Wypadek w Katowicach: Tunel był zamknięty. Zderzyły się 2 samochody ciężarowe. Policja poprowadziła objazdy

Paulina MusialskaZaktualizowano 
Wypadek w Katowicach: Tunel w kierunku Sosnowca i Mysłowic był zamknięty. To skutek kolizji dwóch samochodów ciężarowych, do której doszło we wtorek. Nikomu nic się nie stało, ale utrudnienia w ruchu były ogromne.

Wypadek w Katowicach: Tunel zamknięty

Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 maja, około godziny 14. W tunelu pod katowickim Spodkiem doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazdy jechały w kierunku Sosnowca. Jeden z TIR-ów najechał na tył jadącego przed nim pojazdu.

Nie przegapcie

W zdarzeniu nikomu nic się nie stało i zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Ale utrudnienia w Katowicach były ogromne. Staneły wszystkie najważniejsze arterie. Tunel w kierunku Sosnowca i Mysłowic był zamknięty. Jeden z pojazdów został tak mocno uszkodzony, że nie był w stanie samodzielnie odjechać z miejsca kolizji. Służby czekały na przyjazd pomocy drogowej.

Zobaczcie koniecznie

Wypadek w Katowicach OBJAZDY

Policja prowadziła objazdy przez Rondo Ziętka w Katowicach, które szybko się zakorkowało. Najlepszym sposobem na ominięcie korka wydawało się skorzystanie z autostrady A4 i następnie zjazd w DK86. Niestety i tutaj bardzo szybko ruch został sparaliżowany.

Zaskakująca wystawa STOP SMOG w Katowicach

Europejski Kongres Gospodarczy EEC Katowice

Wideo

Materiał oryginalny: Wypadek w Katowicach: Tunel był zamknięty. Zderzyły się 2 samochody ciężarowe. Policja poprowadziła objazdy - Dziennik Zachodni

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 35

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
L
Lokator
2019-05-14T18:57:40 02:00, Gość:

Osoba piszącą artykuł powinna się nad sobą głęboko zastanowić bo jeśli TIR to samochód osobowy a samochód osobowy to TIR to znaczy że czas się pakować z tego kraju A propos wypadku w kilkanaście lat temu wypadły rury na obwodnicy Katowic w kierunku Krakowa 2 dni ruch zatrzymany za to mamy bardzo rozbudowane centra kryzysowe i u wojewody i prezydenta miasta kilkanaście etatów lub kilkadziesiąt dobrze płatnych I co jak zwykle nic

2019-05-15T15:41:53 02:00, Kolo:

Jak zwykle Yeti w tirze, te bezmozgi powinni jeździć przez bagna.......

Po co używać mózgu jak można jeździć tirem.....

zgłoś
K
Kolo
2019-05-14T18:57:40 02:00, Gość:

Osoba piszącą artykuł powinna się nad sobą głęboko zastanowić bo jeśli TIR to samochód osobowy a samochód osobowy to TIR to znaczy że czas się pakować z tego kraju A propos wypadku w kilkanaście lat temu wypadły rury na obwodnicy Katowic w kierunku Krakowa 2 dni ruch zatrzymany za to mamy bardzo rozbudowane centra kryzysowe i u wojewody i prezydenta miasta kilkanaście etatów lub kilkadziesiąt dobrze płatnych I co jak zwykle nic

Jak zwykle Yeti w tirze, te bezmozgi powinni jeździć przez bagna.......

zgłoś
Y
Yar0

Tunel raczej jest pod rondem a nie pod spodkiem a TIRy to tez raczej nie osobówki ;)

zgłoś
k
kot
2019-05-15T07:01:13 02:00, Gość:

Osobliwe ! osobowy TiR ??????

No przecie za kierownicą była osoba, to osobowy:)))))

zgłoś
G
Gość
2019-05-14T17:34:25 02:00, Wujek:

SOmalijczycy wracali z pracy i niestety brak umiejętności spowodował korek w Katowicach

2019-05-14T17:59:54 02:00, Gość:

A moze idioto to akurat jakiś baran z Katowic nie umie jeździć

2019-05-14T19:51:45 02:00, LupusInFabula:

Gorolu proszę nie obrażać, nie trzeba być zbyt ogarniętym by zauważyć pewien związek między korkami rano na drogach dolotowych do Oberschlesien jeszcze większymi popołudniu na wylocie z Heimatu a rejestracjami aut w nich się kotłującymi, pyrsk

2019-05-14T22:56:24 02:00, Krystian:

i Hanysy i Gorole. Cisza! i Oberschlesien i Zagłębie jest w Polsce, a podziały sztucznie stworzone ponad 100 lat temu przez zaborców dalej zbierają żniwo. Po każdej stronie Brynicy 150 lat temu był rynsztok, zbieranina siły roboczej z calej Rzeczypospolitej i nie tylko, więc wywyzszanie sie nie ma senu. Może w końcu coś zbudujemy, a nie podzielimy podzielone !?

nieważne skąd był przez gnojka nie odebrałem dziecka z przedszkola, do domu jechałem prawie 4 godziny. czyli głównie stałem. służby się nie popisały,

zgłoś
G
Gość

Osobliwe ! osobowy TiR ??????

zgłoś
K
Krystian
2019-05-14T17:34:25 02:00, Wujek:

SOmalijczycy wracali z pracy i niestety brak umiejętności spowodował korek w Katowicach

2019-05-14T17:59:54 02:00, Gość:

A moze idioto to akurat jakiś baran z Katowic nie umie jeździć

2019-05-14T19:51:45 02:00, LupusInFabula:

Gorolu proszę nie obrażać, nie trzeba być zbyt ogarniętym by zauważyć pewien związek między korkami rano na drogach dolotowych do Oberschlesien jeszcze większymi popołudniu na wylocie z Heimatu a rejestracjami aut w nich się kotłującymi, pyrsk

i Hanysy i Gorole. Cisza! i Oberschlesien i Zagłębie jest w Polsce, a podziały sztucznie stworzone ponad 100 lat temu przez zaborców dalej zbierają żniwo. Po każdej stronie Brynicy 150 lat temu był rynsztok, zbieranina siły roboczej z calej Rzeczypospolitej i nie tylko, więc wywyzszanie sie nie ma senu. Może w końcu coś zbudujemy, a nie podzielimy podzielone !?

zgłoś
G
Gość
2019-05-14T17:14:40 02:00, Gość:

To osobowych czy ciężarowych samochodów???

2019-05-14T18:43:59 02:00, Gość:

brawo men. ten artykuł jest zupełnie niespójny. Raz o Tirach a raz o osobowych samochodach piszą. ktoś to sprawdza?

Gimbaza w Dzienniku Zachodnim króluje.

zgłoś
G
Gość

MIASTO NIJAK PRZYGOTOWANE NA TAKIE SYTUACJE GDZIE KURNA TA BANDA NIEBIESKICH PAJACÓW DO KIEROWANIA RUCHEM . ALE STRAJKOWAC I PODWYZKI IM DAC TO TAK

zgłoś
G
Gość

W tytule pisze policja poprowadzila objazdy ha ha smieszne ani jednego cymbała nie było na skrzyżowaniu kierowcy robili co chcieli HWDP

zgłoś
L
LupusInFabula
2019-05-14T17:34:25 02:00, Wujek:

SOmalijczycy wracali z pracy i niestety brak umiejętności spowodował korek w Katowicach

2019-05-14T17:59:54 02:00, Gość:

A moze idioto to akurat jakiś baran z Katowic nie umie jeździć

Gorolu proszę nie obrażać, nie trzeba być zbyt ogarniętym by zauważyć pewien związek między korkami rano na drogach dolotowych do Oberschlesien jeszcze większymi popołudniu na wylocie z Heimatu a rejestracjami aut w nich się kotłującymi, pyrsk

zgłoś
G
Gość
2019-05-14T17:34:25 02:00, Wujek:

SOmalijczycy wracali z pracy i niestety brak umiejętności spowodował korek w Katowicach

2019-05-14T17:59:54 02:00, Gość:

A moze idioto to akurat jakiś baran z Katowic nie umie jeździć

Na pewno gorol

zgłoś
L
LupusInFabula
2019-05-14T17:25:55 02:00, Stoję w korku:

Kto odpowiada za ten bałagan.O 14 był wypadek A o godz 16.40 dojechały dopiero holowniki.To ja się kurna pytam.CZY PRZEZ 2,5H NIKT NIE WPAD NA POMYSŁ ZEBY WEZWAC CIĘŻKI SPRZĘT.

2019-05-14T17:27:45 02:00, assl:

Ciężki sprzęt pewnie jechał z daleka z dodatku też musiał przejechać przez korki.

Jak w zeszłym tygodniu ciężarówka dachowałą w Tychach to DK1 była zamknięta przez 14 godzin.

2019-05-14T19:23:10 02:00, Gość:

Poroniony pomysł z tym tunelem,miało być lepiej a jest jak było czyli do dupy

Skąd wiesz jak było, co było już było a aut przybyło, pomyśl malkontencie co by było gdybyś po rondzie do altreichu wracał z roboty , do teraz byś stał od 14

zgłoś
G
Gość
2019-05-14T17:25:55 02:00, Stoję w korku:

Kto odpowiada za ten bałagan.O 14 był wypadek A o godz 16.40 dojechały dopiero holowniki.To ja się kurna pytam.CZY PRZEZ 2,5H NIKT NIE WPAD NA POMYSŁ ZEBY WEZWAC CIĘŻKI SPRZĘT.

2019-05-14T17:27:45 02:00, assl:

Ciężki sprzęt pewnie jechał z daleka z dodatku też musiał przejechać przez korki.

Jak w zeszłym tygodniu ciężarówka dachowałą w Tychach to DK1 była zamknięta przez 14 godzin.

Poroniony pomysł z tym tunelem,miało być lepiej a jest jak było czyli do dupy

zgłoś
o
olaf

na osiedli 1000 lecia podobno znaleziono jakieś substancje chemiczne i też jest problem

zgłoś
Dodaj ogłoszenie