Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

XVI Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego w Bielsku Białej

RP
Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wspólnie z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej organizuje w dniach 30 - 31 maja XVI Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego, które odbędą się na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej i Miasteczka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.

Impreza ma na celu propagowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, znajomości przepisów oraz sposobów unikania zagrożeń wynikających z rozwoju komunikacji samochodowej. Adresowana jest przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, których drużyny rywalizować będą o cenne nagrody.

W czasie imprezy można przystąpić do egzaminu praktycznego na kartę rowerową i motorowerową, a także sprawdzić umiejętności jazdy rowerem na torze przeszkód. Na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego na bielskich Błoniach - w dniu 30 maja od 14.00-19.00 oraz w dniu 31 maja od 15.00-19.00 policjanci sprawdzać będą umiejętności praktyczne wymagane do karty rowerowej i motorowerowej (tylko dla posiadaczy arkuszy zaliczeń wydanych przez dyrekcje szkół).

W czasie trwania imprezy wystąpią zespoły Młodzieżowego Domu Kultury oraz zespół Ivan Mladek i Banjo Band oraz Don Wasyl i Cygańskie Gwiazdy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!