena Chwat
- 5 Agata Marta Figzał
- 6 Artur Tadeusz Kaźmierski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Paweł Stanisław Wawrzak
- 2 Małgorzata Katarzyna Smolarek
- 3 Janusz Bernard Guliński
Okręg 6
Gminy : Dąbrowa Zielona, Koniecpol, Przyrów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Henryk Adam Kasiura
- 2 Tadeusz Stafan Ciastko
- 3 Małgorzata Józefa Brodek
- 4 Joanna Ewa Kiepal
- 5 Andrzej Stanisław Orzeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Artur Grzegorz Sygit
- 2 Gwidon Marek Jelonek
- 3 Mieczysława Ewa Kolan
- 4 Danuta Joanna Ledzińska
- 5 Jarosław Krzysztof Rydzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Roman Ignacy Hyla
- 2 Gabriel Andrzej Knap
- 3 Wiesław Stanisław Sikora
- 4 Ilona Felicja Ludas
- 5 Urszula Krystyna Krzywańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Edyta Maria Wierzbińska
- 2 Jacek Stanisław Stencel
- 3 Elżbieta Halina Lipka
- 4 Andrzej Adam Hamerla
- 5 Dorota Justyna Jakubowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Waldemar Zdzisław Dors
- 2 Jolanta Fyda
- 3 Aneta Genowefa Pośpiech
- 4 Iwona Wanda Sztajnowska
- 5 Adam Marek Odrzywolski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Bartłomiej Józef Sobczak
- 2 Małgorzata Ewa Pietruszka
- 3 Barbara Alicja Majewska
Okręg 7
Gminy : Janów, Lelów, Olsztyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Danuta Barbara Tomza
- 2 Marianna Irena Dziura
- 3 Joanna Alina Haładyn
- 4 Krzysztof Jan Szczepanek
- 5 Tadeusz Ozga
- 6 Rafał Tomasz Ciszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
- 1 Monika Anna Kosielak
- 2 Renata Jolanta Samek
- 3 Sylwia Kozioł
- 4 Grzegorz Józef Trąbski
- 5 Marek Krzysztof Stępień
- 6 Janusz Zygmunt Solak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Adam Przemysław Markowski
- 2 Jerzy Adam Szydłowski
- 3 Teresa Ewa Pala
- 4 Edyta Beata Czajkowska
- 5 Janina Teresa Trojakowska
- 6 Zbigniew Marek Leszczyński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Andrzej Sebastian Gaudziński
- 2 Andrzej Tomasz Włochowicz
- 3 Marcin Jan Gawron
- 4 Ewa Grzywna
- 5 Monika Grażyna Kozierkiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Piotr Grabowski
- 2 Marzena Monika Maniszewska
- 3 Zbigniew Janusz Napora
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?