Wyspa Mszanka, jest to centrum odnowy biologicznej, położne w samym sercu Beskidu Wyspowego – Mszanie Dolnej

Artykuł sponsorowany Wyspa Mszanka

Wyspa Mszanka, jest to centrum odnowy biologicznej, położne w samym sercu Beskidu Wyspowego – Mszanie Dolnej - na zbiegu dwóch rzek Słomka oraz Mszanka.
Nasze centrum spa działa od 2007 roku, natomiast same gabinety mają dłuższą historię i doświadczenie.

W gabinetach masażu i kosmetycznym możecie Panstwo skorzystać z zabiegów na twarz, na ciało, manicure, pedicure, jak i relaksacyjnych masaży. Naszym hitem jest Masaż Misami Tybetanskimi, gdzie wg metody Petera Hesa misy ustawiane są na ciele i rezonując uspokajają i wyciszają. Pełna oferta dostępna jest w cenniku na naszej stronie internetowej: www.mszanka.pl
Zapraszamy Panstwa również do centrum wellness z krytym basenem, sześcio-osobowym jacuzzi, saunami oraz grotą solną. W tej ostatniej uruchomiliśmy system do koloroterapii, gdzie muzyka połączona jest z różnymi barwami, które pełnią swoją funkcję - jedne dodają energii, inne wyciszają.
Uwiecznieniem pobytu na Wyspie będzie wizyta w naszej restauracji w soli, gdzie serwujemy przepyszną Włoską Pizzę, jak i dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Dla wytrwałych gości tropikalne drinki oraz wyśmienita kawa. W kawiarni dostępny jest również billard, ping-pong oraz piłkarzyki - tak że jest co robić.
Zapraszamy Panstwa na pobyty weekendowe, tygodniowe oraz dłuższe wakacyjne, czy świąteczne. Możecie wybrać pobyt z wyżywieniem i masażami z listy naszych pakietów, lub zarezerwować, na naszej stronie www.mszanka.pl, nocleg ze śniadaniem i nieograniczonym dostępem do basenu oraz jacuzzi. Wtedy resztę atrakcji możecie dokupić sobie na miejscu.

Serdecznie zapraszamy,
Załoga Wyspy Mszanka
Wyspa Mszanka Sp. Z o. o.
Zielona 2,
34-730 Mszana Dolna
[email protected]
Recepcja: +48 18 33 19 078
Gabinet Kosmetyczny: +48 18 33 19 077
http://mszanka.pl/

Dodaj ogłoszenie