Wypadek w Zasolu Bielańskim: Ciężko ranna 61-letnia kobieta...

  Wypadek w Zasolu Bielańskim: Ciężko ranna 61-letnia kobieta ZDJĘCIA

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wypadek w Zasolu Bielańskim
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©KMP w Bielsku-Białej/Waszym Okiem – Radio Bielsko

  Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do wypadku, w którym poważne obrażenia odniosła 61-letnia pasażerka hyundaia. Do zdarzenia doszło wczoraj, 10 października, tuż przed godz. 20.00 w Zasolu Bielańskim na skrzyżowaniu ul. Pięknej i Mostowej.
  Z ustaleń policjantów wynika, że 63-letni kierujący osobowym hyundaiem, jadąc ul. Mostową, podczas dojeżdżania do skrzyżowania, nie zatrzymał się i nie ustąpił pierwszeństwa 35-letniemu kierującemu skodą, doprowadzając do zderzenia pojazdów - poinformowała dzisiaj Elwira Jurasz, rzecznik prasowy bielskiej policji.

  Zobaczcie zdjęcia z wypadku:
  Zobacz galerię


  Z powodu wypadku 61-letnia pasażerka hyundaia doznała poważnych obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Policjanci zatrzymali 63-latkowi uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku ustalają policjanci z drogówki.

  - Jesienna aura wpływa na pogorszenie warunków drogowych. Szybko zapadający zmrok, częste opady deszczu znacznie utrudniają jazdę. Śliskość nawierzchni wywołana opadami deszczu sprawia, że łatwo utracić kontrolę nad pojazdem. Wydłuża się też droga hamowania. Dlatego kierowców prosimy o ostrożną jazdę - apelują policjanci.

  Policjanci zalecają, by w przypadku drobnych stłuczek natychmiast usuwać pojazdy z drogi, aby nie tamować ruchu i nie potęgować zagrożenia!

  - Przypominamy, że kierujący pojazdem uczestnicząc w zdarzeniu drogowym, w którym nie ma osób zabitych i rannych zobowiązany jest niezwłocznie usunąć pojazd z miejsca zdarzenia, aby nie powodował zagrożenia lub tamowania ruchu. Kierowcy, który nie zastosuje się do tego przepisu – nie usunie pojazdu z drogi i będzie paraliżował ruch - grozi mandat karny - przestrzegają policjanci.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Samorządowiec Roku - gala Dziennika Zachodniego


  Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY