Wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Świerklaniec

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Świerklaniec. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Nakło Śląskie: Brzozowa, Dzierżonia, Działkowców, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Morcinka, Powstańców, Sosnowa, Sportowców, Wojciecha od nr 1do 33, od nr 2 do 18, Wyciślaka

Magdalena Jolanta Skalec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Jarosław Piotr Wasążnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL

Okręg 2
Nakło Śląskie: 3 Maja, Barbary, Dworcowa, Gawędy, Harcerska, Kościuszki, Stawowa, Szarika, Szkolna, Wapienna, Wojciecha od nr 35 do końca, od nr 20 do końca

Roman Heinrich Gatys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Tomasz Piotr Gacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
Jacek Krzysztof Grysko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Józef Emanuel Wrodarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 3
Nakło Śląskie: Kopernika, Mickiewicza, Sienkiewicza, Styczyńskiego, Szopena, Tysiąclecia, Wieczorka, Wolności

Jacek Józef Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Tomasz Damian Moll
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
Jerzy Antoni Siwy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Adam Paweł Podzimski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 4
Nakło Śląskie: Cicha, Główna od nr 93 do końca i od nr 62 do końca, Górna, Grzegorza, Jutrzenka, Kamienna, Łączna, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Orzechowska, Rogowa, Romantyczna, Skalista, Szeroka, Sławomira Mrożka (numery parzyste) Wierzbowa, Wisławy Szymborskiej (numery parzyste oraz numery nieparzyste w granicach Nakło Śląskiego)

Beata Katarzyna Piątkowic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Łukasz Adam Wylężek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Krystian Józef Podzimski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 5
Nakło Śląskie: Cmentarna, Główna od nr 1 do 91 i od nr 2 do 60, Gościnna, Jarzębinowa, Lasowicka od nr 113 do końca i od nr 116 do końca, Leśna, Obłoków, Parkowa, Przyjaźni, Strażacka, Wąska

Józef Jan Dziewior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Tomasz Łukasz Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL

Okręg 6
Nowe Chechło: Akacjowa (strona nieparzysta), Astrów, Grzybowa, Jaśminowa, Lasowicka od nr 1 do 59A i od nr 2 do 50, Miodowa, Pogodna, Powstańców od nr 1 do 53 i od nr 2 do 42, Skowronków, Słoneczników, Szpaków, Świętego Brata Alberta, Wrzosowa

Kazimierz Jerzy Flakus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Artur Bogusław Mostowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL

Okręg 7
Nowe Chechło: Bukowa, Konopnickiej, Lasowicka od nr 61 do 111 i od nr 52 do 114, Leśna, Powstańców od nr 55 do końca i od nr 44 do końca, Wisławy Szymborskiej (numery nieparzyste w granicach sołectwa Nowe Chechło)

Tadeusz Stefan Ledwoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Bogdan Józef Coder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Dariusz Jerzy Myrcik
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
Maciej Marek Zarzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 8
Orzech: Bytomska od nr 1 do 27B i od nr 2 do 80, Laskowa, Marcepanowa, Nakielska, Szkolna

Henryk Jan Baron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
Jolanta Anna Bubalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Alina Urszula Matejczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 9
Orzech: Brzechwy, Bytomska od nr 29 do końca i od nr 86 do końca, Mickiewicza, Sobalaków, Spokojna, Wieczorków od nr 37 do końca i od nr 58 do końca

Monika Barbara Bernaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Adam Aleksander Francik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Barbara Irena Hajda
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 10
Orzech: Boczna, Głęboka, Jana III Sobieskiego, Kopernika, Korczaka, Krzywa, Lompy, Łąkowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Prusa, Wąska, Wieczorków od nr 1 do 35 i od nr 2 do 56

Anna Maria Lip
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Michał Karol Szymroszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
Michał Józef Nolewajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL

Okręg 11
Świerklaniec: Damrota, Pod Wierzbą, Przyjaciół, Radzionkowska, Rodzinna, Sąsiedzka, Tarnogórska, Wiosenna

Izabela Małgorzata Domogała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Łukasz Lesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
Robert Szudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Joanna Katarzyna Segiet
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 12
Świerklaniec: Błękitna, Dębowa, Domowa, Gawędy, Główna od nr 1 do 53 i od nr 2 do 34, Górna, Harcerska, Kasztanowa, Mazura, Miarki, Młyńska, Piaskowa, Przytulna, Sławomira Mrożka (numery nieparzyste) Stawowa, Widokowa, Wiśniowa, Wolności od nr 21 do końca i od nr 42 do końca, Zuchów, Źródlana

Irena Krystyna Żmuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Justyna Stefania Stenka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
Mirosław Florian Bacik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY
Stanisław Józef Wawszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL

Okręg 13
Świerklaniec: 3 Maja, Akacjowa (numery parzyste), Bratków, Chabrowa, Główna od nr 55 do końca i od nr 36 do końca, Kalinowa, Krótka, Poprzeczna, Rogowa, Romantyczna, Sosnowa, Zacisze

Danuta Teresa Dybska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Piotr Michał Niedopad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
Wojciech Remigiusz Bomba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Wojciech Jan Bacik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 14
Świerklaniec: Gościnna, Kościelna, Polna, Słoneczna, Świerkowa, Wolności od nr 1 do 19D i od nr 2 do 40

Eugeniusz Paweł Wajs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Andrzej Tomasz Brzozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
Marek Andrzej Wylężek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Mirosław Andrzej Machoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 15
Świerklaniec: Bizja, Kościuszki, Łączna, Ostrożnica, Oświęcimska, Parkowa, Plebiscytowa, Stabińskiego

Zbigniew Gabriel Jarka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMOGAŁA-FLAKUS-GERLICH-ŁĘŻAK-NOWAK-ŻMUDA
Alicja Maria Rabsztyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA
Rafał Krzysztof Ligoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK CYL
Karol Eugeniusz Wyleżałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie