Wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Chybie

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Chybie. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Janusz Żydek pewnie wygrał pierwszą turę wyborów samorządowych.

Frekwencja w gminie: 49.88%

Okręg 1
Sołectwo Frelichów, Sołectwo Zarzecze

Tomasz Dominik Przybyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Janusz Waleczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 2
Sołectwo Chybie: ul. Bielska nr parzyste od ul. Wyzwolenia do końca, Kościuszki, Lipowa, Nowa Osada, Okrężna, Sportowa, Targowa, Wyzwolenia nr nieparzyste od ul. Bielskiej do granicy z sołectwem Frelichów

Maria Barbara Pisarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Bożena Bernadetta Kunc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 3
Sołectwo Chybie: ul. Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Kwiatowa, Olchowa, Reymonta, Sienkiewicza, Skośna, Stefana Batorego, Wyzwolenia nr nieparzyste od granicy z sołectwem Frelichów do granicy z sołectwem Zarzecze

Krzysztof Mateusz Gandzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Marek Węglorz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 4
Sołectwo Chybie: ul. Boczna, Graniczna, Leśna, Nowy Staw, Podleśna, Poranna, Szkolna, Wiosenna, Wyzwolenia nr parzyste od ul. Leśnej/Objazdowej do ul. Granicznej

Janusz Stanisław Pisarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Jan Józef Szczypka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 5
Sołectwo Chybie: ul. Asnyka, Chopina, Jeżynowa, Kobieli, Mickiewicza, Morcinka, Norwida, Spokojna, Wyzwolenia nr parzyste od ul. Bielskiej do ul. Leśnej/Objazdowej

Helena Teresa Bełtowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Krzysztof Antoni Krzempek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 6
Sołectwo Chybie: ul. Bielska nr nieparzyste do 7 i od ul. Cieszyńskiej do ul. Towarowej nr parzyste do torów kolejowych linii Katowice-Zebrzydowice, Bieniowiecka, Cieszyńska, Jagodowa, Objazdowa, Partyzantów, Św. Huberta, Towarowa, Zielona

Ireneusz Józef Nowrotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Jarosław Józef Holisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 7
Sołectwo Chybie: ul. Akacjowa, Bielska nr nieparzyste od torów kolejowych linii Katowice-Zebrzydowice do granicy z sołectwem Mnich, nr parzyste od ul. Mickiewicza do ul. Wyzwolenia, Brzozowa, Dworcowa, Kolejowa, Kopernika, Modrzewiowa, Pileckiego, Pogodna, Wierzbowa

Krzysztof Józef Żerdka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Leszek Stanisław Josek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 8
Sołectwo Mnich: ul. Bielska nr nieparzyste od ul. Pileckiego do granicy z gminą Strumień, Czuchowska, Dolna, Kolonia, Kolorowa, Kosynierów, Kręta, Łanowa, Pileckiego, Reja, Rodzinna, Spacerowa, Zaciszna, Zakątek

Wiesław Andrzej Wójcikiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 9
Sołectwo Mnich: Braterska, Cieszyńska nr nieparzyste do ul. Kruczej, nr parzyste od granicy z sołectwem Chybie do ul. Puszkina, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Kopernika, Krótka, Moniuszki, Żwirki i Wigury

Sławomir Tadeusz Soboszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Dawid Piotr Czembor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 10
Sołectwo Mnich: ul. Bociania, Konopnickiej, Łabędzia, Mewia, Skowronkowa, Słowackiego od ul. Cieszyńskiej do ul. Kruczej, Strusia, Topolowa, od ul. Cieszyńskiej do torów kolejowych

Joanna Danuta Zientek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Grzegorz Wiesław Ochodek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 11
Sołectwo Mnich: ul. Bielska nr nieparzyste do ul. Cieszyńskiej, Topolowa od torów kolejowych do końca, Tuwima od ul. Bielskiej do ul. Topolowej

Antoni Jan Duraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Artur Michał Śmieja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 12
Sołectwo Mnich: ul. Cieszyńska nr nieparzyste od ul. Kruczej do granicy z sołectwem Zaborze, Dębowa, Gagarina, Kamienna, Krucza, Pawia, Słoneczna, Słowackiego od ul. Kruczej do końca, Słowicza, Świerkowa, Tuwima od ul. Topolowej do ul. Dębowej

Piotr Jerzy Mamica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Mirosław Janusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 13
Sołectwo Mnich: ul. Broniewskiego, Brzechwy, Dr Jordana, Cieszyńska nr parzyste od ul. Puszkina do granicy z gminą Strumień, Ogrodnicza, Pod Dudnią, Powstańców Śl. , Puszkina, Rolna, Wojska Polskiego

Marek Jan Śmieja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Piotr Bronisław Gmuzdek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 14
Sołectwo Zaborze: ul. Cieszyńska od granicy z sołectwem Mnich do ul. Czereśniowej, Czereśniowa nr nieparzyste, Darwina, Górnicza, Kościelna, Miarki, Słoneczna, Strażacka, Świerkowa, Wiejska, Wspólna

Piotr Paweł Rottermund
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA CHYBIE”
Marcin Paweł Puchalik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 15
Sołectwo Zaborze: ul. Cicha, Czereśniowa nr parzyste, Jarzębinowa, Kalinowa, Myśliwska, Ochabska, Stawowa, Wąska, Wiśniowa

Wojciech Jan Ciupka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wybory samorządowe 2018: Jak wyglądała kampania wyborcza

Jak głosowaliśmy w wyborach samorządowych: Incydenty + wydarzenia

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie