W wyborach w gminie Bobrowniki w pierwszej turze wygrywa Małgorzata Bednarek.
Frekwencja w gminie: 58.58%
Okręg 1
Bobrowniki: Bażantów, Bocianów, Dąbrowskiej, Gminna, Ks. Mariana Bogusa, Młyńska, Olimpijska, Piłkarska, Polna, Rekreacyjna, Sienkiewicza od numeru 1 do numeru 120, Słowackiego, Sportowa, Wypoczynkowa
Anna Maria Hetmańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Adam Jarosław Nocuń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 2
Bobrowniki: Krótka, Nowa, Sienkiewicza od numeru 121 do numeru 259, Strażacka
Barbara Joanna Zwierzchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Szymon Roman Cieśla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 3
Bobrowniki: 1 Maja od numeru 24 do końca, Koszarowa, Podlipie, Sienkiewicza od numeru 260 do końca
Stanisław Przybylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Tomasz Marian Kurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
Remigiusz Józef Rygoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 4
Bobrowniki: 1 Maja od numeru 1 do numeru 23A, Akacjowa, Podgórna, Teligi, Topolowa, Wyzwolenia
Grażyna Barbara Pawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Jarosław Piotr Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 5
Dobieszowice: 27 Stycznia, Boczna, Dojazdowa, Dworska, Kościuszki od numeru 1 do numeru 54E, Ks. Mariana Bogusa, Polna, Szkolna, Wesoła, Wolności, Żytnia
Teresa Maria Głogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Marcin Waldemar Trefon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
Barbara Katarzyna Brzozowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 6
Dobieszowice: Kościuszki od numeru 55 do końca, Krótka, Leśna, Mickiewicza, Młyńska, Moniuszki, Niebyła, Podleśna, Strażacka, Świerkowa, Wąska, Źródlana
Ilona Barbara Najda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Piotr Waldemar Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
Krystian Szymon Dyszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 7
Myszkowice, Twardowice
Marcin Morek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Czesław Dziedzic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BOBROWNIKI
Jacek Dariusz Grela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 8
Rogoźnik: Brylantowa, Diamentowa, Gawczyce, Narutowicza, Okrzei, Podmiedze, Polna, Szafirowa, Szmaragdowa, Trzcionki
Cezary Jacenty Cebula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Jadwiga Barbara Wychowałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 9
Rogoźnik: 1 Maja, Kolejowa, Kościuszki od numeru 1 do numeru 160A, Krótka, Łączna, Podraszkowie, Zielone Wzgórze
Alina Lucja Romik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Mariusz Mirosław Łaski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 10
Rogoźnik: 11 Listopada, 3 Maja, Akacjowa, Bukowa, Cmentarna, Dębowa, Jesionowa, Klonowa, Kościuszki od numeru 161 do numeru 201, Krupna, Lipowa, Orzechowa, Szkolna, Wczasowa, Węgroda, Widokowa, Zacisze, Źródlana
Zbigniew Zenon Binko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Tomasz Michał Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 11
Rogoźnik: Brzozowa, Fabryczna, Kościuszki od numeru 202 do końca, Ogrodowa, Ogrodzieniec, Osiedle Robotnicze, Parkowa
Jacek Ignacy Serweciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Jakub Oskar Kała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BOBROWNIKI
Jerzy Jan Chudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 12
Sączów: Bolesława Chrobrego, Owocowa, Pocztowa, Słoneczna, Wolności
Kazimierz Józef Cichoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Tomasz Zygmunt Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Alicja Grażyna Nabrdalik-Kocot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 13
Sączów: Cmentarna, Kalinowa, Kościuszki, Leśna, Ogrodowa, Podgórna, Przełajka, Sienkiewicza, Siewierska, Szkolna
Barbara Aleksandra Zarodkiewicz-Czapla
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Julia Romualda Chwała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Kamila Anna Sokoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 14
Siemonia
Wojciech Krzysztof Koc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Mieczysław Błoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Okręg 15
Wymysłów
Aleksandra Jadwiga Rodak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY BEDNAREK
Anna Maria Flakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PILAREK-SŁABIKOWSKIEJ
Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Wybory samorządowe 2018: Jak wyglądała kampania wyborcza
Jak głosowaliśmy w wyborach samorządowych: Incydenty + wydarzenia
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?