Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu żywieckiego

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie żywieckim na godzinę 17.00 wyniosła 45,68 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Żywiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Andrzej Ryszard Zieliński
  • 2 Jacek Józef Seweryn
  • 3 Marek Piotr Regel
  • 4 Maria Teresa Uryś-Klima
  • 5 Andrzej Sylwester Mrowiec
  • 6 Małgorzata Maria Imielska
  • 7 Jolanta Bożena Gruszka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Lidia Maria Gęga
  • 2 Robert Jerzy Kliś
  • 3 Artur Maciej Biel
  • 4 Ryszard Stefan Kulczyński
  • 5 Aneta Agnieszka Gibas
  • 6 Józef Paweł Wrzeszcz
  • 7 Barbara Ewa Mąkinia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Robert Kolanko
  • 2 Marcin Łukasz Piątek
  • 3 Monika Anna Gęga
  • 4 Hubert Piotr Rodak
  • 5 Anna Elżbieta Jafernik
  • 6 Małgorzata Joanna Gabryel
  • 7 Dariusz Andrzej Hyliński

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

  • 1 Jerzy Roman Kliś
  • 2 Anna Ewa Tuleja
  • 3 Maciej Syjota
  • 4 Agata Barbara Barcik
  • 5 Jarosław Paweł Miodoński
  • 6 Krystyna Janina Wojtas
  • 7 Szymon Bartłomiej Piątek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Adrian Kamil Midor
  • 2 Maria Anna Wisińska-Kurz
  • 3 Marzena Anna Pietraszewska
  • 4 Mirosław Jarosław Gumułczyński
  • 5 Mirosław Staszkiewicz
  • 6 Agata Maria Pindel
  • 7 Tomasz Ireneusz Biłko

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Michał Bogumił Koźlik
  • 2 Bogumiła Grażyna Lach
  • 3 Kazimierz Zmaczyński
  • 4 Małgorzata Maria Olechowska - Pawełek
  • 5 Karolina Katarzyna Stokłosa
  • 6 Katarzyna Barbara Korczak
  • 7 Tomasz Krzysztof Laburda

Okręg 2
Świnna, Gilowice, Łękawica, Ślemień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Kazimierz Józef Knapek
  • 2 Jerzy Stanisław Małysiak
  • 3 Bronisław Sroka
  • 4 Anna Maria Trzop
  • 5 Agata Cebrat
  • 6 Wioleta Elżbieta Kijas

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Henryk Satława
  • 2 Wioleta Justyna Krzak
  • 3 Aurelia Katarzyna Myśliwiec-Mrowiec
  • 4 Anna Krystyna Witas
  • 5 Andrzej Stokłosa
  • 6 Władysław Jurasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Mieczysław Adam Krzak
  • 2 Paulina Maria Białek
  • 3 Rafał Michał Kotrys
  • 4 Iwona Dorota Walatek-Stokłosa
  • 5 Lucyna Butor
  • 6 Dariusz Paweł Kudzia

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

  • 1 Sławomir Stanisław Wątroba
  • 2 Bronisław Piotr Pierlak
  • 3 Barbara Helena Sroka
  • 4 Sławomir Andrzej Budyn
  • 5 Barbara Katarzyna Satława
  • 6 Halina Sapińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Zbigniew Jan Gąsiorek
  • 2 Maciej Pokusa
  • 3 Bogusław Franciszek Wnętrzak
  • 4 Jolanta Marszałek-Hura
  • 5 Justyna Katarzyna Barcik
  • 6 Edyta Magdalena Zborowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Krzysztof Ryszard Kania
  • 2 Michał Zenon Czulak
  • 3 Barbara Satława
  • 4 Magdalena Teresa Gwiżdż
  • 5 Paweł Andrzej Omyła
  • 6 Stanisława Ewa Szymik

Okręg 3
Czernichów, Łodygowice, Lipowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Marian Antoni Knapek
  • 2 Adam Kos
  • 3 Joanna Wójcik-Mirska
  • 4 Piotr Kazimierz Tlałka
  • 5 Wanda Baron
  • 6 Patrycjusz Grzegorz Siudy
  • 7 Julia Maria Pietraszko
  • 8 Mateusz Marek Biernat

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Roman Włodzimierz Klimczak
  • 2 Zbigniew Jan Grabowski
  • 3 Tomasz Jan Kryczka
  • 4 Bronisław Łatanik
  • 5 Grażyna Maria Marszałek
  • 6 Krystyna Irena Małyszko
  • 7 Elżbieta Wisła
  • 8 Marcin Michał Moc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Stanisław Wojciech Kucharczyk
  • 2 Danuta Elżbieta Kubalica
  • 3 Liliana Anna Wójtowicz
  • 4 Marcin Jan Cender
  • 5 Wojciech Harat
  • 6 Franciszek Gąsiorek
  • 7 Małgorzata Maria Pasierbek
  • 8 Anna Czulak

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

  • 1 Piotr Paweł Kufel
  • 2 Adrian Grzegorz Jagosz
  • 3 Roman Paweł Biela
  • 4 Anna Barbara Chowaniec
  • 5 Jadwiga Stanisława Midor
  • 6 Iwona Katarzyna Rodak
  • 7 Paweł Waluś
  • 8 Leszek Piotr Powroźnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Wiesław Józef Sypta
  • 2 Roman Rokita
  • 3 Jadwiga Jakubiec
  • 4 Tomasz Łukasz Kowalik
  • 5 Andrzej Marian Talik
  • 6 Stanisława Knapek
  • 7 Sabina Agata Wolna
  • 8 Janusz Antoni Gancarczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Jacek Stanisław Kulec
  • 2 Teresa Małgorzata Mazurkiewicz
  • 3 Barbara Bysko
  • 4 Agata Biegun
  • 5 Łukasz Marcin Ecimowicz
  • 6 Cezary Maciej Bąk
  • 7 Przemysław Daniel Babiarz

Okręg 4
Jeleśnia, Koszarawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Anna Elżbieta Waluś
  • 2 Marian Kazimierz Malec
  • 3 Michał Łukasz Urbaniec
  • 4 Aleksandra Anna Dymanus - Gaudyn
  • 5 Kamila Żurek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Józef Mrowiec
  • 2 Władysław Pindel
  • 3 Grzegorz Janoszek
  • 4 Ewa Krystyna Ponikwia
  • 5 Danuta Barbara Barabasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Ryszard Ducin
  • 2 Franciszek Dybek
  • 3 Janusz Wojciech Wróbel
  • 4 Małgorzata Majdak
  • 5 Olga Łukańko

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

  • 1 Małgorzata Pindel
  • 2 Marian Makuch
  • 3 Kazimierz Tomaszek
  • 4 Danuta Brańka
  • 5 Andrzej Wojciech Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Tadeusz Stanisław Pal
  • 2 Halina Haręża
  • 3 Halina Kubica
  • 4 Danuta Maria Hulbój
  • 5 Zenon Jan Habdas

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Zdzisław Jerzy Wrzeszcz
  • 2 Wiesław Andrzej Smagoń
  • 3 Beata Magdalena Gołek - Kasprzak
  • 4 Robert Marian Prosianowski
  • 5 Angelina Ewelina Widuch

Okręg 5
Radziechowy Wieprz, Węgierska Górka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Jacek Adam Jarco
  • 2 Janusz Tomasz Słowy
  • 3 Jadwiga Śleziak
  • 4 Stanisław Lizak
  • 5 Janina Tlałka
  • 6 Małgorzata Sobel
  • 7 Paulina Patrycja Nowak-Wojtyła

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Bogusław Hutman-Wilczek
  • 2 Anita Agnieszka Dziedzic
  • 3 Henryk Tetłak
  • 4 Zygmunt Miodoński
  • 5 Eugenia Kumorek
  • 6 Tomasz Józef Zawada
  • 7 Bożena Majdak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Józef Janusz Stopka
  • 2 Bogusława Włoch
  • 3 Agnieszka Mocek
  • 4 Jolanta Małkińska
  • 5 Magdalena Nowakowska
  • 6 Michał Józef Kupczak
  • 7 Sebastian Rybarski

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

  • 1 Mirosław Twardysko
  • 2 Piotr Kosiec
  • 3 Anna Zając
  • 4 Tomasz Andrzej Stasica
  • 5 Jolanta Anna Pawlus
  • 6 Jadwiga Kuchejda
  • 7 Adam Lucjan Juraszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Jan Witkowski
  • 2 Władysław Józef Skrzyp
  • 3 Anna Kupczak
  • 4 Mieczysław Gluza
  • 5 Jadwiga Jurasz
  • 6 Anna Stanisława Szwed-Dudek
  • 7 Jacek Biłko

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Stanisław Tadeusz Kuliński
  • 2 Elżbieta Barbara Borowik
  • 3 Natalia Daria Cieślik
  • 4 Kazimierz Szczepaniak
  • 5 Aleksandra Wiktoria Ziętek
  • 6 Zbigniew Jan Ślęzak
  • 7 Barbara Mika

Okręg 6
Rajcza, Ujsoły, Milówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Grzegorz Rybarski
  • 2 Andrzej Lach
  • 3 Małgorzata Irena Kosińska
  • 4 Andrzej Bułka
  • 5 Stanisława Danuta Szatanik
  • 6 Katarzyna Kąkol

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Piotr Andrzej Gwizdoń
  • 2 Dagmara Sylwia Rodak
  • 3 Arkadiusz Henryk Tetłak
  • 4 Małgorzata Teresa Mozol
  • 5 Paulina Maria Hutyra-Polak
  • 6 Tadeusz Antoni Szczotka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Jan Ficoń
  • 2 Józef Wojciech Worek
  • 3 Irena Czesława Greń
  • 4 Teresa Kubiesa
  • 5 Józef Fułat
  • 6 Barbara Karczuga

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

  • 1 Tadeusz Pytel
  • 2 Mariusz Marek Bury
  • 3 Róża Kruczyńska
  • 4 Iwona Beata Pytel
  • 5 Danuta Lidia Wrężel
  • 6 Tadeusz Fiedor

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Andrzej Jerzy Kalata
  • 2 Adam Iwanek
  • 3 Jacek Jerzy Kotrys
  • 4 Aleksandra Legierska
  • 5 Karina Anna Romanowska
  • 6 Jolanta Omiatacz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Małgorzata Rachwał
  • 2 Bernadeta Gawryołek
  • 3 Agnieszka Szczotka
  • 4 Tadeusz Piotr Kochutek
  • 5 Mateusz Krystian Kleinert
  • 6 Józef Polak

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kpina z Polaków
Kpina z Polaków
I
Iro
Gdzie są te cząstkowe wyniki?!
Dodaj ogłoszenie