Wyniki wyborów samorządowych 2018 do sejmiku województwa śląskiego

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 do sejmiku śląskiego. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
miasto Bielsko-Biała; powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Przemysław Adam Koperski
  • 2 Adam Jan Zoń
  • 3 Aleksandra Ewa Banot
  • 4 Maria Kopel
  • 5 Barbara Jolanta Słonka-Gibas
  • 6 Jan Szwarc
  • 7 Dorota Cecylia Bury
  • 8 Aneta Monika Górny
  • 9 Leszek Tyrna

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Robert Łukasz Grajny
  • 2 Janusz Andrzej Korczak
  • 3 Anita Sara Zawisz
  • 4 Beata Ewa Błasińska
  • 5 Grzegorz Antoni Tobolski

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Agnieszka Zofia Lamek-Kochanowska
  • 2 Jarosław Andrzej Hess
  • 3 Katarzyna Olga Gasparska
  • 4 Szymon Michał Kania
  • 5 Magdalena Madzia
  • 6 Paweł Piotr Miech
  • 7 Wioletta Katarzyna Dziobek
  • 8 Adam Tomasz Konieczny
  • 9 Adriana Kazimiera Piekarska

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

  • 1 Grzegorz Zbigniew Juranek
  • 2 Arkadiusz Antoni Faruga
  • 3 Paweł Karol Wójtowicz
  • 4 Krzysztof Ludwik Sobolewski
  • 5 Joanna Grażyna Krupa
  • 6 Krystyna Bożena Pocheć
  • 7 Bożena Małgorzata Misiarz
  • 8 Krzysztof Kazimierz Matuszek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Klaudiusz Stanisław Komor
  • 2 Andrzej Jan Molin
  • 3 Hubert Zbigniew Maślanka
  • 4 Zbigniew Dal
  • 5 Magdalena Maria Cieślar
  • 6 Jerzy Marcin Pijanowski
  • 7 Karolina Józefa Krzyżak
  • 8 Magdalena Ewa Górnisiewicz
  • 9 Agata Ślęzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Kamila Stefania Zając
  • 2 Ewa Maria Zimowska
  • 3 Anna Dorota Lichy
  • 4 Artur Krzysztof Popko
  • 5 Anna Maria Galistl
  • 6 Robert Zbigniew Kwiecień
  • 7 Michał Piotr Kóska
  • 8 Jan Mikołaj Billewicz
  • 9 Janusz Paweł Łacek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Sławomir Jan Cieślar
  • 2 Paulina Anna Krywult
  • 3 Piotr Jan Szarek
  • 4 Barbara Maria Białończyk
  • 5 Grzegorz Bernasiński
  • 6 Magdalena Maria Bierska
  • 7 Artur Wojciech Lach
  • 8 Patrycja Joanna Baranowska
  • 9 Paweł Adam Małysz

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

  • 1 Adam Jan Moczek
  • 2 Agata Ernestyna Głogowska
  • 3 Leon Michał Śliwa
  • 4 Mateusz Jan Kielar
  • 5 Kornelia Lucyna Pudlik
  • 6 Bernadeta Stefania Bożek
  • 7 Piotr Tymoteusz Madejski
  • 8 Iwona Magdalena Jauernik

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Aisza Hadyna
  • 2 Bartłomiej Janusz Tyrlik
  • 3 Michał Jan Smagłowski
  • 4 Marcin Tomasz Jabłoński
  • 5 Dorota Barbara Kufel
  • 6 Klaudia Dominika Kantyka
  • 7 Krzysztof Marek Pitas
  • 8 Iwona Krystyna Poniedziałek
  • 9 Łukasz Antoni Giertler

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Magdalena Dominika Chrobak
  • 2 Maciej Jerzy Froński
  • 3 Mirosława Halina Wieczorek
  • 4 Marek Paweł Konieczny
  • 5 Sandra Dorota Bienias

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Krzysztof Jan Naleźniak
  • 2 Katarzyna Alicja Adamczewska
  • 3 Dorota Lucyna Kaczmarek
  • 4 Krzysztof Jakub Głowacki
  • 5 Monika Małgorzata Kowol
  • 6 Katarzyna Barbara Gembuś
  • 7 Artur Dariusz Wodniok
  • 8 Łukasz Adam Stefankiewicz
  • 9 Julia Karolina Stankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

  • 1 Kazimierz Józef Gronkiewicz
  • 2 Wiesław Snaczke
  • 3 Maria Francuz
  • 4 Patrycja Magdalena Kondała
  • 5 Halina Ewa Zimońska
  • 6 Antoni Sosnowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Mirosław Stanisław Szemla
  • 2 Danuta Maria Kożusznik
  • 3 Robert Paweł Karpeta
  • 4 Stefan Grzegorz Haczek
  • 5 Przemysław Major
  • 6 Alicja Ogiegło
  • 7 Augustyna Domaszewicz
  • 8 Małgorzata Anna Klajmon
  • 9 Andrzej Bernard Grzyb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Kamil Michał Sarapata
  • 2 Wojciech Jerzy Duraj
  • 3 Tomasz Andrzej Janik
  • 4 Katarzyna Maria Koczwara
  • 5 Krzysztof Franciszek Kozik
  • 6 Patrycja Agnieszka Wodyk
  • 7 Magdalena Wiktoria Ostrowicka
  • 8 Karolina Lilia Balas
  • 9 Wojciech Mateusz Tomala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Jan Kawulok
  • 2 Ewa Teresa Żak
  • 3 Stanisław Bronisław Baczyński
  • 4 Tytus Bolesław Tschuk
  • 5 Katarzyna Magdalena Raszka-Sodzawiczny
  • 6 Zygmunt Antoni Mizera
  • 7 Marek Zygmunt Matlak
  • 8 Agnieszka Magdalena Biegun
  • 9 Teresa Maria Zejma

Okręg 2
miasta: Katowice, Mysłowice, Tychy; powiaty: bieruńsko-lędziński, pszczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Zbyszek Zaborowski
  • 2 Celina Teresa Walat
  • 3 Włodzimierz Roman Kwiatek
  • 4 Teresa Zofia Szkabrat
  • 5 Włodzimierz Jerzy Gorki
  • 6 Magdalena Małgorzata Szumańska
  • 7 Andrzej Krowiak
  • 8 Zbigniew Henryk Noskowski

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Bartosz Berk
  • 2 Mirela Grażyna Turek
  • 3 Arkadiusz Wojciech Nowakowski
  • 4 Margareta Żurowska
  • 5 Rafał Jaworski

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Izabela Maria Palińska
  • 2 Ryszard Jan Pacer
  • 3 Patryk Bartłomiej Oczadły
  • 4 Sara Aleksandra Wójcik
  • 5 Leszek Aleksander Kraszyna

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

  • 1 Aleksandra Elżbieta Jelonek
  • 2 Małgorzata Anna Handermander-Lewicka
  • 3 Jacek Witold Bara
  • 4 Andrzej Antoni Sojka
  • 5 Włodzimierz Tomasz Krzemiński
  • 6 Bernard Leszek Skubała
  • 7 Karolina Elżbieta Dyrda
  • 8 Dariusz Marek Jerczyński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Tadeusz Maria Sławek
  • 2 Michał Sebastian Gramatyka
  • 3 Alina Irena Bednarz
  • 4 Sławomir Stanisław Kowalski
  • 5 Dorota Ewa Konieczny-Simela
  • 6 Elżbieta Apolonia Pierzchała
  • 7 Michał Antoni Palka
  • 8 Bożena Adela Rojewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Tomasz Arkadiusz Palka
  • 2 Joanna Grażyna Mizera-Zalejska
  • 3 Paweł Eugeniusz Janas
  • 4 Elżbieta Anna Czaja
  • 5 Marcin Grzegorz Łachacz
  • 6 Ewa Joanna Mierzyńska
  • 7 Andrzej Paweł Żołądek
  • 8 Wojciech Tomasz Zatorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Tomasz Bogdan Brzezina
  • 2 Krzysztof Stanisław Krajewski
  • 3 Adrianna Hanna Czapkowicz
  • 4 Tomasz Robert Niedoba
  • 5 Karol Jan Nagel
  • 6 Dominika Klaudia Kałęka
  • 7 Agata Karolina Truś
  • 8 Kamil Jabloński

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

  • 1 Tomasz Wojciech Musioł
  • 2 Mateusz Adam Młocek
  • 3 Marzena Marlena Rutka
  • 4 Krzysztof Eugeniusz Zbijowski
  • 5 Barbara Jadwiga Piątek
  • 6 Krzysztof Baranowski
  • 7 Agnieszka Zbijowska
  • 8 Izabela Aniela Janas

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Jerzy Zdzisław Gorzelik
  • 2 Małgorzata Anna Myśliwiec
  • 3 Bernadeta Agnieszka Ficek
  • 4 Ewa Małgorzata Kapica
  • 5 Mariusz Tomasz Gąsiorczyk
  • 6 Marta Magdalena Bainka
  • 7 Maksymilian Piotr Michałek
  • 8 Piotr Paweł Snaczke

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Maciej Psych Smykowski
  • 2 Alina Joanna Jaworek
  • 3 Martin Mokwa
  • 4 Jaga Magdalena Kolawa
  • 5 Aleksander Lech Wojtasiewicz
  • 6 Agata Zuzanna Otrębska

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Szczepan Kasiński
  • 2 Damian Michał Hacaś
  • 3 Tomasz Bolesław Bula
  • 4 Arkadiusz Stanisław Dąbrowski
  • 5 Bernard Robert Kurzawa
  • 6 Beata Anna Kandzia
  • 7 Edyta Karolina Znojek
  • 8 Magdalena Elżbieta Lepiarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

  • 1 Stanisław Zadora
  • 2 Tomasz Jerzy Zdrach
  • 3 Ewa Teresa Trzaska
  • 4 Anna Janina Mirowska
  • 5 Joanna Ewa Olborska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Leszek Stanisław Boniewski
  • 2 Henryk Alojzy Gacki
  • 3 Henryk Ryszard Nycz
  • 4 Katarzyna Maria Sury
  • 5 Zbigniew Władysław Kucz
  • 6 Katarzyna Agata Zaremba-Majcher
  • 7 Sylwia Antonina Kasza
  • 8 Grzegorz Ryszard Mierzwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Wiesława Urszula Rak
  • 2 Jan Władysław Pietras
  • 3 Anna Elżbieta Wiśniewska
  • 4 Piotr Jan Dziemba
  • 5 Wiesław Rauch
  • 6 Urszula Barbara Szewczyk
  • 7 Anna Maria German

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Jakub Piotr Chełstowski
  • 2 Piotr Franciszek Czarnynoga
  • 3 Przemysław Aleksander Wydra
  • 4 Grzegorz Krzysztof Gaża
  • 5 Urszula Maria Sewielska
  • 6 Róża Jadwiga Mróz
  • 7 Beata Grobel
  • 8 Bogusława Wiesława Fedorowska

Okręg 3
miasta: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory; powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Marian Franciszek Jarosz
  • 2 Ilona Beata Witala-Sługa
  • 3 Andrzej Stanisław Kwaśniewski
  • 4 Zofia Sobik
  • 5 Krzysztof Robert Sajewicz
  • 6 Andrzej Henryk Baran
  • 7 Dariusz Roman Jarzynka
  • 8 Marta Justyna Żak
  • 9 Martyna Wyżnikiewicz

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Jacek Szymon Lanuszny
  • 2 Tadeusz Maron
  • 3 Sandra Wojno
  • 4 Rafał Karol Tyc
  • 5 Hanna Maria Leder
  • 6 Magdalena Monika Słowik
  • 7 Karolina Barbara Maciuga
  • 8 Wojciech Mateusz Mońka
  • 9 Jakub Edward Maciaś

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Dawid Józef Matuszek
  • 2 Patrycja Anna Nowara
  • 3 Zdzisław Smoliński
  • 4 Agnieszka Lidia Korbel
  • 5 Roman Wojciech Graniczka
  • 6 Barbara Justyna Wycisk
  • 7 Hanna Marzena Szukalska

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

  • 1 Paweł Helis
  • 2 Stanisław Alojzy Rduch
  • 3 Weronika Jadwiga Topa-Mazurek
  • 4 Adam Franciszek Kurdziel
  • 5 Edmund Jan Telega
  • 6 Wiesława Joanna Hulim
  • 7 Artur Rafał Oleksiński
  • 8 Grażyna Gabriela Swaczyna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Wojciech Jan Kałuża
  • 2 Grzegorz Wojciech Wolnik
  • 3 Barbara Ewa Chrobok
  • 4 Henryk Piotr Siedlaczek
  • 5 Dariusz Ryszard Laska
  • 6 Halina Maria Kantor
  • 7 Rafał Bogusław Połednik
  • 8 Jolanta Danuta Grabkowska
  • 9 Karolina Aleksandra Łukaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Jadwiga Agata Buryn
  • 2 Marcin Krzysztof Burdzik
  • 3 Jacek Kamiński
  • 4 Marcin Maciej Szczygieł
  • 5 Magdalena Anna Pochcioł
  • 6 Elżbieta Ewa Mnich
  • 7 Dominik Mertas
  • 8 Bernard Kazimierz Walecki
  • 9 Aneta Maria Wróblewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Konrad Karol Makarewicz
  • 2 Elżbieta Helena Kościelska
  • 3 Jakub Frelich
  • 4 Bartosz Łukasz Młotek
  • 5 Katarzyna Monika Chołuj
  • 6 Janusz Bieńkowski
  • 7 Krystyna Zofia Janecka
  • 8 Marta Barbara Matuszczyk
  • 9 Adrian Bartosz Kochan

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Janusz Stanisław Wita
  • 2 Józef Porwoł
  • 3 Paweł Jan Polok
  • 4 Ewa Karina Grzesik
  • 5 Kamil Marian Kotas
  • 6 Ewelina Sokół-Galwas
  • 7 Daniel Robert Morcinek
  • 8 Anna Manai
  • 9 Zuzanna Małgorzata Oleś-Binczyk

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Katarzyna Natalia Kendżi
  • 2 Marcin Mirosław Kręgiel
  • 3 Anna Danuta Domańska
  • 4 Jakub Stanisław Sendek
  • 5 Urszula Jolanta Grabowska-Merta

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Piotr Szymon Koźlik
  • 2 Rafał Jerzy Bieniek
  • 3 Adam Jarosław Kandzia
  • 4 Zofia Stankiewicz
  • 5 Kamil Krzysztof Sarecki
  • 6 Katarzyna Samborska
  • 7 Alicja Cecylia Kosatka
  • 8 Wioleta Sztyber
  • 9 Joanna Maria Limanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

  • 1 Beata Narcyza Baran
  • 2 Stanisława Katarzyna Tomczyk
  • 3 Stanisław Franciszek Trzaska
  • 4 Angela Ewa Sojka
  • 5 Paweł Marcin Szarski
  • 6 Mariusz Tomasz Kosmała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Bronisław Karasek
  • 2 Urszula Janina Grzonka
  • 3 Anna Kuś
  • 4 Sylwia Machnik
  • 5 Waldemar Paweł Wollny
  • 6 Małgorzata Elżbieta Surma
  • 7 Dominika Angelika Niestrój-Tlołka
  • 8 Krystian Daniel Nyczka
  • 9 Marian Henryk Kolorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Jadwiga Magdalena Rzotki
  • 2 Marek Wiesław Strach
  • 3 Beata Agnieszka Myślikowska
  • 4 Judyta Teresa Goik
  • 5 Konrad Mateusz Brącel
  • 6 Krystyna Jadwiga Kosarga
  • 7 Mikołaj Maciej Koziej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Michał Piotr Woś
  • 2 Stanisław Karol Jaszczuk
  • 3 Julia Maria Kloc-Kondracka
  • 4 Jacek Świerkocki
  • 5 Ewa Maria Gawęda
  • 6 Sławomir Tadeusz Żmudziński
  • 7 Grażyna Anna Brzózka
  • 8 Jarosław Zbigniew Szczęsny
  • 9 Gabriela Jadwiga Szulik

Okręg 4
miasta: Bytom, Gliwice; powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Krzysztof Stefan Wójcik
  • 2 Barbara Ewa Przybylska-Czajkowska
  • 3 Janusz Henryk Łapiński
  • 4 Rafał Leszek Witasik
  • 5 Jadwiga Franciszka Zagórska
  • 6 Andrzej Filipek
  • 7 Jolanta Maria Hofman-Dyner
  • 8 Teresa Grażyna Samotus
  • 9 Rafał Krzysztof Jureczko

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Cezary Kazimierz Milczyński
  • 2 Bartłomiej Marek Błasiński
  • 3 Julianna Nikola Mońka
  • 4 Dariusz Edwin Nowicki
  • 5 Bogusława Elżbieta Moryc
  • 6 Joanna Gabriela Skiba
  • 7 Grzegorz Stanisław Toczek

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Maciej Konieczny
  • 2 Barbara Joanna Słania
  • 3 Konrad Mrozowski
  • 4 Helena Zofia Strokowska
  • 5 Michał Piotr Bednarz
  • 6 Dorota Michalska
  • 7 Artur Wrona

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

  • 1 Roland Krzysztof Skubała
  • 2 Dionizy Piotr Kolanko
  • 3 Henryk Stanisław Klimek
  • 4 Dariusz Robert Wójtowicz
  • 5 Stefania Magdalena Sobolewska
  • 6 Bolesław Piotr Wielgosz
  • 7 Agata Justyna Widerska
  • 8 Urszula Maria Bartecka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Renata Wiesława Caban
  • 2 Marek Krzysztof Gzik
  • 3 Halina Maria Bieda
  • 4 Lucyna Iwona Ekkert
  • 5 Stanisław Wiesław Demczuk
  • 6 Marek Janusz Bieniek
  • 7 Ewa Anna Nierychło
  • 8 Tomasz Straszak
  • 9 Krzysztof Andrzej Szczechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Anna Zofia Karwot
  • 2 Andrzej Piotr Tomczyk
  • 3 Jan Paweł Płonka
  • 4 Andrzej Marian Wołoszyn
  • 5 Agnieszka Patrycja Słodczyk
  • 6 Magdalena Joanna Bisz
  • 7 Andrzej Janus
  • 8 Aleksandra Anna Woźniak-Żak
  • 9 Adam Ryszard Binkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Bartłomiej Marcin Truś
  • 2 Wojciech Adam Beśka
  • 3 Mateusz Błażej Michnik
  • 4 Agata Katarzyna Domeradzka
  • 5 Bartłomiej Andrzejewski
  • 6 Urszula Monika Kufel
  • 7 Michał Piotr Bomba
  • 8 Anna Barbara Sifczyk

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Aleksander Jan König
  • 2 Aniela Maria Jany
  • 3 Jacek Wojciech Laburda
  • 4 Grzegorz Mariusz Grudnik
  • 5 Cecylia Zofia Machulska
  • 6 Łukasz Jan Sarkowicz
  • 7 Aneta Maria Grychtoł
  • 8 Marian Juliusz Cyroń
  • 9 Dorota Joanna Matheja

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Artur Paweł Wieczorek
  • 2 Magdalena Anna Skotalczyk
  • 3 Bartłomiej Marek Wrębiak
  • 4 Ewa Maśluch
  • 5 Dariusz Gloriusz Grabowski
  • 6 Gaja Izabela Rupala

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Krzysztof Przybylski
  • 2 Danuta Grażyna Kondraciuk
  • 3 Andrzej Jerzy Słomczyński
  • 4 Roman Zdzisław Zarzycki
  • 5 Andrzej Henryk Rojek
  • 6 Oliwia Ewa Buczyńska
  • 7 Katarzyna Mitura
  • 8 Anna Misiewicz
  • 9 Milena Skowrońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

  • 1 Stanisław Adrian Trzaska
  • 2 Alicja Maria Sojka
  • 3 Aneta Marzena Janik
  • 4 Zdzisław Kowalówka
  • 5 Bohdan Patucha
  • 6 Elżbieta Barbara Cina

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Andrzej Antoni Pilot
  • 2 Zygmunt Wilk
  • 3 Anna Barbara Grus
  • 4 Małgorzata Zapiór
  • 5 Jerzy Stanisław Wojewódzki
  • 6 Agnieszka Zofia Czapelka
  • 7 Agnieszka Stefańska
  • 8 Małgorzata Bożena Sobol
  • 9 Mariusz Krzysztof Poloczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Tomasz Leszek Nawrocki
  • 2 Adrian Maciej Styczeń
  • 3 Henryka Krystyna Janik
  • 4 Anna Imielińska
  • 5 Lilia Zdzisława Brącel
  • 6 Jarosław Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

  • 1 Marek Krzysztof Janik
  • 2 Anna Maria Bednarek
  • 3 Jadwiga Olga Kolibaj
  • 4 Marek Artur Czapkowicz
  • 5 Bogdan Leon Gizdoń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Zbigniew Jerzy Przedpełski
  • 2 Bartłomiej Leszek Kowalski
  • 3 Józef Jan Kubica
  • 4 Tomasz Jan Olszewski
  • 5 Wioletta Maria Koper-Staszowska
  • 6 Dominika Monika Roj
  • 7 Irena Maria Kocurek
  • 8 Magdalena Patrycja Urbaniak-Leśniak
  • 9 Lesław Zbigniew Ordon

Okręg 5
miasta: Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Zabrze

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Andrzej Jan Lekston
  • 2 Jolanta Ewa Szcześniak
  • 3 Agnieszka Bedlińska
  • 4 Wojciech Musiałek
  • 5 Elżbieta Teresa Dikta
  • 6 Teresa Wiesława Sadowska
  • 7 Ryszard Sławomir Olek

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Mateusz Fiedorowicz
  • 2 Grzegorz Aleksander Frejno
  • 3 Agata Judyta Sikora
  • 4 Urszula Kuryło
  • 5 Michał Andrzej Baborski
  • 6 Joanna Magdalena Smakowska
  • 7 Arnold Paweł Czupryna
  • 8 Paweł Mikołaj Podemski

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Marcelina Monika Zawisza
  • 2 Marek Henryk Maślanka
  • 3 Katarzyna Jolanta Zelwor
  • 4 Bartłomiej Brzozowiec
  • 5 Anna Małgorzata Kraszyna
  • 6 Marcin Karol Konopnicki
  • 7 Michał Mysior
  • 8 Rafał Dariusz Frelek

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

  • 1 Leon Swaczyna
  • 2 Witold Kazimierz Berus
  • 3 Jerzy Alojzy Mercik
  • 4 Dawid Rafał Jasiura
  • 5 Jolanta Cichocka-Orłowska
  • 6 Małgorzata Teresa Markowska
  • 7 Krzysztof Marek Joniec
  • 8 Oliwia Agnieszka Rduch

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Maciej Paweł Kolon
  • 2 Iwona Zofia Dudko-Pawłowska
  • 3 Urszula Magdalena Koszutska
  • 4 Janusz Paweł Pasternak
  • 5 Marek Stanisław Kopel
  • 6 Sebastian Paweł Bryłka
  • 7 Edyta Stanisława Liszka
  • 8 Wojciech Ryszard Niezgoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Adam Bernard Klacka
  • 2 Zbigniew Józef Domżalski
  • 3 Jarosław Antoni Rejek
  • 4 Aldona Halina Werner
  • 5 Mirosław Gosiewski
  • 6 Anna Krystyna Gerstel
  • 7 Agnieszka Irena Szewczyk
  • 8 Marcin Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Michał Rafał Markiewka
  • 2 Bożena Krystyna Modzelewska
  • 3 Marcin Michał Harendarczyk
  • 4 Małgorzata Joanna Major
  • 5 Artur Tomasz Neukirch
  • 6 Agnieszka Natalia Potoczek
  • 7 Filip Hailli Sesay
  • 8 Tomasz Marian Bomba

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

  • 1 Tomasz Michał Kik
  • 2 Kornelia Maria Aplik
  • 3 Michał Adam Głogowski
  • 4 Aneta Jadwiga Kielar
  • 5 Antoni Stefan Rogulski
  • 6 Tomasz Jan Krzempek
  • 7 Joanna Teresa Sobczyk
  • 8 Barbara Małgorzata Klimek

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Henryk Krzysztof Mercik
  • 2 Joachim Józef Otte
  • 3 Jolanta Lucyna Skorupa
  • 4 Janusz Józef Dubiel
  • 5 Anna Katarzyna Kubica
  • 6 Katarzyna Marta Elias
  • 7 Tomasz Wojciech Szulc
  • 8 Jowita Trzaska

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Anna Małgorzata Łukaszczyk
  • 2 Krystian Zygmunt Mrukwa
  • 3 Grażyna Danuta Kulik
  • 4 Magdalena Agnieszka Bula
  • 5 Filip Dariusz Pawlak

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Piotr Leopold Litwa
  • 2 Ewelina Małgorzata Małecka
  • 3 Mirosława Tamara Polak-Jasiulek
  • 4 Iwona Weronika Wypior
  • 5 Sebastian Marcin Szostok
  • 6 Józefa Maria Soroka
  • 7 Marlena Muras
  • 8 Jarosław Zdzisław Praclewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Dariusz Roman Bochenek
  • 2 Aneta Urszula Skworc
  • 3 Dariusz Józef Maciąg
  • 4 Jadwiga Sabina Stalmach
  • 5 Janusz Redełkiewicz
  • 6 Aneta Łakota
  • 7 Adam Jarosław Bokuniewicz
  • 8 Krystyna Anna Palej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Izabela Matylda Gołaszczyk-Sobczyk
  • 2 Marek Andrzej Zajkowski
  • 3 Alicja Anna Kozyra
  • 4 Delfina Nowak
  • 5 Michał Andrzej Babicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Rafał Kandziora
  • 2 Mariusz Andrzej Wal
  • 3 Alina Edyta Nowak
  • 4 Teresa Maria Wróbel
  • 5 Dariusz Jarosław Iskanin
  • 6 Anna Joanna Borówka
  • 7 Piotr Jan Palka
  • 8 Marcin Antoni Tomecki

Okręg 6
miasto: Częstochowa; powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Marek Paweł Balt
  • 2 Wojciech Jan Konieczny
  • 3 Gabriela Łacna
  • 4 Grzegorz Mieczysław Sikorski
  • 5 Jolanta Pelagia Tromczyńska
  • 6 Małgorzata Elżbieta Majer
  • 7 Mariusz Dominik Ogończyk

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Dawid Franciszek Gieroń
  • 2 Kamil Mikołaj Stolarski
  • 3 Agata Maria Janoska-Grabowska
  • 4 Aleksandra Łucja Błasińska
  • 5 Artur Jerzy Szulik

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Dominik Jakub Puchała
  • 2 Magdalena Mirella Żołnowska
  • 3 Krzysztof Andrzej Brzózka
  • 4 Agata Olga Chudalewska
  • 5 Jacek Andrzej Malinowski
  • 6 Agnieszka Alina Szafarowicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Marta Maria Salwierak
  • 2 Krystian Paweł Zamorowski
  • 3 Radosław Leszek Panas
  • 4 Mariusz Andrzej Zaczkowski
  • 5 Katarzyna Anna Bigosińska
  • 6 Agnieszka Ewa Brzozowska
  • 7 Andrzej Szewiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Włodzimierz Bogdan Skalik
  • 2 Jurand Damian Bień
  • 3 Monika Aleksandra Kumor
  • 4 Rafał Adrian Gawenda
  • 5 Magdalena Sylwia Szymanek
  • 6 Sandra Maria Palt-Dorobisz
  • 7 Marcin Krzysztof Najman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Jacek Adam Pawlikowski
  • 2 Sławomir Marek Wnuczek
  • 3 Igor Adam Wojnowski
  • 4 Wiktor Dominik Polak
  • 5 Patrycja Katarzyna Szczupak
  • 6 Klaudia Maria Trąbska
  • 7 Ewa Maria Palacz

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

  • 1 Elżbieta Gabriela Bryła
  • 2 Marcin Piotr Starczewski
  • 3 Stanisław Adam Suchanek
  • 4 Dorota Anna Orzechowska
  • 5 Szymon Paweł Kołodziejczyk
  • 6 Sylwia Barbara Madejska
  • 7 Justyna Anna Pietryga

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Waldemar Murek
  • 2 Mariusz Wojciech Janicki
  • 3 Paweł Stanisław Szczytkowski
  • 4 Wiesława Maria Maciorowska
  • 5 Mariola Macherzyńska
  • 6 Ewa Maria Forreiter
  • 7 Cezary Patryk Świtała

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Katarzyna Anna Musiałczyk
  • 2 Tomasz Jacek Knot
  • 3 Mirela Ewa Sołtysik
  • 4 Marek Dariusz Sakowski
  • 5 Elżbieta Krystyna Grabowska
  • 6 Jakub Kazimierz Janik

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Michał Stanisław Figlus
  • 2 Andrzej Jakóbczyk
  • 3 Anna Stanisława Kocjasz
  • 4 Elżbieta Krzysztofa Spych
  • 5 Agnieszka Elżbieta Rzeszutek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Stanisław Gmitruk
  • 2 Piotr Janusz Kosela
  • 3 Anna Nowicka
  • 4 Małgorzata Ewa Gałuszka
  • 5 Bernadetta Barbara Niemczyk
  • 6 Andrzej Franciszek Kucharczyk
  • 7 Grzegorz Boski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Janusz Henryk Krakowian
  • 2 Martyna Maria Maranda
  • 3 Agata Ewelina Luks
  • 4 Marcin Robert Lisowski
  • 5 Beata Bogus
  • 6 Elżbieta Maria Strach
  • 7 Paweł Zbigniew Mizgalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Beata Dorota Kocik
  • 2 Piotr Bogdan Bańka
  • 3 Monika Fajer
  • 4 Roman Ludwik Borecki
  • 5 Maciej Paweł Zielonka
  • 6 Teresa Włosowicz
  • 7 Andrzej Perliński

Okręg 7
miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec; powiaty: będziński, zawierciański

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Rafał Damian Porc
  • 2 Zbigniew Tomasz Jaskiernia
  • 3 Bożena Ewa Borowiec
  • 4 Anna Ewa Filik
  • 5 Zbigniew Tadeusz Łukasik
  • 6 Izabela Katarzyna Gajos
  • 7 Rafał Jan Pietrzyk
  • 8 Magdalena Monika Kot
  • 9 Ewa Łatak

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

  • 1 Paweł Michał Mazur
  • 2 Krzysztof Adam Pałka
  • 3 Renata Aleksandra Cygan
  • 4 Paweł Wiesław Szmigiel
  • 5 Elżbieta Halina Knetig
  • 6 Krzysztof Mirosław Herman
  • 7 Olga Kinga Klarczyńska

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

  • 1 Jakub Henryk Tesluk
  • 2 Urszula Czajer
  • 3 Jacek Kustrzycki
  • 4 Katarzyna Zofia Kawoń
  • 5 Damian Mariusz Domagała
  • 6 Aleksandra Maria Granat
  • 7 Mateusz Paweł Magiera
  • 8 Sebastian Jakub Czajer

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Wojciech Paweł Saługa
  • 2 Mirosław Jerzy Mazur
  • 3 Iwona Aneta Jelonek
  • 4 Katarzyna Karolina Stachowicz
  • 5 Teresa Wąsowicz
  • 6 Anna Krystyna Zakrzewska-Zamora
  • 7 Marcin Bernard Janeczek
  • 8 Paweł Kazimierz Lejman
  • 9 Dominik Adam Łężak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Marcin Grzegorz Góralczyk
  • 2 Agnieszka Janina Krasicka
  • 3 Artur Wilk
  • 4 Paweł Dratwa
  • 5 Karolina Malwina Kosik
  • 6 Andrzej Jacek Smogór
  • 7 Aleksandra Barbara Łyczykowska
  • 8 Anna Łabuś
  • 9 Andrzej Marek Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  • 1 Dominik Łukasz Charasim
  • 2 Izabela Katarzyna Krupa-Szczęsny
  • 3 Dawid Andrzej Matysiak
  • 4 Damian Mariusz Kluz
  • 5 Zofia Kucharska
  • 6 Artur Robert Budzyński
  • 7 Anna Kornelia Kowalczyk
  • 8 Marcin Tomasz Galus

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Leon Sładek
  • 2 Paweł Zbigniew Graja
  • 3 Zuzanna Izabela Jakubowska
  • 4 Rafał Michał Bubel
  • 5 Maria Małysz
  • 6 Elżbieta Barbara Brachman
  • 7 Jolanta Ewa Sładek
  • 8 Lesław Janusz Bandurowski
  • 9 Anetta Małgorzata Skrzypek

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

  • 1 Ewa Barbara Skotalczyk
  • 2 Wiesław Mieczysław Hołysz
  • 3 Joanna Agnieszka Magner-Chrobak
  • 4 Marek Józef Bartoń
  • 5 Wiktoria Elżbieta Grabowska
  • 6 Mariusz Paweł Drozdowski

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

  • 1 Krzysztof Sarecki
  • 2 Hanna Maria Figlus
  • 3 Waldemar Bartłomiej Turlej
  • 4 Elżbieta Anna Małota
  • 5 Krystyna Klekot
  • 6 Jerzy Marian Bednarz
  • 7 Krzysztof Władysław Piskorski
  • 8 Sławomir Marian Szastak
  • 9 Zofia Bauza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

  • 1 Stanisław Szota
  • 2 Krystyna Barbara Wiecha
  • 3 Przemysław Tomasz Olborski
  • 4 Iwona Joanna Husarz
  • 5 Izabela Katarzyna Trzaska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Witold Janusz Klepacz
  • 2 Justyna Katarzyna Janosik
  • 3 Joanna Jadwiga Ślusarczyk
  • 4 Marcin Tomasz Krzykawski
  • 5 Krzysztof Szlachta
  • 6 Grażyna Gąsecka
  • 7 Robert Adam Kurasiński
  • 8 Teresa Ewa Zielińska
  • 9 Tadeusz Antoni Kmiecik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  • 1 Anna Elżbieta Styczeń
  • 2 Patrycja Magdalena Zmelty
  • 3 Katarzyna Anna Tomala
  • 4 Zbigniew Jan Pikos
  • 5 Adam Jarosław Kowalewski
  • 6 Agnieszka Wnuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Maria Materla
  • 2 Małgorzata Wioletta Zarychta-Surówka
  • 3 Aleksander Remigiusz Wencel
  • 4 Marcin Henryk Kozik
  • 5 Bożena Grażyna Szydlik
  • 6 Beata Elżbieta Cieślik
  • 7 Łukasz Curyło
  • 8 Krzysztof Sylwester Fijałkowski
  • 9 Jadwiga Baczyńska

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie