Wyniki wyborów samorządowych 2018 w Czechowicach-Dziedzicach

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Czechowicach-Dziedzicach. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Okręg wyborczy tworzą w całości jednostki pomocnicze: Osiedle „Barbara”, Osiedle „Renardowice”, Osiedle „Północ” i Osiedle „Dziedzice”. Granice okręgu stanowią: granica północna biegnie północną granicą administracyjną miasta w kierunku wschodnim; granica wschodnia biegnie wschodnią granicą administracyjną miasta w kierunku południowym do szlaku kolejowego Oświęcim-Zebrzydowice; granicę południową stanowi ww. szlak kolejowy w kierunku zachodnim do przecięcia z drogą krajową nr 1 i dalej tą drogą do skrzyżowania z ul. Wodną, tą ulicą do ul. Księża Grobel, dalej tą ulicą do granicy administracyjnej pomiędzy miastem a gminą, a następnie dalej wzdłuż tej granicy w kierunku zachodnim przechodząc na wysokości ul. Ochodzkiej w granicę zachodnią i dalej w kierunku północnym do przecięcia z północną granicą administracyjną miasta.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Justyna Maria Rzepecka
  • 2 Grzegorz Edward Babij
  • 3 Jerzy Jan Przygoda
  • 4 Halina Barbara Bilik
  • 5 Szymon Arkadiusz Pasierbek
  • 6 Małgorzata Ewa Małczęć
  • 7 Kamil Dawid Dudek
  • 8 Robert Mariusz Gwizdoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

  • 1 Łukasz Paweł Dobucki
  • 2 Marek Jerzy Kwaśny
  • 3 Ewa Stefania Szary
  • 4 Daniel Paweł Mizera
  • 5 Magdalena Kamińska
  • 6 Magdalena Barbara Głombek
  • 7 Rafał Sebastian Bem
  • 8 Jolanta Bożena Wieczorek
  • 9 Mirosław Lis

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA

  • 1 Damian Kazimierz Żelazny
  • 2 Andrzej Jan Maj
  • 3 Kazimierz Józef Urbański
  • 4 Ewa Maria Zieleźnik
  • 5 Edward Zbigniew Buczek
  • 6 Adam Włodzimierz Musiał
  • 7 Magdalena Maria Wygoda
  • 8 Anna Paulina Starczała-Ponikowska
  • 9 Ewa Maria Apryjas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - TWÓJ SAMORZĄD NIEZALEŻNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Dariusz Sebastian Piechaczek
  • 2 Sara Agnieszka Działach
  • 3 Jarosław Wojciech Baranowski
  • 4 Damian Paweł Silarski
  • 5 Wiesław Jerzy Różycki
  • 6 Aleksandra Weronika Byrdy
  • 7 Joanna Małgorzata Kuczek
  • 8 Małgorzata Hereda
  • 9 Marek Krzysztof Gruszka

Okręg 2
Okręg wyborczy tworzą w całości jednostki pomocnicze: Osiedle „Centrum”, Osiedle „Lesisko”, Osiedle „Tomaszówka” i Osiedle „Południe”. Granice okręgu stanowią: granicę północną stanowi szlak kolejowy Oświęcim – Zebrzydowice od przecięcia z drogą krajową nr 1 do wschodniej granicy administracyjnej miasta; granica wschodnia biegnie wschodnią granicą administracyjną miasta w kierunku południowym do styku z południową granicą administracyjną miasta; granica południowa biegnie południową granicą administracyjną miasta w kierunku zachodnim do ul. Lipowskiej; granica zachodnia biegnie wzdłuż ul. Lipowskiej do przecięcia się z drogą krajową nr 1 i dalej tą drogą w kierunku północnym do przecięcia się z ul. Bukową i dalej przez południową część obszaru cmentarza i Pałacu Kotulińskich do skrzyżowania ul. Kruczej z ul. Mikołaja Kopernika i dalej tą ulicą do skrzyżowania z ul. Legionów i dalej ulicami: Mazańcowicką i Ligocką do granicy administracyjnej pomiędzy miastem a sołectwem Ligota i dalej tą granicą w kierunku północnym do ul. Księża Grobel i dalej ulicami: Księżą Groblą i Wodną ponownie do przecięcia się z drogą krajową nr 1 i tą drogą w kierunku północnym do przecięcia się ze szlakiem kolejowym Oświęcim – Zebrzydowice.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Wojciech Piotr Leśny
  • 2 Marek Kazimierz Pasierbek
  • 3 Marek Stanisław Pieniążek
  • 4 Paulina Martyna Piekutowska
  • 5 Artur Ireneusz Pająk
  • 6 Ewelina Paulina Ściga
  • 7 Jakub Tomasz Cholewa
  • 8 Paulina Anna Paraluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

  • 1 Radosław Hudziec
  • 2 Stanisław Józef Kopeć
  • 3 Krzysztof Piotr Szczypka
  • 4 Paweł Józef Pawlik
  • 5 Łukasz Piotr Żurek
  • 6 Barbara Agnieszka Tomaszewska
  • 7 Martyna Małgorzata Gazda
  • 8 Aneta Anna Budka
  • 9 Ewa Maria Domagała
  • 10 Jan Leszek Bieroński

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA

  • 1 Bartłomiej Maksymilian Fajfer
  • 2 Janusz Józef Uszok
  • 3 Magdalena Barbara Kubik
  • 4 Iwona Stępień
  • 5 Jacek Józef Cwetler
  • 6 Tomasz Andrzej Jarczok
  • 7 Teresa Zajma
  • 8 Paweł Maciej Lubiński
  • 9 Katarzyna Łucja Majdak
  • 10 Marcin Zbigniew Balon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - TWÓJ SAMORZĄD NIEZALEŻNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Dariusz Henryk Czapiga
  • 2 Paweł Tomasz Ryński
  • 3 Maciej Mateusz Tobiasz
  • 4 Dariusz Marian Mendrok
  • 5 Dominika Joanna Pietrys
  • 6 Agnieszka Renata Gajdosz
  • 7 Michał Wojciech Czerwiński
  • 8 Barbara Helena Przygoda
  • 9 Barbara Anna Kluba
  • 10 Dariusz Tomasz Mokwa

Okręg 3
Okręg wyborczy tworzą w całości jednostki pomocnicze: Osiedle „Czechowice Górne”, Sołectwo Ligota, Sołectwo Zabrzeg i Sołectwo Bronów. Granice okręgu stanowią: granica północna biegnie północną granicą administracyjną gminy do styku z granicą administracyjną miasta; granica wschodnia biegnie zachodnią granicą administracyjną miasta w kierunku południowym do ul. Ligockiej, a następnie wzdłuż tej ulicy do skrzyżowania z ul. Mazańcowicką i dalej tą ulicą do skrzyżowania z ul. Legionów, a następnie tą ulicą do skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika i dalej tą ulicą do skrzyżowania z ul. Kruczą i dalej przez południową część cmentarza i Pałacu Kotulińskich do skrzyżowania ul. Bukowej z drogą krajową nr 1 i dalej tą drogą w kierunku południowym do przecięcia z ul. Lipowską i dalej tą ulicą do południowej granicy administracyjnej miasta; granicę południową stanowi południowa granica administracyjna miasta od ul. Lipowskiej w kierunku zachodnim i dalej południowa granica administracyjna gminy w kierunku zachodnim do styku z zachodnią granicą administracyjną gminy; granicę zachodnią stanowi zachodnia granica administracyjna gminy w kierunku północnym do styku z północną granicą administracyjną gminy.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mariusz Henryk Sekta
  • 2 Paweł Arkadiusz Adamski
  • 3 Damian Tadeusz Dudek
  • 4 Barbara Katarzyna Raszka
  • 5 Rafał Karol Danel
  • 6 Marta Anna Wojaczek-Makuła
  • 7 Mateusz Henryk Kozik
  • 8 Sara Agnieszka Babij

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

  • 1 Stanisław Franciszek Wojciech
  • 2 Marek Karol Czyż
  • 3 Krystyna Małgorzata Zioberczyk
  • 4 Aleksandra Bożena Czernin
  • 5 Dariusz Krzysztof Rusek
  • 6 Patrycja Joanna Zemanek
  • 7 Mariusz Piotr Falewski
  • 8 Jakub Michał Brzuska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA

  • 1 Marian Marek Derlich
  • 2 Krzysztof Antoni Jarczok
  • 3 Jerzy Bożek
  • 4 Stanisław Antoni Słowik
  • 5 Ewa Ulryka Amarante
  • 6 Monika Agnieszka Rąpel
  • 7 Agnieszka Sabina Mazur
  • 8 Leszek Władysław Czopek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - TWÓJ SAMORZĄD NIEZALEŻNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Mateusz Paweł Hereda
  • 2 Tomasz Krzysztof Okręta
  • 3 Sebastian Piotr Jonkisz
  • 4 Barbara Maria Gwizdała
  • 5 Stefania Jadwiga Ryńska
  • 6 Alicja Maria Wójcik
  • 7 Leszek Zbigniew Różycki
  • 8 Cezary Józef Czapiga

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie