Wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Porąbka

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Porąbka. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
ul. Azaliowa, Bielska, Cmentarna, Dojazdowa, Grabecznik, Graniczna, Kamieniec, Kościelna, Klonowa, Krótka, Lipowa, Łukowa, Ogrodnicza, Podlesie, Podworzec, Polna, Stawowa, Storczyków, Wspólna

Grzegorz Marek Krzyżak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY GŁOS
Władysław Stanisław Hałat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 2
ul. Brzezina, Długa, Fabryczna, Gajowa, Kamienna, Koszary, Leśna, Letniskowa, Modrzewiowa, Myśliwska, Ogrodowa, Olszyna, Osiedlowa, Podgórska, Różana, Słoneczna, Stara Karczma, Szkolna, Świerkowa, Wąska, Widok, Wiejska, Wiosenna, Wschodnia, Zachodnia, Zdrojowa, Zielona

Zyta Blachura-Majdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY GŁOS

Okręg 3
ul. Głęboka, Głośna, Górna, Górska, Grafitowa, Graniczna, Graniczna Górna, Granitowa, Gruszowa, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 132 do końca oraz numery nieparzyste od 137 do końca, Laurowa, Lazurowa, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Liliowa, Lipowa, Literacka, Lodowa, Lustrzana, Magnoliowa, Majowa, Mglista

Rafał Harat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Tomasz Nalborczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 4
ul. Gasnąca, Gościnna, Gwarna, Gwiezdna, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 108 do 130 oraz numery nieparzyste od 115 do 135A, Macierzankowa, Makowa, Malinowa, Malownicza, Miejska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Myśliwska, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wodna, Wrzosowa, Wysoka

Marek Stanisław Drzewiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Zdzisława Konopnicka-Dwornik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 5
ul. Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 60 do 106A oraz numery nieparzyste od 59 do 113A, Pejzażowa, Perłowa, Plenerowa, Podgórska, Pogodna, Prosta, Zachodnia, Zacisze, Zagajników, Zagłębocze, Zagonowa, Zakątek, Zamkowa, Zarzecze, Zdrojowa, Zielna, Zielona, Źródlana

Sabina Iskierka-Hassny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Mirosław Remigiusz Kizner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 6
ul. Bajeczna, Biała, Błękitna, Brzegowa, Bystra, Cedrowa, Cicha, Cierniowa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czysta, Długa, Dogodna, Dolna, Dostatnia, Drzewna, Dumna, Dworska, Działkowa, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 26 do 58, Kardynała Karola Wojtyły numery nieparzyste od 27 do 57, Klonowa, Południowa

Krzysztof Pszczółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Łukasz Roman Rodak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 7
ul. Barwna, Bażantów, Begonii, Beskidzka, Biwakowa, Bluszczowa, Bławatków, Błonie, Borowa, Bratków, Bratnia, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukietowa, Bukowa, Bukowska, Bzów, Karpacka, Kresowa, Słoneczna

Bogdan Harat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Tomasz Borecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 8
ul. Kalinowa, Kamienna, Kardynała Karola Wojtyły od numeru 1 do 25, Kasztanowa, Kasztelańska, Kęcka, Kępa, Kłosowa, Konwaliowa, Koralowa, Korzenna, Kościelna, Krajobrazowa, Kręta, Krokusów, Królewska, Krótka, Krucza, Kryształowa, Kwiatowa

Wojciech Jerzy Bakalarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Maria Mydlarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 9
ul. Centralna, Dolna, Gołębia, Groblowa, Kęcka, Krańcowa, Krótka, Podlesie, Polna, Spacerowa, Sportowa, Startowa, Stawowa, Tradycyjna, Wczasowa, Zakosik, Złocista

Józef Fabia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
Ignacy Kocemba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE KOBIERNICE”

Okręg 10
ul. Dworska, Graniczna, Handlowa, Krakowska, Księdza Korzonkiewicza, Łukowa, Łupkowa, Mieszczyńsko, Myśliwska, Orzechowa, Parkowa, Piesza, Różana, Słoneczna, Solna, Szkolna, Ukryta, Wałowa, Wolności, Zagrodowa, Zakole, Zamoście, Zapłocie, Zaułek

Alicja Barbara Ryłko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Zbigniew Drabek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
Józef Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE KOBIERNICE”

Okręg 11
ul. Beskidzka, Bielska, Brzoskwiniowa, Cicha, Cisowa, Gajowa, Górska, Grabowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kamieniec, Kamieniecka, Klubowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Miła, Modrzewiowa, Mokra, Ogrodowa, Osadowa, Owocowa, Pańska, Sadowa, Sarnia, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Wiśniowa, Wodociągowa, Wołek, Wrzosowa, Zastruzie, Zawieźnica, Żywiecka

Marcin Błażej Baścik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Adam Sopiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
Ewa Grażyna Grabska-Gawęda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE KOBIERNICE”

Okręg 12
ul. Bielska, Cechowa, Cedrowa, Centralna, Chabrowa, Chmielna, Choinkowa, Cicha, Cichy Kącik, Ciesielska, Cisowa, Cmentarna, Cyniowa, Cyprysowa, Czysta, Krakowska, Rynek, Zacisze, Zajazdowa, Zakole, Zamkowa, Zapora, Zasolnica, Zbożowa, Zdrojowa, Zielna, Źródlana, Żywiecka

Patrycja Katarzyna Lubańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Agnieszka Ewa Walusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 13
ul. Bukowska od numeru 1 do 68, Gajowa, Gładka, Głogowa, Gminna, Górska, Grabowa, Granitowa, Groblowa, Gronowa, Grzybowa, Gwiezdna, Łagodna, Łanowa, Łąkowa, Łowiecka, Sadowa, Skośna, Słoneczna, Słonecznikowa, Smrekowa, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stadionowa, Stroma, Śląska, Świerkowa, Wielka Puszcza od numeru 1 do 99

Krzysztof Lubański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Szymon Kastelik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 14
ul. Babiogórska, Bajkowa, Bartłomieja, Bartnicza, Barwna, Basztowa, Bazia, Bażancia, Beskidzka, Bezpieczna, Biwakowa, Bluszczowa, Bławatków, Błękitna, Boczna, Borowa, Borowików, Borówkowa, Bosmańska, Bracka, Braterska, Bratków, Bratnia, Brylantowa, Brzeziny, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukietowa, Bukowa, Bukowska od numeru 69 do końca, Bukowski Groń, Bursztynowa, Bystra

Tadeusz Włodzimierz Chwała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Eugenia Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Okręg 15
ul. Długie Łąki, Franoskówki, Kalinowa, Kamienna, Kapitańska, Karkołomna, Karpacka, Kaskadowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Kątowa, Kiczory, Kierunkowa, Klimatyczna, Klinowa, Klonowa, Kłosowa, Kniejowa, Kochana, Kocianki, Kolektywna, Kolista, Konarowa, Konna, Koralowa, Korzenna, Koszykowa, Kotlinowa, Kozubnicka, Krajobrazowa, Krakersowa, Krańcowa, Kresowa, Kręta, Krokusowa, Krótka, Krucza, Krystaliczna, Księżycowa, Kujawska, Kupiecka, Kurkowa, Kwiatowa, Mała Puszcza, Palenica, Parkowa, Perłowa, Piechurów, Piękna, Pierwiosnków, Piwonii, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Potok, Poziomkowa, Promienna, Przyjazna, Przyjemna, Ptasia, Wielka Puszcza od numeru 100 do końca

Kazimierz Cepiga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
Szymon Piotr Bułka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie