Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie ZDJĘCIA KIBICÓW Z SOSNOWCA Gwizdy na Stadionie Ludowym

Leszek JaźwieckiZaktualizowano
Kibice Zagłębia Sosonowiec nie będa dobrze wspominać meczu z GKS 1962 Jastrzębie Lucyna Nenow
W 10 kolejce Fortuna 1. Liga piłkarze Zagłębia Sosnowiec zmierzyli się z GKS 1962 Jastrzębie. Kibice gospodarzy ze zdumieniem przecierali oczy widząc poczynania swoich piłkarzy do przerwy. Zagłębie przegrywało po 45 minutach z drużyną z Jastrzębia 0:3, więc nic dziwnego, że schodzących do szatni piłkarzy żegnały gwizdy.

Na poprzednim meczu Zagłębia na Stadionie Ludowym z GKS Bełchatów zjawiło się 2300 kibiców. Wtedy jednak nie dopisała pogoda, co mogło zniechęcić część kibiców do przyjścia na mecz. Przed meczem z Jastrzębiem takich dylematów fani z Sosnowca nie mieli, spotkanie rozegrano przy pięknej słonecznej, jesiennej pogodzie.

Do przerwy więcej powodów do radości mieli kibice gości, zespół z Jastrzębia prowadził 3:0. Pod adresem piłkarzy Zagłębia padło z trybun wiele gorzkich słów, a udających się do szatni na przerwę zawodników gospodarzy żegnały gwizdy.

Zobacz zdjęcia kibiców Zagłębia Sosnowiec na meczu z GKS 1962 Jastrzębie.

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans