Wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Opatów

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Opatów. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Sołectwo Opatów ulice: Kamienna, Klepaczka, Leśna, Nadrzeczna, Osiedlowa, Piaskowa, Przechodnia, Sosnowa, Żwirowa

Paulina Katarzyna Macherzyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Artur Tomasz Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA

Okręg 2
Sołectwo Opatów ulice: Częstochowska, Kuźniczka, Szkolna, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 83

Halina Szyjka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Robert Wojciech Pośpiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA

Okręg 3
Sołectwo Opatów ulica Tadeusza Kościuszki od nr 84 do końca

Leszek Stefan Biernacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
Paweł Piotr Sośniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOŚNIAKA
Waldemar Andrzej Oziembała
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Paweł Szlachcic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZLACHCICA

Okręg 4
Sołectwa: Iwanowice Małe, Iwanowice-Naboków

Jan Józef Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
Tomasz Gabrysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA OPATÓW”
Marek Oberski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 5
Sołectwo Iwanowice Duże ulice: Częstochowska od nr 1 do nr 45, Dankowska, Krzepicka

Ksenia Katarzyna Sroka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Rafał Kryczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA OPATÓW”

Okręg 6
Sołectwo Iwanowice Duże ul. Częstochowska od nr 46 do końca, Spokojna, Strażacka

Henryk Sendal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Joanna Edyta Chęcińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 7
Sołectwo Waleńczów ulice: Częstochowska od nr 34 do końca, Jesionowa, Julianów, Piaskowa, Polna, Posadówka, Sadowa, Szkolna, Zakrzewska, Złochowicka

Andrzej Tadeusz Pytlok
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Magdalena Drewniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dariusz Józef Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
Małgorzata Jadwiga Makles
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 8
Sołectwo Waleńczów ulice: Adama Mickiewicza, Częstochowska od nr 1 do nr 33, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Krótka, Leśna, Łąkowa, Nowa, Słoneczna, Sportowa, Topolowa

Przemysław Kamil Sławuta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Mirosław Stanisław Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
Arkadiusz Paweł Macherzyński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 9
Sołectwo Wilkowiecko ulice: 3 - go Maja, Cmentarna, Dąbrówka, Leszcze, Leśna, Lipowa, Mikołaja z Wilkowiecka, Nadrzeczna, Podleśna, Sosnowa, Szkolna, Wilcze Doły, Źródlana

Mirosław Szewczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Monika Teresa Drzazga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA OPATÓW”
Marta Aldona Foszner
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Grażyna Zofia Makles
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY MAKLES

Okręg 10
Sołectwo Wilkowiecko ulice: A. Mickiewicza, Częstochowska, Długosza, Dolna, Górna, Młyńska, Płk. Chodakowskiego, Polna, Zawodzie, Żołnierzy Września

Mieczysław Floriański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Grzegorz Idasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
Józef Zbigniew Kopacz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 11
Sołectwo Złochowice ulice: Leśna, Topolowa, Wesoła

Anna Marta Renczmin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tomasz Mirosław Kotowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA

Okręg 12
Sołectwo Złochowice ulice: Długa od nr 1 do nr 99, Kościelna, Zielona

Szczepan Roman Brzęczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Piotr Wiesław Rojszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wiesław Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA

Okręg 13
Sołectwo Złochowice ulice: Długa od nr 100 do końca, Fabryczna

Józef Chyra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jolanta Anna Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA OPATÓW”
Jolanta Iwona Grzelińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 14
Sołectwa: Zwierzyniec Drugi, Zwierzyniec Pierwszy ulica 3 - go Maja

Stanisław Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
Józef Grzegorz Ślusarczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 15
Sołectwo Zwierzyniec Pierwszy ulice: Dębowa, Jasna, Leśna, Nowa, Szkolna

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie