Wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Rędziny

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Rędziny Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Sołectwo Rędziny Kolonia ulice: Baczyńskiego, Bankowa, Brzozowa, Cmentarna, Kocha, Dębowa, Lipowa, Zbigniewa Herberta, Miłosza, Nałkowskiej, Ołowianka, Orzeszkowej, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Szkolna, Ugoda, Mstowska nr 1, 1C, 3, 3 A, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 23A, 25, 25B, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43A, 45, 45A, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 79, 83, Zapolskiej, Żeromskiego, Cypriana Kamila Norwida, Jana Długosza, Marii Konopnickiej, Stanisława Wyspiańskiego, Witolda Gombrowicza, Zygmunta Krasińskiego

Michał Olaf Dzwonnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Sylwia Jadwiga Chruszczel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Jacek Dariusz Anzorge
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Dorota Stefania Skrońska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Magdalena Anna Budzyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jolanta Janina Bloma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
Piotr Jacek Kuraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KURASIA

Okręg 2
Sołectwo Rędziny Kolonia ulice: Kpt. Stanisława Wiznera, Polna, Wolności od nr 1 do nr 118 oraz numery: 120, 121, 122, 124, 124A, 125, 126, 145, 151, 152, 154, 158, 160, 163, 165, 168, 168A, 169, 171A, 176, 178, 178A, 180, 182, 183, 184, 184A, 187, 187A, 187B, 187C, 190, 194, 197, 202, 203A, 203B, 204, 205, 206, 211, 217C Wrzosowa, Gruszowa, Jabłoniowa, Morelowa

Renata Joanna Wawrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Zygmunt Marian Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Adam Piotr Jendrasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Rafał Marcin Fiszer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Justyna Ilona Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
Dominik Tomasz Glica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA GLICY

Okręg 3
Sołectwo Rędziny Okupniki ulice: Działkowiczów nr 1, od nr 5 do nr 68, Nowa od nr1 do nr 5A, 7, 9, od nr 11 do nr 107, Wincentego Witosa

Grażyna Helena Kisiel-Sojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Wojciech Roman Janiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Anna Maria Karwala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mirosława Majchrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Karolina Zofia Matuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 4
Sołectwo Rędziny Okupniki ulice: Fabryczna, Okupnicka, Stawowa, Wesoła od nr 1 do nr 37, Żabia, Konwaliowa, Wolności numery: 174, 175, 175A, 179, 181, 185, 185A, 186, 186A, 188, 189, 189A, 192, 195, 196, 199, 200, 201, 201A, 202A, 203, 205A, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217A, 217B, 217D, 218, 219, 219A

Mateusz Kurkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Łukasz Marek Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Fryderyk Adam Bańka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Roman Zygmunt Pakuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jakub Wiesław Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 5
Sołectwo Rędziny Wyrazów ulice: Mstowska nr 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24A, 26, 26A, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44A, 44C, 46, 46A, 48, 50, 52, 52A, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 82A, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150, 150A, 156, 158, Wolności nr 119, 119A, 123, 127, 128, 129, 129A, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142A, 143, 143A, 145A, 147, 148, 148A, 149, 150, 153, 155, 156, 156A, 159, 159A, 161, 164, 166, 166A, 167, 170, 170A, 171, 172, Piaskowa, Jaskrowska, Łąkowa

Damian Jan Anzorge
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Danuta Anna Dziubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Michał Adam Gawęda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mirosława Elżbieta Bela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Szymon Stanisław Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 6
Sołectwo Rędziny Wyrazów ulice: Kościuszki, Wesoła nr 38, 39, 41

Eryk Ludwik Łęgowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Marek Jan Michałowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Wojciech Przemysław Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Wiesława Teresa Krzaczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Grażyna Małgorzata Kuchta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Mariola Dorota Grzywińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 7
Sołectwo Osiedle Rędziny ulice: Broniewskiego nr 1, Adama Mickiewicza, Nowa nr 6, 6 A, 8, 10, Działkowców nr 2

Olga Agnieszka Tabas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Iwona Zdzisława Szecówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Barbara Bożenna Marchwicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sabina Marianna Pożarlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Barbara Krzywda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 8
Sołectwo Osiedle Rędziny ulice: Broniewskiego nr 3, 4, 5, 6

Lidia Małgorzata Warwasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Marek Leszek Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Krystyna Maria Kozłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bożena Maria Lasak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Anna Barbara Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 9
Sołectwo Rudniki ulice: Wojska Polskiego, Wodnica, Wesoła, Stalowa, Warszawska, Leśna, Glinianki, Wiosenna, Lawendowa, Miła

Jacek Ujma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Grzegorz Stanisław Makuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Tomasz Ursyn Marynowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Sebastian Tomasz Gabryjelski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Beata Garus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Agnieszka Elżbieta Bajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 10
Sołectwo Rudniki ulice: Częstochowska, Dolna, Dworcowa, Grzybowska, Słoneczna, Lipówka, Mstowska, Ogrodowa, Pocztowa, Polna, Rolnicza, Stawowa, Strażacka, Szkolna, Wincentego Witosa

Sebastian Michał Łapcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Anna Maria Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Zenon Knapik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Mariola Katarzyna Piotrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Janusz Adam Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zdzisław Wojciech Pożarlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
Lidia Janina Wychowaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIDII WYCHOWANIEC

Okręg 11
Sołectwo Kościelec ulice: Nowa, Madalińska, Mykanowska, Ogrodowa, Madalin, Karolina

Jarosław Zdzisław Jaruga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Wiktoria Anna Soboniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Sławomir Tadeusz Miśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MIŚKIEWICZ
Marcin Janusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Daniel Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 12
Sołectwo Kościelec ulice: Jana Pawła II, Młyńska, Warszawska, Radostkowska

Adam Tadeusz Równiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Halina Zofia Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Marek Stefan Świerczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Radosław Marek Wartacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Maria Sroka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Anna Agnieszka Pęzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 13
Sołectwo Kościelec ulice: Miodowa, Krótka, Żabia, Wolności, Wiatrakowa

Tomasz Ireneusz Małolepszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Dariusz Józef Urbaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Diana Monika Jarczok
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Halina Bujacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Alfred Chobot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 14
Sołectwo Konin ulice: Kielecka, Kościelna, Leśna, Ogrodowa, Parkowa, Rędzińska, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Wapienna, Zakładowa

Przemysław Stanisław Ciastko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Anna Zofia Sadziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
Jacenty Zenon Olas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Borys Mikołaj Gruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

Okręg 15
Sołectwo Marianka Rędzińska ulice: Kwiatowa, Prosta, Sosnowa, Srebrna, Wierzbowa, Złota, Willowa w Rudnikach

Wiktoria Aleksandra Bartelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
Dariusz Jan Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
Marzena Radecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Piotr Paweł Kurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUROWSKI PIOTR NIEZALEŻNY
Jolanta Maria Góra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Łukasz Władysław Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie