Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu zawierciańskiego

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w powiecie zawierciańskim. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie zawierciańskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,65 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Miasto Zawiercie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Małgorzata Bogumiła Benc
  • 2 Dorota Danuta Pytlik
  • 3 Marcin Wojciech Wojciechowski
  • 4 Izabela Dorota Maciążek-Mazur
  • 5 Roman Zdzisław Kot
  • 6 Wioleta Marzena Biała
  • 7 Alina Miszczyk
  • 8 Anna Maria Pasek
  • 9 Jarosław Mariusz Wosik
  • 10 Tomasz Adam Chrząszczyk
  • 11 Robert Dariusz Grabowski
  • 12 Andrzej Tomasz Czerwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA

  • 1 Barbara Danuta Kozioł
  • 2 Tomasz Piotr Kowalczyk
  • 3 Szymon Mogielski
  • 4 Robert Adam Ziębowski
  • 5 Izabela Krystyna Pawłowska-Polańska
  • 6 Tomasz Piotr Lekki
  • 7 Wiktoria Barbara Zawisz
  • 8 Patrycja Gola
  • 9 Karol Szymon Ciepły
  • 10 Dawid Łukasz Porębski
  • 11 Jadwiga Wierzbowska
  • 12 Karolina Anna Gumułka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Andrzej Lucjan Danecki
  • 2 Waldemar Jacenty Karoń
  • 3 Małgorzata Szklarkowska-Noszczyk
  • 4 Marek Jerzy Koziorowski
  • 5 Daria Anna Stępień
  • 6 Zenobiusz Włodzimierz Sikora
  • 7 Elżbieta Maria Ptaś
  • 8 Marek Krzysztof Ziębiński
  • 9 Krystyna Teodozja Saczyńska
  • 10 Tomasz Wiesław Stachowski
  • 11 Aneta Katarzyna Kozłowska
  • 12 Paweł Michał Wesołowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Marek Stanisław Szczygłowski
  • 2 Jacek Bogusław Panek
  • 3 Grzegorz Dors
  • 4 Teresa Natalia Mach
  • 5 Bogusława Jadwiga Hąc
  • 6 Stanisław Wojciech Fugas
  • 7 Grzegorz Stolarski
  • 8 Agata Toborek
  • 9 Paweł Łukasz Radosz
  • 10 Grażyna Mirosława Lipś
  • 11 Rafał Paweł Podsiadło
  • 12 Agnieszka Katarzyna Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”

  • 1 Zbigniew Jan Rok
  • 2 Jan Włodzimierz Zamora
  • 3 Anna Maria Falkiewicz-Anzorge
  • 4 Wioletta Anna Domagała
  • 5 Paweł Chmura
  • 6 Anna Urszula Kołodziejczyk
  • 7 Ewa Ludomira Pietryka
  • 8 Edyta Krystyna Jędrzejak-Ciepły
  • 9 Anna Barbara Sadowska
  • 10 Jerzy Stanisław Kurzak
  • 11 Marek Żarnowiecki
  • 12 Aleksander Marian Jachimowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ

  • 1 Edmund Kazimierz Kłósek
  • 2 Dariusz Grzegorz Bednarz
  • 3 Andrzej Szymon Wilk
  • 4 Agnieszka Bogumiła Podlasek
  • 5 Grażyna Teresa Ferdyn
  • 6 Agnieszka Anna Rejek
  • 7 Justyna Anna Gajek-Gołuchowska
  • 8 Igor Grzegorz Zagała
  • 9 Artur Grzegorz Makaruk
  • 10 Kamil Przemysław Kowalczyk
  • 11 Aneta Izabela Śliwa-Dziwińska
  • 12 Jakub Przemysław Chmielewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Teresa Anna Mucha-Popiel
  • 2 Małgorzata Halina Machura
  • 3 Aniceta Bronisława Książek-Słomka
  • 4 Anita Maria Maszczyk
  • 5 Marlena Lidia Szczęśniak
  • 6 Ryszard Zygmunt Cholewka
  • 7 Paweł Aleksander Łakota
  • 8 Józef Leszek Pabian
  • 9 Magdalena Marta Świderska
  • 10 Marek Ludwig
  • 11 Aneta Anna Wilczek
  • 12 Janusz Eugeniusz Żakowski

Okręg 2
Gmina Łazy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Leszek Andrzej Kalaga
  • 2 Tadeusz Marian Czop
  • 3 Bożena Danuta Bialik
  • 4 Iwona Barbara Banasiak
  • 5 Urszula Maria Osikowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA

  • 1 Damian Zbigniew Ociepka
  • 2 Jolanta Górny
  • 3 Magdalena Zofia Drozdowska
  • 4 Adrian Sylwester Wójcik
  • 5 Monika Katarzyna Ziółkowska-Wnuk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Damian Leszek Łukasik
  • 2 Danuta Teresa Gotfryd
  • 3 Magdalena Elżbieta Ślęzak
  • 4 Bronisława Janina Ściślicka
  • 5 Andrzej Adam Pilis

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Andrzej Jan Pniak
  • 2 Krystyna Ewa Męcik
  • 3 Beata Ewa Sadowska
  • 4 Wiesław Julian Ludwikowski
  • 5 Maciej Daniel Kubiczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”

  • 1 Urszula Helena Milka
  • 2 Henryk Witold Mogieła
  • 3 Andrzej Paweł Czapla
  • 4 Anna Małgorzata Piechowska
  • 5 Alicja Jadwiga Serwicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ

  • 1 Mieczysław Franciszek Skręt
  • 2 Maciej Jerzy Koczur
  • 3 Grażyna Bronisława Czop
  • 4 Adam Gryta
  • 5 Jolanta Urszula Roterman

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Konrad Sebastian Knop
  • 2 Adrian Józef Kała
  • 3 Ewa Wiekiera
  • 4 Katarzyna Anna Katarzyńska
  • 5 Grzegorz Adam Piłka

Okręg 3
Gminy: Ogrodzieniec, Pilica

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Barbara Laskowska
  • 2 Marian Wojciech Lipiński
  • 3 Ewa Jadwiga Śrubarczyk
  • 4 Tomasz Dylewski
  • 5 Adam Zdzisław Zamora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA

  • 1 Marcin Radosław Kocjan
  • 2 Zbigniew Józef Perek
  • 3 Karolina Patrycja Adamczyk
  • 4 Ewelina Monika Guzik
  • 5 Andrzej Marcin Grabowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Henryk Goncerz
  • 2 Leszek Andrzej Brzozowski
  • 3 Katarzyna Ewa Romańska-Bujak
  • 4 Adam Paweł Głąb
  • 5 Zofia Helena Michalik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Stanisław Dąbrowa
  • 2 Paweł Tomasz Skóra
  • 3 Grzegorz Michał Wałek
  • 4 Róża Urszula Kończyk
  • 5 Magdalena Latacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”

  • 1 Maria Wanda Milejska
  • 2 Michał Władysław Otrębski
  • 3 Sławomir Dariusz Szlachta
  • 4 Stanisława Uliniarz
  • 5 Aneta Maria Kowal

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Marek Ignacy Fiutak
  • 2 Lech Józef Nicia
  • 3 Agnieszka Katarzyna Cuprian
  • 4 Anna Janina Tokarska
  • 5 Jarosław Artur Ciszewski

Okręg 4
Gminy: Irządze, Szczekociny, Żarnowiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Paweł Jan Sokół
  • 2 Jerzy Orliński
  • 3 Dorota Anna Dudziuk
  • 4 Joanna Patrycja Rajczykowska
  • 5 Małgorzata Grażyna Stolarczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Joanna Urszula Stojek
  • 2 Wojciech Andrzej Bieniek
  • 3 Leszek Bartosz
  • 4 Halina Zdzisława Molus
  • 5 Sylwia Karolina Jańczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Krzysztof Jan Wrona
  • 2 Zofia Szlęk
  • 3 Zofia Stańczyk
  • 4 Andrzej Włodzimierz Herman
  • 5 Anna Zofia Wierzbicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”

  • 1 Mariusz Zygmunt Piotrowski
  • 2 Tomasz Kulisa
  • 3 Barbara Smacka Zięba
  • 4 Halina Barbara Kwiecień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ

  • 1 Rafał Krupa
  • 2 Jerzy Marceli Piaszczyk
  • 3 Aleksandra Lidia Smuła
  • 4 Edyta Zdzisława Wójcik
  • 5 Paweł Grzegorz Chmielewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Mirosława Karolina Krzysztofik
  • 2 Mirosław Marek Szreniawski
  • 3 Wanda Ewa Jeziorowska
  • 4 Zbigniew Stefan Hermanowicz
  • 5 Jolanta Pytlarz

Okręg 5
Gminy: Kroczyce, Poręba, Włodowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Gabriel Dors
  • 2 Adam Tadeusz Pucek
  • 3 Tomasz Piotr Kita
  • 4 Ewelina Joanna Migdał
  • 5 Jolanta Anna Jurek
  • 6 Bożena Anna Śleszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA

  • 1 Agnieszka Maria Andrzejewska
  • 2 Ilona Teresa Pleban
  • 3 Anna Maria Kliś
  • 4 Marcin Janusz Brewka
  • 5 Krzysztof Artur Kossek-Markowski
  • 6 Tomasz Włodzimierz Wawrzynkiewicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jan Marcin Kowalski
  • 2 Sylwester Andrzej Jańczyk
  • 3 Mirosława Jęderko
  • 4 Halina Helena Milewska
  • 5 Marta Edyta Brzychcy
  • 6 Tomasz Mariusz Dziwiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Cezary Rafał Barczyk
  • 2 Ewa Zofia Drabek
  • 3 Małgorzata Danuta Grabowska
  • 4 Paweł Łukasz Bańka
  • 5 Monika Anna Grela
  • 6 Adam Lucjan Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”

  • 1 Tomasz Aleksander Ślusarczyk
  • 2 Karol Andrzej Hadrych
  • 3 Gabriela Anna Bogdał
  • 4 Józef Piotr Donocik
  • 5 Marzena Ewa Orzoł
  • 6 Małgorzata Świderska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ

  • 1 Piotr Artur Van Der Coghen
  • 2 Iwona Marzanna Muskalska
  • 3 Bożena Ewa Nędza
  • 4 Krzysztof Paweł Furgacz
  • 5 Stanisław Antoni Borówka
  • 6 Aneta Barbara Chrząszcz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Jarosław Marek Kleszczewski
  • 2 Bogusław Paweł Piotrowski
  • 3 Eliza Maria Labocha
  • 4 Jan Macherzyński
  • 5 Joanna Barbara Dyrda
  • 6 Urszula Anna Kuśmierska

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie