Zagłębie Sosnowiec - Garbarnia Kraków 1:0. Wygrana na Stadionie Ludowym ZDJĘCIA

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec pokonali na Stadionie Ludowym Garbarnię  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Piłkarze Zagłębia Sosnowiec pokonali na Stadionie Ludowym Garbarnię Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. karina trojok dziennik zachodni polska press
W rozegranym w piątek 24 marca meczu sparingowym Zagłębie Sosnowiec pokonało Garbarnię Kraków 1:0. Spotkanie odbyło się na Stadionie Ludowym, a gola na wagę zwycięstwa zdobył Maksymilian Banaszewski. Zobaczcie zdjęcia ze sparingu Zagłębie - Garbarnia.

Zagłębie Sosnowiec - Garbarnia Kraków 1:0. Wygrana na Stadionie Ludowym

Piłkarze Zagłębia mecze ligowe rozgrywając już na nowym obiekcie ArcelorMittal Park, ale sparing z Garbarnią Kraków odbył się na Stadionie Ludowym, na którym wciąż mieści się baza klubu z Sosnowica. Podopieczni trenera Dariusza Dudka pokonali drugoligowców z Krakowa.

Gola na wagę zwycięstwa zdobył w końcówce pojedynku Maksymilian Banaszewski, który z bliska wykończył indywidualną akcję Konrada Wrzesińskiego. Sosnowiczanie w spotkaniu kontrolnym wystąpili w mocno eksperymentalnym składzie. W drużynie Zagłębia zabrakło w piątek kadrowiczów U20: Adriana Trocia i Filipa Borowskiego oraz lekko kontuzjowanych, Meika Karwota, Mateusza Bodziocha i Bartosza Chęcińskiego.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU ZAGŁĘBIE - GARBARNIA

Zagłębie Sosnowiec - Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)
Bramka
1:0 Maksymilian Banaszewski (82)

Zagłębie Kos (46′ Gliwa) – Ryndak (65′ Śliwiński), Jończy (K), Bykov (65′ Niemiec), Ziemann – Bryła (46′ Konrad Wrzesiński), Bonecki, Szumilas, Guezen – Kulawiak (46′ Banaszewski) – Sobczak (46′ Fabry).

Garbarnia
(I połowa) Kozioł - Warczak, Nakrošius, Mruk, Bartków - Marszalik, Gądek, Tymosiak, Handzlik, Purcha - Assinor.
(II połowa) Dziekoński - Purcha, Kardas, Nakrošius (79. Warczak), Bartków (59. Marszalik) - Słomka, Gądek (73. Handzlik), Nowak, Mularczyk, Assinor (79. Mruk) - Żak.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0