Frekwencja wyborcza w powiecie wodzisławskim na godzinę 17.00 wyniosła 38,99 proc.
Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości
Listę uzupełniamy sukcesywnie!
CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?
Okręg 1
Gmina Gorzyce
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
- 1 Maria Lubszczyk
- 2 Marek Antoni Fojcik
- 3 Barbara Ewa Grześ - Ciszek
- 4 Jakub Jan Fober
- 5 Iwona Maria Wajsman
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Marek Jan Rybarz
- 2 Stefania Wanda Rodak
- 3 Weronika Sabina Grawżel
- 4 Helena Łyp
- 5 Sebastian Andrzej Makowski
- 6 Andrzej Edmund Stempniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Witold Bartłomiej Kacała
- 2 Renata Maria Glenc
- 3 Krzysztof Franciszek Radziwołek
- 4 Róża Zdzisława Puczkowska - Kaleta
- 5 Alicja Maria Grzegorzek
- 6 Robert Piotr Nawrocki
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
- 1 Jerzy Lucjan Glenc
- 2 Izabella Maria Zielecka-Panek
- 3 Małgorzata Król
- 4 Stanisław Sitek
- 5 Justyna Markiewicz
- 6 Józef Sosnecki
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
- 1 Tadeusz Skatuła
- 2 Jacek Norbert Łopuszyński
- 3 Bettina Monika Pawelska
- 4 Urszula Jadwiga Jastrzębowska - Dudek
- 5 Marzena Hojka
- 6 Piotr Antoni Oślizło
Okręg 2
Gmina Wodzisław Śląski
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
- 1 Ireneusz Jerzy Serwotka
- 2 Joanna Maria Stolarska
- 3 Łukasz Wojciech Krzystała
- 4 Janusz Adam Balcer
- 5 Teresa Rybka
- 6 Szymon Witold Plewnia
- 7 Katarzyna Hanna Mołdrzyk
- 8 Jan Krzysztof Woś
- 9 Wioletta Anna Bober
- 10 Wojciech Mitko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Mirosław Krzysztof Nowak
- 2 Barbara Ewa Połednik
- 3 Mirosława Maria Meisel
- 4 Witold Dawid Kowol
- 5 Małgorzata Zofia Banasiak
- 6 Grzegorz Zbigniew Korzeń
- 7 Edyta Maria Zając
- 8 Łucjan Walenty Bańczyk
- 9 Barbara Musiał
- 10 Sławomir Daniel Kubica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Ryszard Zalewski
- 2 Jolanta Małgorzata Górecka
- 3 Alojzy Jan Szymiczek
- 4 Grzegorz Marek Kamiński
- 5 Tadeusz Andrzej Szyszka
- 6 Rajmund Alojzy Kowol
- 7 Dorota Bogusława Chrószcz
- 8 Izabela Bożena Liziniewicz
- 9 Danuta Bernadeta Przybyła
- 10 Andrzej Józef Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Małgorzata Malina
- 2 Sebastian Machi
- 3 Katarzyna Wesołowska
- 4 Marcin Krzysztof Chrapek
- 5 Piotr Olech
- 6 Julia Natalia Gołdyn
- 7 Małgorzata Jolanta Wiktor-Białecka
- 8 Józef Urbanowicz
- 9 Jarosław Marcin Mitko
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
- 1 Anna Stanisława Białek
- 2 Grażyna Stanisława Durczok
- 3 Witold Marian Gruszka
- 4 Roman Wawrzyn Juzek
- 5 Leonard Krufczyk
- 6 Adam Antoni Krzyżak
- 7 Maja Anna Lorenc
- 8 Halina Aniela Mizia
- 9 Tadeusz Stanisław Sobala
- 10 Jan Adam Zemło
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
- 1 Sebastian Wystub
- 2 Bożena Regina Capek
- 3 Artur Paweł Klimek
- 4 Monika Hejczyk
- 5 Krzysztof Marek Wierzbicki
- 6 Olga Jadwiga Bauerek
- 7 Patryk Łukasz Riedel
- 8 Ewa Izabela Dąbrowska-Prus
- 9 Remigiusz Michał Kostuń
- 10 Danuta Agata Motyczka
Okręg 3
Gminy: Lubomia, Pszów
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
- 1 Marek Ludwik Hawel
- 2 Krystyna Szymiczek
- 3 Marcin Łukasz Szewczyk
- 4 Justyna Koniuszy
- 5 Edyta Irena Stanek
- 6 Jakub Sylwester Burek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Krystyna Irena Kuczera
- 2 Krzysztof Marian Jędrośka
- 3 Maria Helena Janeta
- 4 Marian Mikołaj Wilhelm
- 5 Artur Grütz
- 6 Cecylia Barbara Sikora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Janusz Henryk Ballarin
- 2 Romuald Stanisław Gebel
- 3 Czesław Szarowski
- 4 Marta Bernadeta Parma
- 5 Sonia Katarzyna Winkler
- 6 Teresa Regina Kabut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Dawid Mariusz Maciuga
- 2 Joanna Danuta Mitko
- 3 Kamil Krzyżak
- 4 Ewelina Urbanowicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
- 1 Leszek Piotr Bizoń
- 2 Katarzyna Barbara Brachmańska
- 3 Krzysztof Mieczysław Skorupa
- 4 Ewa Maria Maciejek-Czepczor
- 5 Dawid Bogusław Cuch
- 6 Katarzyna Anna Sawicka-Mucha
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
- 1 Krystyna Małgorzata Smuda
- 2 Rudolf Franciszek Kozub
- 3 Maria Kubica
- 4 Andrzej Gomołka
- 5 Dawid Brodala
- 6 Dominika Martyna Jambor
Okręg 4
Gmina Rydułtowy
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
- 1 Janina Teresa Chlebik - Turek
- 2 Piotr Jan Pieprz
- 3 Dorota Marta Piątek
- 4 Jarosław Paweł Pokwicki
- 5 Grzegorz Jacek Kózka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Joanna Ewa Skowron
- 2 Mariusz Robakowski
- 3 Beata Katarzyna Rzaczek
- 4 Sławomir Piotr Szurek
- 5 Henryk Machnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Danuta Zofia Maćkowska
- 2 Arkadiusz Piotr Muszalik
- 3 Mateusz Góral
- 4 Krzysztof Kamil Kaczorowski
- 5 Dominika Barbara Głodowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Dorota Katarzyna Ryc
- 2 Sylwia Izabela Oksiuta
- 3 Tomasz Krzysztof Cichy
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
- 1 Kornelia Anna Newy
- 2 Adam Mandera
- 3 Janina Klara Blokesz
- 4 Jerzy Józef Salwiczek
- 5 Dariusz Antoni Kuczera
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
- 1 Henryk Paweł Hajduk
- 2 Tomasz Jan Korus
- 3 Halina Nawrat
- 4 Stanisław Jan Brzęczek
- 5 Sonia Mirosława Nowicka
Okręg 5
Gmina Radlin
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
- 1 Dawid Piotr Topol
- 2 Mirosława Maria Nosiadek
- 3 Mateusz Franciszek Dziuba
- 4 Ryszard Jan Ucher
- 5 Katarzyna Maria Macha
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Piotr Sobala
- 2 Ewa Iwona Porwoł
- 3 Marek Musiolik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Sylwia Barbara Dąbek
- 2 Joanna Bogusława Rduch - Kaszuba
- 3 Mirosław Lech
- 4 Karol Jan Klima
- 5 Aleksander Piotr Gwoździk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Dariusz Szczytkowski
- 2 Tomasz Piotr Musioł
- 3 Katarzyna Anna Jóźwiak
- 4 Monika Agata Placek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
- 1 Zbigniew Stanisław Podleśny
- 2 Gabriela Róża Kiełkowska
- 3 Jacek Magiera
- 4 Martyna Ewa Materzok
- 5 Piotr Walery Zamarski
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
- 1 Piotr Stefan Cybułka
- 2 Barbara Sołtysik
- 3 Gabriela Maria Kluger - Lenert
- 4 Damian Bogdan Kustos
Okręg 6
Gminy: Godów, Marklowice, Mszana
KOMITET WYBORCZY "ZGODA I ROZWÓJ"
- 1 Izabela Marianna Tomiczek
- 2 Tadeusz Szymon Wroński
- 3 Dorota Maria Pukowiec
- 4 Edwin Koralewski
- 5 Aleksandra Maria Hawrył
- 6 Beata Ewelina Gatner - Piekar
- 7 Ryszard Marszolik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Leszek Marek Szyroki
- 2 Justyna Maria Gojny
- 3 Dariusz Hilary Jainta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Mirosław Stanisław Andreczko
- 2 Tatiana Irena Sitek
- 3 Michalina Maria Zozworek - Dziwoki
- 4 Franciszek Kurdziel
- 5 Barbara Gabriela Krótki
- 6 Gabriela Barbara Żeliszczak
- 7 Alojzy Antoni Wita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Patryk Krzysztof Walica
- 2 Adam Stanisław Śliwa
- 3 Rafał Godny
- 4 Anna Elżbieta Knura
- 5 Małgorzata Barbara Walica
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
- 1 Czesława Józefa Somerlik
- 2 Edyta Czesława Kwiatkowska
- 3 Mirela Maria Ledwoń
- 4 Halina Maria Winkler
- 5 Franciszek Leon Kucharczyk
- 6 Mirosław Leszek Winkler
- 7 Robert Wala
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
- 1 Roman Antoni Marcol
- 2 Bożena Maria Kucza
- 3 Marian Piotr Filipowski
- 4 Marcin Ryszard Fros
- 5 Ewelina Elżbieta Kłosek
- 6 Daria Anna Tomala
- 7 Irena Agnieszka Kuś
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?