Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu myszkowskiego

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie myszkowskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,01 proc.

Okręg 1
Miasto Myszków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

  • 1 Wojciech Zbigniew Picheta
  • 2 Leon Franciszek Okraska
  • 3 Mariola Tabaka
  • 4 Błażej Artur Gradek
  • 5 Marzena Elżbieta Buła
  • 6 Beata Stanisława Kwiatkowska
  • 7 Kamila Ewa Jaworska
  • 8 Monika Ilona Marszałek
  • 9 Dominik Dariusz Siuda
  • 10 Katarzyna Monika Kieras

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Jan Kazimierz Kieras
  • 2 Krzysztof Zbigniew Kłosowicz
  • 3 Judyta Ewa Kubas
  • 4 Andrzej Maciej Kaczyński
  • 5 Dorota Maria Ćwiląg
  • 6 Zbigniew Jakub Podlejski
  • 7 Jarosław Rafał Labocha
  • 8 Hanna Rucińska
  • 9 Halina Barbara Biylnik
  • 10 Artur Mirosław Podlejski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

  • 1 Rafał Tadeusz Kępski
  • 2 Grażyna Maria Kolasa-Gotkowska
  • 3 Sławomir Arkadiusz Zalega
  • 4 Barbara Grażyna Bulska
  • 5 Michał Kazimierz Nowakowski
  • 6 Dorota Edyta Będkowska-Kozieł
  • 7 Janusz Marian Noczyński
  • 8 Wioletta Ilona Lamch
  • 9 Aleksandra Anna Nowak
  • 10 Magdalena Barbara Kowalczyk-Zin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Tomasz Paweł Ośmiałowski
  • 2 Jarosław Krzysztof Jaskólski
  • 3 Janusz Romaniuk
  • 4 Grzegorz Sergiusz Gładysz
  • 5 Krzysztof Paweł Szot
  • 6 Anna Zofia Mędrek
  • 7 Irmina Maria Flak
  • 8 Andrzej Leszek Błaszak
  • 9 Małgorzata Grażyna Hoff
  • 10 Marlena Krystyna Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

  • 1 Marian Stanisław Wróbel
  • 2 Michał Marek Trojakowski
  • 3 Andrzej Jastrzębski
  • 4 Marta Katarzyna Walocha-Jurczyk
  • 5 Łukasz Mateusz Szecówka
  • 6 Elżbieta Lidia Michalik
  • 7 Jolanta Maria Grun
  • 8 Stanisław Marek Pstrowski
  • 9 Edyta Monika Struska
  • 10 Dariusz Marian Dzielawski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Dariusz Dominik Lasecki
  • 2 Sebastian Grzegorz Ruciński
  • 3 Aneta Renata Konieczko-Biały
  • 4 Małgorzata Grażyna Kłósek
  • 5 Marzena Mariola Maślankiewicz
  • 6 Sławomir Krzysztof Żak
  • 7 Adam Franciszek Starostka
  • 8 Katarzyna Maria Bodio
  • 9 Marcin Sebastian Wieczorek
  • 10 Bożena Stanisława Bugaj

Okręg 2
Miasto i gmina Koziegłowy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

  • 1 Krzysztof Łukasz Gajdziak
  • 2 Ilona Ewa Staszek
  • 3 Jacek Sławomir Sularz
  • 4 Agata Zofia Feret
  • 5 Sebastian Andrzej Jagusiak
  • 6 Edyta Wioletta Wrzosowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Józef Robert Lazar
  • 2 Agnieszka Gabriela Miklas
  • 3 Andrzej Cwanek
  • 4 Tomasz Komar
  • 5 Alina Zuzanna Merta
  • 6 Justyna Katarzyna Kulak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

  • 1 Mariusz Stefan Morawiec
  • 2 Katarzyna Maria Duda-Palka
  • 3 Kamil Tomasz Kozak
  • 4 Ilona Elżbieta Wrzosowska
  • 5 Wiesław Sławomir Łabuś
  • 6 Marzena Maria Ślęczka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Piotr Jerzy Kołodziejczyk
  • 2 Wiesława Katarzyna Machura
  • 3 Teresa Marianna Pakuła-Sosnowska
  • 4 Joanna Bernadeta Sularz
  • 5 Grzegorz Stanisław Musialik
  • 6 Mateusz Paweł Kolasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

  • 1 Dorota Iwona Kaim-Hagar
  • 2 Sławomir Piotr Matyja
  • 3 Barbara Mariola Świeboda
  • 4 Jarosław Adam Polak
  • 5 Marcin Paweł Macherzyński
  • 6 Agata Małgorzata Paliga

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Stanisław Włodzimierz Tokarski
  • 2 Przemysław Paweł Śledziona
  • 3 Joanna Dorota Cesarz-Bajan
  • 4 Agnieszka Lidia Wołczenko

Okręg 3
Gmina Poraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

  • 1 Tomasz Stanisław Brymora
  • 2 Małgorzata Maria Broniewska
  • 3 Sebastian Waldemar Żurawski
  • 4 Katarzyna Elżbieta Byrska
  • 5 Kinga Katarzyna Ptak-Trzeciak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Anna Marta Socha-Korendo
  • 2 Ryszard Wojciech Świerdza
  • 3 Joanna Beata Makuch
  • 4 Aleksandra Maria Śmiejkowska-Jasińska
  • 5 Marcin Łukasz Górecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Zdzisława Anna Polak
  • 2 Marcin Adrian Mazur
  • 3 Małgorzata Barbara Rodek
  • 4 Bożena Maria Lis
  • 5 Stanisław Marian Sosna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

  • 1 Mariusz Krzysztof Musialik
  • 2 Barbara Weronika Nowak
  • 3 Łukasz Stanisław Bieniek
  • 4 Małgorzata Joanna Michalska
  • 5 Maciej Piotr Pluta

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Mariusz Rafał Karkocha
  • 2 Andrzej Marcin Kozłowski
  • 3 Magdalena Eliza Maszczyk
  • 4 Edyta Ząbkiewicz
  • 5 Przemysław Bąk

Okręg 4
Gminy : Niegowa, Żarki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT

  • 1 Jarosław Stanisław Kumor
  • 2 Bernadetta Barbara Rudkowska-Morawiec
  • 3 Rafał Wojciech Słabosz
  • 4 Katarzyna Teresa Gęsikowska-Kuzior
  • 5 Daniel Krzysztof Pompka
  • 6 Ewa Maria Golibroda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Andrzej Krzysztof Lech
  • 2 Andrzej Włodzimierz Gala
  • 3 Joanna Teresa Pilis
  • 4 Szymon Czesław Kuśmierz
  • 5 Elżbieta Marianna Baryła
  • 6 Iwona Marianna Bubel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

  • 1 Agnieszka Wioletta Skorek
  • 2 Mariusz Zdzisław Dzieża
  • 3 Marcin Mateusz Śpiewak
  • 4 Agnieszka Barbara Galas
  • 5 Ewelina Jolanta Bożek
  • 6 Zbigniew Paweł Piętak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Jolanta Stefania Koral
  • 2 Bożena Franciszka Łapaj
  • 3 Urszula Anna Szewczyk
  • 4 Ireneusz Stanisław Maślankiewicz
  • 5 Zdzisław Jan Tylkowski
  • 6 Mirosław Marian Szczepańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

  • 1 Jakub Alojzy Grabowski
  • 2 Maciej Tadeusz Piłka
  • 3 Magdalena Olga Radosz
  • 4 Małgorzata Jędrycha-Gorczyca
  • 5 Anna Barbara Wyporska
  • 6 Mariusz Mikołaj Kaim

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Jadwiga Stanisława Skalec
  • 2 Marta Bączkowska
  • 3 Martyna Kinga Kupis
  • 4 Piotr Marek Wołek
  • 5 Adam Stanisław Pałęga
  • 6 Paweł Karol Kostka

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie